Opinie o P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski w Grójec Józefa Piłsudskiego 89a

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski w Grójec Józefa Piłsudskiego 89a

klient

jakas masakra w tym topazie.

wniebowzięta

ha baba jaga odleciała,we wtorek tydzień temu na sklepie było słychać pieśń "radosny dzień dziś nam nastał Alleluja"niech na Warszawie teraz straszy,za to [usunięte przez moderatora] zakłopotana chodzi i myśli"co to będzie ,co to będzie???" no [usunięte przez moderatora] "to już jest koniec,niema już nic!!jesteśmy wolni,niedługo pójdziesz i ty.... :-)))) a my wtedy"wróć [usunięte przez moderatora]" .Apel do [usunięte przez moderatora]"och [usunięte przez moderatora] straciłaś przyjaciela musisz się jeszcze nauczyć...."

kerj

olaboga,tragedia hahaha

kjhu

jak ci nie pasuje coś głąbie to nie łaź do tego sklepu!!!!!!!!

logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Grójec
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym/Grójec
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Projektant instalacji sieci sanitarnych
HSS Work Sp. z o.o.
bum-klient

Witam, Nie bywam zbyt często w topazie (jak jestem to w Sokołowie Podlaskiem lub Siedlcach)- raczej przejazdem jak jadę do rodziny. Musze przyznać iż jest tam porządek... Współczuję osobom, które muszą pracować w jakimkolwiek sklepie, ale osoby tam pracujące nie są zbyt kompetentne... No cóż... podejrzewam, że to wynik szkoleń... Nie wiedzą co to np pesto... czy jest u nich w sklepie, ok nie znają asortymentu, ale osoba która siedzi na kasie powinna potrafić obsługiwać się kartami kredytowymi. Ok, wiele osób nie płaci tam kartą, tylko gotówką, ale jedna transakcja to 10 minut przy kasie,- czyli problem: jak włożyć kartę do czytnika, czy to karta z paskiem czy na chip, jak wbić kwotę- uwaga zamiast 46 zł Pani chciała mi policzyć 460 zł (dobrze, że zwróciłam uwagę i nie zatwierdziłam płatności), potwierdzenie, że transakcja anulowana- coś takiego się daje klientom? itd itd mogę wymieniać..........

poufne

WYPŁATY TO WSZĘDZIE SĄ ŚMIESZNE PRZY DZISIEJSZYCH CENACH:)

tajna

A unas w Warszawie nawet ok,kierowniczka wymagająca alekonkretna,tylko wypłaty śmieszne

ciekawa

A wiecie może co tam w radzyniu w Topazie???

joanka

A czy ktoś wie o Topaz MIńsk Maz. Konstytucji ? jakie zarobki i atmosfera?

witam

a tak się składa że znam Zbyszka i poinformuję go o tym forum ale wątpię żeby o nim nie wiedział ale kto wie bo napewno wyciągnoł by z tego wnioski i interweniował by osobiście Pozdrawiam wszystkich

A KTO JEST TERAZ KIEROWNICZKĄ W GRÓJCU? BO PONOĆ ZNOWU KTOŚ INNY.

Dobrze Radząca

Wiem że dziewczyny w tym sklepie czują się jak w [usunięte przez moderatora] gdyż nie wiadomo która z kolei nawinie się pani kierownik. Rozumiem też że dyscyplina powinna być zachowana w miejscu pracy bo inaczej grozi chaos i olewanie pracy. Ale wszystko z umiarem i poszanowaniem człowieka,pracownika i jego nabytych praw. Cóż pozostaje tylko wam dziewczyny poradzić zjednoczenie(wiem ze to nie takie proste bo na pewno są są miedzy wami jak wszędzie WAZELINIARY za wszelką cenę) i podzielenie się tym problemem z kimś kto stoi trochę wyżej nad panią kierownik. Wiem wiem że opiekunka sklepu może bagatelizować sprawę ale ona też ma swojego zwierzchnika.... Radze poinformować go o sytuacji panującej w sklepie. Swoje racje można zawsze poprzeć np nagraniami z komórki(wtedy się nie wyprze kierowniczka ani opiekunka) Jak to nie da rezultatu pozostaje właściciel.Droga służbowa musi być. A ostateczność to PIP.(dla nie zorientowanych.Państwowa Inspekcja Pracy) A tym czasem trzymajcie się i nie dajcie sobą pomiatać.

***

;) to fakt;) siłownia niewskazana w takim razie) To może za robotę niech się wezmie z czasu, a nie tylko wtedy,kiedy opiekunka sklepu przyjedzie;) A opiekunka często ostatnio bywa, więc i jej ma dość- no bo cos przy niej robić wypada, no i mówi juz, że ją wkurza, i że nie może doczekać się, kiedy pójdzie na zwolnienie. Bogatszego i lepszego Nowego Roku zyczę wszystkim;)

a może lepiej niech na siłkę nie chodzi, bo zamiast kląć to będzie tłuc :)

XXXXXXXXXXXXXX

A co u dziewczyn z Grójca słychać? Spokój???

zadowolona

To co pan napisał to wszytko prawda, ale to tylko ułamek jej złosliwosci i wrednosci, tam żadna z dziewczyn sie nie odezwie, a jak juz sie odezwie, bo mysli inaczej, to prędzej czy pozniej wylatuje z pracy. A może niech ta pani pójdzie na siłownie, bo dzieci to ona nie ma.

ktoś

To pewnie cisza świąteczna;) Tę panią kierownik ze Staszica to zna cały Węgrów. Może z miesiąc temu byłem swiadkiem cyrku, jaki urządziła dziewczynom na wędlinach. Chodziło o krzywo ukrojona wedline dla niej czy cos takiego. Wszyscy sie śmieli, bo po polsku to tak nie za bardzo poprawnie mówiła, ale łaciną to się popisała;) A wiadomosci, szczególnie takie szybko sie rozchodzą, więc zasłyneła w tym małym spokojnym miasteczku ze swego niekulturalnego i wulgarnego zachowania już jakis czas temu. O tym, że jest bardzo mściwa też wszyscy wiedzą, ale to nawet po wyglądzie widać. Współczuje pracownikom tego sklepu, na pewno boja się cokolwiek zrobic - pani kierownik może ich zwolnic, bo zwyczajnie się odezwą.. Przecież tak nie może byc!!!.Lepiej niech ta kobieta po pracy się jakos spełni, więcej czasu poswięci dzieciom czy cos, to nie bedzie miała zwyczajnie siły na wyzywanie innych i aż tak niekulturalne zachowanie.W pracy bedzie wtedy pracować, a nie wyżywać sie na innych.

lusia

WRESZCIE ZAPANOWAŁA CISZA:)

lutek

powiem krótko - bo kierownikiem w takim babińcu jak market spożywczy MUSI być chłop i to taki z jajami - nie ma siły baby we własnym sosie zawsze zadusza się na śmierć i jest lipa a nei praca. Plotki, jad i obgadywanie zajmuje więcej czasu niż rzetelna praca. jestem zreszta pewny, że 99% kobiet woli mieć za szefa faceta. (taka "solidarność jajników" hehehe). Na pewno atmosfera jest zdrowsza.

zadowolona

Ja pracuje w topazie w Węgrowie, u nas jest Pan Kierownik, i własnie u nas jest wszystko ok, wspaniały człowiek;) Mamy zwyczajnie szczęście,że trafilismy na tak normalnego człowieka. Mam kolezanki, które pracują na Staszica, tam to dopiero kierowniczka daje popalić, robi co chce, jest fałszywa i mściwa.Wczesniejszą kieowniczkę wrednie wygryzła. Współczuje dziewczynom w tamtym topazie, trzymajcie sie i pozdrawiam. I nie dajcie się, los na pewno jest sprawiedliwy!

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski - Grójec

• Jak się pracuje w P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski?

Kandydaci do pracy w P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski