PIWEK Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. Sp. K.

3.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PIWEK Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. Sp. K.

Jasiek

Miła atmosfera. Fajna ekipa współpracowników

Wojtek
@Pytanie

Stawiają na rozwój i szkolenia pracowników. Rozwijają się w pozytywną stronę.

Mateusz

Świetny zakład, bardzo miła i przyjemna atmosfera, czysta laboratoryjna praca, pracownicy bardzo poważni inteligentni i uczciwi, kierownik zawsze idzie na rękę pracownikowi żeby miał jak najlepiej w zamian czego kierownik oczekuje tego samego, szef z każdym się wita nie wywyższając pracowników na wyższym stołku, zarobki najlepsze i zawsze na czasie gdzie niestety zdarza się, że są wcześniej ;) , Jak to zawsze mawiał szef "inwestowanie w pracownika kluczem do sukcesu firmy".

Michael Nowy wpis
Kandydat

Witam mam pytanko jakie warunki i atmosfera na obecną chwilę ? Proszę by nie pisały tu osoby pracujące tam w biurze co liżą dupę bo wiem jak to u prywaciarzy tylko szczere opinie od ludzi pracujących ( zapier...) Na produkcji lub tych co pracowali , bo nachodzi mnie myśl zE coś jest tam nie tak skoro ciągle są nowe oferty , w firmie z dobra atmosfera i dobra płacą nie ma opcji żeby co chwila były wolne miejsca bo z takiej firmy ludzie wtedy nie odchodzą więc szczerze co tam jest nie tak pozdrawiam serdecznie klasę robotnicza :)

... Nowy wpis
@Michael

Daruj sobie nerwów.

Justyna Nowy wpis
@...

A z jakiego powodu? Aż tak źle, że piszesz aby sobie darował?

Administrator Nowy wpis

PIWEK Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. Sp. K. poszukuje pracownika na stanowisko Inżynier Jakości. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Jasiek

Miła atmosfera. Fajna ekipa współpracowników

Paulina
@Jasiek

A co według Ciebie ma wpływ na to, że atmosfera jest taka miła? ;p

Jakie wartości są cenione w PIWEK Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. Sp. K.?

Wojtek
@Pytanie

Stawiają na rozwój i szkolenia pracowników. Rozwijają się w pozytywną stronę.

Paulina
@Wojtek

Tak trzymać, rozwój to zazwyczaj w dobrą stronę idzie, prawda? :) A jakie szkolenia masz ogólnie na myśli pisząc to?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PROGRAMISTA MASZYN STEROWANYCH NUMERYCZNIE w firmie PIWEK Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. Sp. K.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Mateusz

on

Czyżby to syn napisał?

Wszyscy równi
@on

Albo Pan Tu... Który się podlizuje a na mieście co innego mówi.

Robert
Klient

Acha wierzymy

Kowalski
@Mateusz

Wszystko jest wręcz na odwrót.

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez PIWEK Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. Sp. K. dla pracy jako Operator są dla was satysfakcjonujące?

Robert
Kandydat

Nie ma to jak u prywaciarza..., a zwłaszcza w rodzinnej firmie..

Oki
Klient

Zakład spoko

Dominika
@Oki

Hej, hej :) Wypowiadasz się jako pracownik, prawda? Wolę się upewnić :D Chciałabym podpytać właśnie o pracę w firmie Piwek. Czy mógłbyś napisać coś więcej niż tylko to, że jest spoko? :D Na jakim stanowisku pracujesz i co konkretnie zaliczyłbyś do plusów pracy w tym miejscu? Jak zarobki, atmosfera? :)

Kamila
@Oki

Tylko tyle? Ech mało się idzie dowiedzieć :P A co jest takiego spoko tam niby, hm?

Kamila

Cześć wam, widziałam, że jest oferta do pracy w Piwku na kontrolera jakości: https://www.gowork.pl/oferta/kontroler-jakosci,5G4NgrFwbip3c1VzCQCfl8,ostrow-wielkopolski. Jednym z obowiązków będzie weryfikacja zgodności wykonania wyrobu z dokumentacją techniczną. Oferują atrakcyjne premie uznaniowe, ktoś może powiedzieć, czy rzeczywiście tak jest?

Czy pracownicy PIWEK Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. Sp. K. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Remik

Mam zamiar aplikować do firmy, może podpowiecie czy teraz warto czy w ogóle firma rekrutuje?

Nieistotne

(usunięte przez administratora)Żadnych premii, nadgodzin, obiecują jedno płacą drugie - a nawet zdarza się że każą zwracać pieniądze z wypłat ;) Niewyobrażalne absurdy są w tej firmie codziennością, nie polecam nawet na pół roku żeby przebiedować - lepiej już chyba roznosic ulotki

Stalowy

Ktoś coś o firmie? Zarobki praca jak wygląda ile zmian itd?

Pracodawca

@Stalowy

Zależy od stanowiska na jakie aplikujesz, również zależy od działu od 1 zmiany po 3 zmiany. Zapraszam na rozmowę a na pewno się wszystkiego dowiesz.

Agata

Czy ktoś z obecnych na forum zastanawiał się, czy aplikować do PIWEK Centrum Obróbki Numerycznej? Musicie wiedzieć, że firma prowadzi rekrutację i tylko czeka na Wasze CV: https://www.piwek.com.pl/index.php/praca Szukają na przykład: kontrolera jakości, operatora maszyn sterowanych numerycznie, frezera, programisty maszyn sterowanych numerycznie oraz konstruktora-technologa. Widzicie jakąś ofertę odpowiednią dla siebie? Jestem ciekawa tego, co sądzicie, a więc czekam na Wasze wpisy.

Janek

Witam. Na jakie zarobki można liczyć w firmie na dzień dzisiejszy? Czy trudno dostać pracę osobie dopiero zaczynającej pracę z maszynami CNC ?

~on~
@Janek

jako osobie dopiero zaczynająca praca to będziesz mile widziany, na początek najniższa krajowa, po pół roku pewnie dostaniesz 10 zł na h na rękę o ile będziesz kumaty. Jeśli faktycznie będziesz dobrze łapał wiedzę ( nauczysz się ustawiać i programować ) to po 3 latach możesz liczyć na 13 - 14 zł za h na rękę.

Janek
@~on~

Dzięki za odpowiedź

Artur
@~on~

Hehe. No rewelacja, praca marzeń.

On
@Artur

Tylko patrz na komentarz bo był 3 lata temu. Więc stawki siłą rzeczy wzrosły ;)

Adam

Bardzo dobry pracodawca, firma z dobrymi opiniami w internecie ale jak widać zawsze znajdzie się ktoś nieszczęśliwy. Ja polecam

Agata

Jakiś czas temu pisaliście o tym, że nie odpowiada wam praca w firmie Piwek- Centrum Obróbki Numerycznej. Czy coś się zmieniło od ostatnich wpisów? Jak wygląda aktualna atmosfera? Jakie macie zdanie na temat wysokości wynagrodzenia? http://www.piwek.com.pl/pl/praca.html Pod tym linkiem można znaleźć aktualne oferty, czy są tu osoby, które aplikowały niedawno lub mają już rekrutację za sobą? Co powiecie na temat warunków stawianych kandydatom?

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia w Piwek - Centrum Obróbki Numerycznej Piwek Krzysztof. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają aplikację do tej firmy.

Ricz

Heh uwaga bo produkuja tam czesci do Nasa drzwi i bramytrzeba zamykac(nawet jak na hali 40 stopni) ,zeby nie ukradli tajnych technologii ludzie siedzacy w kukurydzy... Zaklad porazka tak samo jak Wlasciciel i jego synowie

Ktoś uczciwszy od opiniowanego

A gdzie podział się wpis pod którym podpisał się ktoś jako Miłosz? Czyżby komuś się nie podobał i znów niebo i ziemia zostały ruszone, żeby tylko zniknął? Chyba trzeba ponowić.

Zostaw merytoryczną opinię o PIWEK Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. Sp. K. - Sieroszewice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w PIWEK Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy PIWEK Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIWEK Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie PIWEK Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii klientów firmy PIWEK Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. Sp. K., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PIWEK Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. Sp. K.