Opinie o P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski w Grójec Józefa Piłsudskiego 89a

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski w Grójec Józefa Piłsudskiego 89a

kas

najgorsze jest to ,że pracownicy mówią co innego ,a robią zupełnie inne rzeczy.Boją się mówić otwarcie o tym co im nie pasuje bo niewiedzą co im można , bo nie znają swoich praw .Poczytajcie trochę jemioły zasad i przepisów ,lub zostańcie kierownikami przez tydzień nie dacie rady bo nie wiecie nawet jak należy się kulturalnie przedstawić i zachować . a tym co siedzą cicho awanse się nie należą bo są dwulicowi i wyrachowani .A te cechy nie są mile widziane w ogólnym pojęciu zarządzania .

a ja pracuje w Galerii Mistrza Jana i nie uważam że tam jest źle, pracuje mi się bardzo dobrze, kierownik sklepu jest bardzo sympatyczna.

siedlce

a siedlcach na (usunięte przez administratora)jak zle sie dzieje.panie w biurze to wredna cholota. jedna drugą to by w łyzce utopiła a dla pracowników nie maja kszty szacunku, wyzywaja nas od debilek itp. jak by zmienic kierowniczke i (usunięte przez administratora)z biura to moze by w koncu bylo normalnie. te dwie zatruwaja nam zycie. olka jest pracownikiem biura a zachowuje sie jak by byla nie wiadomo kim. sama wynosi rzeczy ze sklepu nie placac za nie a my mamy potem sie z tego tłumaczyc. tam jest istny horror.

ełk

(usunięte przez administratora) dziewczyny na kasach jak za kare bez przerwy.kpina wisza na telefonach zamiast wspierac zespol.

logo firmy Pracownik działu logistyki w markecie budowlanym - Grójec
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Praca w ochronie sklepu z obsługą monitoringu Belsk Duży
Grójec
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Grójec
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
zadowolony

Ja mimo ze mieszkam obok Galerii lubie robic zakupy w topazie na ulicy zeromskiego tam chyba nie ma takiej atmosfery łazienkowej dziewczyny mile usmiechniete i tam bardzo mi sie podoba

klient

To cos okropnego ja rowniez slyszalem o pozwolenie zejscia do toalety a panie z biura do kogo dzwonią do pana Paczoskiego.biuro powinno sie zastanowic co robia bo caly węgrow sie z tego smieje a jeszcze troche to same beda siedzialy i liczyly na kasach

ktośśśśś

ja jestem klientem topazu codziennie i słyszę jak kasjerki dzwonią do biura pytajac o zgodę na zejście.

ktos

No ja tez slyszalem jak sa traktowane kasjerki w Galeri Mistrza Jana w Wegrowie. Mysle ze te panie powinny sie udac do PIP-u ze skarga , bo jak widac to sie dzieje tylko w tym sklepie , wiec mozna wywnioskowac ze kierownictwo sie nie nadaje skoro nie zna podstawowych praw pracownika . To jest ponizanie pracownika i nie rozumiem dlaczego te panie musza sie pytac o pozwolenie zejscia z kasy skoro nie ma kolejki . Widac w tym Topazie chca zrobic druga Biedronke , ale z doswiadczenia wiadomo , ze kiedys pracownicy moga sie w koncu zbuntowac . Drogie panie moze poproscie kierownictwo o przydzial pampersow . A tak na powaznie , jestem z wami i wspolczuje , bo jestescie naprawde bardzo mile .

niki

Topaz Galeria Mistrza Jana niedawno otwarty a już źle się dzieje na sklepie, otóż panie kasjerki siedzą jak manekiny na kasach bo podobno nie można im schodzić z kasy tylko za pozwoleniem z biura najpierw muszą wykonać telefon a dopiero później zejść no ktoś może pomyśleć że tak powinno być ale kiedy dziewczyna chce skorzystać z toalety i nie dostaje na to zgody to co wtedy? Ma zrobić w majtki? Przecież to jest poniżające mówić po co się idzie do łazienki

czarna

A ja pracowalam w Topazie i nie narzekam Ciezko bylo bo na miesnym trzeba zapieprzac ostro i nie kazdy sie nadaje!Pozdrawiam Topaz w Radzyniu Podlaskim.

........

skoro komus kierowniczka nie pozwala gadac calyczas i zajmowac sie tylko wylacznie plotkami a prace zostawic drogiej osobie to sie nie dziwie ze sie go czepia sama bym nie pozwolila na takie rzeczy, bo kazdy ma takie same zarobki i pracowac powinien kazdy. Niesztuka jest ze jedna osoba zapieprza a droga stoi i wie wszystko co sie dzieje wokol niej a nie na jej dziale.Jesli sie starasz to nawet po trzech latach nikt cie nie zwolni, kazdy chce zatrzymac dobrego pracownika niewazne ile pracuje.

wz900

TOPAZ jak i większość sklepów sieciowych i niesieciowych to jedno wielkie [usunięte przez administratora], to samo dotyczy ludzi, znajdujących się tam na stanowiskach kierowniczych.

nikka2

ej to kto tam pracuje skoro wszyscy są zwalniani???

a w którym zakładzie pracy robi się zakupy w trakcie godzin pracy,każdy normalny człowiek wie że jak jest ciepło to chce się pić i można to przewidzieć i kupić wodę przed pracą,bez przesady jest przecież przerwa i można z niej korzystać i w trakcie kupić coś do picia,ale najlepiej poużalać się nad sobą,a może lepiej zmienić zakład pracy??jak problem jest się dostosować do normalnych ustaleń...może szef ma płacić za robienie zakupów(do domu) w trakcie pracy,lepiej doceń to co masz bo możesz nie mieć nic...

oj straszne rzeczy się dzieją jak trzeba ruszyć swój łaskawy tyłeczek do roboty,a nie [usunięte przez administratora] wszystkim kolejno.gdyby ktoś nie nadzorował tak pracy na pewno ten sklep nie był by na tak wysokim poziomie,żałosna jest ta opinia o radzyniu,ja tam pracuję,biuro jest wymagające ale każdy wie za co bierze pieniądze.a gdzie się leży i dostaje wypłatę?????????

pracownica

co do pracy w radzyniu to na prwdę jest źle a nawet bardzo źle,[usunięte przez administratora] zatruwa życie wszystkim pracownikom, my wiemy co należy do naszych obowiązków a i tak jesteśmy traktowane gorzej niż zwierzeta. dostajemy zjebki za nic, wiecznmie tylko ganiane. był czas jak nie było[usunięte przez administratora] i wtedy atmosfera w pracy była zupełnie inna ale niestety wróciła. oby ją kiedyś potraktowano tak jak ona nas traktuje jak się uweźmie na kogoś tak już nie ma zmiłuj i w biurze jest to samo mimo że one robią wszystko to i tak zawsze znajdzie sobie kozła ofiarnego aby sie na nim wyżyć współczuję sobie i wszystkim pracownikom tego obozu pracy.ąby żwolnili[usunięte przez administratora] i będzie o wiele lepiej

jajakobyły

Pracy w topazie zwłaszcza w radzyniu nie chciałbym życzyć nawet wrogowi, więc kto może niech go omija z daleka

aaa

Czy u Was też nawet nie można wody do picia sobie kupić? i czy w grafiku "inaczej pracujecie" niż na liście? bo w radzyniu tak jest.jak skończy Ci się woda do picia to jeśli wykorzystało się przerwe to kupić już nie możesz. aa biurowe mogą wszystko. Nawet słowa z rodziną zamienić nie można-nic nie można-nowe zasady.

PRACOWNIK

Ja pracuję w Garwolinie i na kierownictwo złego słowa nie powiem-dziewczyny są OK. Wiadomo że wymagać muszą, bo i od nich wymaga "GÓRA" .Tylko te ciągłe zmiany, niby unowocześnienia a w praktyce -klapa. Po co te zmiany w godzinach pracy-jednego dnia pracujesz 6h innego 12h. Codziennie ślepisz w ten grafik. Ośmiogodzinny system pracy był lepszy, osoby które dojeżdżały razem mogą to potwierdzić - nie zarabiamy milionów, a koszty dojazdu były mniejsze. POZDRAWIAM PRACOWNIKÓW BIURA W SOKOŁOWIE.

bpbn

nie wiem jak jest w innych sklepach ale w Garwolinie jest chyba ok. jestem klientką tego sklepu, obsługa bardzo miła do towaru nie mam zastrzeżeń ( chodzi o świeżość) lubię robić tam zakupy.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski - Grójec

• Jak się pracuje w P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski?

Kandydaci do pracy w P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski