Opinie o P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski w Grójec Józefa Piłsudskiego 89a

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski w Grójec Józefa Piłsudskiego 89a

D*

Tak jak każdy co pracuje w tym sklepie. Warszawiacy raczej takiej pracy się nie imają. Także tu w warszawskim sklepie jestem wśród swoich. Sami swoi.

D*

Stare przysłowie pszczół mówi: JAKI PAN TAKI KRAM i niepotrzebnie rozpisujecie się chyba że w ramach umartwiania się nad sobą że jest się człowiekiem bez honoru i własnego zdania w takim wypadku rozumiem.. wyrzuty sumienia.

m****

obsada magazynu chyba jest ok...moim zdaniem oczywiście. Zresztą ja uważam,że topaz wawa stracił na własną prośbę już wielu dobrych pracowników. Bo stara kierowniczka miała takie widzi mi się....a teraz nowa też już zaczyna różki pokazywać...ale zobaczycie,że to się na nich odbije. Opinię jako pracodawcy mają wyrobioną w tej części warszawy....

m...

a nowa obsada magazynu? ich tez na przemiał?

logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Grójec
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym/Grójec
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Projektant instalacji sieci sanitarnych
HSS Work Sp. z o.o.
jol***

m**** - 2012-04-14 22:31:51 co Wy wszyscy chcecie od tej regionalnej? Ja może jakaś dziwna jestem, ale w sumie nie mogę nic zarzucić tej kobiecie. Jak trzeba było to na Warszawie za Pawła napoje robiła...ciekawe kiedy? co na cały sklep darła gębe że aż klient komentował całe to zajście

m****

k....

Damą z Grójca tylko białych rękawiczek brak. Wielkie urzędniczki które nic nie potrafią. W pole i jabłka zrywać a nie za biurkiem siedzieć!!

zaskoczona

W Grójcu??? Przecież taka wspaniała obsada biura:):): ) ha,ha,ha

xxx

WSZĘDZIE JEST TAK SAMO. W GRÓJCU TEŻ:)

##

a kiedy stawiaja nowe wiezyczki straznicze??

mały

jakich ciekawych rzeczy można sie dowiedzieć????na przykład ???

ktos

dobrych pracownikow sie wyzuca:((((((((((((((

olek

miś - 2012-04-03 13:06:41 no właśnie pracują tam też uczciwi jeszcze pracownicywłaśnie i takim osobą "uczciwym" co biegają do biura tam i spowrotem wypadałoby się dobrze przyjrzec a dowiecie się wielu ciekawych onich rzeczy

ilnesss

A jak tak z innej beczki, czy ktoś dla was organizuje jakieś szkolenia, podnosi wasze kwalifikacje, czy ktoś wam pomaga jak macie problemy?

a****

D* - 2012-04-03 20:45:06 Kochani jeśli pracuje tam jeszcze choć jedna uczciwa osoba to niech się ujawni !!! Proszę.Idiotka :)

mały

a w jakim celu? podasz jakiś konkretny powód?

D*

Ryba psuje się od głowy. Ale jak powiedział mój szwagier wszędzie znajdują się ludzie którzy chcą dociec prawdy.Proszę o kontakt aktualnych jak i byłych pracowników warszawskiego Topazu którzy tu nieraz zaglądają. [usunięte przez moderatora]

sorki za opatrzne zrozumienie twojej wypowiedzi bardziej mi chodziło o osoby o kturych piszesz przepraszam jesli cie to urazilo

i wtedy zacznie sie nagonka co może zdziałać kilku uczciwyciwych pracowników, którym jeszcze zależy na pracy wobec reszty starającej się tylko udawa że pracują już to kiedyś przerabialiśmy

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski - Grójec

• Jak się pracuje w P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski?

Kandydaci do pracy w P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski