Opinie o Teknia Polska Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Teknia Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Teknia Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teknia Polska Sp. z o.o. w Kalisz

Jakość powietrza na hali nie jest brylantowa zwłaszcza jak pracuje dział MM to są istne parowozy i na hali jest ładny mikroklimat stworzony wprost do odychania pełnymi piersiami . Jest ogólnie sajgon z wentylacją stanowisk tych najbardziej dymiących. Co do pracy to nie jest zła jeśli nie robisz na robotach spawalniczych gdzie roboty spawają a ty muszisz za nimi zdarzyć a młodzi gniewni normy windują a po miesiącu dziękują.

Gonzo

A cóż to się stanęło że tyle ogłoszeń jest w necie ?? I przez Adecco i przez HR coś tam i nawet osobiście teknia ??

Piotrek

Hej, widzę, że szukają u was "Spawalnika". Na jakie zarobki można liczyć w waszej firmie na tym stanowisku ? Co się stało z poprzednikiem ? Będę wdzięczny z podpowiedzi :)

Czarna owca
@Piotrek

Pewnie się zwolnił jak każdy zdrowo myślący człowiek. Jak nie chcesz wdepnąć w (usunięte przez administratora) to się tam nie pchaj, tylko idź do cywilizowanej firmy.

Bobo
@Piotrek

Witam Pewnie odszedł jak większość ludzi myślących racjonalnie. Jeżeli chcesz się podjąć prace w tej firmie zastanów się dwa razy stanowczo odradzam obiecają ci na rozmowie cuda na kiju a potem będą mieli ci głęboko w (usunięte przez administratora) i pamiętaj ze jak podejmiesz to wyzwanie to wszystko co złe to będzie twoja wina ODRADZAM!!!

On xxx
@Bobo

Najlepszy jest mistrz w tym zakładzie daj mu suwmiarke noniuszową to będzie myślał nad wymiarem ze 2 h -)) oczywiście z wyższym wykształceniem -)) nie dziwię się że ten zakład ledwo zipie.

Piotrek
@Piotrek

Dziękuje za odpowiedzi :) Powiedzcie mi na jaki przedział płacowy można liczyć ? Może warto podjąć rękawice ;)

4speed2you
@Piotrek

A propos rękawic nie długo z domu trzeba będzie przynosić obowiązuje śmieszny przydział 2 pary na tydzień jak w Bangladeszu co za cyrk i tu sprawdza się stare powiedzenie zakładu "Kto pracuje w Tekni w cyrku się nie śmieje"

bbbb
@4speed2you

Jak ludzie podobnej kultury jak w Bangladeszu i wynoszą rękawice do domu to są przydziały

Jarosław
@bbbb

Cześć! Mam ważne pytanie. Czy nie mając doświadczenia zawodowego, można zostać pracownikiem tej firmy? Proszę o rzetelną odpowiedź. Z góry dziękuję!

XXX
@Jarosław

Jak najbardziej właśnie takich szukają i tylko takich bo z doświadczeniem nikt tu nie przyjdzie na umowę śmieciowa za najniższa krajowa pozdro

Sanitariusz Dariusz

Ludzie są masowo wywożeni do szpitala coraz więcej wypadków a BHP-owiec (nie mylić zomowiec)nie widzi problemu czynnik ludzki masakra

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Teknia Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Jony Walker

Jak tam dalej ta buda stoi czy pastuchy już wszystko wyprowadzili do siebie

XYZ

witam, czy w firmie jest system pracy 4 brygadowy, czy tak jak kiedyś 3 zmiany / nocka od niedzieli do czwartku /, z góry dziękuję za info.

Chętnie by zrobili 4 zmianę tylko maja problem z osadzeniem pozostałych zmian

XYZ

witam wszystkich, chcę złożyć CV na pracownika produkcji. Widzę że jest duża rekrutacja. Z czego to wynika ? Są nowe zamówienia czy ludzie się zwalniają ? Jaka jest szansa na umowę poprzez Teknie ? Czy są tylko miejsca przez Agencję Pracy ? Mam informację że na hali jest słaba wentylacja i w związku z tym fatalna jakość powietrza, podobno co chwilę ktoś ma problemy z płucami. Czy to prawda ? Z góry dziękuję za odpowiedz.

@XYZ

Ludzie masowo uciekają firma słabo płaci a wymaga bardzo dużo bardzo nerwowa atmosfera

@XYZ

Wszystko co napisałeś jest prawdą

Jakie narzędzia pracy zapewnia Teknia Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Zapomnij

...

Nie polecam podejmowania pracy w owej firmie, po 2 msc umowy zlecenia (bo takowa dostaje się przez biuro na początek) nie przedłużyli mi umowy ze względu na nie zgadzajace sie wymiary hmm wydaje sie normalnym powodem do zwolnienia? Nie liczac tego ze maszyny sa tak zajechane jak klapki Mojżesza, 2 sztuki wychodza idealnie kolejne dwie wymiary z kosmosu( ale oczywiście masz spawac dalej bo ilosc sztuk bedzie za mala, a my cie za to później zwolnimy ;) )nie mówiąc o tym jakiej dokladnosci oczekują od pakowaczy, odpryskow ma nie byc ostrych krawędzi ma nie byc, sztuka ma byc idealna, gdyby tylko tak maszyny idealnie spawaly.... ogolnie rzecz mówiąc oczekują od pracowników dokładności i szybkości lepszej od robota za 2200zl netto, nie mówiąc o tym ze losowe osoby dostaja umowe z teknia od tak ;) ah jak to fajnie mieć znajomości...,

Sinnumerik
@...

Też tam kiedyś pracowałem ta firma to porażka -) zero jakichkolwiek nowych technologi, ale już teraz jestem w zupełnie innym miejscu i bardzo dobrze zarabiam -)

Chętny

Witam, czy może mi ktoś powiedzieć jaka atmosfera panuje w tej firmie? Interesuje mnie atmosfera w biurach.

Byłypracownik

Na początek powiem coś dla osób myślących nad zatrudnieniem się tam. STANOWCZO ODRADZAM :), a w szczególności DM. Dział obróbki skrawaniem to totalna porażka. Wymagana jest dokładność i powtarzalność maszyn CNC na automatach mających z pół wieku, które nie jedno już przeszły. Dział utrzymania ruchu praktycznie nie istnieje. Operator bez praktycznie jakiegokolwiek przeszkolenia musi sobie radzić ze wszystkim sam. Ale mniejsza już z maszynami i samymi wymaganiami co do nich. Kierownicy których śmie się nazywać liderami produkcji nie mają chyba pojęcia co tam robią. Super kierowniczka(ta tleniona blondyna) przyszła tam sobie poszukać klientów do Avonu(trzeba se dorobić xd) i posprowadzała kumpele. Ten drugi biega jak dziecko we mgle. Szkoda słów na niego mi nawet. Ogólnie jest coraz to gorzej, jeśli ktoś nie chce sobie do końca rozwalić psychiki tą patologią, I nie ma ochoty biegać z wywieszonym językiem nie mając czasami czasu nawet pójść na przerwę za 2200 czy ile tam teraz dają to radzę omijać zakład szerokim łukiem. Zwolniłem się z tego zakładu już jakiś czas temu i była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Teraz pracując gdzie indziej dopiero mogę stwierdzić jak chore jest to miejsce i dziwię się sobie że tyle czasu tam wytrzymałem.

Operator
@Byłypracownik

Hehe no panowie wielcy szanowni nastawiacze DM już niedługo będziecie robić na pulpitach spawalniczych razem z tym głównym krzykaczem!! -))

@Operator

Wciskanie dwóch guzików takie trudne

Fachman DM

Nie nie to wcale nie jest takie trudne -)))

Marlena
@Byłypracownik

Czy możesz zdradzić kto jest tam kierowniczka?

Jarosław
@Marlena

Dlaczego interesuje Cię, kto jest kierowniczką na dziale, który opisała ta osoba? Czyżbyś rozważała podjęcie zatrudnienia w firmie Teknia Polska? Daj znać, proszę, jaki jest motyw Twojego zapytania.

Dawid

@Byłypracownik Firma jest bardzo dobra i niestety nie każdy daje radę utrzymać się?

Klakier

Ciekawe kto wam będzie pracował za 2200 brutto :), bo aż tyle wypaliła mi agencja. Szukajcie dalej :)

Gargamel
@Klakier

Właśnie agencja, podaj nazwę niech inni wiedzą czego mogą się spodziewać :)

Klakier
@Gargamel

Human Hunter ????po prostu szał ????

Operator

Kaliska OBORA!

@Operator

Co chcesz przez to powiedzieć? Czy pracujesz obecnie w Teknia Polska? Pamiętaj, że najbardziej merytoryczne komentarze na forum to takie, w których przedstawione są rzetelne informacje dotyczące warunków pracy w firmie. Postaraj się w przyszłości publikować swoje wpisy właśnie w taki sposób, by były jak najbardziej pomocne dla potencjalnych kandydatów.

też operator
@Operator

o co chodzi z tą oborą, w dodatku kaliską ?

hamlet ?

Ważniejsze jest doświadczenie i umiejętności, czy wystarczą tylko znajomości ? Oto jest pytanie.

@hamlet ?

W tej firmie znajomości znasz kierowniczka a (usunięte przez administratora) potrafisz i jesteś gość i już po cichu ci damy podwyzeczke -)

czyżby ?
@anonymous

coś w tym musi być, plotki głoszą, że już się ktoś tytułuje jako "prawa ręką" i ktoś jest już podobno najlepszym pracownikiem, jak to rodzina czasami szybko awansuje, lub tak im się tylko wydaje :)

@czyżby ?

Jak ktoś pracuje w dziale dawnym DM a aktualnie jest to już metallic, to każdy wie o kim mowa mówiąc "najlepszy pracownik" ;) chodzi i podpier***a żeby się podlizać (...) Znajomości z obecną kierowniczką tamtego działu robi swoje ;)

operatorxx
@xxx

ten najlepszy pracownik to zwykły nieudacznik .

operator
@xxx

a to ciekawe, wiadomo przecież, że w żadnym środowisku, kapusie lekko nie mają :)

Szefo
@hamlet ?

Powoli robi się następny (usunięte przez administratora)!!! wszystko przed wami...hahaha

@Szefo

Taka troszkę patologia delikatnie mówiąc :)

Ciekawski
@xxx

A to dlaczego właściwie? Co się tu dzieje?

Natalia

@Szefo, co dokładnie masz na myśli? @xxx, czy jesteś pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś na temat aktualnej sytuacji w tym miejscu pracy? @operator, jaka atmosfera panuje obecnie w firmie Teknia Polska?

@Natalia

Byłem do całkiem nie dawna, sytuacja FATALNA i wątpię żeby coś się od tamtego czasu zmieniło. Jednym słowem ta firma z aktualnym szefostwem to porażka. Nie polecam nikomu, zwłaszcza tego gościa T.L. sterczy Ci nad głową i co chwila coś wymyśla, nie zdążysz zrobić jednego, masz już iść robić co innego, na koniec wychodzi tak że nic nie jest dokładnie zrobione i wszyscy problem mają do Ciebie o to ;)

@xxx

Dziękuje za Twoją odpowiedź. Czy poprzez swoją wypowiedź chciałeś nam zasugerować, że w firmie zaistniały problemy z komunikacją między pracownikami a przełożonymi? Co zatem według Ciebie mogłoby się w firmie zmienić by praca stała się przyjemniejsza? Czy uważasz, że atmosfera w firmie mogłaby ulec poprawie?

operator

"75 proc. Ukraińców w Polsce zarabia powyżej 2,5 tys. złotych netto miesięcznie, a 15 proc. deklaruje kwotę powyżej 3,5 tys. zł miesięcznie - wynika z najnowszego „Barometru Imigracji Zarobkowej – II półrocze 2018” - co na to ekipa rządząca ?

o kim piszesz

czyżby ?
@anonymous

jak już napisałem to plotki, ale skoro dzwoni i pyta o to były(a) pracownik(ca) to ...... :)

Gregor

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki przed aplikacją dostanę?

zarobki w Tekni?

@anonymous

Raczej się tam nie dorobisz jako zwykły pracownik

Zostaw merytoryczną opinię o Teknia Polska Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Teknia Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teknia Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teknia Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Teknia Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Złota 20 A
    62-800 Kalisz