Opinie o Vossloh Skamo Sp. z o.o. w Skalmierzyce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Vossloh Skamo Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vossloh Skamo Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vossloh Skamo Sp. z o.o. w Skalmierzyce

Ayo Nowy wpis

No nic w tym ogłoszeniu na pracownika produkcji nie ma. Gotowość do zmian i wózek z suwnicą mile widziane. Aha! I trzeba napisać list motywacyjny, tego od szkoły już nigdzie nie musiałem :) Tak jak kolega komentujący dziś wcześniej, proszę was o info, o pieniądzach i godzinach zmian, oraz ile zmian jest. Dziękuję :)

Być może przyszły pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Witam,na jakie warunki finansowe mozna liczyć na stanowisku pracownik produkcji? Proszę o szczera odpowiedź

Będę starał się o pracę Automatyka, ale zastanawia mnie czemu szukają wielu kandydatów. Coś się podziało, czy po prostu robota pali się w rękach? Z tego co mi wiadomo można wybrać typ umowy, jeszcze studiuję zaocznie i wolałbym zlecenie, a czy nie będzie później problemów z umową o pracę. Może wiecie, czy podpisałbym ją na trzy miesiące, czy od razu na czas nieokreslony, skoro już pracowałem. Trochę wybiegam w przyszłość, ale warto wiedzieć takie rzeczy ;)

Xx Nowy wpis

Płaca dobra dla ludzi młodych (do 26 roku życia), dla pozostałych tragedia. Młodzi przychodzą i zarabiają więcej niż pracownicy z długim stażem pracy. Podwyżki jak się uda to są raz na 3-4 lata i do tego grosze.

Czy kandydat na stanowisko Koordynator Spawalniczy / Pełnomocnik Dyrektora ds. Zintegrowanych Systemów Zarządzania w firmie Vossloh Skamo Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Natalia

Pojawiło się ogłoszenie na Specjalistę ds. Handlu i chcę aplikować. Niestety wyczytałam czyjąś opinię sprzed roku, że...cyt: "pierwsza umowa 3 miesiące druga rok, trzecia umowa to wyrównanie i później ostatnia umowa na stałe." Trochę mnie przerażają te niekończące się umowy na czas określony. Tyle czasu czekać na umowę na stałe, nie wiadomo czy człowiek się doczeka ;) No chyba, że coś się przez ten rok zmieniło na plus? Ktoś coś wie?

gnom

jak oceniacie nowego dyrektora Augusta w firmie vossloh ? jest skoncentowany na pracy, ludziach czy na swoich prywatnych biznesach warsztatach samochodowych itd....

@gnom

Słabo z tym człowiekiem bardzo słabo

Tom

Ile płacą na stanowisku produkcyjnym?

Helena
@Tom

I co udało Ci się uzyskać odpowiedź gdzieś indziej? Też interesuje mnie stawka i warunki pracy. Jeśli wiesz coś na temat wymagań co do kandydata też proszę napisz.

@Helena

pierwsza umowa 2300 podstawy plus premie, +100zł co kolejną umowe. premie to 65% oraz 15%

Barbara
@Wafel

I te umowy po rok trwają, tak?

@Barbara

pierwsza 3 miesiące druga rok, trzecia umowa to wyrównaniedo 2 lub 3 pełncyh lat zadrudnienia (nie pamiętam dokładnie jak to było) i pozniej ostatnia umowa na stałe.

Artur Lolek

Praca jako tako wyglonda. Ja jestem na sprężynkach takich spoko luz robota idzie zarobić. Socjal itp. naprawdę jest super. Nygus się nie utrzyma. Jak się spóźnisz 15 razy w miesiącu to cię zwolnić mogą.

Robert
@Artur Lolek

Co wchodzi w ten socjal tutaj? I ile realnie można zarobić?

Niestety

Wystarczy niezapowiedziany alkomat na 2 zmiane i polowa pracownikow wyleci, slabo jak na taka firme.

HaHa
@Niestety

Wyobraź sobie co jest na 3 zmianie????

Danuta
@HaHa

W Vossloh Skamo macie trzy zmiany w pracy? Powiedz proszę, czy tak jest standardowo, czy tylko w wyjątkowych sytuacjach, na przykład jakichś wyprzedaży czy zwiększonej produkcji/sprzedaży. Będę wdzięczna.

Zadowolony pracownik
@Danuta

Praca 3 zmianowa to standard. Pozdrawiam

H2o

Dają zarobić lecz zwalniają kiedy chcą

Zadowolony pracownik
@H2o

W ostatnim czasie nie było żadnych zwolnień. Każdy pracownik ma możliwość rozwoju łącznie z tym, że może być (jeśli wyrazi zgodę) oddelegowany do centrali na terenie Niemiec i zarobić dodatkowe pieniądze.

Julia

Jak wygląda sytuacja firmy Vossloh Skamo w trakcie pandemii? Czy firma odczuła skutki wprowadzanych obostrzeń? Czy zlecenia są normalnie realizowane?

Kamil

To często są teraz zwolnienia?

Agnieszka

Czy ktoś słyszał o nowych wakatach w tej firmie ?

Czy warto??

Chciałbym zmienić pracę, ile można zarobić w tej firmie?? Czy są podwyżki albo jakieś premie? Panie w kontakcie telefonicznym są bardzo niemiłe i nie chcą w ogóle zachęcić kandydata, a przecież każdy chce wiedzieć czy w ogóle warto zmienić pracę i za ile miałby pracować...

Filip

Dawno żadnych wpisow, może jest ktoś z obecnych pracowników? I wie jak wygląda teraz praca w firmie?

ertg

@oala a powiedz mi gdzie widzialas takie ogloszeni o pracy od nich? bo ja niestety od dluzszego czau nic nie znajmuje..a widze ze wymagania nie takie duze byly

admin

Czy wiesz co ostatnio słychać w firmie Vossloh Skamo sp. z o.o.? Wypowiedz się na ten temat na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Vossloh Skamo Sp. z o.o. - Skalmierzyce

• Jak się pracuje w Vossloh Skamo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vossloh Skamo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vossloh Skamo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vossloh Skamo Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Kolejowa 18 A
    63-460 Skalmierzyce