Opinie o Teknia Polska Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Teknia Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Teknia Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teknia Polska Sp. z o.o. w Kalisz

Alicja

W tej firmie nie działa nic : ani kodeks pracy, ani tabele płac, ani związki zawodowe. 3 Panów "obsługuje" 6 stanowisk (kierowniczych stanowisk) proszę nie wyobrażać sobie że są tak zdolni, nic z tych rzeczy , są cwani i korzystają z okazji że nie maja "przeciwnika" pobierają duże comiesięczne pobory. Związki udają że jest OK, pracownicy są szczęśliwi że mogą pracować w soboty za tzw.100-tki. Taka mała Polska (usunięte przez administratora).

@Żaklina

Pracownik produkcji może zostać pozbawiony premii, pracownik biurowy odnoszę wrażenie, że to świętości nie do ruszenia.

Ayo Nowy wpis

Szukają elektryka/automatyka i chce się zgłosić, pytanie tylko jak ten system premiowy wygląda. W ofercie jest czarno na białym mowa o premii, a od was się dowiedziałem, że mogą jej pozbawić. Za co, i czy w razie czego to sama podstawa jest konkretna?

Operator Nowy wpis

Odbijanie kartami jest na bramie głównej i przy wejściu na halę, podobnie przy wyjściu. Przerwa jak na razie, bez odbijania. Algorytm wprowadził Amazon, ale to trzeba doczytać w komentarzu niżej.

Alicja

@Alicja

Związki zawodowe nic nie działają? A próbują chociaż? Dawno są założone? Jak łamany jest kodeks pracy? Trochę szkoda, bo firma jest na mojej liście, co do pracy na produkcji. Sam już nie wiem czy zaaplikuje. Kasa chociaż dobra razem z tymi setkami za soboty? Na święta jakimiś premiami firma sypnęła?

Al.

Muszę przyznać, Mikołaj był obfity. Możesz spróbować, zawsze można się wycofać.

Żaklina Nowy wpis
@Al.

Cześć, na pewno zawsze? Spotkałam się w niektórych firmach z karami jak się przed umówionym terminie zechce z nich zrezygnować, i to nie tylko dla obcokrajowców bo oni tak często mają , ja też z tym się spotkałam osobiście. Ogólnie są tam jakieś kary finansowe?

Operator Nowy wpis
@Żaklina

Czy firma Teknia Polska Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Teknia Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Widzę niezadowolone wpisy, a myślałam ze właśnie tam spoko płaca bo to produkcja prawda ? Czyli rozumiem ze odbija się kartami i tak liczy się prace? Jak to jest z przerwami, tez się na przerwę trzeba odbijać ? No i skoro jest algorytm która pozbywa się niby pracowników to powinna być rotacja a nie widzę żadnych ofert wiec o co chodzi ?

Informacja...

Jedną z innowacji jaką wprowadził Amazon to algorytm typujący pracowników do zwolnienia. Oblicza wydajność pracowników, koszt ich wynagrodzeń i zestawia z zyskiem, jaki firma osiąga z ich pracy. I nagle pracownikowi przestaje działać karta na wejściu. Co na to ekipa "rządząca" w zakładzie ?

Ktoś, coś wie

"Kolejna tura negocjacji płacowych w Jastrzębskiej Spółce Węglowej nie przyniosła porozumienia. Górnicze związki chcą 25-proc. podwyżki płac dla złogi, a zarząd JSW proponuje 12 proc." - jak tam u Was ?

Yyyy

Nie polecam tej Firmy żenada po prostu nie maja żadnego szacunku do pracaownikow, śmiech na sali, a Pan Dyrektor nie może wyjść na hale bo się boi ludzi i to jest dyrektor ? Który się boi a facet jest około 40 żenada

Natalia
@Yyyy

Ale w jaki sposób ten brak szacunku się niby objawia? Tylko dlatego nie polecasz firmy? To zarobki i inne warunki Ci pasują?

Czy w Teknia Polska Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Pacyfikator

Tak , do towarzystwa wzajemnej adoracji ????

@Pacyfikator

To miało mieć jakiś negatywny wydźwięk? A z którego stanowiska, na które najczęściej i z jaką zmianą warunków jednoznacznie to się wiąże? Sporo obowiązków ale finanse zadowalają?

Błażej

Dominika z moich wiadomość które wiem to chodzi o warunki pracy i płacy.

@Błażej

Z wiadomości, które wiesz? Czyli pracujesz tu i na jakie podstawie w takim razie oceniasz, bo to wygląda jak ocena od boku a nie z własnego doświadczenia a to raczej byłoby poniekąd dziwne? Jakie warunki jaka płaca, może konkret?

Błażej

ten zakład to żenada. już prawie nikt porządny tam nie robi. zwalniają się najlepsi pracownicy -ustawiacze.

Dominika
@Błażej

Ale mówili oni dlaczego się zwalniają? Bo ciekawi mnie to, czemu nawet najlepsze osoby odchodzą... Chodzi o zarobki? Bo tak jak najczęściej.

Co zauważyłem

Po dzisiejszym spacerze po zakładzie "świętej trójcy" ich specjalistycznych uwagach, wniosek nasuwa się jeden: na czas wizyty jednych, czy drugich, zamknąć bramę, szlaban na dół i ogłosić w zakładzie kwarantanne :) jedyny ratunek.

Autobus

Informacja dla tych którzy nie rozumieją lub jest to dla nich zbyt trudne. Zakład Teknia w związku z przeniesieniem z Kalisza do miejscowości Popówek zapewnił bezpłatny dojazd pracownikom z Kalisza do miejsca pracy. Osoby które do pracy dojeżdżały swoimi samochodami bo tak im było szybciej i wygodniej dalej mogą dojechać do Kalisza i stamtąd przesiąść się do zakładowego autobusu. Jednak jeśli nie chce im się wcześniej wstać, nie chce im się czekać na odjazd autobusu, wyskoczą "parę minut" przed końcem zmiany lub boją się że się spóźnią do "drugiej pracy" - niech nie chodzą po zakładzie i nie tylko i nie płaczą jacy to oni biedni i poszkodowani. Pracy w okolicy jest na pewno sporo, tylko czasami trzeba niestety popracować !!!

Dominika
@Autobus

A poza Kaliszem nie organizują żadnego transportu ?

@Autobus

Przypominam, ze w zakładzie pracują również osoby, które nie są z Kalisza i nie mają innej możliwości dojazdu. Ceny paliwa z dnia na dzień rosną. Są "biedni i poszkodowani "bo nikt im za darmo paliwa nie wleje. Widocznie niektórzy tego nie rozumieją. Jak dla mnie nie powinni likwidować autobusu, niech jeździ między innymi ze względu na tych, którzy nie mają prawa jazdy ale niech on nie będzie darmowy.

Hans
@Autobus

Bo sapią tylko gnomy z webasto.

Operator

jak nie wiedziałeś gdzie będziesz pracował, to się ciesz, że nie musisz dojeżdżać teraz do Kalisza, bo stamtąd został zakład przeniesiony. a skoro masz teraz bliżej, to płać na autobus, za tych co teraz mają dalej i muszą dojeżdżać,wcześniej wychodzą z domu i później wracają, a nie zrezygnowali z pracy dlatego, że bezpłatny autobus został im zagwarantowany przez zakład.

Klos
@Hans

szkoda że zaczęli dopiero sapać jak członkowie rodziny jednego z .... przestali korzystać z autobusu i powoli kończą pracę w zakładzie - ale na układy nie ma rady

Operator

Jest takie powiedzenie: pies ogrodnika, sam nie zje i drugiemu nie da. Odpowiedź na Twój komentarz.

@Operator

A mniej metaforycznie?

Witam, na stronie Urzędu Pracy w Kaliszu firma Teknia szuka nowych pracowników: 2 etaty na Mistrza za 4200 brutto i 2 etaty na Automatyka za 5000 brutto z opcją na 4 - brygady. Rozumiem że do tego jest jeszcze premia ? Pytanko czyżby wzrost zamówień / czy może zwolniły się etaty? A tak przy okazji jako pracownik można więcej zarobić jak Mistrz ? Dzięki za odpowiedź.

zdzichu
@Kandydat

automatyk plc, hmi, roboty, dokumentacja, pewnie też jest odpowiedzialny za ur 4 brygady za 5000 brutto? (3,6k netto) oni szukają jakiegoś (usunięte przez administratora)

@zdzichu

Tak czy siak się ktoś zgłosi, co nie? Ile na rękę według Ciebie powinni dawać, żeby to się opłacało jak już

zdzichu
@Krystyna

nie każda firma z zakresu automatyki ma takie usługi więc odpowiedz sobie sama. 4 brygady to rezygnacja z wekendu, wszelkich zajęć w tygodniu a i z urlopami zapewne tez jest problem. 5k netto 1 zmiana bez ur to minimum opłacalności na początek.

@zdzichu

5 k netto na początek? A później jak to może wyglądać?

Pracowałam tak 6 lat najpierw na jakimś śmieciowym czymś Potem łaskawie dostalam umowę.. Byłam rzucana po stanowiskach, wyszkoliło się tyle ludzi i nawet nie było mowy o podwyżce. A jak się zwalniałam to oni myśleli ze robie to by dostać podwyżkę Nikt nawet nie próbował mnie zatrzymać, mało tego na przestrzeni lat potracili fachowców którzy mieli olej w glowie i potrafili zaradzić każdemu z problemów technicznych choc nie było to ich obowiązkiem.. Nikt nawet nie proponoeal im by zostali to odeszli.. Moje odejście brali jako żart i niestety się przeliczyli. Może bym i została, jakby była normalna dyskusja ale nie 0. To jest żałosne ze pracownika mają za nic... Sama praca jakos do trudnych nie należy, kadra wtedy nawet spoko była. Jedyny minus to traktowanie pracowników dobrych pracowników co cos kumają.. Ale tu nadal jest zbieranina ludzi i od nowa uczyć zamiast zatrzymać tych co już potrafią. 0 motywacji tam jest. Może się kiedyś naucza.

@Ania

Kurcze jakoś grobowa atmosfera się robi gdy to się czyta. Jeśli to co piszesz to prawda to dziwię się, że takie podejście mogą mieć błahe do sprawy. Oni tak przy samym zwalnianiu nagle takie zarzuty wprost prawili o tej podwyżce czy jak to rozstanie wyglądało? Z kulturą chociaż?

Operator

Kto chce dołączyć do grona "młodych pariasów" zapraszam.

Po jaką choinkę dają ogłoszenia,że chcą zatrudnić pracownika jeśli chce się zatrudnić i nie przyjmą bez żadnego powodu żadnej rozmowy poprostu nie

Natalia
@Anonim

Może wybrali kogoś innego po prostu? Czy może wiesz coś więcej i w ogóle nie zrobili rekrutacji??

Witam wszystkich. Ile u was zarobi slusarz narzedziowy? Jak robota i ludzie?

Intex

W ostatnich tygodniach gdzie się nie pójdzie spytać o pracę to wszędzie proponują Teknie a jak się człowiek zdecyduje to se uznają że nie zatrudnia no jedna wielka głupota ta firma niech się zdecydują czy potrzebują pracowników czy nie bo tylko człowiekowi czas marnują

Szymon
@Intex

A czemu cię odrzucili? Powiedzieli ci chociaż?

@Intex

Być może miałaś zbyt duże wymagania finansowe, tutaj są tacy, co jeszcze 3000 podstawy mają, oczywiście plus dwie premie po 10% każda. A 100 pln podwyżki to dla zakładu katastrofa finansowa. A w hiszpańskim Solarisie poradzili sobie. Pozdrawiam.

@Szymon

Nie, pracowałem tam już ostatnio jak były przestoje pozwalniali ludzi a teraz dowiedziałem się przez pośrednika ,że przyjmują to się zdecydowałem a oni że nie

@Operator

Raczej nie ponieważ ja się u pośrednika chciałem zatrudnić i stawka była odgórnie ustaloną ja już tam pracowałem i problemów nie sprawiałem a firma mogłaby się zdecydować czy potrzebują pracowników czy nie .Ale nie lepiej zawracać komuś (usunięte przez administratora)

Lidia
@Intex

Kurczę, to dziwne ale widzę że dużo osób ma ten problem co ty przy rekrutacji. Skoro już raz tam pracowałeś, co było nie tak że jednak zrezygnowałeś?

Były

Fajny zakład jak się patrzy z wierzchu , pracują tam tacy fachowcy Felix w Pradzie cię nie chcieli ?haha

Zostaw merytoryczną opinię o Teknia Polska Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Teknia Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teknia Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teknia Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Teknia Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Złota 20 A
    62-800 Kalisz