Opinie o Teknia Polska Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Teknia Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Teknia Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teknia Polska Sp. z o.o. w Kalisz

Szefostwo działu MD obróbki skrawaniem się skompromitowało totalnie pokazuje to stan padniętych maszyn i ludzi pupilków którzy pokazali jak się znają na robocie i jaka wiedzą dysponują.

Boss Machining
@anonymous

Nie narzekam jak się ogarniesz w temacie zarobki 4500brutto netto 3200zł

@Boss Machining

to faktycznie masz bajańskie zarobki powodzenia -)))

znam sprawę

Machining - jest jeden na którego wszyscy narzekają, ale jest i drugi który udaje, że tego nie widzi i nie słyszy, czyżby jakieś powiązania czy zależności ?

@znam sprawę

Tak to już jest w rodzinie ;) jak masz jakiś problem czy coś, idziesz z tym "wyżej" to i tak mają to w d***e.

Bartek

Jak się wam tu pracuje/ czy można w miarę godziwie zarobić? Może dowiem się coś więcej?

Filip

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Rocco
@Filip

Tak prowadzi a jaka praca cię interesuje

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Teknia Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Gogol

Idealnych firm nie ma, a ten się nie myli kto nic nie robi.

Izydor

Czy jest jakiś powód , że przestaliście pisać?

haha maszyny mają tam niezłe wygladaja jak kopcące parowozy -))) dziki zachód-)

Obecny pracownik

Jak komuś tak źle to może zmienić firmę. Po co tak bardzo sie przemęcza??

joker

Dzien dobry panie Gandalf mam pytanko jak jest w Tekni ale szczerze bo w czwartek jestem umówiony na rozmowe

operator wick
@joker

jak jest oczywiście bajeczka a w szczególności na machiningu złote góry ci objecoją jak podpiszesz umowę to sie skończy gorzej jak w com 40 wyzysk na maxa warunki pracy tragedia a kasa taka jak w tesco na kasie nikt z doświadczeniem tam nie składa podania i tyle.

operator

OMIJAĆ szerokim łukiem przez duże Ł-)) porażka

@operator

mało sprecyzowana opinia, żadnych konkretów - słabo.

operator

jeśli nic się nie zmieniło 13 brutto, nie pracujesz nie zarabiasz, za pracę ponad plan też 13 brutto, a czy zostaniesz później zatrudniona bezpośrednio przez teknię to już inna sprawa, teknia na razie nie przyjmuje, machining przeciąga - ale wszystko może ulec zmianie. Praca zależy jaki dział,jaka maszyna,jaki mistrz, jaki kierownik :)

@operator

Wiesz coś o tym pulpicie spawalniczym czy jakoś tak? I czy tam potrzebują.

@Miki

praca, lekka, łatwa i przyjemna :) tak mi się wydaje, nie wiem czy potrzebują to już trzeba by z kimś od nich pogadać

@operator

A masz może jakiś kontakt albo mógłbyś się dowiedzieć czy potrzebują. I co tam się robi?

@Miki

skoro masz być zatrudniona przez biuro to co się martwisz ? biuro wszystko załatwi :)

@operator

Ale czy akurat tam trafię na ten dział. Dzwoniłam i powiedzieli mi że praca na produkcji. A czy tam to nie wiem. I chce się dowiedzieć czy potrzebują

@Miki

pójdziesz na rozmowę i tam się dowiesz, jak się nie spodoba zawsze możesz zrezygnować - dziś mogą nie potrzebować, a jutro już tak

tomas
@operator

a kiedy tam niepotrzebują -) tam zawsze potrzebują

niema żadnego robisz jak chcesz nie chcesz to nie robisz w tej firmie jest bałagan jakich mało.

Jarek

Jaki jest okres wypowiedzenia na umowę zlecenie z jobmana?

Byłem na rozmowie w tekni na dziale obróbki skrawaniem powiem szczerze to co zobaczyłem to podziękowałem ale (usunięte przez administratora) wszędzie olej dym nie-polecam widać było (usunięte przez administratora) z prawdziwego zdarzenia .

Miki

Dokładnie chodzi mi o pracę na pulpicie spawalniczym czy jakoś tak

Miki

Chodzi mi najpierw przez biuro a potem już na teknie bo dzwoniłam już i mówiła mi o produkcji

Miki

A co powiecie o pracy dla kobiet w Tekni?

@Miki

zależy czy: zatrudniona przez biuro czy przez zakład ? zależy czy: teknia czy machining ? no chyba że biurowiec to trochę inna bajka.

.....

A ja jestem bardzo zadowolony z pracy. Byłem na początku na machiningu a teraz zostałem przekierowany na Cnc. I nie narzekam na zarobki

Ritchie
@.....

Cieszą mnie takie opinie! Wybieram się na rozmowę w sprawie przyjęcia do pracy jako operator CNC. Sądzę, że się nie zawiodę.

ciekawy

hmhmhm - pracuję tam już jakiś czas i jestem zaskoczony taką opinią

bamboleooo

Uprzejmie prosze administratora o usuniecie mojej poprzedniej opini, przez pomylke wypowiedzialam sie nie o tym zakladzie co trzeba...

ciekawy
@bamboleooo

skoro tak, to napisz gdzie tak źle ? dobrze wiedzieć w razie czego :)

były szcześliwy operator

rotacja lepsza jak w com 40

Nie_doszly
@były szcześliwy operator

Nie wi3m czy to możliwe WGL żeby gdzieś była większa rotacja

Zostaw merytoryczną opinię o Teknia Polska Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Teknia Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teknia Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teknia Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Teknia Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Złota 20 A
    62-800 Kalisz