Opinie o Renata Sobolewska I Iwona Korulczuk-Rinas w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Renata Sobolewska I Iwona Korulczuk-Rinas. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Renata Sobolewska I Iwona Korulczuk-Rinas na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Renata Sobolewska I Iwona Korulczuk-Rinas w Szczecin

Robert Nowy wpis

Zastanawiam się czy to firma z wartościami? Panuje rodzinna atmosfera ?

maga Nowy wpis

Bardzo nieuczciwi, naciagają klientów, podejmują sie spraw na których sie nie znają.Strata czasu i pieniędzy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Z tym się nic nie da zrobić, pazerni ludzie bronieni przez korporację. Wszyscy poszkodowani grupowo do sądu po odszkodowanie

Aleksander Nowy wpis

Dawno nie wypowiadaliście się na temat kancelarii Renata Sobolewska I Iwona Korulczuk-Rinas. Jak tam się obecnie pracuje? Warto składać CV do pracy lub na aplikację? Jak traktowani są pracownicy?

Janusz Nowy wpis

Niekompetentni partacze. Omijać z daleka!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Renata Sobolewska I Iwona Korulczuk-Rinas? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Zbyszek

Bardzo słaba kancelaria. Prowadzą sprawy byle jak, szkoda czasu i pieniędzy Zdecydowanie nie polecam!

ewa

proszę o kontakt ludzi oszukanych przez nich madziarenka.janik@onet.pl

oszukany

Zdecydowanie nie polecam niomu!!!!!!!!! Słabiuteńka kancelaria. Jestem bardzo niezadowolony z usług (długo by pisać). Nie umieja sporządzić nawet prostej umowy prawidłowo-przez ich bład moja firma jest stratna.

ewa
@oszukany

łącze się w bólu

oszukana

Nie polecam nikomu! Zostałam oszukana, wprowadzona w błąd. Prowadzą sprawy byle jak, zlecają aplikantom. Aroganccy, niekompetentni partacze, śmiejący się w twarz oszukanemu klientowi. Żałuję bardzo, ze skorzystałam z ich usług.

roks

czaruś, tak usługi mają dobre, ale dostac się jest tu trudno bez znajomości, ale zawsze możesz spróbowac, może akurat kogoś szukają.

mark

Profesjonalna kancelaria.Szczerze Polecam.

oszukany

Dopiero zobaczyłem, że osoba wyżej napisała taki sam nij jak ja OSZUKANY - coś w tym musi być

oszukany

Nie polecam korzystania z usług tej kancelarii a szczególnie pani Renaty Sobolewskiej i pana (usunięte przez administratora), który nieudolnie prowadził sprawę jako aplikant co zakończyło się dla mnie fiaskiem.Nie muszę chyba dodawać, że decydując sie na tą kancelarię oczekiwałem reprezentowania mnie przez, jak mi sie wydawało, doświadczonego prawnika a nie przez uczącego się aplikanta. Kancelariz zapewniała mnie, że sprawa jest bezsprzecznie wygrana. Dodatkowo umowy, które sporządzała mi ta kancelaria okazały się dla mnie niekorzystne (o czym dowiadywałem się w późniejszym czasie, kiedy to było już za późno na zmiany).

Zostaw merytoryczną opinię o Renata Sobolewska I Iwona Korulczuk-Rinas - Szczecin

Renata Sobolewska I Iwona Korulczuk-Rinas
1.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 30 lok. 3
    70-420 Szczecin