Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jeronimo Martins Biedronka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

Mowa o Biedronce na Adama Poszwińskiego 2, 60-461 Poznań piszę również tu Bywam w tej biedronce czasami i mam mieszane uczucia co do niektórych pracowników niektórzy mili i gotowi do pomocy niektórzy zapadli mi w pamięć np. miłe dwie dziewczyny jedna ma chyba na imię Weronika nie jestem pewien czy dobrze ją zapamiętałem druga to młoda dziewczyna czarne włosy zawsze jest uśmiechnięta i imię zapamientałem, bo było nie typowe Jak na Polskę Nikol naprawdę te dwie dziewczyny są mega miłe I Jeszce jeden pracowników młody chłopak widzę go często na kasach samoobsługowych imienia nie pamientam, ale ma obrączkę może bedzię wiedział o kogo chodzi zawsze przeprasza ja ktoś długo czeka na kasach beż pomocy i zawsze pomoże doradzi polecam iść do niego zawsze pomoże. I teraz ta niemiła strona Wczoraj 8.09.22 r, gdy byłem w sklepie przy warzywach to pracowni to chyba jest kierowniczka lub zastępca kierownik sklepu tak się domyślam, bo miała czarną koszulkę. Odzywa się do klientów arogancko zero szacunku do klientów nie wiem czy pracownicy się jej boją, bo pracowali przy warzywach jak małe mrówki jak można tak to nazwać Drugi pracowniki kobieta w okularach krótkie włosy takich pracowników powinni od razu wyrzucić z pracy zero szacunku dla klienta a o pomoc żeby poprosić to strach, bo zaraz (usunięte przez administratora) bo musi odejść z pracy pomocy. Daję tylko 2 gwiazki dlatego z tch 3 miłych pracowników zasługuje na więcej, ale reszta

Szczerze nie polecam. Wyzysk, (usunięte przez administratora)i traktowanie pracowników gorzej jak zwierzęta. Do tego dochodzi jebnieta rejonowa która o wszystko ma pretensje. Jeśli ktoś nie chce podupasc na psychice to niech się nie wybiera do biedronki. Co z tego że socjal mają dobry jak grafiki zmieniane 15 razy w ciągu miesiąca, masa obowiązków które trzeba wykonać w okrojonym składzie bo nie ma kto robić a jak nie zrobisz to pretensje i problemy robią. Podwyżki doczekasz się dopiero wtedy jak podniosą najniższą krajowa i jeszcze się tym szczycą że podnieśli pracownikowi wypłatę. (usunięte przez administratora)

Bogdi

Witam, jak co roku w Legnicy, wszystkie Biedronki oferują w promocji w cenie 4.99 za kilogram. Jak co roku brzoskwinie nie nadają się do konsumpcji, są twarde, po rozkrojeniu brązowe plamy w miąższu, nie dojrzewają, po dwóch dniach sama pleśń. Podejrzewam że w czasie transportu do Polski są przemrażane w Tirach - chłodniach. Jak co roku od kilku lat, Biedronka zamiast utylizować, obniża cenę i nie myli się, klienci łykają ten odrzut. Obsługa sklepów o tym wie ale nie może nic z tym zrobić (rozkaz z "Góry"). Wstyd, bo ogólnie Biedronka jest na bardzo wysokim poziomie. Bogdi

Karola

Ogólnie w biedronkach we Włocławku panuje straszny (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora)za najniższą krajową, jeden z kierowników który ma kilka sklepów potrafi powiedzieć "masz mega dupcie" do praciwnicy kierownicy to zwykłe (usunięte przez administratora) które nie mają pojęcia o zarzadzaniu ludźmi, potrafią tylko znęcać się nad pracownikami bo liczą się dla nich słupki i wyrobienie normy, a człowiek gdzie?

Kasjer

Dumna i chamska dla zalogi

Czy wiem ze bede musiala robic na kasie rozkladac towar sprzatac itp

Krzysia

Witam. Czy Biedronka przyjmuje byłych pracowników? Chciałbym wrócić po dwutetniej przerwie. Wypowiedzenie było za porozumieniem stron.

Łysy
@Krzysia

A ja mam pytanie czy biedronka przyjmuje facetów do pracy czy tylko kobiety bo jest u mnie na osiedlu oferta pracy na stanowisko kasjer sprzedawca a ja szukam roboty blisko domu a nie dojeżdżać 30 km jak teraz pozatym nie boje sie pracy fizycznej ale nie mam doswiadczenia w handlu.

H
@Łysy

bo dobrze pyta

Melvin

Nie wiem jak można się tak dać traktować. Straszenie, poganianie, chamstwo, praca ponad siły. Dla ludzi o grubej skórze i żelaznych kręgosłupach. Nie pozdrawiam kierowniczki z Biedronki na Szwedzkiej 43 w Warszawie, ksywa Caryca. Ciekawe czy dostaje jeszcze ataków furii i rzuca blachami do wypieku? Albo wyrzuca mrożonki na środek sali? Ewentualnie przewija kamerę, żeby policzyć ile razy ktoś był w toalecie? Codziennie można było liczyć na jakąś atrakcję.

@Melvin

W moim sklepie panuje to samo brak szacunku

Zaciekawiona
@Anonim

Dlaczego kierownictwu wyższemu w Biedronce zależy żeby zatrudniać (usunięte przez administratora) kierowników regionu którzy promują (usunięte przez administratora) kierowników sklepu, którzy promują (usunięte przez administratora)pracowników? Polska PEŁNA jest zdrowych i trzeźwo myślących sklepikarzy, którzy chcieli by się rozwijać w kadrach tej międzynarodowej firmy. A wy ciągle tych zje(cenzura)ów zatrudniacie. Szkoda. I Wasza i nasza

jurek1992

Praca jak każda praca w sklepie ale najgorsze jest podejście kierownika regionalnego do pracownika arogancja bezduszność własne widzimisię po 2 miesiącach pracy (1 miesiąc szkolenia 1 msc w nowym sklepie towarowanie otwarcie itd) ostatniego dnia miesiąca Pani to ja dziękuję a na pytanie co zrobiłam żle brak odpowiedzi bo przy umowie okresowej nie musi podawać powodu (umowa była do 31.03.2023)

aaaa2022
@jurek1992

a mogę zapytać z jakiego rejonu jesteś. jestem w podobnej a właściwie takiej samej sytuacji. umowa do marca 2023 wypowiedzenie bez przyczyny a Rejopnowa powiedziała że nie osi mi podawać powodu

@aaaa2022

Zmiana prawa pracy od 1 lipca 2022r. Od tej daty nawet na czas określony trzeba będzie przy wypowiedzeniu podać przyczynę

+++
@aaaa2022

Może ktoś ma nr.tel do kadr Wyszków,aby porozmawiać z żywym człowiekiem,a nie z automatem.To jest jakiś koszmar, że nie można załatwić prostej sprawy,cały dzień na telefonie i nic!

Miałam podobnie

Miałam tak samo

Andzia
@jurek1992

Miałam dokładnie tak samo. Wpadła Pani Regionalna i po 2 miesiącach pracy wręczyła mi wypowiedzenie bez podania przyczyny bo jak to stwierdziła - ma prawo mnie nie informować !

Ewelina
@Andzia

Może po prostu nie byliscie zaangażowani w swoją pracę jak należy

Ivo

Biedra ma problemy kadrowe nie przez związkowców, ale traktowanie ludzi niczym w sowieckich gułagach. W istocie ta sieć to jeden wielki gułag i wszyscy w niej pracujący szukają sobie lepszej pracy aż do skutku. Stąd tak wielka rotacja pracowników. Etatów jest za mało, ludzie robią w pośpiechu ponad siły i są przemęczeni. Po pracy 8,5 do 12 godzin dziennie padasz na twarz, a po nocce ciężko dojść do przystanku i domu. Brak klimatyzacji, cieknie ci po plecach od upału. A jak włączą jakiś nawiew to wieje cały czas w jeden punkt po plecach przeziębiając ci bark albo nerki. Robisz czego nie chcesz. Mężczyźni chcący tylko rozkładać towar, muszą siadać na kasę, a kobiety, które bolą kręgosłupy od dźwigania zgrzewek i innych opakowań zbiorczych i chciałyby tylko siedzieć na kasie, muszą rozkładać towar, co jest stresujące, bo miejsca na niego brak, a masz go wcisnąć, niczym przepchnąć kij przez ucho igielne. Graniczy to z cudem. Dostawy są za duże, a w dodatku trzeba stawiać najświeższe produkty na samym końcu półki, co oznacza wyszarpanie (często znad głowy) wszystkich zgrzewek i pudeł, które już są na półce, postawienie ich na podłodze, wstawienie na półkę nowych produktów i dokonanie cudu przy próbie zmieszczenia znowu z przodu półki tych już wyjętych. Oczywiście z powodu nadmiernych dostaw produkty często szybciej się psują (termin przydatności) niż zostaną zakupione, co oznacza straty dla sklepu i ma wpływ na wysokość pensji. Na kasie też stres, bo na start dostajesz tylko 400 zł głównie w monetach i kilku dziesiątkach, a przychodzą ci od razu klienci ze stówami, którzy nie chcą płacić kartą, bo chcą rozmienić kasę, a ty nie masz czym wydać. System rozmiany pieniędzy u kierowników właściwie nie istnieje, bo zasilenie w monety jest chyba tylko raz w miesiącu i wciąż trzeba żebrać u klientów o drobne, a banknoty odchodzą codziennie wszystkie ze zdawanym utargiem. Zostajesz zdany więc na siebie i pomoc kolegów, o ile oni mają rozmienić, bo często i oni nie mają. A klienci Biedronki, jak uważa cała załoga to świnie, co potwierdzam. Biedronka ma poinstalowane na ścianach bankomaty, które są nieszczęściem dla załogi, bo wszyscy przenoszą ich zawartość do sklepu zamiast płacić kartą, bo każdy, kto pobierze gotówkę, idzie od razu do sklepu ją rozmienić. Przy dziesiątej czy 15-tej stówie pod rząd i 20-tej 50-ce, kiedy żadnych innych banknotów do wydawania już w kasie nie masz i jedziesz już na najdrobniejszych monetach, masz ochotę te świnie bez empatii po prostu udusić. Tym bardziej, że rozmyślając się z zakupu potrafią gdziekolwiek na sklepie położyć lody, mięso i nabiał, które niezauważone leżą tam aż do sprzątania i potem są już tylko do wyrzucenia, co idzie w straty sklepu i rzutuje na zarobki. Brak przekładek "ostatni klient" i musisz opędzać się od klientów jak od much, by zejść na przerwę. Krzesła plastikowe ocierają i odparzają tyłek, który boli nie tylko w trakcie siedzenia, ale i po powrocie do domu. Są połamane, nie da się ich regulować, więc wciąż siedzisz za nisko, co bardzo męczy przy takiej pracy. Szybki porysowane tak, że skaner przez nie nic nie widzi. Bardzo to spowalnia pracę i frustruje, a kierownictwo ma to w (usunięte przez administratora) i nawet nie ma śrubokręta, by je zmienić. A jeszcze użerając się z pracą musisz robić za ochroniarza, pilnując złodziei oraz za punkt reklamacji, bo to na ciebie lecą joby za to, że miała być promocja i jej nie ma, co jest w Biedrze zjawiskiem permanentnym. Skanujesz więc towar i wydajesz zapłatę, a wkurzony reklamator ci japie i musisz mu odpowiadać. Dobrze wydać resztę w takich warunkach i nie mieć manka jest dużym szczęściem. Potem oddajesz różnicę w cenie towaru z kasy na gębę i już masz manko. My cen nie wpisujemy, tylko kody i permanentnie jest tak, że kasjer o nowym towarze dowiaduje się ostatni, gdy zobaczy go na taśmie. Kodu nie ma, to nie można go sprzedać i tłumacz się klientowi. Produkty źle oznakowane, często ich kody nie wchodzą, a kody zastępcze mają po 16-cie cyfr. Często wchodzą też kody zbiorcze, np. kilkanaście sztuk na raz i jak nie zauważysz i nie wykasujesz, co w tym obłędnym pośpiechu się zdarza, to twoja wina. Obsługa informatyczna po prostu leży i kwiczy. Frustracja na kasie jest więc dużo większa niż przy rozkładaniu towaru.

Trzcina
@Ivo

Cała prawda, dlatego też jak ktoś jest nowy to dają go od razu na kasę główną na której powinien siedzieć doświadczony i szybki kasjer a nie ktoś kto nie zna kodów ani nie umie szybko kasować. Ale starym pracownikom nie chce się siedzieć na kasie bo z klientami nie chcą się użerać.

Bubka
@Trzcina

co Ty gadasz, pracowałaś i nie wiesz że osoby siadające na kasę są uczone na stanowisko kasjer-sprzedawca? Kiedy się mają uczyć skanowania i kodów, jak sklep jest zamknięty? Każdy musiał kiedyś przez to przejść, czasami jest tak że lepiej jest szybko skanującą osobę posadzić na kasę bo np wolno rozkłada towar I na odwrót. Wgl pisanie o podlizusach też jest jakąś wymyśloną fanaberią, ponieważ sklep ma do wyrobienia audyt cenowy, TK, budżet i straty i od tego zależy jaką pracownik będzie miał wypłatę, do tego jest jeszcze obecnościówka. Skoro sklep nie ma wyrobionych norm i nie dostaje premii to nie dostaje jej żaden pracownik, a skoro tak się dzieje to KS po prostu nie daje rady ogarnąć pracy sklepu. Pozdrawiam, 5 letni pracownik sklepu.

Baha
@Ivo

Dziewczyno zmień pracę bo to widocznie nie dla ciebie skoro w tej pracy widzisz tylko zło konieczne ja tam kocham swoją pracę a w pracy czasem warto się uśmiechnąć do klienta to i klient inaczej z tobą rozmawia

Kik
@Ivo

Wszystko się zgadza oprócz zasilenia w drobne, zasilenia mają kierownicy i ulubieńcy kierowników. Często zdarzało się że klienci mówili że pani x lub pani y nigdy nie chcą drobnych, że im nie potrzebne. Nie dziwię się, mając zasilenie mogą windować szybkość sprzedaży, a Ty dostajesz opierdziel za wolne skanowanie. Po prostu (usunięte przez administratora).

Cała prawda.

Pracownica
@Baha

Chyba niewiele wiesz o pracy w Biedronce jeżeli tak to nie zabieraj głosu.

Klient

Halo Halo Biedronka Syców ul.Kaliska. Jestem klientem Biedronki od samego początku. Z pewnym czasem zauważyłem że pracownicy zaczęli pomiatać młodymi pracownicami plotkują na każdym kroku nie zajmują się praca ,która do nich należy. Każdy czyni się kierownikiem a do roboty nie ma nikogo. Pani kierownik z tego co się domyślam jest nic nie warta nie rozgania towarzystwa rzadko kiedy idzie ją spotkać na sklepie a kierownik mniejszej Biedronki pracuje na schwał. Wczoraj była sytuacja przyjechali jacyś kontrolerzy którzy zaczęli wrzeszczeć przy ludziach na kasiera który ma doczynienia z pieniędzmi i przeszkadzają jej w pracy. Zwalnianie za nie opróżniony koszyk jest wielkim śmiechem jeżeli tak będzie dalej Duża Beidronka w SYCOWIE UPADNIE.

BiedoZnawca

Oferta z ogłoszenia o pracę odbiega w znaczny sposób od rzeczywistości. Ciągle za mało ludzi na marketach, za dużo pracy w stosunku obsady na sklepie. Bardzo zła organizacja pracy, psujący się sprzęt. Polscy pracownicy są je..ni za wszystko, pozostali robią co chcą. Jeszcze próbują wmawiać pracownikom, że na ich miejsce jest tłum chętnych :) - widać po rotacji :) Brak podwyżek, a jeżeli są to bardzo symboliczne. Fundusz socjalny na wczasy to 200 zł w bonie do biedronki. Wyprawka do szkoły, to plecak z zawartością- wszystko w jakości biedronki. Komputer dla dziecka-2 dorosłych+2 dzieci, pensja kasjerki +druga pensja przeciętna-w małym mieście- nie ma szans żeby dostać. Ogólnie socjalu przeciętna rodzina nie dostanie albo groszowe bony do biedy. Ubezpieczenia na życie-jak na tak dużą firmę ? Oferta słaba.

Predat
@BiedoZnawca

Brawo

Urszula
@Predat

Odnośnie czego te oklaski?

Karolcia
@Predat

Bo biedronka jest zła

Zainteresowana

Czy aplikowaliscie na stanowisko rekrutera? Jakie wrażenia?

@Zainteresowana

Jeden ubaw. Chcą zatrudnić pracownika a oferują co oferują

Predat
@Bólból

To fakt rekrutacja to ubaw wymagania jak do banku a praca jak na polu u gospodarza sorki u gospodarza chyba lepiej bo wiecej przerw do toalety a pracowniki w biedrące pampersy

kazim

ceny i promocje w biedronce to zwykła sciema , zostałem oszukany z zakupem jajek i ich zniżką 30 procent na drugi produkt m sklep biedronka Niemodlin . nigdy wiecej moja noga tam nie postanie

Moje pytanie brzmi: ile biedronka ukradła pieniędzy z portfeli klientów oszukując ich codziennie na kilk, kilkanaście złotych. Ręce opadają, oszukują wszystkich na podatkach, na fałszywych informacjach co do pochodzenia towaru i nawet na niezgodności cen

Narzekacie ze macie braki personalne to może czas zastanowić się dlaczego traktujecie pracowników jak (usunięte przez administratora) i wyrzucacie z pracy osoby które mają doświadczenie pracowały po 4 nawet 10 lat i jak wyraziły swoje zdanie nie zostały wysłuchane tylko usłyszały tam są drzwi możesz nimi wyjść ja takie słowa usłyszałem jako pracownik tak mi Pani kierownik regionalna powiedziała że niema czasu by wysłuchiwać mojego gadania tam są drzwi i mam spadać bo na moje miejsce czeka 5 innych osób ale czy napewno będą to dobre osoby do pracy chcące pracować i takie które godnie mnie zastąpią nie sądzę po ponad 4 latach sumiennej i uczciwej pracy potraktowano mnie jak śmiecia i wywalono do kosza tylko dlatego że moim sklepem zarządzala osoba pozbawiona szacunku do pracownika i jego pracy ale gdyby nie ja najniższy szczebel na tej drabinie który ma masę obowiązków sklep by nie funkcjonował a ta cudowna pani kierownik rejonowa mogła by tylko usiąść i popatrzeć bo sama by ogromu tej pracy nie udzwigla bez takich pionków jakim ja byłam najlepiej jest przyjechać pokrzyczeć zwinąć (usunięte przez administratora) i udawać że tak świetnie zarządza się sklepem a brudy i niewygodnych pracowników usuwa się za drzwi zastanowić warto by było się czy to jest to czego oczekujecie od waszych kierowników rejonowych hamstwa wobec personelu braku szacunku do wykonywanej pracy przez pracowników i wyrzucaniu bez mrugnięcia dobrych pracowników tylko dlatego że niechce się go wysłuchać bo ma się gdzieś to co ma dana osoba do powiedzenia

Cała prawda

Misia

Wogole jakie wynagrodzenie jest w biedronce pracuje tam, i nie dostałam zadnych premii, kart itp coś to mocno przesadzone jeżeli 1700 zł wypłaty to jest dobre wynagrodzenie za taką pracę, to jestem pełna podziwu. Niech każdy przyjdzie i siadzie na kasie w srod pełnych kultury klientów którzy chcą zeby ich szanować a sami nie szanują drugiego, a jak komuś nie podoba się biedronka i warunki to po co tam przychodzi, są inne sklepy.

FAN
@Misia

NIE WIEM W KTÓREJ BIEDRINCE PRACUJESZ- A MOŻE WCALE-KAŻDY PRACOWNIK BIEDRONKI ZNA SOCJAL JAKI TAM MAJĄ . MAM ZNAJOMĄ KTÓRA PRACUJE TAM OD KILKU LAT JAKO KASJER- PREMIĘ MAJĄ PRAKTYCZNIE CO MIESIĄC- I WCALE NIE MAŁĄ , PACZKI I PREMIA ŚWIĄTECZNA CO ROKU A W TAMTYM ROKU DODATKOWO 1000 ZŁ BONY NAŚWIĘTA - WYPŁTA 1700 TO CHYBA NA CZĘŚĆ ETATU - ZNAJOMA PRACUJE NA PÓŁ ETATU I ZARABIA 1550ZŁ

Kzk
@FAN

Ha ha no na pewno pół etatu sama pracuje na pół etatu i rzadko kiedy udaje mi się dostać 1400 nie piszcie takich bajek

Megirasta
@FAN

Ja po roku umowy urodzilam dziecko i dowiedziałam się że paczka za uredzenie mi się nie należy bo za krótko pracowałam. Bonu na święta ani paczek dla dzieci też nie dostałam. Nie polecam pracy w tej firmie

Xxx
@Megirasta

Rok umowy z czego podejrzewam przepracowałas 3 miesiącach a reszta L4 ciążowe. Takim osobom nie powinny należeć się paczki Pozdrawiam

Aha
@Kzk

Ja pracuje na pół etatu w dużym mieście 1400 to z l4 na dziecko wzięłam prze 2 lata pracy tak to 1800 z stazowym Więc nie pisz Ty bzdur bo może na wsiach są takie zarobki lub małych miastach

Pracownik biedronki
@Misia

Nie masz premii?Nie możliwe premia za obecność,za wyróżniony budżet,audyt cenowy,tajemniczy klient za to wszystko są premie.Jezeli piszesz że zrobiłaś 1700 to domyślam się że pracujesz na 3/4 etatu choć i nie bardzo mi ta pensja pasuje bo ja pracuje w rejonie b i dziewczyny na 3/4 dostają wypłaty ok 2200 .

Dix
@FAN

@FAN mogę ci wysłać moje przelewy z biedronki na pół etatu 1260-1320 wpływa na konto o pełnym etacie zapomnij 18.01.2022 miałam 17 wersji grafiku nikt nie pyta czy możesz przyjść tylko cię informują kiedy i na ile . Praca na pół etatu rozliczana kwartalnie więc w moim przypadku to przez półtorej miesiąca praca na pełen etat a później wolne bo biedronka nie daje nadgodzin. (usunięte przez administratora) to porządek dzienny właśnie zgłosiłam to do biura bo pani kierownik sama dysponuje moim urlopem

Dramat
@Pracownik biedronki

A też myjecie wszystko w zimnej wodzie i macie jednego mopa na cały sklep i szufelka zbieracie wodę z zamrazalek?

@Dramat

Tak też tak jest bynajmniej u mnie na sklepie

Koteczek
@Misia

Ja pracuję od 11lutego na 0,75etatu i dostałam 1275zl wypłaty to jest dla mnie śmiech a nie mówię jaki jest zapieprz pracuje jeszcze cały marzec i jeśli będzie wypłata taka sama to rezygnuje za takie pieniądze niby 2390podstawy a tu takie grosze

@Dramat

To prawda. Od co najmniej 10 lat nic się nie zmieniło.

Kkk

Pomijając te wszystkie negatywy ,to najgorsze w tej pracy jest brak grafiku na chociażby tydzień.Co z tego że dla góry są wszystkie tygodnie jak ten grafik potrafi się zmienić 40 razy

@Kkk

To prawda. Miałam tak samo.

Handel to ciężka praca, gdzie by się nie poszło. W firmie można się rozwinąć, na początku jest ciężko ale jeśli chcesz to potrafisz osiągnąć wiele. Gdy jesteś nowym pracownikiem masz opiekuna, który Ci pomoże na każdym kroku. Nie jesteś zostawiony na pastwę losu. Proponuję każdemu przekonać się na własnej skórze i spróbować.

Gizmo
@Anna

Wiele zależy od konkretnego sklepu. Pracowałam w jednym ze sklepów Biedronka i mój opiekun w okresie szkoleniowym nie nauczył mnie prawie niczego. Nie ze swojej winy, dziewczyna była bardzo miła i bardzo pomocna, problemem było to, że pracowała na ladzie (mięsa, wędliny, sery - ten sklep ladę miał), a ja początkowo na sklepie przy wykładaniu towaru, kartonowaniu itp., a po kilku dniach przeszłam na kasę, czyli na drugi koniec sklepu niż lada. Widywałyśmy się na spotkaniach przed rozpoczęciem zmiany, a i to nie co dzień. I żeby nie było: mojemu opiekunowi nie mam nic do zarzucenia, natomiast uważam, że wyznaczenie tej konkretnej osoby jako mojego opiekuna to był gruby błąd kierowniczki sklepu. Ale cóż.

Pomidor
@Anna

No to chyba ty miałaś opiekuna Anno... U mnie na sklepie jest opiekun ale tylko jest . Mówią co masz do zrobienia, rozłożenia i idziesz (usunięte przez administratora) nie ma mowy o żadnym opiekunie! Albo się domyślasz albo pytasz kogo popadnie (jak czegoś nie wiesz)

Zabb
@Anna

Owszem miałam opiekuna, najwspanialsza kobietke naprawdę! Ale ciągle kierowniczka ja brała do innego działu a mnie do brudnej roboty.

Łysy
@Anna

A mężczyzn przyjmują czy tylko kobiety? Nie mam doświadczenia w handlu ale pracowałem na magazynie stokrotki

Martin
@Anna

Jaki opiekun, jaka pomoc?

@Anna

Ta opinia to jakaś bzdura

NOWY

Witam w Biedronce Nowy Świat nie dostarczono cukru ok 2 tyg.Prosze o zainteresowanie sie tą sytuacją bo tak by nie może.Pozdrawiam stały klient

Tit

Witam jak wygląda praca w biedronce jaki grafik czy jest elastyczny czy 1 umowę dostaje się na rok i pełen etat proszę o odpowiedź kto podpisuje umowę kierownik sklepu? Czy można się wrucic jak ktoś się kiedyś zwolnił?

@Tit

Pełny etat na czas określony, przeważnie na rok jest umowa. Po trzech latach umowa wchodź na czas nieokreślony. Są osoby co wracają do firmy ale wszystko od nowa zaczynają. Lepiej się zastanowić za nim się zwolnić.

Pozdrawiam dział hr

@Tit

Grafik bardzo elastyczny Niekiedy kierowniczka dzwoni dzień przed i informuje o zmianie

Natalia
@Bólból

I co jeśli ktoś odmówi w takiej sytuacji? Robią mu problemy?

Dramat

Biedronka i Ukraińcy, to nieporozumienie. Zero zrozumienia klienta. Zero rozkładania towaru z braku rozumienia podstaw handlu. Szybko towar pleśnieje i ulega przeterminowaniu.

Wanda
@Dramat

A Polacy nie mogą im trochę pomoc? Wszyscy wiemy jaka jest sytuacja

Sorry, taki mamy klimat

@Wanda

Niestety są lepsi i gorsi Do ciężkiej pracy i do opieprzania przez przełożonych są Polacy.

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 223.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 16 to opinie pozytywne, 108 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka
1.9/5 Na podstawie 460 ocen.

Jeronimo Martins Biedronka