Opinie o LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. w Elbląg

Avengers

Nikt nikogo do pracy nie zmusza jak się komuś nie podoba NIECH SIĘ ZWOLNI ,zauważcie ilu pracuje starych pracowników na halach jakoś nie narzekają ,aż takich dużych rotacji nie ma .Pensje na czas w miarę przyzwoite .Co do picia alkoholu normalne jest chyba przychodzić trzeźwym.

Do Artur

Rudy siedz cicho (usunięte przez administratora) lizesz to masz....

Nie polecam firmy szkoda czasu

Nie polecam firmy szkoda czasu....

kobieta1

Jestem pracownikiem firmy LUPUS. Pracuję od kilku miesięcy w biurze. Współpraca z kadrą zarządzającą jest bezproblemowa. Szef jest osobą bardzo bezpośrednią i otwartą na kontakt z pracownikami. Nie ma problemu z tym by rozmawiał z pracownikiem biurowym czy fizycznym. Dodam, że w firmie wszyscy mówimy do siebie po imieniu, co powoduje, że atmosfera jest koleżeńska. Jak w każdej firmie bywają dni dobre i trudniejsze, ale to jest normalne chyba w każdym miejscu pracy. Jeśli czegoś nie wiem bądź nie umiem to nie ma problemu bym zapytała o to bezpośrednio Mateusza, zawsze jest skory do pomocy. Bezpośrednio pracuję z pracownikami fizycznymi i widzę tu wiele zadowolonych osób. Zarabiam tyle na ile wyceniłam swoje kompetencje. Bez problemu Szef wysłuchał mojej propozycji i wspólnie znaleźliśmy złoty środek. Przychodzę do pracy uśmiechnięta i zadowolona. Tego też życzę innym kolegom i koleżankom.

fantastic girl
@kobieta1

punkt widzenia zalerzy od punktu siedzenia.....co do firmy faktycznie mierna...pracowalem w lupusie na produkcji...znam sie na robocie...poszlem do dre i ruznica kolosalna...oczywiscie w zarobkach..z sobota wyciagne 3500....jak mam ochote...zreszta co do zarobkuw nawet zwykly pomocnik tam zarobi kolo 3 tys...zadnych przymusowych nadgodzin,,,,,atmosfera w lupusie nie taka zla...wszedzie znajdzie sie jakis majster lub kierownik dupek...kierownik krzysiek jest ok....czasami ma humory jak kazdy czlowiek....co do szefa to dupek ktury od zycia jeszcze nie dostal...wszystko przed nim...hytry dwa razy traci...jeszcze jedno...ukraincy to dobrzy pracowici ludzie...ale w dre ich nie ma...bo tam wiedza zeby utrzymac pracownika trzeba mu przyzwoicie placic..a ukraincy sa tania sila robocza pracujac po 12 godzin..wypelniajac luke na rynku pracy z powodu braku rak,,,

HENRY
@fantastic girl

Z TAKIM językiem polskim to ciesz się ze w ogóle gdzieś prace znalazles. Ja tam jestem zadowolony z płacy w tej firmie. A DOPIERO OSTATNIO MNIE PRZYJĘLI.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Główny Księgowy / Główna Księgowa?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

obiektywny prcownik

Coś mi się wydaje że autora tej opinii boli że ktoś coś ma. Firma może i od ojca ale ciągle jakoś funkcjonuje, a nawet się rozwija więc chyba nie zarządza nią najgorzej. A autor posta pewnie jest z tych co by chcieli przyjść do pracy, dostać 4.5 koła na miesiąc, walnąć ze 2 piwa na przerwie i najlepiej żeby majster nic nie kazał robić bo jak coś da do roboty to już jest niedobry, wtedy praca była by idealna. A niestety tak nie jest. W dzisiejszych czasach jest tak, by dobrze zarabiać trzeba posiadać jakieś umiejętności i wiedzę. Za darmo nikt nie będzie płacił. Więc jak nie pasują komuś zarobki to niech się douczy i poszuka pracy gdzie indziej. A wypisywanie bezsensownych i nic nie wnoszących opinii o pracy w tej w firmie, że atmosfera jest zła itp. Akurat pracowałem już w wielu miejscach i mogę stwierdzić że atmosfera w tej firmie jest bardzo dobra. Ot takie moje zdanie.

ANTON

GŁodowe? A ile zarabiasz? Bo słyszałem ze jak na Elbląg to bardzo dobrze tam płacą.

Artur

Jestem pracownikiem tej firmy. Pensje bardzo urosły w ostatnim czasie- każdy widzę jest zadowolony. A jak ledwo zdałes średnia szkole i chcesz zarabiać powyżej 4 tys. To w jakim Ty świecie chłopie żyjesz. Poproś wyjedź za granice a nie się zalisz na portalach internenetowych.TROCHĘ RACJONALNEGO PODEJSCIA. A co do szefa ze pojechał sobie za granicę na wakacje. TO chyba normalne w dzisiejszych czasach. A z takiej pensji każdy może sobie wyjechać także za granicę na wakacje.

wons

A to niespodzianka. Najwyższy poziom "odwagi" czytaj GŁUPOTY , a w majtkach pewnie mokro jak alkomat wjechał na produkcję. Wczoraj się udało, zobaczymy jak długo się jeszcze udawać będzie. KAMERY WIDZĄ WSZYSTKO...

OMG

BRAK SŁÓW. PICIE ALKOHOLU W MIEJSCU PRACY MUSI ŚWIADCZYĆ O CHOROBIE PSYCHICZNEJ, PISANIE O TYM W FORMIE SUKCESU TYM BARDZIEJ. PROPONUJĘ POPROSIĆ LEKARZA RODZINNEGO O SKIEROWANIE DO SZPITALA DLA PSYCHICZNIE CHORYCH, ALBO WYPISANIE LEKÓW NA DESTRUKCJĘ MÓZGU.

Anty konfident

Nawet kadrowa odeszla z pracy zeby nie pracowac z mlodym właścicielem i jego konfidencikami majstrami teraz kumacie jaki tam jest chory klimat......

K U
@Anty konfident

Odeszła? Raczej wyleciała z wielkim hukiem bo była daleko za murzynami w tym co robiła.

@Anty konfident

Poprzednia Pani kadrowa została zwolniona i zastąpiona osobą bardziej ambitną i doświadczoną, co szybko przyniosło efekty.

rick

kazdy ma swoje zdanie....z tym doswiadczeniem to bym uwarzal...jak ma takie to powinna pracowac w jakiejs markowej firmie np...microsoft..he

autentyk

Pracuje kilka lat i nie jest zle, srednio jak to w meblach, jak ktos mysli ze naj***ny bendzie do pracy przychodzil i sie obijał to nie ten adres... sa kamery wiec trzeba zasuwac

OP

JESTEM OD KILKU MIESIECY OPERATOREM W LUPUSIE. PRACUJE ZARABIAM I JESTEM ZADOWOLONY. KIEROWNIK HALI 2 JEST BARDZO W PORZĄDKU JEGO ZASTEPCA AREK TEZ. NORMALNY LUDZKI FACET. NIE WIDZE TU KOLEGOW KTORZY NARZEKAJA. NIE SLYSZE WSROD PRACOWNIKOW NEGATYWNYCH OPINII. LUDZIE PRZYCHODZA ROBIA SWOJE I IDA DO DOMU. PIENIADZE SA NA CZAS. PRACUJE SIE DOBRZE I POLECAM PRACE W TEJ FIRMIE. NIE ZALUJE ZE ZMIENILEM PRACE I PRZESZLEM DO LUPUSA. CZYTALEM OPINIE NA TEJ STRONIE I ZARYZYKOWALEM. JESTEM PRZYKLADEM TEGO ZE TE OPINIE SA NIEPRAWDZIWE ALEBO PISANE PRZEZ LUDZI ZWOLNIONYCH ABY POPSUC OPINIE DLA LUPUSA. TAKA JEST PRAWDA. JEDYNE CO BYM POPRAWIL TO SZATNIE BO SA TROCHE ZAPOMNIANE ALE CHYBA NIKOMU WIECEJ TAKI STAN NIE PRZESZKADZA BO NIKT NIC NIE MOWI.

Nickk

Zdecydowanie odradzam prace w tej firmie..

ktos

Ja tam pracuje juz kilka lat i nie jest tak źle wedłóg mnie jak tu nie którzy pisza. Zarobki może i nie są najwyższe i w takim dre zarobi sie wiecej ale praca tam jest dużo cieższa. Nie ma nic za darmo. Wiem bo znam tam pare osob i zarabiaja lepiej w dre ale tam sie zapierdziela w porónaniu z Lupusem. A jak ktos chce pracowac to i w Lupusie dobrze zarobi. takie moje zdanie. A atmosfera wcale nie jest taka zła jak tu pisza. W innych zakładach jest durzo gorsza.

Akurat
@ktos

Widze ta opinia od kogos wyzej...napewno

MR TESTOSTERON

zarobki masakra....1500 zico....trza godziny brac zeby cos wiecej wpadlo....klimat taki sobie....ukraincy spoko ludzie ale trzepia po 12 godzin....rozumie ich...jezeli chcesz w miare normalnie zarabiaC ZA TA SAMO ROBOTE PO 8 GODZIN I SOBOTY SETKI DO DRE DZIDA...TO JEDYNY ZAKLAD STOLARSKI W ELBLAZKOWIE GDZIE JEST JAKAS NORMALNOSC A NIE WYZYSK

Robol

Robie i miedzyczasie szukam nowej pracy jak znajde to z dnia na dzien zrezygnuje z tego..

Dzieki:)

MR MAJESTIC
@Robol

do dre uderz cv wes

Robol

Normy hahaha ja jestem operatorem jednej z maszyn w tej firmie i wyrobilem norme a dostalem niecale 50 zl premi do wyplaty skandal dramat nie polecam. Majstrzy to kapusie.

MR MAJESTIC
@Robol

dobrze powiedziane...to co tam robisz jeszcze ....to nie jedyna robota w miescie...

MR.MAJESTIC

tak...zaklad pomylka....pracowalem i potwierdzam..zaklad typu zas lub kriss mar..nawet jezeli placa TAK JAK PLACA ....POWINNA BYC DOBRA ATMOSFERA ...TO CZLOWIEK W MIARE ZADOWOLONY BY PRACOWAL...A TAK BEDA ZAWSZE ROTACJE..BO LUDZIE PSYHICZNIE SIE WYPALAJA...PAL LICHO TE 1500 ALE SZCUNEK DO CZLOWIEKA MUSI BYC...I NIE CHODZI O UKRAINCUW....CO DO FACHOWCUW ....KIM JEST FACHOWIEC...? MAM ROZUMIEC SLOWO STOLARZ ...CZYLI OSOBE KTURA NA PODSTAWIE RYSUNKU ROBI MEBEL RECZNIE...PROTOTYP......TO JEST FACHOWIEC A NIE OPERATOR JAKIEJS MASZYNY ..TO SA FABRYKI MEBLI A NIE STOLARNIE/.............ALLI POWINIEN BRANZE ZMIENIC...MORZE ZATRUDNIC SIE W MICROSOFCIE.HE......

Qwerty

Najlepszy to jest majster hali nr 1 co w momencie malego ruchu granicznego jezdzil do kaliningradu po wodke papierosy i handlowal tym na zakladzie a gora szefostwo nic niewie hehe ciekawe jakie w stosunku do niego by wyciagneli konsekwecje ot caly Lupus....

Obecny pracownik

Dajcie spokoj z ta firma zgadzam sie z opinia ze majstrowie to pieski na smyczy wlasciciela i zwykli konfidenci razem z organizatorem na pakowaniu na hali nr 1 traktowamie czlowieka jak (usunięte przez administratora) normy normy i co z tego jak wyrobione jak wyplaty sa niskie i zeby wyrobic to po godzinach musisz zostac typowy Elblażkowy zaklad ktory i tak za pare lat padnie niechce tutaj dawac po nazwiskach pracownikow ktorzy donosza bo tylko wstyd im bedzie o ile go maja.

mader facker

tam sie zrobilo jak w zasie....desperatuw zatrudniaja..i bogaca sie na ludzkiej krzywdzie....

boss

ta opinia to pewnie od big bossa......co do ukraincuw to oni nie maja innego wyjscia i staja sie tania sila robocza jak polacy za granica....co do zarobkuw pewnie ze nie ma szans tam zarobic...za ta sama robote w dre czy u wujcika tysiak wiecej......po prostu tamte zaklady sie rozwijaja...wujcik 1500 luda zatrudnia tak jak kiedys byly furnel zaklady wilkiego proletariatu......atmosfera w lupusie na produkcji do bani lepsza na magazynie dobry kierownik popek....a na produkcji hamy...co do szefa trudno ocenic ....jezeli ludzi traktuje jak zera to sam jest zerem....zreszta przyjdz zobacz a jak nie pasi to walnij ta robote i niech samych ukraincuw zatrudnia i tyle..co to jedna robota tam jest...aha co do starych pracownikuw to faktycznie jak robia od poczatkuw to sa juz ustatkowani po co prace im zmieniac..to tesz kwestia przyzwyczajenia..

Zostaw merytoryczną opinię o LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. - Elbląg

• Jak się pracuje w LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.
1.9/5 Na podstawie 94 ocen.

LUPUS FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Sp.K.