Hortyński Zakład Usług Elektrycznych Michał Hortyński

Szczecin

Opinie o Hortyński Zakład Usług Elektrycznych Michał Hortyński

pawel8969

Pan Hortyński to człowiek, który nie szanuje drugiej osoby, jest wulgarny i nie potrafi nawiązywać kontaktów. Stanowczo nie polecam tego pracodawcy

P

Wiarygodna jak najbardziej, niestety wiekszosc "specow" jest na bani caly dzien, rowniez brygadzisci, z wynagrodzeniem zadnego problemu, wszystko na czas :)

zainteresowany

Witam ostatnio pojawiła się oferta pracy Hortyński.W związku z tym mam pytanie,czy jest to firma wiarygodna.

Praca u Hortynski jak najbardziej jest wporzadku szkoda tylko ze jego majstrowie oczywiscie niekturzy to [usunięte przez moderatora]

as

Witam.. Praca u Hortyński jest ok.. Niema problemów z wynagrodzeniem.. Porządny sprzęt do pracy.. Miła atmosfera między pracownikami.. Jak się wykonuje prace jak należy to niema problemów..

Zostaw opinię o Hortyński Zakład Usług Elektrycznych Michał Hortyński - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hortyński Zakład Usług Elektrycznych Michał Hortyński