ANWOS Marketing Services Sp. z o. o.

Częstochowa

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o ANWOS Marketing Services Sp. z o. o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ANWOS Marketing Services Sp. z o. o.

sara

jeżeli firma podejmuje się outsourcingu sił sprzedaży to w takim biznesie uczciwość i transparentność jest podstawowym kryterium profesjonalizmu

Monte Christo

Jestem obecnie pracownikiem firmy Anwos, i mam obowiązek zebrać wystawione do klientów faktury sprzedażowe oraz faktury kosztowe (na ich podstawie firma zwraca mi koszty paliwa, parkingu, autostrad oraz hoteli) i wysłać je listem poleconym DWA RAZY W MIESIĄCU (po 15 dniu miesiąca i ostatnim). Czy to jest wybitna papierologia? A brak dyscypliny w wykonywaniu przewidzianych w umowie podstawowych procedur w każdej szanującej się firmie będzie źle widziany. Moim skromnym zdaniem procedury są maksymalnie uproszczone i jest ich dużo mniej niż w większości firm handlowych.

Były pracownik

Pracowałam tam 3 miesiące. Na początku ok,ale potem cisną cie i czepiają drobiazgów. Wybitna papierologia!!!! Nawet jak robisz plany a spóźnisz sie z wysłaniem kwitków to jest afera. Dlatego właśnie nie polecam!!!!!

Zostaw opinię o ANWOS Marketing Services Sp. z o. o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ANWOS Marketing Services Sp. z o. o.