Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jeronimo Martins Biedronka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

Kierownik operacji i sprzedaży- jak wygląda praca? Na jakie zarobki można liczyć? Jakie auto służbowe?

Hela
@Paweł

Auto dobre sobie niema żadnego auta

Klient
@Paweł

Jest Rodo niby wygrałem kartę na zakupy za 500zl to dlaczego każą podać emejl jak jest rodo

Szaleniec
@Klient

W Biedronce nie organizują wysyłania spamu na skrzynki mailowe poprostu się pan złapał na phishing ;) (usunięte przez administratora) nie interesuje rodo. Pracownik biedronki

Biedronki w Gostyninie to jeden wielki (usunięte przez administratora) Nie wiem jak mozna pracowac w takich warunkach. A panie kierownik zamiast palić fajki lepiej weźcie sie za sprzątanie. A nie krzyczycie na swoje pracowanice a kobity w strachu muszą biegać

Nik
@Marek

Biedronka w Gostyninie na ul kutnowskiej ta kierowniczkę to powinni wyrzucić za drzwi zwolnić ona nic tam nierobi cen na towarach niema a jak są ceny to pomieszane tam jest (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) tam powinien być główny kierownik codziennie i ich pilnować bo (usunięte przez administratora) niesamowity może to przeczyta główny kierownik i się weźmie zata biedronkę

Sid

Cześć, czy obecnie kursuje transport na trasie Poznań - Kostrzyn? Na jakich przystankach/skrzyżowaniach się zatrzymuje? O której godzinie kursuje? Czy pracując w biurze w Kostrzynie można wyciągnąć 3,5 tys. na rękę?

Jestem klientem sklepu biedronka do samego sklepu, zaopatrzenia i ludzi tam pracujących nie mam zastrzeżeń ale jak stoję w kolejce do kasy i słyszę jak inni klijeci mają pretensje do tych ludzi. Przecież to nie jest ich wina że coś się nie odlicza czy jest droższe to nie pracownicy podnoszą ceny więc nie miejcie do nich pretensji oni naprawdę ciężko pracują.

BAREJA

Mogę nie mieć pretensji do szeregowych pracowników ( kasjerki , starsze kasjerki ) i niektórych kierowników .cała " czapa " kombinuje i (usunięte przez administratora) . przyklad . 2 razy trzeba klikać , ze jest limit dzienny na paragon lub na kartę i szereg innych kombinacji ! TOJEST CELOWE DZIAŁANIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 80% KLIENTÓW NIE BIERZE PARAGONÓW LUB ICH NIE SPRAWDZA !!!!!!! NIE FER DOCHODY MOŻNA LICZYĆ W SETKI MILIONÓW ROCZNIE . Ci co placą kartą w ogóle nie wiedzą , że są kantowani , bo nie biorą potwierdzeń .

Magnolia
@BAREJA

Ty to naprawdę masz fantazję!!! Zapętliłes się w PRLu

Kasjer

Dumna i chamska dla zalogi

Czy wiem ze bede musiala robic na kasie rozkladac towar sprzatac itp

Anonimxx

Praca w Biedronce to tragedia. Nikomu nie polecam. Pracowałam tam trochę i nie mam dobrych wspomnień. Kierownictwo TRAGEDIA, same koleżaneczki i przyjaciółeczki, szczególnie NATALIA SZ - omijać z daleka! Na sklepie smród, brud, (usunięte przez administratora) totalny, lodówki z mięsem śmierdzące, kasy są brudne, półki kleją się od syfu. w pieczywie biegają myszy, na magazynie szczury a Panie kierownik się cieszą z tego zamiast reagować. W godzinach dla seniora obsługiwani są wszyscy klienci mimo zakazu. Pracownicy chodzą brudni i mają podarte ubrania. Nie polecam pracy w biedronce.

miki
@Anonimxx

Pracowałam z tą panią i nie polecam. Nigdy w życiu. sama nic nie ma a uważa się za niewiadomo kogo. a jeżeli chodzi o sklep biedronke w gostyninie na ul. Kutnowskiej to po prostu jest tragedia. Moja mama ostatnio robiłą zakupy w godzinach dla seniora gdzie na sklepie było pełno osób ale nie seniorów, zwracając uwagę ze nie powinno niektórych być na sklepie usłyszała że one tam rządzą i każdy klient ma prawo zrobić zakupy. (usunięte przez administratora) totalne ten sklep

Niusua
@Anonimxx

Pracowałam z nią. To zwykle kurwisko. Nie potrafi nic sama ogarnąć. Najlepiej wychodzi jej palenie fajek. Nie puszcza do toalety na przerwy. A sama tylko chodzi za sklep na papieroska. Dla mnie zwykła szmatsm

Niusia
@Anonimxx

Pracowałam z tą ekipa w Gostynin. Kojerze przez podanie imienia i liter z nazwiska. Śmiech na sali niby wielka pani kierownik a nic nie potrafi tylko grozi dziewczyna a te się zwalniają bo są zastraszanr. Straszne warunki

aneczka

Najlepiej omijać szerokim łukiem. Aktualnie jestem zatrudniona na umowę zlecenie. Pomijam fakt, że za listopad jeszcze nie dostałam wypłaty.. jeżeli chodzi o organizacje pracy to: o przerwy trzeba się prosić i to jeszcze z łaską się ją dostaje; praca fizyczna bardzo ciężka; kierownictwo dramat i żenada, większość z nich ma jakiś problem psychiczny, jak dla mnie do leczenia na wczoraj. Można pisać i pisać.. Podziwiam ludzi którzy pracują tam latami, szacunek za wytrwałość.

@aneczka

Podobno nikt nie dostał wynagrodzenia za zleceniówkę listopadową. Ja dziś już wariuję...pojutrze Wigilia

@Ania

Kasa spłynęła z zlecenia ważne że wpłynęło przed świętami ale jest nie adekwatna do wynagrodzenia nie ma cb nawet minimalnej pensji

Leszek Franciszek

W gazetce nr. 51/2020P jest piękna oferta zakupu - Śliwki suszone bez pestek Bakallio 400 g. Niestety skończyło się na reklamie, gdyż do miejscowości Wolbrom woj. małopolskie nie dotarła żadna dostawa. Apelujemy do osób odpowiedzialnych o zdrowy rozsądek, gdyż na świąteczny stół jest to owoc niezbędny i takie traktowanie klientów jest wielce niestosowne i nieodpowiedzialne.

Mirosław
@Leszek Franciszek

Dowiadywałeś się może od osób zarządzających sklepem Jeronimo Martins Biedronka w miejscowości Wolbrom, dlaczego nie dotarły produkty, które były podane w gazetce o numerze, który podałeś?

Olcia

Zapomniałam dodać ma na imię Michalina

Olcia

Nie polecam pracować w biedronce na ul. Siwonia w Raciborzu z panią kierownik czy zastępcą jest nie miła i arogancka dla pracowników

Olcia

Dziś bałam w sklepie biedronce na Staszica w Raciborzu siedziała przy kasie nr 6 nie miła kasjerka dałam drobne to krzywo na mnie patrzyła i ciężko wzdychała. Byla godzina po 19

o123mnp

Mobbing i nic poza tym. Kiedy inspekcja się nimi zajmie?

Hmm

Witam czy przyjdą czasy kiedy Biedronkach będą lepiej traktowani pracownicy i kierownicy?...Pytanie za 1.0000000zl hehe

Poirytowana

Piszę o "Biedronce" z małego miasteczka, gdzie jest tylko jedna. Ogólnie lubiłam tu robić zakupy, większość pań obsługujących zasługuje na pochwałę. Są miłe, pomocne w razie W i pomimo zmęczenia uśmiechnięte. Jednak po kilku przygodach z panią kierowniczką zaczęłam preferować inną sieć. Raz chciałam zrobić zdjęcie antenie (aby spytać w domu czy parametry odpowiadają) i ta pani mało dyskretnie napadła na mnie, podniosła głos. Speszona przeprosiłam i uciekłam. Innym razem wybiegła z zaplecza z ochroniarzem z wielkim krzykiem, że rzekomo zniszczyłam towar. Po przeglądnięciu kamery pan ochroniarz przyszedł z powrotem na sklep i powiedział "to nie ta, to tamta w żółtej kurtce" i bez słowa przepraszam pobiegli szukać przestępczyni innej. Wracając ofuknęła mnie owa persona a ja nadal czułam się jak zbir jakiś. Tym bardziej, że owo zdarzenie wywołało niemałe zainteresowanie. Nie doczekałam się przeprosin i od tego czasu coraz rzadziej tam zaglądam a ostatnio wcale. Pani kierowniczko (ciemne krótkie włosy) trochę taktu by się przydało. A może zmienić kierownika, taki, który potrafi się uśmiechnąć do klienta nie musi tracić na powadze funkcji, wręcz przeciwnie. Była klientka

Klaudiusia 1991

Witam czy może mi ktoś powiedzieć jakie jest wynagrodzenie w biedronce na pół etatu na rękę ?

Odp
@Klaudiusia 1991

Za pół etatu połowa najniższej krajowej nie daj się nabrać że atrakcyjne wynagrodzenie na umowie masz najniższą

@Odp

Pracuje w biedronce od 4 miesięcy na pół etatu i nie dostalem mniej niż 1400zl jako osoba do 26 roku życia dostaje 80 zł więcej.Jestem 80 godz w miesiącu więc stawka godzinowa na rękę to 17.50 uważam że jest okej. Plus karta przedplacona i paczki gdzie rzadko się to zdarza.

Hela
@928277181

Czy dostała już może pani wynagrodzenie?

@Hela

Tak zawsze jest 9 czasem późniejszym przelewem ale zawsze 9 chyba że 10 wypada w niedzielę to i 8 jest przelew

gancyr
@Klaudiusia 1991

Ale na pół etatu,tylko na jedną rękę,czy na obie? ;)

Patrycja

Nigdy więcej pracy w biedronce!! Myślicie , że dostaniecie umowę o pracę już na początku ?? A to się mylicie !! UMOWA ZLECENIE to jedyne na co możecie liczyć !! Ponad to praca za 14 zł netto w tak dużej sieci jak Biedronka to po prostu wyzysk , a mamy pracować niekiedy po 12 h ?? Nie płacą wynagrodzenia w terminie , a jeśli kierownik biedronki popełni błąd i złoży się na niego skargę to jest się automatycznie wykreślanym z grafiku !! Jakiś czas temu byłam chora...Kaszel katar jak cholera gorączki brak . Zostałam wręcz zmuszona przez kierowniczkę sklepu do przyjścia do pracy pomimo tego , że panuję cholerny wirus , ale co ją to obchodziło !?!?! Jeśli chcesz się człowieku dodzwonić do biedronki nie licz na to nikt nie odbiera telefonów , a później mają zajęte... NIE POLECAM NIKOMU PRACY W BIEDRONCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja zażądałam zwrotu odsetek za zwłokę w wypłacie wynagrodzenia mieli miesiąc na odpisanie do dziś dzień nie dostałam odpowiedzi żadnej !!

Milena
@Patrycja

A ja pracuje od stycznia i dostalam od razu umowę o pracę. Więc nie wiem skąd te informacje.

@Patrycja

No tak na zlecenie w czasie zwiększonego ruchu. Pewnie byłaś osoba do wsparcia sklepu. Wiele osób że zlecenia przechodzi na etat ale większość odrazy jest zatrudnianie na umowę o pracę bez okresu próbnego l. A umowy zlecenie dostają wynagrodzenie do 30 dni od podpisania rachunku ll najczęściej jest to 20 dzień kolejnego miesiąca

raf

co za wstyd zeby przez caly rok poza grudniem i styczniem nie szlo kupic pierogow z kapusta i grzybami w kilowej paczce a w zamrazarkach zalega masa szajsu... z truskWKAMI, MIESEM ITD

Polan...
@raf

Bo dla jaśnie pana może kawior zamówić?????

Stanislaw

W gdansku na zofimnalkowskiej sa niegrzeczne ekspedientki (usunięte przez administratora) jak cholera i do tego wozki nieczyszczone ze 100lat do zamkniecia ten sklep.bezczelne kobiety tam pracuja nie polecam

Magda

Panie na Odrodzenia w Elbągu zrobiły sie opryskliwe i dokuczliwe na kasie i w ladah pusto jak sie coś zapytać to co mnie to obchodzi no strasznie nie miłe bałagan i pomieszanie towary sledzie w smietanie w napojach brak organizacji a po zatym robią co chcą i kase otwierają kiedy chca bo tam pracują stare wygi i maja gdzieś klientów .

PIESEK

WITAM MOJA OPINIA O DZIAŁANIU TEJ ŻE SIECI JEST OKRUTNA. CO WY WYPRAWIACIE Z PRACOWNIKAMI. CO TO MA BYĆ. WYSYŁACIE PRACOWNIKA DO PRACY W DRUGI KONIEC WARSZAWY NA JAKIEŚ IDJOTYCZNE LICZENIE TOWARÓW I TO JESZCZE NA 6 RANO???? CZY WAS POGIEŁO. CZY W DANYM OBSZARZE NIE MA PRACOWNIKÓW DO TEJ CZYNNOŚCI.OBECNIE JEST COVID-19. LUDZIE NIE CHCĄ PODRUŻOWAĆ KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ.TAM GROZI ZARAŻENIEM SIĘ WIRUSEM.CZY TO JASNE,CZY TAK TRUDNO ZROZUMIEĆ.....OPANUJCIE SIĘ. JEŚLI TAK BĘDZIECIE POSTĘPOWAĆ Z PRACOWNIKAMI,TO NIE BĘDZIECIE ICH MIELI. JUŻ W TYM MOJA GŁOWA...... ŻEGNAM CZULE.....

starsza

Witam w dniu 19,11,2020 była światkiem w godzinach popołudniowych w biedronce w Warszawie na ul. Kamyk 14 jak pani która siedziała na kasie numer 4 poprosiła kasjerkę z kasy numer 2 żeby usiadła na kasie bo są kolejki .Pani z kasy numer 2 powiedziała że teraz nie może bo musi roznieść ulotki ,więc pani z kasy nr.4 zadzwoniła na kasę i wywiązała się awantura że jeśli jeszcze raz zadzwoni na kasę to ona i tak nie usiądzie ,przyszła do kasy nr. 4 i zaczęła krzyczeć na koleżankę takie zachowanie Pani z kasy nr. 2 jest na porządku dziennym potrafi krzyczeć nawet na klientów jak jej zwrócą uwagę że nie dyskutowała na błache tematy ,co kto kupił i jak postępować np. z zakupionymi kwiatami. Pani z kasy nr. 2 psuje tylko reklamę sklepu i załogi która w nim pracuje .Czy nie można wyciągnąć wniosków w stosunku do tej osoby dla niej nikt nie ma racji nawet kierownik sklepu ,tylko ona ma rację

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 224.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 176, z czego 16 to opinie pozytywne, 109 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka
1.9/5 Na podstawie 460 ocen.

Jeronimo Martins Biedronka