Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jeronimo Martins Biedronka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

Natalia

Tragedia w biedronce w deszcznie dosyć że prywatna biedronka to jeszcze pracujesz jak w (usunięte przez administratora) wynagrodzenie 2800 brutto i szefowa ajka chce to da premie ale bardzo rzadko się zdarza żeby dała daje swoim pupilka jest maskara nie polecam tam pracy w innych biedronkach jets inaczej niż tam dlatego non stop ludzie odchodzą.

gabi 2014

Witam, czy ktoś może napisać jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na stanowisko zastępcy kierownika ? Z góry dzięki

Olo
@gabi 2014

Powodzenia ????....

gabi2014
@Olo

Dzięki, już byłam i przeżyłam haha

D

Dzień dobry, czy orientuje się ktoś na czym dokładniej polega praca "osoby do wsparcia pracy sklepu"? Jestem osobą uczącą się i szukam czegoś na np. 1/4 etatu.

Jula
@D

Robisz wszystko co normalny pracownik umowa zlecenie 18.30 brutto ok. 12 z groszami na reke przy ubezpieczeniu. Wszystko zalezy od kierownika. Ale to nie jest praca jeszcze taka pewna bo to zależy czy jrst etat i cie przyjma potem na umowe

Kolo

Kolejki to jedno. Ale starsze Panie na mięsnym to drugie. Jakby pracowały za karę.

El
@Kolo

Dzis trudno o pracownika z sercem do klienta...

@Kolo

Najlepsi są klienci którzy stoją 30 min przed ladą i na koniec biorą 5 plasterków sera i 5 plasterków wędliny. Nie za karę ale obowiązkiem takiej Pani jest nie tylko stać na mięsnym ale również ma inne zadania... Ludzie trochę szacunku i empatii.......

Ludmiła
@Kolo

W każdym markecie są kolejki... a pracownicy miewają gorsze dni albo pracują przeziębieni.... czy na środkach przeciwbólowych.. Trochę zrozumienia.

Kasjer
@El

Trudno też o dobrego szefa. Jaka atmosfera w pracy takie zachowanie pracownika. Ja kocham swoją pracę ale kierowniczki już nie.

@El

Taki klient taka obsluga

Niestety
@Kasjer

Co kilka dni zmieniany grafik. Nikt Cię nie zapyta czy to Ci pasuje. Ogólnie nie polecam nikomu.

Miły
@Niestety

Prawda

Trzezwy
@Kolo

W Kątach Wrocławskich obsługa na poziomie zerowym. Byłem świadkiem kiedy Pani krzyczała na klienta jak ten zadał jej pytanie o produkt. Szok. UNIKAJ BIEDRONKI

Klient
@Kolo

Trochę szacunku dla Pań które pracują na tym stanowisku i robią ciezka prace bo nie jest lekko ludzie potrafia tylko krytykować proszę ustać i zobaczyć jak to jest z drugiej strony

Kik
@Trzezwy

Pracownik ma pracować, klient musi sam szukać produktów. Jeżeli pracownik będzie udzielać informacji i pokazywać gdzie klient znajdzie produkt dostanie opierdziel i może mieć mniejszą premię.

Kasjer

Dumna i chamska dla zalogi

Czy wiem ze bede musiala robic na kasie rozkladac towar sprzatac itp

Olo

Jest coś takiego jak inspekcja pracy, a sąd, tam zgłasza się takie rzeczy

Regionalny Specjalista ds. Ochrony i Audytu- na jakie warunki można liczyć? Jaka podstawa? Jakie auto służbowe? Ile wizyt dziennie?

Marian

Hej ja z takim pytaniem.Zna z was goscia nijakiego Witolda Puka podobno robil kariere w Biedronce jako regionalny,a obecnie probuje jako regionalny w Delikatesach Centrum w Kujawsko-Pomorskim.

Nigdy wiecej

Cztery miesiace pracowalam w biedronce !!! Szok jak niektórzy zas.kierownikow traktują ludzi. Robisz za 3 a na koniec dnia i tak Cię pojadą za się obijasz. Mobbing i traktowanie cie jak smiecia to codziennosc w tym bagnie. Współczuję ludziom co tam tyrają za najniższą krajową. Na zmianie 3 osoby a cały sklep dostawy palety i kasę trzeba ogarnąć Portugale niech sobie roboty z chin zamowią z napędem turbo może to pomoże im kasę większą trzepać.

Magnolia
@Nigdy wiecej

Żałosne że się na to ktoś zgodził. Pracuję rok w Wawie i żadnego mobbingu nie ma bo jes BOP. A tak ogólnie jesteśmy ludźmi A nie bydłem i zasady pracy są w kodeksie

Yoko
@Nigdy wiecej

Jesli wygrał Biden to się dopiero zacznie najazd chińczyków i na Eu.

@Nigdy wiecej

święta racja ,ja jeszcze tam pracuję ale cały czas haka na mnie szukają

Nila
@Nigdy wiecej

Nie wiem jak to możliwe że zarabiasz najniższą krajową, ja pracuję rok i zarabiam 3550zł brutto... tym bardziej że dostajemy premie, karty, mnóstwo benefitów i prezentów dla całej rodziny choćby na święta. LUDZIE NAUCZCIE SIĘ ŻE DO PRACY PRZYCHODZI SIĘ PRACOWAĆ.. NIE MA NIC ZA DARMO.

@Nigdy wiecej

Cała prawda, nic ująć nic dodać????

Glutosław

W Biedronce w Lublinie bez zmian. Kierowniczka całe dnie siedzi w biurze układa pasjanse i ogląda psy i koty na Facebooku.Sklepem w ogóle nie jest zainteresowana. A gdy o coś zapytasz odsyła do innych bo nie ma czasu.

Zofia
@Glutosław

Ciekawa jestem co na to rejonowa , przyjeżdża i widzi co się dzieje jak wygląda sklep ,nikt z zastępców czy kasjerów się nie skarżył na zachowanie Kierownika .

Nila
@Glutosław

To śmieszne co piszesz, bo komputery są poblokowane, nie da się na nich wejść na facebook ani pograć bo da się na nich korzystać tylko z dwóch systemów.

;(

kierowniczka która zawsze układa grafiki to zawsze robi tak ,że sama sobie nie weżmie na popołudnie tylko na rano a resztę kierowników jest poszkodowane i ciągle mają na popołudnia a ona raz w miesiącu albo na pół roku może tylko raz sobie weżmie na popołudnie . nie potrafią nawet układać dobrze ciągle paru pracowników ma cały np. miesiąć na popołudnie a pupilusie kierowniczki na rano . jest paru osób którzy piszą smsy zeby mieć tylko na rano a kierowniczka naspępnego dnia przychodzi i zmienia grafiki jak tej osobie nie pasuje !!!!

Wiolka
@;(

Kierownik musi pracować na zmianach menadżerskich. Zaczyna pracę pomiędzy 8:00-12:00. Piszesz a nie wiesz o czym. Masakra

Karo

Sieć stosuje opresyjne praktyki wobec pracowników. Byłam świadkiem jak kontrolerka Biedronki - tajemniczy klient "przyłapał" kasjerkę na nie sprawdzeniu czy klient wyłożył wszystko z koszyka. Zgroza!

Wiolka
@Karo

Nie tajemniczy klient tylko ochrona mobilna. Jak piszecie to miejcie chociaż pojęcie o czym piszecie ????

duck

BIEDRONKA ZNÓW SPRZEDAJE STARE MIĘSO! KUPIŁAM ŚWIEŻĄ TUSZKĘ Z KACZKI I SIĘ ZAŚMIERDŁA NA DRUGI DZIEŃ! STRACIŁAM 20ZŁ. CHCĘ ZWROTU PIENIĘDZY!!!

@Guess a w której konkretnie pracowałeś Biedrze?

Cygaro

Moze ktos sie wypowiedziec nt sklepu w Brodnicy na Maczka?

Valdi

W niedziele zakupy na 90 zl i fajniak gratis. Tylko fajniakow dawno juz nie ma. Glupia mina kasjerki.

nikt

Około dwa lata byłam zatrudniona w Biedronce na pełny etat. W tym czasie pracowałam w ciągłym stresie przez jednego pracownika, który czuje się tam, jak kierownik. Mobbingował i chamsko się odnosił, głównie gdy nie było głównego kierownika. Niestety kierowniczka niby uśmiechnięty ale szczerość miała za plecami. Zamiast awansu dostałam wypowiedzenie, choć wszyscy wiedzieli z zespołu co jest grane ale boją się odezwać. Nie polecam, i sama żałuję, że wcześniej nie odeszłam. PS dobry pracownik, bez uż i L4. Nie dajcie się pięknym maską na twarzy.

Kinga
@nikt

Ja dla takiego pracownika mordę bym oklepala i skończyłoby się mobingowanie innych .

Szalony

Nie polecam pracy w Biedronce najgorsza firma świata wykorzystywanie poniżanie dręczenie pracowników to normalne zachowanie liczy się tylko to by firma zarobiła swoje jak najtańszym kosztem mało ludzi i praco po 10 godzin pracy codziennie bez możliwości na przerwę

Yoko

Wasze mięso mielone z boedronki Sokołow Podl. w które nawaliliście kupe słoniny dla psów dobre ! Więcej mnie tym (usunięte przez administratora) nie nabierzecie

Turek
@Yoko

Witam nie wiem co wspólnego ma biedronka z parówkami Sokołów ???? Proszę napisać reklamację do firmy Sokołów.

Jack

Po pierwsze biednorka to najdroższy sklep bo kupisz nic a zapłacić więcej i

W życiu gorszej firmy nie spotkałam na swojej drodze. Brak wypłaty na czas, będąc na zwolnieniu ciążowym. Oporna pomoc ze strony kadr. Oporna pomoc że strony pracowników. Większość czasu poświęcone na słuchaniu melodyjki na infolinii. Brak pomocy że strony firmy. Okorpne przeżycie. Gdy tylko ułożę wszystkie sprawy żegnam się raz na zawsze. Nic gorszego nie mogło mnie spotkać w tym czasie. Ogromna nienawiść do firmy Jeronimo Martins.

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 224.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 176, z czego 16 to opinie pozytywne, 109 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka
1.9/5 Na podstawie 460 ocen.

Jeronimo Martins Biedronka