Opinie o P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski w Grójec Józefa Piłsudskiego 89a

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski w Grójec Józefa Piłsudskiego 89a

co do kierownika na (usunięte przez administratora)slyszalem inne opinie no ale coz ile osob tyle opini

rada

jak Wam zle w topazie to idzcie do konkurencji tam moze bedzie wam lepiej-do tych co tak narzekaja

.....

słyszałam że na (usunięte przez administratora)to kierownik jest całkiem spoko do pracowników jak i dla klijentów, a te kontrole co pżyjerzdzają to jak nierobią zdjeć to ciągle coś piszą niedługo zabraknie panu (usunięte przez administratora)papieru ,wiem co pisze bo często to widze jak dziewczyny przerażone chodzą bo nalot kontroli.

...

gdzie jest reszta naszej premii? znowu kryzys?!

logo firmy Pracownik działu logistyki w markecie budowlanym - Grójec
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Praca w ochronie sklepu z obsługą monitoringu Belsk Duży
Grójec
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Grójec
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
.........

Nawiazujac do kierowniczki z GMJ to nie ma ona ani szacunku do pracownikow ani do klientow.

.......

Masz racje że to(usunięte przez administratora) jest całym problemem co wizyta to zawsze jest żle a do kogo ma pretęsje że niema towaru oczywiście do nas , dlaczego nie sprawdzi czy na magazynie głównym mają . Niech więcej osób zwolnią to wtedy na sklepach będzie pożądek ,i towaru na ful a najlepiej jak by sama p. A...ONA WSZYSTKO NAJLEPIEJ WIE I UMIE, a my szare niewolnicy nic nie umiemy tylko nas ganić.

.....

Ja chcę wrócić do wątku z galeri (usunięte przez administratora). Kasjerki sa tam traktowane źle ale i inni pracownicy podobnie. To nie pani kierownik ani też jej zastępca. Zamieszanie ogromne robi asystent kierownika p. (usunięte przez administratora) która robi z igły widły, wyolbrzymia wszystko razy 4, jest zakłamana i strasznie fałszywa. Moja rada dzielić wszystko na 4 to co ona mówi i sposób w jaki mówi... katastrofa. Jak by jej nie było wszystkim pracowałoby się lepiej.

Nick*

Co do sklepu na Żeromskiego to mogę coś powiedzieć bo tam pracuje atmosfera jest OK! a co do biura jest spoko a ROBERT jako kierownik jest wporządku.

kas

Zostań sobie kasjerką nic więcej nie potrafisz przykro mi ale nie wybijesz się .Szanuj swoją pracę i ludzi którzy cię otaczaja .

pik

(usunięte przez administratora)biuro bardzo fajne jest, kierownik Robert spoko facet na początku może się wydawać troszkę oschły bądź wredny ale tak naprawdę bardzo fajny człowiek ogólnie biuro wielkie OK:)

słaby z ciebie psycholog hehe skoro widzisz ze nie mam studiów. poza tym psychologie to każdy głupi moze skonczyc. to jest zawód piorący mózgi nic wiecej. nie ma sie czym szczycic.

monia

a jak na zeromskiego sie pracuje???biuro ok?

kas

O twoje studia wcale się nie martwię .ja jestem z wykształcenia psychologiem i wnioskuję z twojej wypowiedzi ,że ich nie posiadasz.Przestań narzekać weż się do roboty .Pomyśl czy aby na pewno dajesz z siebie wszystko.W innych sklepach pracują na kasie i na sklepie jednocześnie .Wy zarabiacie adekwatnie do swoich obowiązków ,one są ale nie aż tyle żeby sobie nie dać rady .Zwolnij się i daj miejsce pracy osobie ,która to doceni.

tak jest ze małych sklepach sa pólki z przyprawami i pieczywo, na moim topazie jest inaczej bo ludzi od cholery. Nie wiem gdzie ty chodzisz ze masz pusto przy kasach na pewno nie do nas. A jak chcesz wiedziec to u nas kasjerka pracuje tez na sklepie i na warzywach jak mowisz i na innych działach mimo ze ma umowe na kasjerke. uwazam ze maja wiecej swobody niz na kasie, a o studia moje to sie nie martw bo nie wiesz jakie mam szkoły

kas

W innych sklepach Topaz mają przyporządkowaną całą półkę np. przyprawy , soki itp.więc doceń to co masz bo z tego co wiem to takie założenia były brane pod uwagę na początku.Gdyby doszło to do skutku dopiero miałabyś co pisać."ja'

nina

Szok jak czytam te opinie, czy tez pierwszy tydzień pracowałyście za darmo a kolejne 3 miesiące bez umowy nawet zlecenia? bo właśnie mam taką propozycje

www
@nina

nina a gdzie dostalas taka propozycje? bo napewno nie w phu topaz

kas

Odpowiedż dla" ja" myślę ,że masz problem z organizacją swojego stanowiska pracy . Nie wieżę ,tłumów tam nie ma bo często przychodzę .Może przejdż na warzywa będzie Ci wygodniej i na pewno znajdziesz czas na inne obowiązki .Możesz też pojeżdzić karczerem .Trochę się spocisz i paznokcie będą trochę brudne .Nie masz pojęcia jak ludzie muszą ciężko pracować na 'chleb'.Moja rada dla Ciebie idż na studia teraz można je kończyć w każdym wieku i znajdż sobie wygodną pracę z gory porażka , bo nie potrafisz nawet jako kasjerka sobie poradzić.

Prawnik
@kas

Witam pragnę zwrócić uwagę na kierowniczkę sklepu na (usunięte przez administratora) Jestem mężem jednej z sprzedawczyń żona opowiada co robi kierowniczka to żal chce zwolnić pracowników z warszawy i obsadzić miejsca pracy swoich pracowników z Wyszkowa jest chamska i nie miła nie rusza się z biura. Zdanie mojej żony nie potrafi zrobić zamówienia nawet nie wie czego Brakuje na hali sprzedaży. kolejne zastrzeżenie jest do grafiku pracowników Wyszkowa traktuje lepiej ustal im grafiki jak chcą a pracowników w Warszawy Inaczej to jest bez sensu, lub ustala dwie osoby na tą samą godzinę a popołudniu nie ma nikogo na dziale. Kierowniczka p. (usunięte przez administratora)wprowadziła wprowadziła zeszyt przerw których mają głownie się wpisywać pracownicy z Warszawy a z Wyszkowa nie. Pragnę powiedzieć ze jak moja żona zostanie zwolniona przez kierowniczkę bez powodu, to wystąpię do Sądu o odszkodowanie za moją żoną pójdzie wiele osób jako świadkowie, proszę z tą opcją zrobić porządek. z Poważaniem Prawnik mąż Sprzedawczyni.

glupoty piszesz a nie wiesz jak jest. każda z kasierek ma przyporzadkowana inna robote np dostawianie alkoholu, dokladanie papierosow slodyczy przy kasach, spszatanie itp. zejsc z kasy nie mozna a potem sie dra ze nic nie zrobione

kas

Hej kasjerki z galerii nie nażekajcie za często byście chciały schodzić i od razu nie wracacie a to jest wasze stanowisko pracy więc ? W ciemno nikt nie podpisywał za was umowy A przerwa dopiero 35% czasu pracy reszta na kasie a nie spacery .

Galeria.kierownik Topaz jest ok . Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski - Grójec

• Jak się pracuje w P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski?

Kandydaci do pracy w P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski