Opinie o Teknia Polska Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Teknia Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Teknia Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teknia Polska Sp. z o.o. w Kalisz

Husar

Mam wrażenie że pośrednik coś kręci najpierw mówi, że mają największe zapotrzebowanie do Tekni a jak jest osoba zainteresowana to oddzwaniają że firma nie chce zatrudnić danej osoby

Szymon
@Husar

Jaki powód podają przy tym telefonie?

Husar
@Szymon

Nie podają powodu

Szymon
@Husar

To nie pytałeś czemu odrzucili? Może by powiedzieli?

Operator

Wynagrodzenie od 3300zł brutto, przy umowa zlecenie lub umowa o pracę. Tyle oferuje firma zewnętrza dla nowych pracowników. Ile Hiszpańska Teknia płaci dla pracowników z kilkuletnim już stażem ? Nie mówię tutaj o premii absencyjnej, czy regulaminowej, którą łatwo można stracić ?

Tadi

Zauważyłem ogłoszenie że zatrudniają też ludzi tylko na weekend ,to chyba przez firmy zewnętrzne, na czym to polega i czy opłaca się dorabiać w ten sposób?

Kontroler przed duże K

Już kilka lat tam nie pracuję ale jak sobie przypomnę , gdzie ja trafiłem to na wymioty mnie zbiera. Jest na to jedno wytłumaczenie , byłem z zewnątrz i nie znałem kaliskiego rynku pracy. Dziwne, że w zachodniej Polsce taki zakład funkcjonuje. Ogólnie zła atmosfera wewnątrz.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Teknia Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
Operator

Dość ciekawa sytuacja - czyżby z podjęciem decyzji uzgodnionej ze Związkami przez Zarząd o wynagrodzeniu 80% na początek, do końca roku, specjaliści zaczęli odchodzić ? Widocznie zaczyna ich brakować skoro nagle zaczęli szukać np. elektromechanika na ecentrum. A to dopiero początek,

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Teknia Polska Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Operator

Rozmowa kwalifikacyjna ? Masz chyba nieaktualne dane. Ludzi na produkcji za dużo, znaczna większość od października 80%, jak będzie z tymi co się kończy umowa nie wiadomo, no chyba że do biura, to już inna sprawa. Biuro potrzebne, niezbędne, bez biura ani rusz. :)

Ostrowiak kontroler

Krzyżyk na drogę temu kto tam zamierza podjąć pracę ????

Błażej Rajchel
@Ostrowiak kontroler

Siema. Nie będę owijał w bawełnę.. miałbyś pożyczyć 50 złotych?

Ilona
@Błażej Rajchel

Sprawa oddana na policję za podszywanie się pod dana osobę i pisanie nie prawdy żaden blazej nie pracuje w teknia pozdrawiamy

Witam. Pracuję już dobrych parę lat. Zarząd czyta, pozdrawiam. Tlocznia się zrobiła tragedią... Nie odchodz od maszyny najlepiej w ogóle. Jakieś swiatelka założyli, ponoć jeszcze kamery mają być, robi się powoli (usunięte przez administratora) pracy... Rozumiem rób, ale jeszcze rób za jakieś konkretne pieniadze, od dwóch lat żadnej podwyżki!! Hiszpanie przylatują i pilnują jak białego murzyna,ok,ale niech sie (usunięte przez administratora) uśmiechnie, dzień dobry powie,a nie Panisko,jak śmieci traktują ludzi!! Chodzi czlowiek bo musi zarabiać, ale już się brzydnie. Pozakladajcie kamery 4 brygady i mówię Wam sami będziecie robić! Zostana starzy którzy będą bali się odejść. Nie polecam tego zakładu!! Piszę to pracownik po ponad 10 lat pracy,tragedia... Pozdrawiam

Łysy z Brazzers

No widzę że firma idzie w 21 wiek jeszcze trochę i wam po zakładają opaski z GPS a w toalecie będzie papier ścierny żeby odechciało się chodzić.

Jak szefostwo w Teknia Polska Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Odpowiedź

Brak szacunku do pracownika chodza jak wielkie państwo ani dzień dobry ani nic. Najlepiej nie odchodzić od stanowiska pracy nie chodzić na przerwę nie chodzić do łazienki. Powoli robi sie tu (usunięte przez administratora)

Operator

No, z tego co słychać zaległości finansowe uregulowane. Szkoda tylko, że tak późno. Nie wypada prosić się, o to co się należy.

Jest kodeks pracy. I tego wszyscy się mają trzymać.

Ty

Wszyscy - czyli od głowy do ogona, a nie tylko ogon :)

Nowy Pracownik

Jestem pracownikiem od października. Zaczynając pracę nikt mnie nie poinformował, że praca będzie w systemie cztero brygadowym dopiero mistrz mi powiedział pierwszego dnia zapewniajac że będzie dodatek 500 zł brutto premii z tego tytułu. Jak narazie firma nie zapłaciła mi tej obiecanej premii.

@Nowy Pracownik

Czyli delikatnie mówiąc zostałeś (usunięte przez administratora) Poza tym, z tymi obiecanymi premiami, czy wypłatami za nadgodziny to różnie bywa. Ktoś się pomylił, ktoś nie widział, ktoś źle podał, itd.

Wkurw***y pracownik
@Nowy Pracownik

Jak dla mnie skoro nie chcą wypłacić za te śmieszne cztery brygady, pracownicy powinni albo przestać przychodzić do pracy w weekendy albo produkcja powinna stanąć całkowicie. Wtedy może by się nauczyli i w końcu wyplacili zaległe pieniądze. Ale co niektórzy to osły i boją się odezwac i walczyć o swoje pieniądze.

@Operator

Użyłem być może niewłaściwego słowa, które zostało usunięte. Podczas rozmowy, nie zostałeś do końca poinformowamy o warunkach pracy i płacy. Teraz tylko zastanów się i odpowiedź sobie sam na pytanie dlaczego ? Nie chcieli powiedzieć, czy nie wiedzieli ?

@Wkurw***y pracownik

Dodatek za cztery brygady jak napisał to 500 brutto, a nadgodziny w systemie trzy zmianowym to 50% i 100%, czyli przy 3000 brutto podstawy za jedną sobotę wychodzi 300 brutto. Nic dodać,nic ująć.

Lidia
@Operator

Czy według Ciebie jest to uczciwa stawka? Czy może byś coś zmienił a jeśli tak to jak to powinno według Ciebie wyglądać, by każda ze stron była zadowolona? Pozdrawiam.

@Lidia

Wg mnie, nie jest to uczciwa stawka, ale to nie ja ją negocjowałem i nie ja wyraziłem na nią zgodę. Trudno zadowolić dwie strony, a wręcz jest to niemożliwe. Ale samo płacenie na czas, tego co się obiecało i tego co się należy nie byłoby złe. Pozdrawiam.

Operator

Święta, Nowy Rok - człowiek popracował trochę więcej, zaliczył parę sobót, były nadgodziny, miała być obiecana premia za październik i listopad, dodatek za 4 brygady (dla tych co pracują w tym systemie) - wypłata: nie zgadzają się nadgodziny, nie zgadza się premia, dodatku za cztery brygady nie ma (nie u wszystkich) - co robią ludzie za to odpowiedzialni !!!

Pastuch

Witamy w Tekni ;)

FILIP

Będę aplikował do tej firmy na stanowisko technologa, słyszałem że zarząd to dobry skład szczególnie Pan Wdowczyk jest kompetentny Czy warto?

@FILIP

Skąd zdobyłeś opinie o zarządzie firmy Teknia Polska? Zastanawia mnie, czy masz jakieś doświadczenie na stanowisku technologa? Podejrzewam, że pracodawca wymaga doświadczenia zawodowego na tym stanowisku.

@FILIP

Nie warto szkoda czasu firma nie jest w dobrej kondycji

Y. Bear

Dejta spokójjjjjjj nie jest dobrze Ukraina niechce tam robić

Jarosław

Niepokojącą odpowiedź udzieliłeś w tym wątku. Jesteś w stanie napisać coś więcej o obecnej kondycji firmy Teknia? Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o tym pracodawcy.

Zależy ile zarządzasz .

Jarosław

Ponawiam swoje pytanie. Proszę, abyś mnie uspokoił, ponieważ wciąż jestem zaniepokojony ostatnim wpisem, który dodałeś w tym wątku na temat kondycji firmy Teknia Polska.

Synonim_Kopetencji
@FILIP

O jakich kompetencjach możemy mówic skoro niżej czytamy o słabej kondycji........???

Studzik

Kompetentny Pan RW jedną nogą jest na wylocie. Zastąpi go hiszpan

Luna

Nie polecam pracy w tej firmie. Kadra kierownicza mało kompetentna. Nie szanują pracowników. Z kierownikiem produkcji nie można się dogadać. Ma swoich ludzi których faworyzuje. Skargi na niego nie przynoszą żadnych efektów. Decyzje podejmowane na produkcji są ciągle zmieniane. Jeden dział podważa decyzje drugiego działu a w konsekwencji szary pracownik obrywa najwięcej. Mowa tu o dziale kontroli. Ciągły stres i niemila atmosfera. Uważam że firma dużo by zyskała pozbywając się kierownika. Jest wiele osób kompetentnych na to stanowisko.

Nie polecam pracy. Pracując na pakowaniu przy umowie zlecenie przez agencje pracy miałam powiedziane, że dostanę umowę o pracę czego oczywiście się nie doczekałam (jak wiele innych osób). Organizacja na poziomie zerowym, wymagają od pracownika rzeczy, za które później zwalniają. Najpierw sami każą chodzić żeby przywieść sobie na stanowisko detale, a następnie dziękują za współpracę właśnie z takiego powodu. Stoisz w miejscu i nic nie robisz, bo nie masz co? Źle. Chodzisz BO CI KAZALI. Też źle. Do łazienki również lepiej nie wychodzić, bo przecież to nie należy do podstawowych potrzeb człowieka, może poczekać prawda? Gdy potrzebują ludzi na weekend albo szybko coś zrobić wiedzą gdzie przyjść, a gdy przychodzi co do czego traktują człowieka jak śmiecia. Doprosić się o umowę o pracę nie lada wyczyn w wielu przypadkach. Praca nieadekwatna do zarobków. Gadają dużo i na gadaniu się kończy. Oczekiwania od pracownika mają aż na zbyt wygórowane porównując to z warunkami pracy, które są okropne. Jeszcze raz, NIE POLECAM.

Agnieszka

Czyli na produkcji około 4 tysiące da się wyciągnąć ?

Rrr
@Agnieszka

Na początek to sobię możesz pomarzyć o 4 tysiącach . Max 3 tysiące brutto

Maria

I czy po okresie próbnym można liczyć na umowę o pracę?

Maria

Hej. Na jakie zarobki może liczyć kobieta na produkcji ?

Mistrz

Chciał bym się dowiedzieć o zarobi na stanowisku mistrza produkcji??

Nr 1
@Mistrz

4100 brutto

@Nr 1

Bardzo mało jak na takie stanowisko

Idz
@Mistrz

Zależy ile wy walczysz sobie. Na produkcji niektórzy mają 3800 netto. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Teknia Polska Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Teknia Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teknia Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teknia Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Teknia Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Złota 20 A
    62-800 Kalisz