PIWEK Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. Sp. K.

Rososzyca

PIWEK Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. Sp. K.

Opinie o PIWEK Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. Sp. K.

Agata

Jakiś czas temu pisaliście o tym, że nie odpowiada wam praca w firmie Piwek- Centrum Obróbki Numerycznej. Czy coś się zmieniło od ostatnich wpisów? Jak wygląda aktualna atmosfera? Jakie macie zdanie na temat wysokości wynagrodzenia? http://www.piwek.com.pl/pl/praca.html Pod tym linkiem można znaleźć aktualne oferty, czy są tu osoby, które aplikowały niedawno lub mają już rekrutację za sobą? Co powiecie na temat warunków stawianych kandydatom?

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia w Piwek - Centrum Obróbki Numerycznej Piwek Krzysztof. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają aplikację do tej firmy.

Ricz

Heh uwaga bo produkuja tam czesci do Nasa drzwi i bramytrzeba zamykac(nawet jak na hali 40 stopni) ,zeby nie ukradli tajnych technologii ludzie siedzacy w kukurydzy... Zaklad porazka tak samo jak Wlasciciel i jego synowie

Ktoś uczciwszy od opiniowanego

A gdzie podział się wpis pod którym podpisał się ktoś jako Miłosz? Czyżby komuś się nie podobał i znów niebo i ziemia zostały ruszone, żeby tylko zniknął? Chyba trzeba ponowić.

$$????$$

Synalek nie ma sobie równych arogancja najwyższych lotów.

lulek

Ja osobiście polecam, bardzo miła atmosfera, szef pierwsza klasa no i każdy zarabia tyle, na ile jest tego wart :)

Coco Jumbo
@lulek 06.08.2015 00:37

Lulek, nie wiem kim jesteś, ale po wypowiedzi sądząc to albo nie pracowałeś tam albo Mateusz lub Artur polewają Ci na swój koszt...

Agata

Na stronie internetowej firmy można znaleźć ofertę pracy na stanowisko Programista-Ustawiacz maszyn sterowanych numerycznie. Co możecie powiedzieć o tej pracy? Czego mogą oczekiwać osoby, które prześlą swoje CV w odpowiedzi na tą ofertę? Jakim pracodawcą jest Piwek - Centrum Obróbki Numerycznej? Każda dodatkowa informacja może być istotna.

sa

Ostatnio to pokazało się u nich ogłoszenie, że jest poszukiwany ktoś do obsługi sekretariatu, wiecie czy oferta jest wciąż aktualna? Nie ukrywam, że dobrze by było podjąć u nich zatrudnienie.

Brak

Z tego co mi wiadomo to podwyżki są co pół roku, a ludzi potrzebują

Janek

Witam. Na jakie zarobki można liczyć w firmie na dzień dzisiejszy? Czy trudno dostać pracę osobie dopiero zaczynającej pracę z maszynami CNC ?

~on~
@Janek 03.02.2016 21:00

jako osobie dopiero zaczynająca praca to będziesz mile widziany, na początek najniższa krajowa, po pół roku pewnie dostaniesz 10 zł na h na rękę o ile będziesz kumaty. Jeśli faktycznie będziesz dobrze łapał wiedzę ( nauczysz się ustawiać i programować ) to po 3 latach możesz liczyć na 13 - 14 zł za h na rękę.

Janek
@~on~ 10.03.2016 19:56

Dzięki za odpowiedź

don diego

Płacą tyle że starczy na miche ryżu i nic więcej.

Mateusz

Świetny zakład, bardzo miła i przyjemna atmosfera, czysta laboratoryjna praca, pracownicy bardzo poważni inteligentni i uczciwi, kierownik zawsze idzie na rękę pracownikowi żeby miał jak najlepiej w zamian czego kierownik oczekuje tego samego, szef z każdym się wita nie wywyższając pracowników na wyższym stołku, zarobki najlepsze i zawsze na czasie gdzie niestety zdarza się, że są wcześniej ;) , Jak to zawsze mawiał szef "inwestowanie w pracownika kluczem do sukcesu firmy".

on
@Mateusz 21.08.2014 17:40

Czyżby to syn napisał?

Zostaw opinię o PIWEK Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. Sp. K. - Rososzyca

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIWEK Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. Sp. K.