Opinie o Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. w Świebodzice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. w Świebodzice

Wymiennik

Pracowałem w tym zakładzie, jeżeli chodzi o tą ofertę pracy na Tchnolog-Konstruktor, o co oferują to jest totalna bzdura, wynagrodzenie pożal się Boże, brak podwyżek, a jak są to 100zł brutto, szkolenia hahaha nie wiem jakie i z czego, podnoszenie kwalifikacji jakich to co umiałś jak przyszedłeś to nawet zapomisz, ogólnie mówiąć jak nie masz wtyków to zapomni o czym kolwiek, tak samo z produkcją, jest kilak kompetentnych osób ale to na palcach jednej ręki można policzyć

klucha

Adiii cała prawda nic dodac nic ująć ten P.G to pajac od cięcia kosztów

Adiii

Ludzie jak najdalej od tego zakładu!!! nie polecam nikomu, firma spada na psy. Tną koszta na wszystkim, na halach gaszą światła bo za duży kosz, dystrybutory z wodą maja zabrać bo za drogo wychodzi, będziemy pili wodę z kranu, a najlepiej by chcieli żeby każdy pracownik sobie z domu przynosił, haha porażka, a w biurowcu zarząd pije soczki kawę z ekspresu, Już nie mówię nic o zarobkach bo to już przechodzi ludzkie pojecie. O premii kwartalnej to pracownicy już zapomnieli że coś takiego powinno być. Wszystko to jest sprawką nie jakiegoś Pana P.G znajomego Pani prezes którego zatrudniła w zeszłym roku, człowieka który niema zielonego pojęcia o robocie jaka jest robiona w zakładzie (gość w ogóle niema pojęcia). Człowiek od wykresów i diagramów czyli jak zaczarować ludzi z produkcji dlaczego została im zabrana premia, albo jak obciążyć pracownika kosztami reklamacyjnymi. Żenada ludzie uciekać trzeba z tego p o p i e r d o l o n e g o zakładu.

olek

socjal hahaha zapomnii, mlodzi pracownicy pracuja za 2tys a na hali za 1800max oczywiscie premia jest ale tylko w myslach zarzadu bo od dawna dawna premi w zakladzie nie bylo na swieta z wielka laska dostaje sie talony. Ludzie sa upokarzani w tej firmie.

Czy po rozmowie w Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
paweł

Zaklad schodzi na psy, pracownicy nie dostają premii Pan P.G znajomy szefowej nie zna sie na niczym, jego ostatnim pomyslem bylo to zeby pracownik produkcyjny zapłacil za reklamcje, ludzie pracuja tam naprawde za smieszne pieniązki juz w bierdonce maja lepiej:)może lepiej niech obtena pensje kierownikom bez szkół obnizenie ich wynagrodzenia o 200zł to dla nich nic a dla ludzi ktorzy zarabiaja tam 1500zl to troszke duzo. Za wysilek pracownikom fizycznym nalezy sie kwartalna premia ale lepiej kupic bmw:)

Tulbulator

Lutnia- Jeśli są przyjęcia to na jakie stanowisko się wybierasz?

Yyy

Nie napisałem że kobiety wiodą prym na lutowaniu tylko że pracują jedynie na zakładzie olszany ,w głównej siedzibie na sikorskiego nie mogą gdyż nie ma dla nich odpowiednich warunków socjalnych tzn. osobnych szatni oraz toalet. Mężczyzn na stanowiskach lutowania jest o wiele więcej i skoro ma Pan chęć pracować w takim angażu oraz posiada Pan odpowiednie kwalifikacje czyli uprawnienia na spawanie gazowe , mig/tig lub ukończony kurs lutowania można śmiało składać CV. Co do brygadzistów to powtórzę się - te stanowiska zajmują zaufane i sprawdzone osoby , które awansowały ze zwykłych pracowników (tak było w 90% przypadków).

Yyy

Niech Pani sobie odpuści aplikowanie na te stanowisko z tego względu że kobiety na produkcji pracują jedynie na zakładzie nr. II przy Olszanach jako lutowacze , wszystkie miejsca dla brygadzistów a jest tylko kilku są zajęte i raczej nie będzie przetasowań gdyż zajmują je osoby pracujące w firmie od co najmniej kilku lat. Muszę również nadmienić to że GEA jest zakładem raczej o stałym zatrudnieniu i "przemiał" pracowników następuje jedynie w okresie letnim na niektórych wydziałach.

kołnierzyk

Całkowicie popieram kolegę lamelka sama prawda 50-100% płacone premia kwartalna niema na co narzekać...

lamelka

nie jest zle nadgodziny płaca 50% soboty 100% sami prosza o przyjście do pracy nikomu nie każą a kto narzeka to jest lewy do pracy nie przychodzi się posiedzieć tylko pracować.to w końcu tylko 8 godzin w porównaniu z całym życiem.

olo

jest etat na brygadzistę. ile zarabia brygadzista w waszym zakładzie i jaki macie system pracy? dziękuję za wszystkie podpowiedzi.

Świebodziczanin

Ja pracuję od niedawna w tej firmie zarobki jak dla mnie OK. 2150 zł. na rękę chyba nie jest źle? Nadgodziny płatne 100-ki , 50-ki !!! atmosfera na hali i na zmianie OK.

Zandalari

Witam! Nie znalazłem odpowiedniego tematu ale orientuje się ktoś jak wygląda praca dla GEA w zach-pom. Być może będe miał możliwość pracy w Goleniowie na warsztacie składania maszyn lub w biurze w Szczecinie?

Victoria Świebodzice

Jak pamiętam to był kierownikiem produkcji

rekrut

Witam staram się o prace w tej firmie i w związku z tym mam pytanie kim był pan Jerzy A., że tak go wszyscy chwalą?

Murzyn

Witam wszystkich w 100 procentach się zgadzają opinie o pracy w tej firmie...... jednym słowem bez wywodów masakraaaaaaa... mam 37 lat i wiele przeszedłem ale ludzie jacy tam pracują to można określić mianem [usunięte przez admina] ... tylko szkoda że nikt nie wyciąga z tego wniosków.....z całego serca odradzam prace tam, ale jeśli ktoś chce się sam na własnej skurzę przekonać bardzo proszę....

Pan Krzysztof

To prawda pan dr inż. Jerzy A. był wspaniałym majstrem z olbrzymią wiedzą z zakresu wymiany ciepła i chłodnictwa wielki autorytet i szacunek. Panie Jurku dziękuje za zdobyte doświadczenie szkoda, że pan został zwolniony .

Pan Piotrek

A ja na tym portalu chciałem bardzo podziękować panu Jerzemu A. za olbrzymie doświadczenie, które zdobyłem pod jego okiem. Pan Jerzy jest wielkim i wspaniałym człowiekiem i posiada olbrzymią wiedzę. Szkoda, że pani Edyta go zwolniła. Dziękuje panu Panie Jerzy

radar

Serdeczne dzięki za pomoc.A nawiasem mówiąc w 2012 na święta miałem 650 zł a nie 50 zł premi i nikt na mnie mordy nie darł

U nas w Auschwitzu

[usunięte przez admina] małe zarobki, brak bonów na święta a jak już dadzą to tylko 50zł śmieszne ale prawdziwe.

Zostaw merytoryczną opinię o Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. - Świebodzice

• Jak się pracuje w Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Sikorskiego 38
    58-160 Świebodzice

Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.