Locus Security

Lublin

Locus Security

Opinie o Locus Security

Caprcha

Zarobki jak wszędzie w ochronie słabe. Praca nie przyjemna nudna. Siedzieć i gapic się w ekran. Nie polecam. Atmosfera bardzo słaba. O warto dodać że przez cały czas pracy nie ma się prawa opuścić obiektu (sklepu). Plus w niektórych sklepach na przerwie sie pracuje bo w socjalnym jest monitor i ma się obowiązek na niego patrzeć jedząc kanapkę czyli nie ma się przerwy

Piotr52

Praca w rosmanie, nie polecam, maja wymagania bardzo wysokie, a placa jak wszedzie 10.50, na umowie o prace - 10. Przychodze do pracy pierwszy dzien i na dzien dobry sprawdzali mnie alkomatem, tak jakby uwazali mnie za alkoholika.. Nieprzyjemna atmosfera

Oszukany9211

Omijac szerokim łukiem! Pracowalem tam tylko 3 dni, potem zrezygnowalem, nalezalo mi sie 300 zl, a przelali mi tylko 150! Ci oszusci maja biuro na Krochmalnej (obstawiaja rossman i media markt) nie polecam. Nie pozdrawiam Artura i Fabiana tamtejszych inspektorow.

Zostaw opinię o Locus Security - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Locus Security