Piwek - Centrum Obróbki Numerycznej Piwek Krzysztof

Rososzyca

Opinie o Piwek - Centrum Obróbki Numerycznej Piwek Krzysztof

$$????$$

Synalek nie ma sobie równych arogancja najwyższych lotów.

lulek

Ja osobiście polecam, bardzo miła atmosfera, szef pierwsza klasa no i każdy zarabia tyle, na ile jest tego wart :)

Coco Jumbo
@lulek 06.08.2015 00:37

Lulek, nie wiem kim jesteś, ale po wypowiedzi sądząc to albo nie pracowałeś tam albo Mateusz lub Artur polewają Ci na swój koszt...

Miłosz

Dużo by pisać. Bardzo nie polecam tego zakładu, ponieważ jest zarządzany przez synów właściciela. Są to osoby niekompetentne, które nie mają szacunku do ludzi. Podczas, gdy synowie poniżają innych, ojciec udaje, że o niczym nie wie. Jeszcze raz powtarzam, Mateusz i Artur nie posiadają jakiejkolwiek wiedzy merytorycznej, co przejawia się w złym zarządzaniu firmą - zasobami ludzkimi i materialnymi. Ale jak to mówią, niedaleko pada jabłko od jabłoni. Jeśli chodzi o zarobki to w tym miejscu odbiegają one od tych, które panują w innych zakładach - oczywiście w tym złym kierunku. Pan Krzysztof Piwek oferuje najczęściej złotówkę podwyżki za godzinę, co wywołuje frustrację u pracowników. Frustracja ta jest także spowodowana tym, że pracodawca obiecuje przez dłuższy okres czasu wzrost płacy, po czym oferuje "nic". Chciałbym również dodać, że w Centrum Obróbki Numerycznej Piwek są zatrudniane osoby nadużywające alkoholu, jest to w gruncie rzeczy przejaw kolesiostwa pracodawcy. Ludzie Ci posiadają układ z właścicielem i donoszą na innych pracowników. Oczywiście wszystko to wpływa na atmosferę w pracy, która jest fatalna tak samo jak warunki. Cała infrastruktura przedsiębiorstwa jest spadkiem po byłym składzie węgla. Na hali, gdzie są maszyny konwencjonalne nie ma odpowiedniej wentylacji. W ciepłe dni nie da się tam wytrzymać - dlatego często można spotkać nietrzeźwych pracowników, których jedynym sposobem na zapomnienie o smrodzie jest upijanie się alkoholem. Z kolei na hali, gdzie znajduje się park maszyn CNC sytuacja wygląda tylko o tyle lepiej, że są wyciągi. Cała reszta, w tym stołówka, toalety widziały jeszcze czasy Edwarda Gierka. Chciałbym w tym miejscu dodać, że właściciele jeżdżą samochodami za ponad 100 tys. złotych, w tym markami takimi jak Mercedes i Audi. W tle ich butnego charakteru wykorzystywani są pracownicy, którzy przez 8 godzin pracują na stojąco dysponując jedną, 15 minutową przerwą. Dla mnie praca w tej firmie była fizyczną i psychiczną udręką. Zresztą widocznie nie tylko mi przeszkadzały te i wiele innych aspektów, bo w ciągu ostatniego półrocza z zakładu odeszło prawie 10 kluczowych pracowników. Mam jednak głęboką nadzieję, że w końcu wszystko zmieni się na lepsze i Centrum Obróbki Numerycznej Piwek stanie się miejscem pracy na poziomie.

Agata

Na stronie internetowej firmy można znaleźć ofertę pracy na stanowisko Programista-Ustawiacz maszyn sterowanych numerycznie. Co możecie powiedzieć o tej pracy? Czego mogą oczekiwać osoby, które prześlą swoje CV w odpowiedzi na tą ofertę? Jakim pracodawcą jest Piwek - Centrum Obróbki Numerycznej? Każda dodatkowa informacja może być istotna.

sa

Ostatnio to pokazało się u nich ogłoszenie, że jest poszukiwany ktoś do obsługi sekretariatu, wiecie czy oferta jest wciąż aktualna? Nie ukrywam, że dobrze by było podjąć u nich zatrudnienie.

Brak

Z tego co mi wiadomo to podwyżki są co pół roku, a ludzi potrzebują

Janek

Witam. Na jakie zarobki można liczyć w firmie na dzień dzisiejszy? Czy trudno dostać pracę osobie dopiero zaczynającej pracę z maszynami CNC ?

~on~
@Janek 03.02.2016 21:00

jako osobie dopiero zaczynająca praca to będziesz mile widziany, na początek najniższa krajowa, po pół roku pewnie dostaniesz 10 zł na h na rękę o ile będziesz kumaty. Jeśli faktycznie będziesz dobrze łapał wiedzę ( nauczysz się ustawiać i programować ) to po 3 latach możesz liczyć na 13 - 14 zł za h na rękę.

Janek
@~on~ 10.03.2016 19:56

Dzięki za odpowiedź

don diego

Płacą tyle że starczy na miche ryżu i nic więcej.

Mateusz

Świetny zakład, bardzo miła i przyjemna atmosfera, czysta laboratoryjna praca, pracownicy bardzo poważni inteligentni i uczciwi, kierownik zawsze idzie na rękę pracownikowi żeby miał jak najlepiej w zamian czego kierownik oczekuje tego samego, szef z każdym się wita nie wywyższając pracowników na wyższym stołku, zarobki najlepsze i zawsze na czasie gdzie niestety zdarza się, że są wcześniej ;) , Jak to zawsze mawiał szef "inwestowanie w pracownika kluczem do sukcesu firmy".

on
@Mateusz 21.08.2014 17:40

Czyżby to syn napisał?

Zostaw opinię o Piwek - Centrum Obróbki Numerycznej Piwek Krzysztof - Rososzyca

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piwek - Centrum Obróbki Numerycznej Piwek Krzysztof