Gea Polska Sp. z o.o.

Świebodzice

Opinie o Gea Polska Sp. z o.o.

Maciek

Witam czy są przyjęcia i jakie zarobki ktoś coś wie?

Maciek
@Tulbulator 02.09.2017, 14:56
Tak są przyjęcia na Produkcję z zarobkami to zależy co byś robił na produkcji ale chyba na początek dają 1800 - 2000 Netto nie...

A na utrzymaniu ruchu lub narzedziowni bo mam uprawnienia

@Maciek 04.09.2017, 23:12
A na utrzymaniu ruchu lub narzedziowni bo mam uprawnienia

Narzędziowni niema w firmie , utrzymanie ruchu ? Wątpię składaj CV idź na rozmowę i wszystkiego się dowiesz...

marek.m

Witam, ktoś ma jakieś doświadczenie z firma Kelvion na stanowisku technologa lub konstruktora, bo ostatnio widzę ogładzenia ze poszukują absolwentów właśnie na stanowisko technologa.

,jh
użytkownik zarejestrowany

@Tulbulator zawsze jak jakas firma zmienia nazwę, to wydaje mi sie dość podejrzane. Że coś dzieje esie w danej firmie i to zazwyczaj nie jest nic dobrego. Wiem że to nie reguła. A jak jest w tym wypadku?

użytkownik zarejestrowany

Tulbulator

Tak zmienili nazwę od Stycznia jest KELVION Wszystkie firmy GEA w Europie które zostały wykupione przez Norweski fundusz mają teraz nazwy KELVION

A

Jest źle a uwierzcie bedzie jeszcze gorzej

krzysiek

witam czy w tym zakladzie spawa sie ?bo jestem spawczem na mag

Tulbulator

Jako kto na jaki dział/stanowisko przyjmujesz się do firmy?

tanatos

przewijają się różne opinie a jak jest na prawdę? rzetelnie! bo nie chciałbym wpaść z deszczu pod rynnę

Wymiennik

Pracowałem w tym zakładzie, jeżeli chodzi o tą ofertę pracy na Tchnolog-Konstruktor, o co oferują to jest totalna bzdura, wynagrodzenie pożal się Boże, brak podwyżek, a jak są to 100zł brutto, szkolenia hahaha nie wiem jakie i z czego, podnoszenie kwalifikacji jakich to co umiałś jak przyszedłeś to nawet zapomisz, ogólnie mówiąć jak nie masz wtyków to zapomni o czym kolwiek, tak samo z produkcją, jest kilak kompetentnych osób ale to na palcach jednej ręki można policzyć

Adiii

Niech zacznie węszyć u nich w biurze i tam tną koszta, a nie na produkcji.

klucha

Adiii cała prawda nic dodac nic ująć ten P.G to pajac od cięcia kosztów

Adiii

Ludzie jak najdalej od tego zakładu!!! nie polecam nikomu, firma spada na psy. Tną koszta na wszystkim, na halach gaszą światła bo za duży kosz, dystrybutory z wodą maja zabrać bo za drogo wychodzi, będziemy pili wodę z kranu, a najlepiej by chcieli żeby każdy pracownik sobie z domu przynosił, haha porażka, a w biurowcu zarząd pije soczki kawę z ekspresu, Już nie mówię nic o zarobkach bo to już przechodzi ludzkie pojecie. O premii kwartalnej to pracownicy już zapomnieli że coś takiego powinno być. Wszystko to jest sprawką nie jakiegoś Pana P.G znajomego Pani prezes którego zatrudniła w zeszłym roku, człowieka który niema zielonego pojęcia o robocie jaka jest robiona w zakładzie (gość w ogóle niema pojęcia). Człowiek od wykresów i diagramów czyli jak zaczarować ludzi z produkcji dlaczego została im zabrana premia, albo jak obciążyć pracownika kosztami reklamacyjnymi. Żenada ludzie uciekać trzeba z tego p o p i e r d o l o n e g o zakładu.

Tulbulator

Zgadza się koleś ma zapłacić za reklamację 300 EUR a cwaniaczek Pan P.G z ironicznym uśmieszkiem spytał się na ile rat ma mu to rozłożyć jeszcze mu zostało odwołanie od tej decyzji myślę że Nasza Pani pójdzie chłopakowi na rękę i odpuści mu to... Talony dali na Święta ale kwota myślę że dla wszystkich Pracowników nie zadowalająca co to jest na dzień dzisiejszy 300 zł

olek

socjal hahaha zapomnii, mlodzi pracownicy pracuja za 2tys a na hali za 1800max oczywiscie premia jest ale tylko w myslach zarzadu bo od dawna dawna premi w zakladzie nie bylo na swieta z wielka laska dostaje sie talony. Ludzie sa upokarzani w tej firmie.

paweł

Zaklad schodzi na psy, pracownicy nie dostają premii Pan P.G znajomy szefowej nie zna sie na niczym, jego ostatnim pomyslem bylo to zeby pracownik produkcyjny zapłacil za reklamcje, ludzie pracuja tam naprawde za smieszne pieniązki juz w bierdonce maja lepiej:)może lepiej niech obtena pensje kierownikom bez szkół obnizenie ich wynagrodzenia o 200zł to dla nich nic a dla ludzi ktorzy zarabiaja tam 1500zl to troszke duzo. Za wysilek pracownikom fizycznym nalezy sie kwartalna premia ale lepiej kupic bmw:)

Yyy

Ciekawe opinie się tutaj przewijają... Zwłaszcza na temat zarobków. "Zapierdzielają" za 1000zł ? Chyba osoby w biurze i to na stażu , bo na pewno nie na produkcji. Proszę również nie sugerować się tym że firma należy do międzynarodowego koncernu , ponieważ rok temu została sprzedana holdingowi finansowemu Triton - czy nam wyjdzie to na dobre okaże się z czasem , obecnie sytuacja nie przedstawia się kolorowo wzgląd na to że inwestor szuka wszędzie oszczędności aby zmaksymalizować zyski.

@Yyy 07.03.2015, 13:27

Maykel miejmy Nadzieję że będzie coraz lepiej... :)

Ona

Ten babsztyl trzyma z niemką beyer i są sobie równe dwie korwy wyzyskujące ludzi jak w obozach, razem z burmistrzema na imprezki a ludzie za tysiaka zapierdzielaja

Tulbulator

Lutnia- Jeśli są przyjęcia to na jakie stanowisko się wybierasz?

Yyy

Nie napisałem że kobiety wiodą prym na lutowaniu tylko że pracują jedynie na zakładzie olszany ,w głównej siedzibie na sikorskiego nie mogą gdyż nie ma dla nich odpowiednich warunków socjalnych tzn. osobnych szatni oraz toalet. Mężczyzn na stanowiskach lutowania jest o wiele więcej i skoro ma Pan chęć pracować w takim angażu oraz posiada Pan odpowiednie kwalifikacje czyli uprawnienia na spawanie gazowe , mig/tig lub ukończony kurs lutowania można śmiało składać CV. Co do brygadzistów to powtórzę się - te stanowiska zajmują zaufane i sprawdzone osoby , które awansowały ze zwykłych pracowników (tak było w 90% przypadków).

Yyy

Niech Pani sobie odpuści aplikowanie na te stanowisko z tego względu że kobiety na produkcji pracują jedynie na zakładzie nr. II przy Olszanach jako lutowacze , wszystkie miejsca dla brygadzistów a jest tylko kilku są zajęte i raczej nie będzie przetasowań gdyż zajmują je osoby pracujące w firmie od co najmniej kilku lat. Muszę również nadmienić to że GEA jest zakładem raczej o stałym zatrudnieniu i "przemiał" pracowników następuje jedynie w okresie letnim na niektórych wydziałach.

kołnierzyk

Całkowicie popieram kolegę lamelka sama prawda 50-100% płacone premia kwartalna niema na co narzekać...

lamelka

nie jest zle nadgodziny płaca 50% soboty 100% sami prosza o przyjście do pracy nikomu nie każą a kto narzeka to jest lewy do pracy nie przychodzi się posiedzieć tylko pracować.to w końcu tylko 8 godzin w porównaniu z całym życiem.

olo

jest etat na brygadzistę. ile zarabia brygadzista w waszym zakładzie i jaki macie system pracy? dziękuję za wszystkie podpowiedzi.

Ciekawski

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Pani(usunięte przez administratora) zwolniła szefową działu zakupów (usunięte przez administratora)?

Świebodziczanin

Ja pracuję od niedawna w tej firmie zarobki jak dla mnie OK. 2150 zł. na rękę chyba nie jest źle? Nadgodziny płatne 100-ki , 50-ki !!! atmosfera na hali i na zmianie OK.

Zandalari

Witam! Nie znalazłem odpowiedniego tematu ale orientuje się ktoś jak wygląda praca dla GEA w zach-pom. Być może będe miał możliwość pracy w Goleniowie na warsztacie składania maszyn lub w biurze w Szczecinie?

Victoria Świebodzice

Jak pamiętam to był kierownikiem produkcji

rekrut

Witam staram się o prace w tej firmie i w związku z tym mam pytanie kim był pan Jerzy A., że tak go wszyscy chwalą?

Murzyn

Witam wszystkich w 100 procentach się zgadzają opinie o pracy w tej firmie...... jednym słowem bez wywodów masakraaaaaaa... mam 37 lat i wiele przeszedłem ale ludzie jacy tam pracują to można określić mianem [usunięte przez admina] ... tylko szkoda że nikt nie wyciąga z tego wniosków.....z całego serca odradzam prace tam, ale jeśli ktoś chce się sam na własnej skurzę przekonać bardzo proszę....

Pan Krzysztof

To prawda pan dr inż. Jerzy A. był wspaniałym majstrem z olbrzymią wiedzą z zakresu wymiany ciepła i chłodnictwa wielki autorytet i szacunek. Panie Jurku dziękuje za zdobyte doświadczenie szkoda, że pan został zwolniony .

Pan Piotrek

A ja na tym portalu chciałem bardzo podziękować panu Jerzemu A. za olbrzymie doświadczenie, które zdobyłem pod jego okiem. Pan Jerzy jest wielkim i wspaniałym człowiekiem i posiada olbrzymią wiedzę. Szkoda, że pani Edyta go zwolniła. Dziękuje panu Panie Jerzy

radar

Serdeczne dzięki za pomoc.A nawiasem mówiąc w 2012 na święta miałem 650 zł a nie 50 zł premi i nikt na mnie mordy nie darł

U nas w Auschwitzu

[usunięte przez admina] małe zarobki, brak bonów na święta a jak już dadzą to tylko 50zł śmieszne ale prawdziwe.

radar

Rozważam podjąć pracę w GEA na stanowisku malarz natryskowy i teraz nie wiem czy warto.Opinia o tej firmie to jak KL AUSCHWITZ .Proszę o radę

Kurier

Wiecie ile w tym roku w Einhellu dali premii na święta Bożego Narodzenia? Nie? No to słuchajcie: 100zł.!!!! żenada!!! Najlepsza firma na ziemi hehehe!!! Życzę wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2013!!!

Technolog produkcji zarabia od 1000 do 2000zł netto Pozdrawiam

Przyszły pracownik

a w biurze ile można zarobić? Np. taki technolog ile zarabia?

Ktoś

Na produkcji nie zarabia się 1000zł tylko najmniej 1200zł jak się pracuje przez podfirmę Pana Urbana (umowa zlecenie stawka 11,2zł brutto) a większość pracowników którzy są na stałe mają stawki od 14 do 16zł brutto czyli pomiędzy 1500 a 1800zł. Oczywiście starsi pracownicy mają więcej , ale mówię obecnie o osobach mających staż +/- rok w tej firmie.

Znawca

Jeżeli chodzi o pracowników fizycznych to w tej firmie zarabia się od 1000 do 1500zł na rękę natomiast pracownik biurowy od 1500 do 2000 zł na rękę.

Przyszły pracownik

Mam pytanie: Jaka atmosfera panuje w tej firmie? Ile można zarobić na produkcji a ile w biurze?

jamesbond

Wszystko da się przełknąć, ale nie rozumiem i pojąć nie mogę dlaczego czepiliście się [usunięte przez moderatora] a, wychwalacie pod niebiosa[usunięte przez moderatora], jaka legenda? wiedza skąpa o czym świadczą jego awanse w dół. Na wymiennikach znał się tyle co [usunięte przez moderatora] ale, nie o to chodzi bo przecież[usunięte przez moderatora] jest mistrzem od półfabrykatów a nie wymienników. A tu ich wiedza jest porównywalna, a nawet moim zdaniem [usunięte przez moderatora] jest o niebo lepszy i bardziej ludzki. Natomiast [usunięte przez moderatora] utkwił mi w pamięci, głównie z powodu żebrania o papierosy(palacze będą wiedzieć o co mi chodzi), bo trzeba było się przed nim ukrywać z fajką i to nie z powodu kary regulaminowej, tylko utraty cennych zasobów. Po za tym dyskusja odbiegła od tematu forum i czas pisać na temat.

robocop

Pracowałem w GEA przez 15 lat na produkcji i niczego się nie dorobiłem zarobki śmiech na sali – 2000zł w zeszłym roku przeszedłem do Mc Donalda gdzie na dzień dobry dostałem 2100zł a po pół roku zostałem liderem zmiany i zarabiam 2500zł

Solidny pracownik

Ślusarz – spawacz mam 10 lat doświadczenia i w GEA zarabiam 2000 zł na rękę. Tymczasem mój kolega w Promoncie z tym samym stażem zarabia 2800zł śmieszne ale prawdziwe. Pewnie [usunięte przez moderatora] napychają sobie kieszenie. Pani [usunięte przez moderatora] ma szczęście, że jest kryzys już dawno by połowa załogi jej uciekła ale kryzys minie i wtedy zobaczymy.

lutowacz

to prawda lutowacz zarabia w gea 1800 zl to stawka dla kobiety w markecie przy kasie a nie dla lutowacza

Milicjant

Tak jak powiedziałem w tej firmie liczą się 3 osoby: [usunięte przez moderatora] - kuzynka szefowej kierowniczka magazynu po zawodówce dostała tą prace po znajomości. Jak nie masz znajomości to jesteś tanią siłą roboczą to firma bez przyszłości nie pchajcie się tam dzieci!!! Lepiej zatrudnić się w Mc Donaldzie lub Biedronce znacznie lepsze wynagrodzenie i lepsza atmosfera.

Nie ważne kto

To prawda pan mistrz [usunięte przez moderatora] powinien wrócić. Przecież on jest, żywą legendą tego zakładu.

Solidny pracownik

Szkoda, że pan Jerzy A. został zwolniony i nie jest już mistrzem ale może pani [usnięte przez moderatora] przejrzy na oczy i go spowrotem zatrudni??

Pan Nikt

To prawda pan Jerzy A. to najlepszy majster na ziemi szkoda, że pani [usunięte przez moderatora] go zwolniła i wcisnęła na jego miejsce swojego pupilka [usunięte przez moderatora] przecież on nic nie umie. Panie Jerzy brakuje nam pana.

tania siła robocza

To prawda pan Janusz A. był wspaniałym majstrem a jego następca [usunięte przez moderatora] ...........szkoda gadać widać, że to pupilek pani [usunięte przez moderatora]. Panie Jurku dziękuje za zdobyte doświadczenie szkoda, że pan został zwolniony

murzyn

Tam wszyscy pracują po znajomości. Podwyżek nie było od 5 lat i nic się na to nie zanosi np. pracownik produkcji zarabia w GEA 1500zł na rękę a tym czasem w Promoncie 2200zł na ręke (już złożyłem tam papiery) śmiechu warte. [usunięte przez moderatora] żałuje kasy lepiej napchać sobie własną kieszeń niż cudzą a ty szary człowieczku siedź cicho i się nie odzywaj bo wylecisz a jest kryzys i z robotą ciężko tak było np. z majstrem panem Jerzym A, który wyleciał za nic a na jego miejsce wskoczył [usunięte przez moderatora] ulubieniec szanownej pani[usunięte przez moderatora] a pojęcia o wymiennikach ten pan nie ma żadnego.

Zostaw opinię o Gea Polska Sp. z o.o. - Świebodzice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gea Polska Sp. z o.o.