Teknia Polska Sp. z o.o.

Kalisz

Opinie o Teknia Polska Sp. z o.o.

operator

jeśli nic się nie zmieniło 13 brutto, nie pracujesz nie zarabiasz, za pracę ponad plan też 13 brutto, a czy zostaniesz później zatrudniona bezpośrednio przez teknię to już inna sprawa, teknia na razie nie przyjmuje, machining przeciąga - ale wszystko może ulec zmianie. Praca zależy jaki dział,jaka maszyna,jaki mistrz, jaki kierownik :)

@Miki 09.10.2017 20:21
Ale czy akurat tam trafię na ten dział. Dzwoniłam i powiedzieli mi że praca na produkcji. A czy tam to nie wiem. I chce się dow...

pójdziesz na rozmowę i tam się dowiesz, jak się nie spodoba zawsze możesz zrezygnować - dziś mogą nie potrzebować, a jutro już tak

tomas
@operator 10.10.2017 17:44

a kiedy tam niepotrzebują -) tam zawsze potrzebują

anonymous

niema żadnego robisz jak chcesz nie chcesz to nie robisz w tej firmie jest bałagan jakich mało.

Jarek

Jaki jest okres wypowiedzenia na umowę zlecenie z jobmana?

anonymous

Byłem na rozmowie w tekni na dziale obróbki skrawaniem powiem szczerze to co zobaczyłem to podziękowałem ale (usunięte przez administratora) wszędzie olej dym nie-polecam widać było (usunięte przez administratora) z prawdziwego zdarzenia .

Miki

Dokładnie chodzi mi o pracę na pulpicie spawalniczym czy jakoś tak

Miki

Chodzi mi najpierw przez biuro a potem już na teknie bo dzwoniłam już i mówiła mi o produkcji

Miki

A co powiecie o pracy dla kobiet w Tekni?

@Miki 22.09.2017 13:20
A co powiecie o pracy dla kobiet w Tekni?

zależy czy: zatrudniona przez biuro czy przez zakład ? zależy czy: teknia czy machining ? no chyba że biurowiec to trochę inna bajka.

.....

A ja jestem bardzo zadowolony z pracy. Byłem na początku na machiningu a teraz zostałem przekierowany na Cnc. I nie narzekam na zarobki

Ritchie
@..... 13.09.2017 13:40

Cieszą mnie takie opinie! Wybieram się na rozmowę w sprawie przyjęcia do pracy jako operator CNC. Sądzę, że się nie zawiodę.

bamboleooo

Uprzejmie prosze administratora o usuniecie mojej poprzedniej opini, przez pomylke wypowiedzialam sie nie o tym zakladzie co trzeba...

ciekawy
@bamboleooo 23.08.2017 17:36

skoro tak, to napisz gdzie tak źle ? dobrze wiedzieć w razie czego :)

były szcześliwy operator

rotacja lepsza jak w com 40

Nie_doszly
@były szcześliwy operator 23.06.2017 11:17
rotacja lepsza jak w com 40

Nie wi3m czy to możliwe WGL żeby gdzieś była większa rotacja

edek

zdecydowanie odradzam prace na magazynie w tekni kompletny brak organizacji co lepszy pracownik to zaraz się zwalnia wypadki na początku dziennym brak jakichkolwiek zasad bhp i bezpieczeństwa pracy

operator

wymagają dokładnego wypisywania dokumentacji, opisana i oznaczenia pierwszej sztuki - ale skoro nie ma instrukcji, nie ma kart kontroli to chyba nie trzeba nic wypełniać czy opisywać bo i jak :) biuro ma wszystko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a reszta chodzi osrana bo audyt i porządki

operator

powiem tak niepolecam w szczególnosci dział machining brud smród i zapierdol w szególnym słowa tego znaczeniu wszedzie olej operatorzy sa zajezdzani za najnizsza po 3 maszyny generalnie kto bardziej kumaty to odchodzi cały czas przyjmója oczywiscie pracowników niewykwalifikowanych prosto oderwanych od pługa z pola ZAROBKI STRASZNA NĘDZA na obydwóch działach i wiecznie niezadowolony HISZPAN firma przecietna i nedzna PARK MASZYNOWY STARE KLUMKRY generalnie niepolecam lepiej wybrac Pratt czy meyer tam przynajmniej pracujecie w normalnych warunkach .

Szcześliwy były pracownik

Na początku zatrudniony jesteś na umowę zleceni. Po pewnym okresie czasu jak spodobasz się kierownikowi to może dostaniesz umowę o prace. Jeśli chodzi o umowę o prace to na początek masz 1900 brutto + 10 % premii czyli 2090. Pierwsza umowa jest na 7 miesięcy po tym czasie dostajesz drugą umowę i dostajesz podwyżkę rzędu 200zł czyli zarabiasz jakieś 2100 brutto + 10% premii czyli 2310 brutto. Po upływie kolejnych 7 miesięcy bo tyle trwa druga umowa o prace dostajesz jaką podwyżkę albo i nie i umowę na czas nieokreślony. Czyli za 1610 zł miesięcznie pracujesz na 3 zmiany(80% zakładu chodzi na 3 zmiany gdzie nockę zaczynają w niedziele) . Czyli lepiej jest iść do Biedronki.

@Szcześliwy były pracownik 20.04.2017 07:26

No i w związku z tym non -stop ludzi szukają i jeszcze są zdziwieni. ...

?????

Na jakie zarobki można liczyć w Tekni Kalisz, która ma swoją siedzibę w Popówku ???

"Od 1 kwietnia najniższe wynagrodzenie pracownika rozpoczynającego pracę w Biedronce na pełen etat na stanowisku sprzedawca-kasjer wynosi 2.450 zł brutto", dodatkowo premia miesięczna do 300zł brutto - a co tam u nas ?

nic ciekawego

ostatnio zaobserwowalem romanse miedzy pracownikami , i to duza roznica wieku miedzy nimi

"Od 1 marca pensja kasjera-sprzedawcy w Kaufland wynosi od 2600 zł do 3100 zł brutto" - a co tam u nas ?

O.N.A

Ogólnie to jak tam jest?? Pewnie szału ni ma,bo ogłoszenia są non-stop.Gdyby płacili jak się należy, to o ludzi nie musieli by się prosić.Napiszcie coś o zarobkach, atmosferze ,czy robota ciężka itd....

rzep

spotkanie, szkolenie i ciekawostki: pracownicy biura mają chodzić i sprawdzać jak wyglądają porządki wokół stanowiska pracy, oraz jak wygląda wypisywanie wszelkiego rodzaju dokumentacji. A może by tak bossowie zaczęli od porządków u siebie w burach i od sprawdzenia dokumentacji za którą to oni odpowiadają ?

on maszynista

UWAGA NA GREGORIO !!! z machiningu-)))) ON TAM JEST I PATRZY

xxl

no i zaczęło się od środy: łażenie,namawianie,szukanie "chętnych" ma tzw.sobotnią premię - czy niektórzy nie potrafią zrozumieć, że nie tylko pracą człowiek żyje, mają ludzie jeszcze dom i dzieci. Pewnie ktoś ich nieźle dusi :)

pierwszy dzień nowego "szpiegującego" urządzenia, każdy wychodzący pracownik odbija swoją kartę i skanuje kod z raportu - aż tak bardzo to potrzebne, kolejka jak za dawnych lat za papierem toaletowym,ostania osoba odbiła się pewnie ok.14.30 a może nawet i później.

@pracownik 09.01.2017 20:55

Te karty to szczegół. Przeważnie wszędzie tak jest. Żeby tylko płacili uczciwie i na czas,bo dzisiejsze czasy to jakaś masakra,jeśli o płace chodzi.A później się dziwią, że ludzi do roboty nie ma.

ciekawy
@O.N.A 02.03.2017 13:53

praca jak praca, zależy gdzie się dostaniesz, wynagrodzenie w zależności czy zatrudnienie przez zakład czy tzw. biuro pracy.

Gandalf

Pracodawcy są spoko to głownie pracownicy mają ciągle ale do wszystkiego . Tak narzekają na Kierownika, Mistrzów i Biurowiec , a sami potrafią nakablować na ciebie by tylko się uchronić od pomówienia czy obcięcia premii. Zazdrość , zazdrość i jeszcze raz zazdrość,ze ktoś coś dostał lub jest lubiany.

Zostaw opinię o Teknia Polska Sp. z o.o. - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teknia Polska Sp. z o.o.