Opinie o Locus Security w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Locus Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Locus Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Locus Security w Szczecin

Luis

Moderatorem? chyba dla Locus.Moderator nie jest anonimowy.Od razu okreslone jest to w opisie...a nie takie dopytywanie. Takie prymitywne postępowanie nie jest wskazane.

Lidia

@Luis Nie obrażaj proszę innych użytkowników, którzy się tutaj wypowiadają, każdy ma prawo napisać swoją opinię. Niemniej jednak, mówiąc, że pracujesz w Rossmannie, to znaczy, że ten obiekt ochraniasz, ale jesteś zatrudniony przez firmę Locus Security, zgadza się? Z tego co mi się udało zrozumieć a propos grafiku, to nie ma problemu z tym, żeby jakieś niepasujące pracownikowi zmiany po prostu zamienić, tak? Będę wdzięczna za odpowiedź. @Marcin Jak napisałam wyżej - każdy ma prawo napisać swoją opinię, o ile jest ona poparta jakimiś konkretami, więc nie obrażaj proszę innych osób. @Adam28 Czy udało Ci się finalnie rozwiązać sytuację z zaległą wypłatą? I na jakiej rzekomo podstawie firma Locus Security skierowała sprawę do sądu przeciwko Tobie? Podaj proszę więcej informacji, dziękuję.

Lusi
@Lidia

Nie wiem do czego ja mam się tu ustosunkowywać i na co odpowiadać?Czy to jakieś dochodzenie ?czy co?Napisałem swoją opinie i tyle.Tak pracuję w Locus Security.To chyba jasne...Lidia.

Luis

Pracuję na Rossmann prawie dwa lata.Wypłata 100% zawsze na czas.Gdy dziesiąty wypada w dzień wolny to oczywiście odpowiednio wcześniej.Zawsze 100% bez zaległości ,bez kar itp ( choć te są wpisane w umowie i są gdyby co bardzo surowe).Umundurowanie kompletne,dobre czy nawet bardzo dobre warunki pracy.Stawka konkurencyjna (bez dwóch zdań).Grafik bezkonfliktowy (mam umowę zlecenie). Nie za bardzo jest powód by zmieniać pracę ( chyba ,że ktoś nie znosi monotoni i monitoringu). Naprawdę dobra praca jak na tą bidę ,która jest w ochronie.Raczej większe stawki mają tylko w konwojach. Teraz o tych co tu piszą ...piszą raczej tylko podpadziochy,ci co nie umieją się na poziomie zachować,brudasy,pijaki i konfliktowcy. Nie ma pracy idealnej i ptacodawcę trzeba też surowo oceniać.Trzeba jednak mieć trochę klasy,odpowiedzialnosci,oniektywizmu i znać rynek ochrony. Aha !!! I nie jestem żadnym sługusem Locus ,innym z epitetami,które pewnie tu przeczytam. Jestem najzwyklejszym pracownikiem ochrony,który pozytywnie ocenia Locus i mam nadzieję,że zdania nie będę musiał zmieniać.

Gregor

Czasami prosimy się o kłopoty a później chcemy obarczyć nimi firmę?

@Gregor

Odezwał się pachołek Locusa.Albo zwykły naiwniak.Jedno z dwóch.Za dużo negatywnych opinii by można było szukać winy po stronie pracowników tym bardziej jeśli ktoś zostaje zwolniony mimo choroby i zwolnienia lekarskiego.Taka osoba twoim zdaniem też prosi się o kłopoty?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Anty-locus

W firmie locus pracowałem w roku 2013 . Udało mi się przepracować 5 miesięcy po czym zachorowałem. Firma ta również i mnie próbowała oszukać i wlepić mi karę za porzucenie umowy zlecenia . Złożyli wniosek do sądu o ukaranie mnie , od czego się odwołałem i SPAWE Z NIMI W SĄDZIE WYGRALEM ! po 2 letniej batalion gdzie musiałem jeździć do Szczecina Szczecina ale wygrałem.

Marco0908
@Anty-locus

A możesz mi dac do siebie jakiś kontakt?

BobyGuard

To wszystko o Locus Szczecin?

Rob

Jakieś 4 lata temu pracowałem w Locusie, pierwsza umowa na czas określony i strasznie mało przejrzysta. Po pewnym czasie potrzebowałem umowy na czas nieokreślony, przejrzystej do umowy o kredyt hipoteczny. Nie było z tym problemu. Ciuchy obciachowe, wiadomo ale widziałem wcześniej. Miałem również przy uczenie na innym obiekcie więc w ciemno nie byłem wprowadzany i o wszystko pytałem ( warunki ptacy ). Jednym słowem wiedziałem w co się ładuje. Nie było źle, trochę nabiegalem się za złodziejami ,szkoda tylko ,że nie było premii za każdego :)

ODESSAMOLDAVANKA

На QLX появились объявления о найме на работу в компанию Locus Security в разных городах Польши от некоего Роберта. Вот ссылка https://www.olx.pl/oferta/ruda-slaska-pracownik-ochrony-stawka-11-zl-netto-na-reke-CID4-IDrlC6f.html#8569bd12c5 Вакансия предлагается гражданам Украины. Что Вы об этом думаете, не обман ли это ???

Lidia

@WesołyOchroniash no rozumiem, że dla firmy może być lepiej jak sprawdzony pracownik przepracuje więcej, ale rozumiem, że nikt od Locus Security nie zmusza Was do takiej liczby godzin, prawda? Jest dobrowolne? Czyli jeżeli ktoś bardzo potrzebuje gotówki to może jak chce więcej pracować?

@Lidia

słuchaj nie wiem czy jesteś pracownikiem "LS" ale prawda jest taka ze ta firma to motłoch.masz chodzić nie odzywać się,i najlepiej postępować tak ze zapominasz o sobie,nie masz praw nie masz niczego,za to jak ty się zaczniesz upominać to oni nic nie mogą nie poradzą itp ...

Lidia

@Lunka akurat nie do Ciebie tyczyło się to z danymi personalnymi. @WesołyOchroniash a nie macie na zleceniu spisywanej ewidencji przepracowanych godzin? Zazwyczaj przy takiej umowie prowadzona jest lista obecności i na jej podstawie wypłaca się wynagrodzenie. Jak zlicza się godziny w firmie Locus Security?

@Lidia

Nic takiego nie ma,ile h przepracujesz za tyle płacą tylko myk jest taki że najlepiej jak by to było te minimum 200h w miesiącu i to no kilku obiektach bo na jednym tyle godzin to nie da rady jeździ człowiek od obiektu do obiektu raz tu raz tam.Firma traci obiekty i traci godziny dla pracowników bo coraz więcej firm rezygnuje/ ogranicza ich usługi.

Lidia

@WesołyOchroniash jak to na 3 umowy? Dlaczego tak jest to zrobione? Czy one się od siebie różnią? Czyli nowy pracownik nie ma żadnego szkolenia związanego z ochroną? To ważne niedopowiedziane kwestie w sprawie pracy w Locus Security.

@Lidia

2 x umowa zlecenie ,po to zeby pracownik nie mógł sie o godziny i dni pracy czepiać,jedna umowa 8-16 druga umowa 16-24, unikają tez tak podatków ,jedyny cel takiego procederu to wyższy zysk firmy,szkolenie jest w formie pogadanki nic więcej .

Lunka

Witam.Czy spotkaliscie sie z tym by Locus nie wypłacił pensji nowemu pracownikowi?Termin minął 10 11.

@Lunka

Tak mi jako nowemy nie wypłacić za prace w Saturn Lublin.

@nagid

I rozumiem ze nadal nic?a sprawa była w Inspekcji i w sądzie?

@Lunka

Inspekcja nic na to. A sądem to locus straszył.

@nagid

Serio?rozumiem ze sie zwolniles szybko,po niewyplaceniu ci pensji?

Oczywiście

Lidia

@Lunka to zaledwie kilka dni opóźnienia. Skontaktuj się z działem księgowości w Locus Security i zapytaj czemu są te opóźnienia. Może jest jakaś pomyłka, błąd. @ona to może powinnaś osobiście załatwić tą kwestię, a nie na forum publicznym? Tu obowiązuje regulamin, który zabrania używania danych personalnych w komentarzach. Takie wpisy mogą zostać usunięte przez administratora.

@Lidia

No coz.....niestety...sekretarka w firmie informuje iż tym zajmuje sie dział prawny.ale nie chce połączyć z owym działem..

@Lidia

Gdzie użyte są dane personalne?☺ ta firma nie zapłaciła.

nagid

A gdzie pieniądze z Saturrna Lublin za grudzień 2015? Odsetki idą a kasy na koncie brak!

@nagid

Czy Locus czesto nie płacił?

Ciekawski Bąbelek

Widziałem ogłoszenie o pracę w Locusie na Katowicach u koordynatora Roberta, polecacie podjąć zatrudnienie?

Lidia

@WesołyOchroniash nie odpowiedział. To może ktoś inny z Was wie o co chodzi i chciałby mi i innym użytkownikom wyjaśnić? Do tego również zachęcam do pozostawiania prawdziwych opinii o Locus Security.

WesołyOchroniash

Zatrudnienie na 2 lub 3 umowy (nazwa firmy + jedna z liter alfabetu greckiego) ... umowa o pracę dla lubianych lub naiwnych,owszem można się o nią doprosić ale z automatu tracisz na stawce za godzinę. Rotacja ludzi cudowna albo mamy dinozaury które pracują x lat albo sezon-owców na 2-3 miesiące. Płaca wygląda tak że masz być super pracownikiem ochrony,profesjonalistą a zarabiasz jak pracownik parkingu... Firma ma problem z utrzymaniem obiektów jakim cudem? a to takim że dobrzy pracownicy po jakimś czasie uciekają z tego syfu a potem zatrudnia się ludzi z łapanki,na zasadzie jest Pan zdrowy ma ręce i nogi to na obiekt. Jak są jakieś problemy ( na obiekcie,z obsługa itp itd ) to są TO tylko Twoje problemy i nikt więcej nie chce o nich wiedzieć,a jak zaczniesz robić burzę to jeszcze mają pretensje ze się odzywasz. Zwolnić sami cie nie zwolnią prędzej będą dążyć do tego żebyś sam tym jeb... a no chyba ze się nie spodobasz kierownikowi regionalnemu z jakiegoś obiektu wtedy lecisz bo Tak i tyle. Szkolenia hmm jest jedno na początku i ma ci starczyć na całą resztę kariery w tej firmie. Mundur dostaniesz taki chamski jak z PRL Koszula,garniak jak po tacie lub młodszym bracie i klienci sklepów mają problem rozpoznać cię czym ty jesteś bo jedyny napis OCHRONA jest na legitymacji malutki. Ja się pytam jak ta firma chce funkcjonować skoro zatrzymała się w rozwoju już x lat temu.

mmmm

Robert z Chorzowa kierownik od siedmiu boleści!!!

Mmmm

Robercie jestem bardzo ciekawa dlaczego tylko jeden pracownik nie może mieć planów z rodziną. Podobno grafik który dostał miał być stały a Ty zmieniasz dniówki i zabierasz komuś wolne niszcząc tym samym plany rodzinne a w tym czasie Twoi pracownicy śmieją się za Twoimi plecami gdyż robisz tak jak oni Ci zagrają... Pewien Twój pracownik który robi z Ciebie idiote zmieniając co chwilę grafik, odsyępując innym godziny niby ze względu na wizytę u lekarza a tak naprawdę siedzi na piwie/kawie a Ty na to zezwalasz. Lecz gdy inna osoba potrzebuje pilnie zastępstwo nie potrafisz tego załatwić bo liczą się tylko osoby które wchodzą Vi w tyłek ....

Lidia

@olek Przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i nie pozwala się na obrażanie. Takie komentarze są usuwane przez administratora. Zachęcam do dodania merytorycznej opinii na temat Locus Security, która się przyda osobom zainteresowanym pracą, ponieważ ciągle jest prowadzona rekrutacja http://www.locus-security.pl/praca.php.

Zostaw merytoryczną opinię o Locus Security - Szczecin

• Jak się pracuje w Locus Security?

Zobacz opinie na temat firmy Locus Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Locus Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Locus Security?

Kandydaci do pracy w Locus Security napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Locus Security