Locus Security

Opinie o Locus Security

Oszukany9211

Omijac szerokim łukiem! Pracowalem tam tylko 3 dni, potem zrezygnowalem, nalezalo mi sie 300 zl, a przelali mi tylko 150! Ci oszusci maja biuro na Krochmalnej (obstawiaja rossman i media markt) nie polecam. Nie pozdrawiam Artura i Fabiana tamtejszych inspektorow.

Felicity
@Oszukany9211 08.12.2017 09:41

To i tak masz szczęście że ci przelali chociaż tę połowę. Ja pracowałem u tych (usunięte przez administratora)na Saturnie w Felicity przez 2 tygodnie i nieotrzymałem wynagrodzenia wogòle. Po kilku latach od komornika dostaje list o wszczęciu przeciwko mnie egzekucji gdyż jestem ponoć winien tym złodziejom 5 000 zł kary. Ale tu się miarka przebrała wynająłem adwokata i mecenas mnie wyciągnął z tego absurdu! Sąd uchylił te absurdalne roszczenia przeciwko mnie

Maria
@Felicity 21.11.2018 17:10

Zdaję sobie sprawę z tego, że jesteś trochę rozżalony, ale i tak bardzo Cię proszę, żebyś wypowiadał się tu o wszystkich z szacunkiem. Proponuję ponadto, abyś zapoznał się z regulaminem serwisu GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Dobrze, że udało Ci się rozwiązać jakoś ten problem. A znasz może aktualną sytuację w firmie Locus Security?

Caprcha

Zarobki jak wszędzie w ochronie słabe. Praca nie przyjemna nudna. Siedzieć i gapic się w ekran. Nie polecam. Atmosfera bardzo słaba. O warto dodać że przez cały czas pracy nie ma się prawa opuścić obiektu (sklepu). Plus w niektórych sklepach na przerwie sie pracuje bo w socjalnym jest monitor i ma się obowiązek na niego patrzeć jedząc kanapkę czyli nie ma się przerwy

Piotr52

Praca w rosmanie, nie polecam, maja wymagania bardzo wysokie, a placa jak wszedzie 10.50, na umowie o prace - 10. Przychodze do pracy pierwszy dzien i na dzien dobry sprawdzali mnie alkomatem, tak jakby uwazali mnie za alkoholika.. Nieprzyjemna atmosfera

Zostaw opinię o Locus Security - Lublin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Locus Security