Locus Security Gdańsk

Gdańsk

Opinie o Locus Security Gdańsk

ja tam dobrze wspominam prace w media mark w gdyni sprawy rodzinne zmusily mnie do zmiany pracy

Misiek

człowieku, co ty gadasz? 8,8 na reke? no to masz słabo... zrobiłem wjazd w lutym 2017 i mam 11,5 na reke z tym że ja mam doświadczenie kilkuletnie w Roskach. obcięcie godzin? no tak - ale to zleceniodawca ścina godziny - jak chcesz dorobić to kombinuj, ja w 19 normalnych dni wziąłem 2,8 netto i miałem w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] czasu dla domu, wymagania duże? no i dobrze, jak ktoś jest niekumaty to nie powinien brać nawet 6,50 netto na reke, chyba że cieć przy śmietniku z butelkami PET

Tata

To prawda na poczatek jest 8,80 a gdy sie sprawdzisz na rossmanie to podpisuja z toba normalna umowe o prace na pelen etat i jest 10zl na reke nie ejst zle tylko ze siedzisz od otwarcia sklepu do zamkniecia zazwyczaj 11 12 godz co dla normalnego faceta z rodzina przykra sprawa wsparcie koordynatora jest ok wymagania duze aledo innych firm z ochrony jest ok od nowego roku ma byc 12zl na reke fakr tylko taki ze obcinaja godziny:(

witek

jak na poczatek i to agnecja ochrny to dobre pieniadze

wiedzący

na Rossmanie stawka 8.80 zł. na rękę .

Skrzat

Stawka to 7,5 netto

szukajacy

na rozmowie mówili że 8,50 zł. na rękę na początek.

Rossi

Mam pytanie jakie stawki godzinowe na chwile obecną np w takim sklepie jak Rossmann ...?? Z góry dziękuje za odpowiedź.

J.

Doskonałe przygotowanie merytoryczne i praktyczne do zawodu detektywa sklepowego. Wsparcie koordynatora. Ludzie tam pracujący życzliwi i bardzo pomocni.

ko

Też pracowałem,wypłaty na czas.W odzieżówce chyba są najlepsi.Szkoda tylko że godziny pracy nie są zadowalające-jedyny problem który zmusił mnie do zmienienia pracy.

uczciwy

a ja pracowałem w Locusie ok.1,5 roku-i byłem zadowolony.Płacili więcej niż u konkurencyjnych firmach.Oczywiście w ochronie małe są zarobki bo małe są stawki-kto w tym pracuje to wie! i gdybym nie znalazł lepiej płatnej pracy poza ochroną to nadal bym tam pracował. a to że ktoś wymysla coś o stawkach-wydaje mi się tylko konkurenci,nie pracownicy!

Zostaw opinię o Locus Security Gdańsk - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Locus Security Gdańsk