Opinie o Dobry Trans Michał Dobrodziej w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dobry Trans Michał Dobrodziej. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Dobry Trans Michał Dobrodziej o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dobry Trans Michał Dobrodziej w Szczecin

Driver Nowy wpis

Witam Czytam te opinie i postanowiłem dorzucić kamyczek Jakiś czas temu pracowałem w w/w firmie i tak się składa, że nie mogę narzekać. Tacho świętość, waga tak samo. Auta zadbane, choć nie nowe, drobne naprawy na bazie, grubsze sprawy serwis. 13 godz pracy (nie mylić z jazdą) zdarzyło się owszem, ale jeżeli trzeba czekać w kolejce w cementowni albo betoniarni a to już niezależne ani od nas ani od właściciela. Praca poniedziałek piątek, piątki bywało, że kończyłem o 10-11 rano, choć nie zawsze oczywiście. Jedyna praca fizyczna to podpięcie węża przy rozładunku i otwarcie dekla podczas załadunku. Kto biegał przy firance doceni a ja akurat zaliczam się do tych osób. Pieniądze wiadomo, że mogły by być większe, ale za pracę wkoło komina i tak powyżej średniej w PL, ponadto zawsze na czas i dokładnie tyle ile powinno być zgodnie z umową. Jeżeli ktoś liczy na ekstrasy co miesiąc to może niech zmieni zawód i pójdzie np do korpo? Że trzeba wcześnie zaczynać pracę? Tak, prawda czasem o 00.00 lub 1am, fakt. Ale znajdźcie mi pracę i firmę idealną w tej branży. Z Michałem rozstałem się w zgodzie i jeżeli zajdzie potrzeba to z chęcią tam wrócę. Mamy zawód taki a nie inny więc trzeba to zrozumieć zanim zacznie się narzekać.. Pozdrawiam

Kierowca Nowy wpis

Nie polecam zatrudniać się u tego pożal się Boże pracodawcy marne pieniądze to raz dwa daje wolne i płaci z najniższej ochłapy i wypisuje urlop wbrew woli pracownika auta myje się na bazie i tylko stówę dołoży na miesiąc żenada jazdy w nocy zero dodatku i jeszcze 15 godzin pracy czyli od 00:00 do 15:00 gdzie praca powinna trwać 10 godz a jak znajdziesz pracę i się zwalniasz od niego to cię nawyzywa jeszcze prawie że pobije wyzywać to on może swoje dzieci nie polecam pracy (usunięte przez administratora)

Kierowca Nowy wpis

Szef to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) jeżeli chodzi o kasę o auta dba to trzeba mu uznać ale o kierowców nie kasa na czas ok ale o swoje trzeba się upominać nic od siebie nie doda a jeżeli to krocie dziwny jest i ma nieraz teksty takie że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać czy mu (usunięte przez administratora)nie polecam pracy u niego

Urszula Nowy wpis
@Kierowca

Czyli co, szef nie myśli o żadnych podwyżkach czy premiach dla was? A jak już się człowiek "upomina", to jest szansa na wskóranie czegoś konkretnego? Umowę o pracę chociaż macie? Troche sporo pytań, ale tata myśli nad pracą w firmie jak kierowca ;) Chętnie posłuchamy co myślisz o pracy na tym stanowisku;)

driver

Niestety szef mało inteligentny...

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Dobry Trans Michał Dobrodziej? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Fryta

Praca na silosach(cement, popiół). Nie jest źle a kasa przyzwoita . Auta w miarę zadbane, drobne rzeczy na robione są na bazie, ale większe sprawy bez problemu lądują na zewnętrzym warsztacie. Tacho rzecz święta i nie ma namawiania na jakieś dziwne układu typu magnes. Praca 5 dni w tyg. i co za tym idzie, weekend w domu. Sporo nocnej jazdy.

Zostaw merytoryczną opinię o Dobry Trans Michał Dobrodziej - Szczecin

• Jak się pracuje w Dobry Trans Michał Dobrodziej?

Zobacz opinie na temat firmy Dobry Trans Michał Dobrodziej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dobry Trans Michał Dobrodziej?

Dobry Trans Michał Dobrodziej
  • Huculska 34 lok. 1