Piwek - Centrum Obróbki Numerycznej Piwek Krzysztof

Rososzyca

Opinie o Piwek - Centrum Obróbki Numerycznej Piwek Krzysztof

Agata

Na stronie internetowej firmy można znaleźć ofertę pracy na stanowisko Programista-Ustawiacz maszyn sterowanych numerycznie. Co możecie powiedzieć o tej pracy? Czego mogą oczekiwać osoby, które prześlą swoje CV w odpowiedzi na tą ofertę? Jakim pracodawcą jest Piwek - Centrum Obróbki Numerycznej? Każda dodatkowa informacja może być istotna.

sa

Ostatnio to pokazało się u nich ogłoszenie, że jest poszukiwany ktoś do obsługi sekretariatu, wiecie czy oferta jest wciąż aktualna? Nie ukrywam, że dobrze by było podjąć u nich zatrudnienie.

Brak

Z tego co mi wiadomo to podwyżki są co pół roku, a ludzi potrzebują

Janek

Witam. Na jakie zarobki można liczyć w firmie na dzień dzisiejszy? Czy trudno dostać pracę osobie dopiero zaczynającej pracę z maszynami CNC ?

~on~
@Janek 03.02.2016 21:00

jako osobie dopiero zaczynająca praca to będziesz mile widziany, na początek najniższa krajowa, po pół roku pewnie dostaniesz 10 zł na h na rękę o ile będziesz kumaty. Jeśli faktycznie będziesz dobrze łapał wiedzę ( nauczysz się ustawiać i programować ) to po 3 latach możesz liczyć na 13 - 14 zł za h na rękę.

Janek
@~on~ 10.03.2016 19:56

Dzięki za odpowiedź

lulek

Ja osobiście polecam, bardzo miła atmosfera, szef pierwsza klasa no i każdy zarabia tyle, na ile jest tego wart :)

don diego

Płacą tyle że starczy na miche ryżu i nic więcej.

Mateusz

Świetny zakład, bardzo miła i przyjemna atmosfera, czysta laboratoryjna praca, pracownicy bardzo poważni inteligentni i uczciwi, kierownik zawsze idzie na rękę pracownikowi żeby miał jak najlepiej w zamian czego kierownik oczekuje tego samego, szef z każdym się wita nie wywyższając pracowników na wyższym stołku, zarobki najlepsze i zawsze na czasie gdzie niestety zdarza się, że są wcześniej ;) , Jak to zawsze mawiał szef "inwestowanie w pracownika kluczem do sukcesu firmy".

on
@Mateusz 21.08.2014 17:40

Czyżby to syn napisał?

Zostaw opinię o Piwek - Centrum Obróbki Numerycznej Piwek Krzysztof - Rososzyca

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piwek - Centrum Obróbki Numerycznej Piwek Krzysztof