Opinie o Locus Security w Łódź Plac Jana Kilińskiego 3

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Locus Security. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Locus Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Locus Security w Łódź Plac Jana Kilińskiego 3

jgor

ha ha 7zl to duzo ja jebe dobry jestes to czemu tam nie pojdziesz stac ic tam od marca najlepiej bo teraz maja ludzi bo zima.I dostaniesz grafik piec albo cztery razy po drzad 12 godzin na nogach powodzenia i w miesiacu grafik sie zmieni co drugi dzien a i jeszcze dt tak zwany dyzur telofoniczny ha ha. to czemu nie maja ludzi bo ludzie wola isc za 5 6 lub 7 zl gdzie indziej i w nocy da sie pospac. a tu grubasy tylko patrza aby nie gadac nie opierac sie najlepiej stac na bacznosc a sami chodza na papierosy co kawalek i aby jedza i wolnych chwilach ludz jebja i traktuja jak smieci az umowa to sciemniaja ja robilem troche to wiem ma pare osob i to wszystko... wiedz witek zatrudni sie i zarobisz duzo pieniedzy....

jgor

nie niema po prostu biora ludzi z ulicy aby tylko nie był bys karany,a najlepiej z grupa inwalicka a placa 7zl na godzine i stoisz jak kolek 12 godzin.

uzns

Organizacja ha po pierwsze co to za szefostwo co nie ma dawnej licencji czyli teraz pracownik kwaliwikowany smiech na sali i się rzadzi ludzmi a tak na prawde ustawy o ochronie osob i mieinia się nie zna poraszka a co dopiero ludzmi zarzadzac i dlatego tak jest i ludzie odchodza i będą odchodzić doputy nie będą to normalni przelorzeni z kwaliwikacjami i znający się na ochronie a nie gnojeniu ludzi ps. pewnie fikołkana egzaminie by nie zrobili... stanowczo odradzam ta firme

uzns

cos prawty w tym jest licho ludzi się traktuje tam na magazynie pracowałem troche to wiem a grafik to rzenada co dziennie zmiany jak w zadnej firmie porarzka dlatego ludzie odchodzą, a każdy powinien o tym wiedzieć ze tak nie można robic odradzam a ci na gorze aby grafiki zmieniają i fajki chodza palic

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Locus Security? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
jgor

lodz magazyn centralny rossmann pracowników traktuje się jak smieci nawet gorzej 12 godzin menczarni. tylko grubasy wymyslaja jakies głupoty bez sensu i ludzi gnoja a sami tylko siedza i nic nie robia. odradzam

zwolnił sie i nie żałuje :D

Witam.Pracowałem tam prawie rok i zdecydowanie odradzam komukolwiek pracy w tej ,,rodzinnej ,, firmie .W sytuaci bez wyjscia lepsze bedzie zbieranie puszek (kasa ta sama ,a bez stresu) :D

Łodziak

pracowałem w firmie w 2004 r mimo wszystko chwale ta firme oraz ludzi którzy tam pracója.A ludziska tak zwane placki co w ochronie to pewnie na budowach staliscie niemacie pojecia o jakim kolwiek zabezpieczeniu obiektów handlowych badz przemysłowych.Jeszcze jedno pracowalem tez dla tej firmy jako wsparcia na zabezpieczeniach wyprzedarzy w takzwanym SUFO wydaje mi sie ze niec sie nie zmienilo.Piszecie ze jestecie terroryzowani przez dowódców zmian dlamnie to bylby moment jezeli jakis placek ze stenowiska dowodzenia robiłby jazde to albo w ryj albo stój swobie wiesniaku sam na obiekcie i koniec

Zxasfryt

Masz rację firma ogólnie na rynku wypada ok ale ekipa rzadzących na kauflandzie to normalnie żal.Pracownik jest zastraszany,poniżany,tylko jak coś zrobisz nie tak nawet przez przypadek zaraz cię straszą działami i racja sama rodzina rządzi co jest normalnie kabaretem i mocno się razem trzymają męcząc ludzi by nie stracić tego dobrze płatnego dla nich obiektu.Odradzam pracę to nie jest zwykła ochrona ludzie maja tam takie obowiązki że normalnie włosy z glowy wychodzą.Jak chcesz być zdrowy i nie miec nerwicy to nie zatrudniaj sie tam

Dowódca zmiany

To co tu się dzieje to jeden wielki syf. Z perspektywy czasu muszę stwierdzić że trafiłem w miejsce gdzie człowiek jest traktowany jak zwykłe kupsko. Jak już wiadomo rodzina rządzi i nie da się tego zmieni. Kamil dowódca gdzie wcześniej jako pracownik był w porządku stał się najgorszym przełożonym, przyłazi tylko i pytania " zjadłeś już " gdzie teraz to jest wielki wyczyn. Kaszomen tylko żre, od tego tuńczyka i ołowiu który się w tych puszkach znajduje wali się mu we łbie. Najważniejsza jest plexa i przyjebanie 50zł działy. I Pobity człowiek bez zębów, który liże Kaszomenowi pachy, cieć od cukru hehe. Na niego uważać bo to jeden wielki podpierdzielacz. Teraz to już sie robi po mału Roka, odchodzą lub są zwalniani normalni pracownicy a przyjmują typów którzy są od ściemniania. Nie zmieni Ci taki bo mu zimno lub mu łapa drętwieje od picia wódy. Zdrowi normalni mają lipe bo są od wszystkiego i czasem brakuje czasu takiemu żeby zjeść lub wypić kawe. Jeśli to się stanie to kawa w biegu. Dobrze że idzie wiosna, czas uciekać z tego obozu.

pokrzywdzony

Chcą 1600 z tytułu kosztów zastępstwa? Ode mnie też chcieli, ale zgłosiłem sprzeciw do nakazu zapłaty i rozpatrzenie sprawy w mojej obecności, na sprawie przedstawiłem dowód na to, że zostałem zmuszony do podpisania zlecenia ze wsteczną datą, i sprawa ucichła, pewnie się już przedawniła.

OMG

Ja pracowałem w Łodzi w Rosmanie ODRADZAM wszystkim po tygodniu stania przy słupie zemdlałem i musiałem odejść. Teraz żądają odszkodowania przez sąd, koszmar z ulicy wiązów, ODRADZAM wszystkim!

pokrzywdzony
@OMG

pracownik mc

Ostatni raz ostrzegam wszystkich ludzi, którzy chcą podjąć prace w tym syfie.. Nie róbcie tego.. bo szczerze będziecie tego żałować. (usunięte przez administratora) nie firma. Na miano firmy trzeba sobie zasłużyć a locus i rzadzący w locusie łącznie z dowódcami na kauflandzie(usunięte przez administratora) oraz Jałmużna to jedynie (usunięte przez administratora) osoby bez jakich kolwiek ambicji . Czyli totalne zera :)

pracownik mc

branża ochroniarska, praca w locus na kauflandzie to ma mało wspólnego z ochroną , jestes magazynierem, cieciem, sprzątaczem, tylko nie ochroniarzem (usunięte przez administratora)

pracownik mc

nawet znajomosci tutaj już nie pomogą, musisz być jakąś rodziną (usunięte przez administratora) A ścieżka kariery ? prosze Cię , śmiech na sali

pracownik mc

Stawke masz 7,5. Nie roznia sie, tzn tylko tak (usunięte przez administratora) ma pewni dodatek za licencje. Ogólnie to lepiej sie nie interesuj tym firma bo to dno i wodorosty. Teraz jak odszedl najlepszy dowodca , to te (usunięte przez administratora) z belchatowa będą sie ścigać w robieniu statystk. A nie daj moze żeby ta parszywa zonka tej belchatowskiej (usunięte przez administratora) doszla do wladzy tutaj bo będzie masakra jeszcze większa niż jest teraz. A koordynator? To wsza chodzaca, nic nie mozna powiedzieć dobrego o tych ludziach.. Najlepiej jakby wymienic dowódców, ale to nie realne bo to,wszystko rodzinka (usunięte przez administratora) Oprócz pana (usunięte przez administratora)

pracownik mc rok

Ja pracuje w tym syfie, bo musze gdzieś pracować. Ale nikomu nie polecam tej firmy. Zwalniają dobrych ludzi którzy juz wiele tam potrafia zrobic, a zatrudniają nowych zresztą kompletnych (usunięte przez administratora) którzy nadają sie tylko na paleciarnie. A dowódca, dużo mozna by pisać. Banda (usunięte przez administratora) z Bełchatowa.. Pan (usunięte przez administratora)tzw kaszomen.. Jego ulubione zajęcie to gnoic ludzi.. Drugi pan (usunięte przez administratora)gruba swinia ktrory jezdzi tylko meleksem i caly sie trzęsie jak cos mówi i wymyśla cuda na kiju, następny to pan (usunięte przez administratora) ten ma plecy bo jego zonka to siostra pana jałmużny.. I kabel.. Mozna by dużo pisać a tej zlodzieskiej fimie. Nie polecam nikomu. praca w mc kaufland rokszyce

gosc

A ja dowiadywałem się na ich temat u źródła czyli u ich pracowników i większość wypowiadała się pozytywnie. Jeżeli chodzi o mnie to zostawię u nich swoje cv.

PRl Locus

[usunięte przez moderatora] siedzą patrzą na cv i zadają kilka pytań i na koniec rozmowy zadzwonimy do pana za 2 tyg. W [usunięte przez moderatora] lecą NIE polecam

xxx

anonim - 2013-05-20 19:53:52 Potwierdzi ktoś opinie wyżej o Locus Security? Mógłby ktoś podać jakieś szczegóły? Jak wygląda to dzisiaj, bo trochę minęło od ostatniej opinii, pensje są wypłacane terminowo? Dobrze płacą (proszę o odpowiedź orientacyjną, jakiś przedział dla nowego)? Dodatki socjalne typu na leki, jak ktoś w rodzinie zachoruje?Dodatku na leki nie ma, ale jak jest ciężka choroba, to fundują PAVULON

Pensja na czas to jedyny plus stawki kreca sie kolo 7zl/h wiec jak przerobisz 200h to te 1400 wyciagniesz. Socjal ? Dostajesz umowe zlecenie i ile godzin przerobisz tyle dostajesz kasy (-15zl na ubezpieczenie ktore potracaja co miesiac, chyba ze wybierzesz drozsze bodajze za 50) Dodatkowo jak odejdziesz wczesniej niz po 2latach to potracaja kase za "mundur" tak okolo 150zl z ostatniej pensji no chyba ze zrezygnujesz po 2 miesiacach to moze byc tak ze wyplata pojdzie w "koszta" firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Locus Security - Łódź

• Jak się pracuje w Locus Security?

Zobacz opinie na temat firmy Locus Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Locus Security?

Locus Security
1.7/5 Na podstawie 112 ocen.

Locus Security