Opinie o Piotr Wojarski Meble Wojarski w Radomsko

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Piotr Wojarski Meble Wojarski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Piotr Wojarski Meble Wojarski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Wojarski Meble Wojarski w Radomsko

Piotr Nowy wpis

Się zastanawiam czy to jedna i ta sama osoba pisała że wielu lat tu pracowała i cieszyła się z szefostwa kolegów ale niestety musiała wyjechać. Bo według Sebastiana to tylko jeden tu był z dłuższym stażem pracy. To w końcu są tu ludzie co pracują dłużej w tej firmie? Czy tego zadowolonego wyobraźnia poniosła?

Zbyszek Nowy wpis

Witam pracowalem w tej firmie 5 lat niestety musialem wyjechac do rodziny za granice. Praca super szefostwo wporzadku jak potrzebuje wolnego nie ma problemu fajne warunki pracy chlopaki z zakladu tez spoko smialo polecam wszystkim ten zaklad pracy.

Renata

Widzę tu opinie jednego pracownika, który pracuje w tej firmie od lat - super bo szukam właśnie czegoś takiego, żeby można tam było pracować długie lata. Pytanie tylko - czy przy takim stażu można liczyć na jakiś rozwój w firmie? Awans, jakieś szkolenia itp?

Sebastian Nowy wpis
@Renata

Tam jest jakiś pracownik który pracuje długie lata ? Bo chyb jest jeden który pracuje kilkanaście lat ale to nie jego wpis ,

Kamila Nowy wpis
@Sebastian

Czemu nie ma więcej takich osób? Tak duża jest rotacja? Praca się nie podoba czy to warunki sprawiają że ludzie odchodzą?

Majewscy

Zacznijmy od początku!!! Posiadaliśmy kilka ofert i zastanawialiśmy się czy warto postawić na firme Meble Wojarski. To był strzał w dziesiątkę, jesteśmy bardzo zadowoleni. Firma zatroszczyła sie o nas począwszy od projektu, poprzez bardzo cenne praktyczne wskazówki, a przede wszystkim możliwość ustawienia mebli w odpowiednich wymiarach aby sprawić im ergonomie pracy. Meble wykonane z doża jakością firma posiada własną lakiernie wiec fronty sa dopracowane i odpowiednio wylakierowane i dbałością o najmniejsze detale. Pozdrawiamy i szczerze POLECAMY Majewscy

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Piotr Wojarski Meble Wojarski? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.

Szkoda, że nikt z pracowników nie zamieścił opinii jak się pracuje

Krzysztof
@Adam

Witam pytal Pan jak sie pracuje w tej firmie. Pracuje juz 14 lat w tej firmie i o zmiane nie mysle ekipa fajna. Wyplata na czas szefostwo bardzo wporzadku nie ma problemu z ewentualnym wolnym dniem. Polecam.

Krzysztof Alicja Czerwińscy

Pan Piotr z firmy \'\'Meble Wojarski skontaktował się ze mną w ciągu pierwszych 24 godzin od ukazania się ogłoszenia, a w ciągu 36 godzin przedstawił mi orientacyjny projekt kuchni z wyceną na podstawie moich mailowych informacji. Bardzo cierpliwie czekał na moją decyzję w sprawie realizacji, a kiedy się zdecydowałam w tym samym tygodniu przyjechał do mnie z próbkami frontów, blatów i płyt meblowych. Cierpliwie wysłuchał moich życzeń, ale także udzielał fachowych porad niczego nie narzucając i to mnie ujęło - w końcu to on jest fachowcem i się zna, a ja wiem czego chcę w znaczeniu funkcjonalności i użytkowania kuchni. Cena bardzo przystępna za naprawdę przyzwoity standard. Poleciłam ta firme mojej siostrze i ona rownież jest zadowolona ze swoich mebli. Po wykonaniu dwoch bardzo ladnych i dobrych zamowien zdecydowanie polecam.

Iwona

Na stronie internetowej firmy nie znalazłam żadnych ofert pracy - wiecie może, czy potrzebne są nowe osoby? Firma działa na rynku już ponad 20 lat, wydaje się więc, że to dobry pracodawca, oferujący stabilne zatrudnienie, ale jak jest w praktyce? Może ktoś wie, czy zatrudniane są tylko osoby z doświadczeniem w branży meblowej, czy również osoby na początku kariery?

Stefanscy Katowice

Lubię atmosferę w Piotr Wojarski Meble Wojarski za: Wielkie podziękowania dla firmy Meble Wojarski. Meble naprawdę są pierwsza klasa. Po całkowitym montażu i adaptacji w rzeczywistości meble prezentują się bardziej okazale niż na projektach i w częściach. Nie mogliśmy się doczekać, ale teraz nie możemy się nacieszyć ich wyglądem. Najchętniej to ogrodzilibyśmy je taśmą z napisem nie dotykać i zapraszalibyśmy rodzinę i znajomych aby się nimi pochwalić.

Syrgiusz Domagalski

Witam Serdecznie, napiszę krótko i na tamat. Jestem zadowolony z obydwu realizacji jakich dokonali Ci Państwo w moim mieszkaniu. 100% profesionalizmu i pełna satysfakcja. Myśle ze wszyscy klienci z tej firmy jedno głośnie podpiszą się pod moim komentarzem.Kontak z klientem i wspolpraca godna polecenia, pomiar/projekt? gratis super sprawa! Kuchnie klasyczne i nowoczesne na bardzo wysokim poziomie i ku mojemu zaskonczeniu jedne z tańszych na calym Slasku! BARDZO DUZY PLUS DLA TEJ FIRMY ! POLECAM SERDECZNI

idzior

Niestety, nie jestem zadowolony. W zasadzie do wykonania mebli nie można mieć zastrzeżeń, to już do ich montażu już tak. Panowie montażyści bez pomysłu. Szafki krzywo zawieszone, nierówne odstępy od ścian, montaż niestaranny. Pozostawione dziury w szafkach (w środku) po wkretach, każda szafka pomazana markerem lub ołówkiem (rozumiem, że podczas produkcji trzeba coś oznaczać ale po montażu należałoby to wyczyścić). Okap podszafkowy niby zamontowany ale co z tego jak panowie otworu w szafce na rurę nie zrobili, więc używać okapu się nie da. Zabudowa lodówki obdarda przy jej wkładaniu, jak również lodówce się dostało Kuchnia na wymiar a wszystko średnio spasowane. Za dużo niedociągnięć żebym mógł komuś polecić Meble Wojarski.

Beata Orzinska

Super Meble. Kochani wiem jaki to problem znalesc dobra firme aby umeblowac mieszkanie. nie jestem zwolenniczka tego typu forum ale wiem ze pomoge innym osobom w tej ciezkiej do podjecia decyzji. Opowiem wam jak to u mnie wygladalo. Najpierw syn wlasciciela pan Piotr przyjezdza na pomiar, mlody chlopak ale jestem pod wrazeniem jakie ma doswiadczenie wyobraznie przestrzenna od razu wiedzial i mial pomysl na uklad mojej kuchni. Bardzo duzo podpowiedzial odnosnie ukladu kolorow i ciekawych rozwizan. Wielkim plusem jest to ze od razu na miejscu poda cene za meble i mie jest ona wcale za duza do jakosci za wykonane meble. Nastepnie przygotowali dla mnie projekt komputerowy bardzo realistyczny nawet nie chcialam nic zmieniac udalo sie od pierwszego razu. Po 5 tyg przywiezli mi juz gotowe meble montaz odbyl sie bardzo sprawnie kuchnia zmontowana mysle ze duza bo 4na 3 w jeden dzien po tygodniu panowie dowiezli szklo. Jesli komus ulatwie decyzje to szczerze polecam ta firme

Mam meble od Pana Wojarskiego od miesiąca,meble zrobione starannie i fachowo zamontowane,czas realizacji 4 tyg. też mnie miłe zaskoczył. Reasumując,polecam wszystkim.

Bednarska

witam, właśnie czytam Wasze opowieści i muszę przyznać ze sama miałam tak przykre doświadczenia, czym bardziej okazałe studio mebli tym większy bałagan i brak profesjonalizmu, jakiś czas temu pisałam o firmach na forum z którymi miałam podobne historie, obecnie mam już zamontowane mebelki i bardzo się nimi cieszę,dostałam namiar do Pana Piotra Wojarskiego od znajomej, przyjechał na umówioną godzinę z całą paletą i ofertą, bardzo kompetentny, po 2 dniach dostałam projekt z wyceną, byłam w szoku jaka jest różnica w cenach, podpisałam umowę i po 5 tyg. meble przyjechały, montaż trwał 2 dni, meble zastałam czyste i pachnące, byłam w szoku i mile zaskoczona. Radzę szukania wykonawców z polecenia... firma ta nazywa się: www.meblewojarski.pl

Bednarska

Od wczoraj jestem szczęśliwą posiadaczką mebli kuchennych,zaprojektowanych wraz z wyposażeniem we wszelki sprzęt do zabudowy przez firmę Meble Wojarski. Z pełnym przekonaniem polecam tę firmę osobom pragnącym mieć piękną kuchnię,zaprojektowaną przez wysokiej klasy specjalistów ,fachowo,sympatycznie,z pełnym otwarciem na potrzeby i niepokoje klienta.Montaż został wykonany przez ekipę /2 prawdziwych fachowców/ w ciągu jednego dnia,bez żadnych problemów.Szczerze polecam tę firmę,bo naprawdę warto.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Wojarski Meble Wojarski - Radomsko

• Jak się pracuje w Piotr Wojarski Meble Wojarski?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Wojarski Meble Wojarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Piotr Wojarski Meble Wojarski
  • Torowa 52