RESTAURACJA BLACK JACK

Słupsk

Opinie o RESTAURACJA BLACK JACK

Mario

Zgadzam się całkowicie z @tomko że tutaj znajdzie się wszystko co dobre.

Michaśka

Co Ty (usunięte przez administratora)! Pizza swietna prawdziwa wloska na cienkim ciescie a nie na bulce. dodatki zawsze świeże i ciagnacy sie ser. mniami polecam w 100 %

tomek

Najgorsza pizza jaką WIDZIAŁAM i jaką JADŁAM - PASKUDZTWO, w 100% nie polecam!!! Zamówiłam do domu, miała być w czasie do 40 minut, przyjechała po ponad godzinie a po otwarciu kartonu aż mnie cofnęło, wielkie kawały szynki (różnego rodzaju) rozrzucone po pizzy, pieczarek tyle co kot napłakał a smak -BLE!!! ŚWIŃSTWO!!! ZIMNA!!!

lukasz
@tomek 04.11.2013 02:09

konkurencji nigdy sie nie chwali co? zawistni ludzie wszedzie

Zostaw opinię o RESTAURACJA BLACK JACK - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RESTAURACJA BLACK JACK