Opinie o Avit Adam Rytel w Niepiekła

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Avit Adam Rytel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Avit Adam Rytel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avit Adam Rytel w Niepiekła

PRACOWNIK 0000

OJ JAJA JAK BERETY (usunięte przez administratora) SZEFIE ZROB COS Z TYM (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

E.

Ale jaja. Kierownicy zmian.... (usunięte przez administratora) ..... Na szczęście żadna administracja nie jest w stanie wykasowac ludzkiej pamięci i zdarzeń w niej zapisanych :):):)

Praca lekka ale ilość godzin przepracowanych w miesiącu duża (usunięte przez administratora) ludzie też mają dom w którym też jest życie (usunięte przez administratora) , dyrektor na rozmowie mówił o dwóch dniach wolnych (usunięte przez administratora)

Dyrektor podczas rozmowy mówi że pracujemy 8-10H i ze zdażą się że trzeba zostać dłużej (ok jestem.w stanie to zrozumiec ale tam zdażą sie ze po 8-10 to wyjdziesz do domu haha) (usunięte przez administratora) podczas 2 rozmowy z dyrektorem w celu ustalenia liczby godzin poniewaz jak kazdy człowiek mam obowiązki w domu i ciągła praca po ponad 10 Max 12 H daje się we znaki zmęczenie itp. A Szanowny dyrektor wspierał się w oczy tego co mówił człowiek jest nie poważny i nawet nie ma co z nim gadać bo szkoda slow nie polecam avitu .... na sam koniec dodam ze tam (usunięte przez administratora) szkoda zachodu

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Avit Adam Rytel na stanowisko Praca dla malarza wykończeniowca? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Zielony kaptur

A co Ty myślisz, że nieważne czy się stoi czy się leży kasa się należy? Liczy się staż i umiejętności... Ktoś Ci kitów nawciskał o 15pln...

Sarna
@Zielony kaptur

Oczywiscie ze liczy side staz I umiejetnosci. Dlatego "loncki loncki" ma nieco wiecej niz spocony napoleon, mimo roznicy stanowisk. Adams DBA o central informacji.

Szwagier Jarka
@Zielony kaptur

Oczywiście że liczy się staż i umiejętności. (usunięte przez administratora) Adam dba o centrum informacji. (usunięte przez administratora)

Szwagier Jarka - druga próba wpisu
@Zielony kaptur

Oczywiście że liczy się staż i umiejętnośc. (usunięte przez administratora)

Niebieskooka
@Szwagier Jarka - druga próba wpisu

Widze, ze administracja bawi sie przednio. Ktos musi albo lubic milosciwie nam panujaca (usunięte przez administratora) chociaz wlasciwie juz nawet nie usuwaja tylko tak modyfikuja wycinajac elementy ze i tak nic z nich nie wynika... ehh.. a podobno na tej stronie mialy sie pojawiac jedynie merytoryczne komentarze. W tym wypadku merytoryczne oznaczaja tylko te pochlebne ;) i zaakceptowane przez ksiezniczke ;)

rozsądny12

ZIELONY KAPTUR -piszesz o przyzwoitej kasie to zależy gdzie ucha przystawisz (usunięte przez administratora)

Zielony kaptur

Pracuje. Przyzwoita kasa. Jest coraz lepiej. Nawet przyjęć nie ma teraz bo ekipa się trzyma.

hmmm...4567
@Zielony kaptur

piszesz ze przyzwoita kasa a gdzie tu mowa o przyzwoitości jak jeden brygadzista ma 12 zł. na godzine a drugi 15 zł.

bluzaaaa
@Zielony kaptur

(usunięte przez administratora) . I to wszystko zaczyna bardzo dużo zmieniać. (usunięte przez administratora) Czasem używa słów których znaczenia nie rozumie i mamy kwas :) (usunięte przez administratora) . Ech...............

StaryPracownik

Polecam. Co prawda praca wśród zakompleksionych i sfrustrowanych życiem ludzi, ale jak ktoś chce pracować i ma rodzinę na utrzymaniu to jest ok.

Freshline

i znowu usunięte komentarze.....

hmmm...4567

ciekawy jestem co jeszcze wyjdzie do wierzchu jakich ciekawych rzeczy sie dowiemy bo póki co to same sensacje czyż nie nieprawda

Umyty

Proponuję dziennie uzupełniać te posty które zostały usunięte.

totem tabu

Jedno jest pewne - główny bohater wpisów nie mógł wnioskowac o ich usuniecie - jak doskonale wiemy (usunięte przez administratora) (pytanie, co on wogóle potrafi) Usunięto moje posty. To nic. Nic nie zmieni stanu faktycznego: (usunięte przez administratora) . I wszyscy wiemy, o jakich osobach mowa. Za długo ze sobą pracujemy. O poziomie firmy świadczy także to, że ci, którzy są tu (raczej w swoim mniemaniu) "kimś" - w normalnej, powtarzam normalnej firmie albo byli by "nikim", albo wogóle nie mieli by szans na zatrudnienie (usunięte przez administratora)

szczery
@totem tabu

Jasne Bo ludzie, którzy pracują w Avicie nigdy nigdzie nie pracowali, nie mają wykształcenia i umarli by z głodu, gdyby nie Avit... ludzie ogarnijcie się- spójrzcie w lustro. Nie pasuje Wam to odejdźcie z tej firmy. A nie narzekacie i nadal tkwicie tam. Poza tym jak tacy odważni jesteście to powiedźcie w twarz jak coś macie do kogoś a nie niby anonimami się podpisujecie. Pozdrowienia dla Magdy, Pawła i Irka. Leczcie kompleksy u psychologa a nie na forum!

mlody 24
@szczery

Ja akurat jestem nietykalny, nigdzie nie odchodzę. Pozdrowienia dla Justyny, Justyny, Adasia.

Dość obłudzie
@szczery

Przecież chodzi o to aby przedstawić tak jak naprawdę jest , a nie wymyślać jakieś dyrdymały. (usunięte przez administratora) Sądząc po tym jak żona właściciela reaguje nerwowo i hurtowo śle prośby o usuwanie komentarzy, to jednak ma coś do ukrycia. Co do wielkiego dyrektora-kierownika to także nie zauważyłem aby ktoś napisał nieprawdę. Zgadzam się jedynie z tym że zawsze można odejść, czego i sobie i innym życzę :) (usunięte przez administratora) ęte przez administratora) (usunięte przez administratora)

nieślubne dziecko tulipana

a gdzie jest wpis o tym jak spocony były robol z Benckiesera stał na drabinie jak NApoleon i patrzył jak ludzie zasuwają i nie zniżył się żeby pomóc? czy to była nieprawda? a gdzie jest wpis o tym, że 3 kierowników nie ma pojęcia o zarządzaniu i jakości w przemyśle spożywczym? czy to nie jest prawda? a gdzie jest wpis o tym, jak wielu ludzi z nadzoru i jakości odeszło z firmy w zeszłym roku? CZY TO JEST NIEPRAWDA???? co ciekawe, nadal wisi zdanie o możliwości jedzenia w przejściu do biur - które świadczy... mniejsza z tym, ona i tak sie nadaje tylko do zbierania składek na imieniny co jeszcze bardziej ciekawe - wisi nadal wpis, że handlowiec kradł - ciekawe, kiedy to przeczyta i co z tym zrobi......

prawda 9876

komentarze były pisane i będą dalej pisane nikt nikomu nie zabroni każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie czy to sie komuś podoba czy nie ale nim zostaną usunięte to i tak zostaną wcześniej przeczytane i skomentowane ale zauważyłem że zostały skasowane te co dotyczyły (usunięte przez administratora)

Misiulek
@prawda 9876

Dyrektora???? Być może go zrobili dyrektorem. Ale przecież to zwykły prostak i nierób. Do tego wyszło jeszcze że śmierdzi. Więc co to za dyrektor?

Wystarczy tej szopki

I znowu wszystkie komentarze usunięte... Oczywiście tylko te negatywne :) Miłościwie Nam Panująca- tak bardzo kole w oczy prawda? (usunięte przez administratora) ? Całość znowu pozbawiona jest sensu, ładu i składu. Na jakiej podstawie zostały usunięte komentarze merytoryczne, nie obrażające nikogo, nie wytykające nikogo z nazwiska, imienia czy też nawet inicjałów? I jak bardzo trzeba nie radzić sobie z krytyką żeby najpierw odpisać na wszystkie niekorzystne komentarze pod różnymi nickami a potem wnioskować o ich usunięcie? I teraz Anula wraz z Adolfem lubiącym spoconych mężczyzn odnoszą się do komentarzy, których już NIE MA. I teraz już nie wiadomo, kto jest cytuję "jełopem z kompleksami" a kto ma "luźny stolec".

W Avicie można by nakręcić tasiemca o bolączkach społecznych.

Jajajakberety

Bo trzeba wiedziec kiedy zejsc ze sceny ;) jesli komus pasuje praca w takiej atmosferze i w takim towarzystwie- prosze bardzo :) ale osoby, ktore juz jakies doswiadczenie maja i jakas przeszlosc zawodowa za soba to wiedza, ze po prostu nie warto tkwic w takim.... hmmm... zakladzie :)(usunięte przez administratora)

KrisL

handlowiec zwiał bo kradł

Stefan

Jak komuś nie pasuje stołówka, (usunięte przez administratora)

Adolf

A ty niby skąd masz informacje o potężnej inwestycji? Może to są zaskórniaki właściciela? W księgowości siedzisz, że masz takie dokładne informacje o spadku zamówień? Ja tam lubię spoconych facetów- lepsze to niż wymuskani i wydepilowani. Nie wiem co i kto tobie liże- ale widać, że to ty jesteś sfrustrowany i masz luźny stolec. Nie obrażaj ludzi, których nie znasz i uszanuj ludzi, którzy tam pracują. Każdy ma wybór. Nic na siłe. Pozdro 500

xxxAnulka

Piękna wypowiedź byłego kontrolera jakości- bo zwykły pracownik nie zna takich pojęć. Ludzie z produkcji Cię zgnębili to teraz się mścisz jełopie z kompleksami!

jaaa1234

byćmoże sie myle ale czas pokaże póki co odniosłem takie wrażenie że tych dwóch jest w porządku no zobaczymy

Zostaw merytoryczną opinię o Avit Adam Rytel - Niepiekła

• Jak się pracuje w Avit Adam Rytel?

Zobacz opinie na temat firmy Avit Adam Rytel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avit Adam Rytel?

Avit Adam Rytel
2.9/5 Na podstawie 122 ocen.

Avit Adam Rytel