Opinie o Extend Vision w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Extend Vision. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Extend Vision o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Extend Vision w Kraków

Ż

@abc. Dzisiaj ubrałeś spodnie czy spódnicę? Obserwujże i wyrzućże wszystkie swoje frustracje na tym i innych forach!

abc

Panie Robercie dziękuję za cenną radę ;)

xyz

A więc chcesz zostać astronautą @abc? To ciekawy pomysł, opowiedz jak chcesz to zrealizować. A tymczasem napisz do konkurencji Extend Vision, może mają wakat na stanowisku doradcy

@xyz

To bardzo proste @xyc , wystarczy że szefostwo poświęcając swoim pracownikom więcej zrozumienia i uwagi rzadziej będzie robić z siebie błazna kreując własną "uczciwość" na takim i innym forum jak to .

abc

Inne firmy z branży płacą dużo lepiej. Kto ambitniejszy odchodzi po roku dwóch góra trzech. Szefostwo ok, choć J ma bardzo dziwne pomysły. Wiele obiecują, mydlą oczy bardzo profesjonalnie podczas rekrutacji, mistrzowie manipulacji, a później wygląda to zupełnie inaczej. Często są niesłowni. W firmie pracuje zbyt dużo osób, jest dużo stanowisk które nie wiadomo po co są utrzymywane. Mogło by ich nie być, a zaoszczędzone pieniądze z ich wynagrodzeń mogły by trafić dla innych pracowników na podwyżki.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Luka

Dobra firma, przyjazna rodzinna atmosfera, przychylne i otwarte nastawienie pracodawcy do pracownika niespotykane w innych firmach. Mozna na nich polegac w trudnych sytuacjach.

Break out

Półprawda? Hmm... Ks.Józef Tischner mówił. Są trzy prawdy: świento prawda, tys prawda i (usunięte przez administratora) prawda! Postaraj się więc zaskoczyć jakimś bardziej oryginalnym wpisem, bo w tym domu zaczyna straszyć twoja nieobecność!

@Ela

Elu ... i byłoby to prawie półprawdą gdyby nie jeden z właścicieli który wzbudza swoim zachowaniem śmiech i zażenowanie.

dc

Pewnie, ze najlepiej samemu próbować @3ed, ale to @Były o jakich średnich zarobkach można teraz mówić? Chętnie bym się załapał, bo doświadczenie u nich zdobyte jest dość cenne i potrzebne, a to się przydaje na rynku pracy. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

Ela

Bardzo polecam, ogromna kultura organizacji, szacunek dla pracownika, zaufanie, współpraca na wysokim poziomie. Pensja bardzo ok chociaż trzeba na nią zapracować. Po 7 latach pracy w Extend Vision zawsze będę tą firmę wspominała jako ogromnie pozytywne przeżycie ! Dajecie rade !

Zen

Naprawdę? Startują i wygrywają przetargi, a tam trzeba się wykazać przejrzystością i terminowością w zobowiązaniach. Czyżby ożyły lęki frustrata, który tak długo awansował, aż osiągnął szczyt niekompetencji?

@montoya

jaki awans ? tą firemką powinien zając się US i PIP, zaległości w płatnościach sięgają miesięcy

Janek

Polecam, dobra organizacja pracy i zarobki ok!

job

praca w dobrej atmosferze i za dobra kasę, jak najbardziej !

Aplikujący

Jak najbardziej firma ok. Byłem na rekrutacji i szkoda że mnie nie zatrudnili, ale oddzwonili pełna profeska!

Harpagan

3000-6000 średnio na rękę jesli jesteś dobry i skuteczny

Pistols

Słyszałem, że w tej firmie pracują ludzie ze stażem 10 i więcej lat! Nie wydaje mi sie, żeby w dziale handlowym pracowali za 1800!

Krool

Ile na rękę może wyciągnąć handlowiec w tej firmie? Może ktoś wie, bo widze że pojawiło się ogłoszenie na pracuj_pl

bolo
@Krool

1700-1800 netto + prowizja.umowa o pracę

Stabilny

Czy ktoś wie gdzie szukać ogłoszeń na handlowca do tej firmy. Warszawa, Wrocław , Kraków ?

@ad (choć nie dla Zaxa to znak!)

Przypominasz mi ocean, tak samo mdli mnie od twoich ostatnich wpisów! Ps. Może zagadaj do rynny, będzie większe echo!

@zax

Zax, czy widzisz pogardę? masz jeszcze jakąkolwiek wątpliwości co do tej firmy?

Respekt

Braki w wykształceniu są jak braki w uzębieniu - są niewidoczne jeśli gęby nie otwierasz @truespace

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Extend Vision?

Kandydaci do pracy w Extend Vision napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Extend Vision