Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jeronimo Martins Biedronka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

M.

Chciałabym zgłosić, iż Państwa pracownik o numerze rejestracyjnym WWY 45260 bądź WWY 45290 (było ciemno), który miał kurs do Biedronki na ulicy Targówej w Warszawie, bezczelnie zasikiwał róg krat przed magazynem. Idąc w jego kierunku, chcąc ostrzec go, że za takie posunięcie może zostać ukarany mandatem nawyzywał mnie, opluł, rzucał kamieniami we mnie, próbował złapać mnie przez kraty, trafił jednak w mojego psa przez co pies ma spuchnięte oko i krwotok. Dodatkowo wpadł w jakiś szał psychopaty, wydzierał się na całą ulicę. Żądam wyciągnięcia jakichkolwiek wniosków z pracy Państwa pracownika. Sytuacja miała miejsce w dniu 23.01.2020 o godzinie 21:30 przy magazynie Biedronki na ulicy Targowej. Jestem roztrzesiona, że zatrudniają Państwo takich pracowników i żal mi. To byl mężczyzna po 30, tęgi. Po calym zdarzeniu odjechał bardzo szybko, bojąc się, iz spamietam jego numery rejestracyjne.

@M.

Takie info oraz skargi zgłasza się w innym miejscu.

Lodygowice

Biedronka to oszusci ich pseudo promocje to nie promocje . Np promocja na wszystkie ciastka kup 1 a drugi za 50 % bzdura bo okazało się że nie wszystkie ciastka mało tego te które niby są na promocji na czytniku pokazuje inną cenę niż na kasie i pomimo że niby nalicza się promocja to tak nie jest . Mianowicie czytnik pokazuje że ciastka kosztują 2.99 a na kasie wyskakuje 3.99 i gdzie tu promocja a jak się zgłasza sprawę na infolinię to ta sprawa idzie do kosza myślę że inspekcja handlową się tym powinna zająć

@Lodygowice

Czytać ze zrozumieniem. Przede wszystkim czytać * gdzie jest informacja, że więcej odnośnie danej promocji zbajdziemy w regulaminie sklepu. A promocja ciastek dotyczyła po 1: ciastka-nie wafelki czy krakersy (czytać ze zrozumieniem), po 2: jeśli chciałeś!/łaś bachapac się ciastek za free to trzeba było otworzyć osobny rachunek. A pretensje kierować do centrali i do biura Biedr.

klient

sklep przy ul .kossaka Bydgoszcz ciagle balagan kolejki na pol sklepu nie ma towaru z oferty i ceny nie aktualne.

@klient

Zmienić sklep. To powinno rozwiązać Twoje problemy.

Lola

Kasa sklepowa służy nie tylko do pobierania pieniędzy, ale także do wydawania reszty. Więc skorzystaj jak najszybciej z nauki w zawodzie Sprzedawca, bo twoje wpisy przedstawiają nie tylko nieprawdziwe informacje, ale są wręcz śmieszne. Jak ktoś, kto pracuje jako sprzedawca może o takiej prostej rzeczy nie wiedzieć i wpisywać tutaj brednie z upartością "osła".

@Lola

Sklepy to nie banki. Po rozmienienie setek proszę się udać do odpowiedniego oddziału w banku. I nie wylewaz żali, że kasjer wola o drobne. Kasetka to nie sei ka skarbonka bez dna. EMPATIA nie boli a pozwoli wiele zrozumieć.

Kasjer

Dumna i chamska dla zalogi

Czy wiem ze bede musiala robic na kasie rozkladac towar sprzatac itp

Lukich

Ustka Darłowska w sklepie jest przerwa techniczna podczas dużej ilości kupujących. Sklep nie został zamknięty, wszystkie kasy zamknięte . W kolejce do kasy po 20 osób i ciagle wchodzą nowi klienci. A z głośników leci komunikat aby szybko robić zakupy! Jak się pytam jak kasy są zamknięte?! Po 15 minutach kasy zostały otwarte w sklepie około 75 osób. Bezpieczeństwo przedewszystkim

@Lukich

Skoro tak wszyscy dokładnie byliście poinformowani o przerwie technicznej, to ja się pytam:po kiego grzyba udaliście się w tym czasie na zakupy? Chyba ktoś ma problem ze zrozumieniem komunikatów. Wydaje się Wam, że tacy wyedukowani jesteście, wszystkie rozumy pozjadali a jednak...

Lol

Witam, czy ktoś ma może wiedzę, do kiedy pracownicy zatrudnieni na umowę zlecenie, dostają wynagrodzenie?

Qktos
@Lol

Też się chętnie dowiem.

ewe
@Lol

ja miałam niby dostać wczoraj a teraz nie mam na czynsz dalej wypłaty. Nie polecam tej pracy. Nie mogę nigdzie dowiedzieć się dlaczego nie mam dalej pieniędzy, muszę czekać aż ktoś łaskawie odbierze jeden ze 100 numerów

Damian
@Qktos

Ja pracując na zleceniu dostawałem zawszę 20 każdego miesiąca

Anonimka
@ewe

Takie sprawy załatwia się przed podpisaniem umowy. Między innymi należy się zorientować do kiedy Pracodawcą robi "wypłaty" w danej firmie. Czy to pierwszy dzień każdego miesiąca, dziesiąty czy ostatni.

Stefan

16 maja (usunięte przez administratora) przy kasie Ostrowiec Świętokrzyski Waryńskiego. Olej kujawski 2 l. Zamiast 9.99 jak w gazetce i na stoisku zapłaciłem 13.99.To już kolejny raz podobne działania. (usunięte przez administratora)

Anonimka
@Stefan

Promocja z "kartą biedronki". Czytać ze zrozumieniem ulotki, gazetki.

Natalia

Większe promocje w Biedronce to jakaś fikcja. Dziś od 6:30 byłam w 3 Biedronkach w Poznaniu, ponieważ od dziś miał być w bardzo atrakcyjnej promocji ekspres do kawy. W pierwszej (Gronowa 26) Pani (kierownik!) albo nie była doinformowana albo taką udawała, bo nie wiedziała o co mi chodzi, mimo, że dzień wcześniej w tym samym sklepie wydrukowano mi paragon gdzie wielkimi literami było napisane o promocji, nie wspominając, że w gazetce również o tym wspominają. W drugiej (Piątkowska 78) szukałam i szukałam, w końcu zapytałam panią, która była na sklepie to dość opryskliwie odpowiedziała mi, że "już nie ma" nawet się nie zatrzymując (przypominam! pierwszy dzień promocji godzina 6:30-7:00!). W trzeciej (Strzeszyńska 33) już nawet nikogo nie pytałam, po prostu przeszukałam cały sklep i nigdzie nie było. Co ciekawe w żadnym z tych sklepów nigdzie nie było plakatu, cenówki, pustej półki...NIC. Więc albo towar w ogóle nie trafia na sklepy albo jest już odłożony przez personel i nie wykładany na salę sprzedaży. KPINA.

BAREJA

Witam ! Już już nie miałem pisać , no ale tu wyskoczył taki rarytas w moim ulubionym sklepie 3922 przy Schulza 7 ! Jakżeż długo nie widziałem ZKS Pani Natalii bez okularów . Owszem jest poniedziałek i nie było nocki , ale to nie jest takie istotne . Dobra kierowniczka powinna w pierwszej kolejności przyjrzeć się warzywom i owocom , bo one szybko tracą na walorach estetycznych ! Ta naprawdę najlepsza kierowniczka też Natalia bez okularów nie pozwoliłaby na wizerunkowy blamaż firmy . Obydwoje jesteśmy dobrze zorganizowani i wiem , że ona już wchodząc do sklepu miałaby plan działania , no ale ta gorsza Natalia chodziła jakby nogi miała spętane i nic a nic nie patrzała na stan młodej kapusty i rzodkiewek, a ich stan przedstawiał ponury i straszny widok . Wiadomo , że ranna zmiana jest wcześniej od klientów i zaraz powinna usunąć kapusty z liściami już prawie brązowymi ze starości !!!!!! Ot i tragicznego końca doczekały się dziesiątki główek i nad wyraz w takiej samej ilości pęczki rzodkiewek . No rzodkiewki miały tak wysoką cenę 2,49 że nie dziwota , iż nie było chętnych ! Placić za 1 rzodkieweczkę 25 groszy to luksus i zarazem marnotrawienie konsumenckich pieniędzy ! Widok kapusty od początku był nieciekawy , bo nawet ja mężczyzna widziałem , iż liście są zielonkawe i zapewne niesmaczne i twarde . Teraz o drzewkach owocowych , które już dawno powinny być usunięte . Ich widok teraz przedstawia szokujący widok . Wiele z nich już zostało usuniętych bo padło . Te co są przeżywają męczarnie powolnego ginięcia . Jako działkowiec przypuszczam , że tak jak zostały wszystkie przywiezione ,tak stały bez zraszania liści i zmaczania korzeni !!!!!!! Tak nie powinno być , że drzewka i krzewy powolnie dogorywają . Nie wiem , czy część kierowniczek jest na wylocie i olewają sobie pracę , ale nadal pobierają pensję i powinny lepiej pracować . Jedna Pani Natalia ( bez okularów ) nie jest w stanie tyrać za siebie i trzy pozostałe ! Jeszcze o zeszłotygodniowej promocji karmy dla psów Perfekt Fit total 5 . Podobno to od samej firmy ją produkującej zależy ile da Biedronce na sklepy . Skoro polowałem na to czterokrotnie a wy nie macie obrotów i zysków , to trzeba wymóc na producencie zwiększenie dostaw . No a już w tym tygodniu kup 2 płyny do prania Kłębuszek . To samo ! Z rana wyłożone jedynie ok. 9 opakowań . Tak nie może być ! Gdzieś zadławiają się dostawy ! Nawet mi Barei nie jest do śmiechu . A propo pani Paulo , czy piszę bez ładu i składu ? Czy to są moje intelektualne wypociny ?

Biedrasredra

Pracownicy tak czytam te wasze wypociny i ogarnia mnie pusty śmiech na te frustrację i pretensje.. Czy Was ktoś w tej firmie trzyma za karę? Łańcuchami Was przywiązali do kasy w biedrze? Do kogo macie żale? Do bogatego właściciela z Portugalii dla którego jesteście kadrowymi numerami? Nie potraficie wywalczyć podwyżek, środków dla własnej ochrony w czasach pandemii choć Was tyle jest w całym kraju. To kto za Was ma to zrobić? Klient? On ma Was szanowni pracownicy w 4 literach chce kupić najlepiej za darmo i opuścić lokal.. Centrala? Tam walczą o własne stołki i byt i nikogo Wasz los nie interesuje..

Nowa

Pracuje od nie dawna w tej firmie nie ma grafiku stalego co chwilę zmiana, nie mozna nic zaplanowac bo okazuje się ze kierowniczka zmienia grafik nawet nie pytając o zdanie i nieinformujac cie o tym, dowiadujesz się tuz przed odbiciem końca pracy. Porażka i nic dziwnego ze tam nikt niechcr robic i codziennie z nerwami do pracy bo nie wiadomo za co zbierzesz (usunięte przez administratora)

Niestety
@Nowa

Pracujesz jak chcesz i kiedy chcesz. Tak brzmi reklama pracy w biedronce... Rzeczywistosc... Grafik zmieniany co tydzien... Nikt nie pyta czy moźesz... .... koronawirus ... ci co zostali sa przemeczeni... Narażają zdrowie i życie a i tak nikt sie z nimi nie liczy...

@Nowa

Przychodzisz na rano,a okazuje się, że masz na popoludnie.Zmieniła grafik i nawet nie powiedziała. Jak by mogli,to z batem nad pracownikami kierownik lub dyrektor regionalny by stał.

Ktoś

Pracuje w Biedronce. Tak zmiany w grafikach. Nie ma szacunku do pracownika. Dużo by pisać. Plus to socjal i to pewnie wielu ludzi trzyma. Najlepiej nie chorować . Nie narzekać i nie brać urlopu na żądanie.

gp
@Niestety

ich reklamy odnośnie pracy i to co oni obiecują ma sie nijak do rzeczywistości. Przecież im chodzi tylko o to żeby zdobyć białych murzynów do roboty.

@gp

Czy firma zapewnia Wam maseczki lub przyłbice? Czy musicie załatwiać to na własną rękę?

Starsza pani

Mieszkam w Grudziadzu na ul. Mieszka w Biedronce chcieliśmy zrobić zakupy to był piątek przed świętami wszędzie chodzę z opiekunka na zakupy w tych godz 10-12 wszędzie nas wypuszczają a na Mieszka nie arogancki kierowniczka powiedziała nie bo nie chyba za karę tam stała wszyscy ludzie byli oburzeni kazali wpuścić a pani kierowniczka idźcie do ministra każdy był oburzony bezczelny mam opiekunkę 2 godz i tylko wtedy możemy zrobić zakupy i na święta jako stary człowiek zostałam bez zakupów myślę że coś zrobicie z tą kierowniczka jaki ona daje przykład pracownikom wstyd że tacy ludzie są kierownikami

B

Praca w Biedronce OK ale ludzie potworni oczywiscie nie wszyscy.Problem z drobnymi jest codziennie Niektorzy przychodza tylko po to by rozmienic pieniadze kupujac cos taniego i placa 100 lub 200.Malo tego to sobie jeszcze zycza jakimi nominalami mam wydac bo potrzebuja zgodne do szkoly albo dla wnuczka Powinno byc napisane duzymi literami ze kasjerzy nie maja obowiazku wydawac.Bardzo ciezka i stresujaca praca.

arot140691

Jestem stałą klientką Biedronki w Białymstoku przy Ryskiej. Nie wiem, co się takiego zmieniło, ale pracownicy tego sklepu patrzą na siebie, jakby jeden drugiemu chciał wbić nóż w plecy. Nie są już tak uprzejmi dla siebie jak jeszcze 4 miesiące temu. Brak przyjaznej i zgranej atmosfery personelu, jaka była wcześniej, odbija się to rykoszetem na klientach. Często widuję pracowników z widoczną gorączką, szklistymi oczami, a szczególnie widoczne jest, jak siedzi taka osoba na kasie. Personel sklepu chodzi smutny i przygnębiony. Czy kto kol wiek wspiera ich i dodaje im otuchy w tak trudnych chwilach, jakie są obecnie? Czy tylko kierownictwo jedzie po pracownikach, bo ewidentnie, z punktu widzenia psychologa, wobec pracowników stosowany jest mobbing i zastraszanie?! Pierwszą fazą jest smutek w wyrazie twarzy, który był widoczny już w lutym. Potem widziałam przygnębienie, obecne objawy, jakie obserwuję u niektórych pracowników (biorąc pod uwagę ich nerwowość, walkę samych z sobą, aby nie pokazać złych emocji, świadczy o początkach depresji. Najgorszą reakcję obserwuję w momencie, jak wchodzi na sklep (nie wiem, kim jest ten pan), ale pracownicy drętwieją ze strachu. Tak nie powinno być. Czy ktoś może to zmienić? Przecież ci ludzie się tam wykończą psychicznie! Czy musi dojść do jakiejś tragedii, dla czyjegoś widzimisię?! Ewidentnie Ten pan jest typem karierowicza bez grama empatii, skoro w tak krótkim czasie zniszczył dobrze i zgranie funkcjonujący zespół. Nie można powiedzieć, aby w tym sklepie panowała miła, ciepła, przyjazna atmosfera pomiędzy pracownikami. Poobserwuję jeszcze trochę i jeśli się nic nie zmieni, zawiadomię odpowiednie służby w celu weryfikacji miejsc pracy i możliwości popełnienia przestępstwa z doniesienia społecznego. To nie jest średniowiecze, ani komuna.

@arot140691

TU BAREJA BYDGOSZCZ . MYŚLAŁEM , ŻE W SKLEPIE 3922 UL SCHULZA 7 JEST ŹLE , ALE WIDZĘ IŻ W BIAŁYMSTOKU JEDNAK GORZEJ . NIECH PANI ZOBACZY 12 MOICH WPISÓW NA DYSTRYBUCJA JERONIMO MARTINS . JEŻELI PANI BĘDZIE CZYTAĆ MOJĄ ODPOWIEDŹ , TO PROSZĘ O USTOSUNKOWANIE SIĘ , JAK PANI WIDZI SYTUACJE W TAMTYM SKLEPIE . NIE JESTEM TYPOWYM PSYCHOLOGIEM , BO MIAŁEM JEDYNIE 1,5 ROKU PSYCHOLOGII PRACY . BYŁBYM ZA OPINIE BARDZO WDZIĘCZNY . TAM 2 KIEROWNICZKI KS I ZKS UZNAJE ZA ZŁE , INNA ZKS KIERUJE W SPOSÓB NADER LIBERALNY I JEDYNIE ZKS PANI N. BEZ OKULARÓW ( SĄ DWIE O TYM IMIENIU ) MA LUDZKIE PODEJŚCIE DO PRACOWNIKÓW . POZDDRAWIAM .

Zastępca

Cześć, czy możecie mi powiedzieć ile zarabia zastępca kierownika w Biedronce? Czy to też zależy od miasta? Mam propozycje do Biedronki i do Lidla. Zastanawiam się, gdzie lepiej płacą

Tra
@Zastępca

u nas zas kiero ma 4300 brutto

Dinoman
@Tra

W Dino z-ca na 2750 brutto

Klient

Czy w BOK Biedronka ktoś w ogóle pracuję???! Telefonów nie odbiera tam nikt,tam samo jest w Centrali. Na zgłoszenia mailowe również nikt nie odpowiada. Brak słów....

BAREJA

arlet811 Nowy wpis 18.04.2020 10:36 @Guess Cześć Piszę pracę magisterską o warunkach pracy w handlu. Byłabym wdzięczna za Waszą pomoc i wypełnienie poniższej anonimowej ankiety. https://docs.google.com/forms/d/1K0Ho5NRtzXfFlcPRZCDQkG_x0OHRbeKPAu_AC03VpDc/edit MOŻE PANIĄ A TAKŻE INNYCH ZAINTERESUJĄ MOJE WPISY NA TEMAT PRACY W HANDLU SKLEPU 3922 UL SCHULZA 7 BYDGOSZCZ NA Opinie o Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka” w Bydgoszcz

Andzia

No wyobraź sobie że ja jak większość z nas pracuję a nie siedzę na chorobowym a dzięki temu że my jednak codziennie tu jesteśmy to możecie zrobić zakupy i trochę szacunku i wyrozumialosci zwłaszcza w tym okresie by się przydało a nie czuć się jak pan i władca a drugi się nie liczy jakbyśmy wszystkie poszły nal4 to może byś zrozumial a jak nie to zawsze zapraszamy do współpracy

Andzia

Ty klient a może myśl to nie boli towar sam się na półkach nie rozłoży a dziewczyny z 3 na sklepie a tu żale bo 6 osób w kolejce i pan się poczuł urażony ale jest nadzieja że więcej takiego (usunięte przez administratora) i tobie podobni tu nie przyjdą pozdrawiam

Klient
@Andzia

To trzeba zawołać Andzię z wolnego żeby usiadła na kasie za 60zł/h. Wasze menagery nie myślą? Myślą ale jakby was lepiej wykorzystać.

BAREJA

Radosnych świąt wielkanocnych, pokoju ducha, wiary w Boga i w ludzi - zwłaszcza w nas, Waszych klientów - umiejętności dostrzegania piękna tego świata. Niech Wielkanoc będzie czasem wytchnienia od codziennej , trudnej i cieżkiej pracy. Aby Wielkanoc w tym właśnie roku, nadeszła z dużym sukcesem u Waszego boku, aby życie układało Wam się zdrowo, zarówno prywatnie jak i zawodowo. Jak najwięcej chwil radosnych, Życzenia wielkanocne składa... BAREJA

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 223.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 16 to opinie pozytywne, 108 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka
1.9/5 Na podstawie 460 ocen.

Jeronimo Martins Biedronka