Eureka Finanse Firma Windykacyjno-Prawna

Szczecin

Opinie o Eureka Finanse Firma Windykacyjno-Prawna

ewela

a powiedcie mi czy to dobra firma na start dla osoby chcacej zaczac prace w tej branży, uczyc sie i rozwiajac? chcialabym posiasc duza wiedze z tego zakresu oni to gwarantuja?sa szkolenia?

Matheus

Widze ktos tu hejtuje firme i robi jej gębę. Jak to jest ze sa jednymi z lepszymi na rynku a ludzie rzucają kalumnie? IMO - konkurencja…

wojciech

Świetna firma. Uczicwie, konkretnie i przy tym w miłej atmosferze. Sporo się można nauczyć

Serwix

Zachodni standard. Bardzo dobra kultura pracy, co w tej branży nie jest częste. Wynagrodzenie ok, możliwość realnego rozwoju. Gdyby nie włąsna działalność - zostałbym dalej. Pozdrawaim ekipę!

karol

Pracuje w Eurece od roku i jest ok. Mają małe opóźnienia z płatnościami ale jak na razie są ok. Jakby co to piszcie do mnie na maila chętnie opisze co i jak..

Wojtek

Dodam jeszcze że szkoleń zewnętrznych brak ;-(

Wojtek

Pracowałem tam pół roku prawie. Generalnie to wynagrodzenie składa się z podstawy (poniżej średniej krajowej) oraz z wysokiej prowizji. Ogólnie to byłem zadowolony z zarobków ale trzeba dużo dzwonić. Zmęczył mnie siedzący tryb pracy.. Atmosfera ok.. Plusem jest że zatrudniają na umowę. Od razu.

gipsowa zofia

zadaję chyba to samo pytanie co szanowny użytkownik toszak w ostatnim wpisie z czerwca tego roku, ponieważ zastanwiam się nad pójściem do pracy do Eureka Finanse Firma Windykacyjno-Prawna. czym w takim razie wyróżnia się ta firma na rynku jako pracodawca i jakie sę plusy z pracy u nich aktualnie? happy new year

toszak

nikt niestety nie chce za specjalnie podzielić się swoimi przeżyciami z tą firmą. Szkoda bo może warto

Daniel

Nie polecam usług tej firmy brak rezultatów obiecanki cacanki

JA

śmiech na sali na początek proponują 1000 zł brutto umowa zlecenie + prowizje. Wstyd taką ofertę składać potencjalnemu pracownikowi

arek

Atmosfera ok, słyszałem, że nawet nieźle można zarobić.

Ada

Ma ktoś może jakieś informacje na temat tej firmy? Ostatnio pojawiło sie ogłoszenie na stanowisko pracownika kancelaryjno-biurowego. Może wypowie się jakiś pracownik, lub były pracownik?

aga.lady@op.pl

Proszę o kontakt priv

wiem

pracownicy sraja w gacie i nic nie powiedza kiedy tam sa

nie znam ale słyszałem dużo niedobrego o tej firmie, moze niech wypowiedza sie pracownicy??

dokładnie to przetępcy którzy mogą dużo złego narobić

zielony

pracowalem, poznalem od srodka, przerazilem sie, ucieklem zanim bylo za pozno. nie polecam - bez szans na rozwoj - wrecz przeciwnie.

ano

Omijać szerokim łukiem jak ze Szczecina do Gorzowa. Podejrzane typy. Nic nie chcą dać na piśmie tylko obiecanki i opowiadanie o niesamowitych zarobkach.

witam, czy ma ktoś jakieś informację na temat tej firmy? ostatnim czasem daja ogloszenia a ja jestem zainteresowany. Jaka atmosfera? Zarobki? Jaki szef? Proszę o uczciwą opinie

wiem

przestrzegam przed firmą eureka finanse szczecin to grupa niebezpiecznych ludzi, którzy działają jako najemnicy do straszenia i odzyskiwania prywatnych długów. szykanują osoby które nie mają długów ani żadnych powiązań z firmą poprostu straszą i ścigają ludzi z ulicy na prywatne zlecenia....

x

Czy ma ktoś info o tej firmie. Ostatnio dużo ogłoszeń dają a opinie bywają różne - niestety raczej te negatywne.

powyższa opinia została wpisana przez właścicieli firmy, bo na pewno nie przez klienta. ostrzegam przed współpracą

Słowa kojarzące się z Eureka Finanse Firma Windykacyjno-Prawna (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... bardzo dobry Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... bardzo inteligentni Od jakiej stawki można negocjować pensję?1000 zł Najbardziej podobało mi się w Eureka Finanse Firma Windykacyjno-Prawna: atmosfera oraz dokładność działania Najbardziej nie podobało mi się w Eureka Finanse Firma Windykacyjno-Prawna:

Zostaw opinię o Eureka Finanse Firma Windykacyjno-Prawna - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eureka Finanse Firma Windykacyjno-Prawna