Opinie o HEMPIS sp. j. Marek Pietrzak i Synowie w Piotrków Trybunalski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy HEMPIS sp. j. Marek Pietrzak i Synowie. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w HEMPIS sp. j. Marek Pietrzak i Synowie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HEMPIS sp. j. Marek Pietrzak i Synowie w Piotrków Trybunalski

Na emeryturze już nie pracuję w HEMPISIE, ale lata pracy wspominam bardzo dobrze. Atmosferę tworzą ludzie pracujący razem. Jak w każdym środowisku są zespoły idealne jak w Bełchatowie, Radomsku czy częściowo w Piotrkowie, ale są i zespoły które tylko razem pracują. Co świadczy o firmie? - mała rotacja osób. Spytajcie fizycznych osób w punktach czy biurze dlaczego nie odchodzą. Widać dobrze im się pracuje - pensja na czas, premie, wszystko na konto, wyjazdy, szkolenia, imprezy... Każdy może się wykazać - trzeba tylko chcieć zaproponować coś od siebie

Hanna

A jak przez te lata z wynagrodzeniem? Doganiali podwyżkami inflacje?

Pracownik Nowy wpis

Hanna Nowy wpis

A jak przez te lata z wynagrodzeniem? Doganiali podwyżkami inflacje?

Men

Byłem ostatnio świadkiem jak pewien PAN ,chyba dyr. , potraktował pracowników , naprawdę im współczuję , bo nie wyobrażam sobie ,aby tak mówić do ludzi. Odnośnie obsługi ,to lubię tu przychodzić ,omijam tylko jednego z panów obsługujących, wiecznie chyba z życia niezadowolony. Jego mina mówi sama za siebie-kliencie nie podchodź do mnie.

Wieloletni pracownik Nowy wpis
@Men

Nie polecam tej firmy a szczególnie w tej firmie pracy (usunięte przez administratora)pracownika przymusowa praca w weekend oczywiście nie płatny dzień pracy dodatkowo prezesi nie mają uczuć jakiej kolwiek empatii do pracownika traktują pracownika jak przysłowiowego niewolnika za najniższą krajową uciekać jak najdalej od tej firmy. Wieloletni pracownik.

Natalia

Ktoś napisał ze w firmie jest wyzysk pracowników, to prawda ?

Pracownik Nowy wpis
@Natalia

Wymagania to nie wyzysk. Przyjdź, przyjedź zapytaj pracownika tam gdzie chciałabyś pracować. Możesz nawet na okres próbny - zgraj się z zespołem

Joanna

Widzę, że piszecie, że w tej firmie zdarzają się premie, których w sumie pracownicy się nie spodziewają ... Ale to dobrze. Ile takie premie wynoszą? Często?

Sprzedawca

logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Nie oglądając się na opinie, zaryzykowałem i zatrudniłem się. Zakres wiadomości do przyswojenia ogromny, ale potem ok. Na luzie plan handlowca do zrobienia. Trochę starań i premie ostatnio nawet wpadły. Zdziwiony byłem, że też młodemu, na święta trafiła się nagroda. Atmos%era średnia, ale robię swoje i szef poxhwali za wynik

xxx
@Nowy

ktoś ty ? jaki oddział bo nie kojarzę żadnego młodego pracownika, sami starzy na oddziałach już po kilka lat

Zyczliwy

Nie polecam tej firmy a co najważniejsze pracy w niej jednym słowem wyzysk pracowników za najniższa krajową

Takie firmy zawsze są potrzebne. Generalnie dobra atmosfera, niezłe zarobki więc warto tu się znaleźć.

Stara firma - ponad 20 lat i stara się też o pracowników. W obecnym kryzysie chyba radzi sobie nieźle, nikogo nie zwolnili, pensje regularne i nawet od kilku miesięcy są premie. W miarę stabilna załoga.

dsg

nie polecam tylko wyzysk pracownika

Helena
@dsg

Bardzo krótka, ale i dosadna jest Twoja opinia. Coś więcej może mógłbyś powiedzieć? Pisząc o wyzysku masz na myśli ogólnie ciężką pracę, obowiązkowe nadgodziny, czy jeszcze coś innego? Doprecyzuj proszę.

Tonik

Czy jest jakiś powód tej ciszy? Firma działa?

km

stary, z tego co mi wiadomo pracy u nich nigdy nie było za wiele

stary

jak piszecie o zamkniętej Łodzi, to może słyszeliście że ulica dojazdowa jest póltora roku zamknięta? Ja pracuję 3 lata i rzeczywiście na początku ciężko!!! Mnóstwo pozycji asortymentowych i pomyłek też. Ale po pół roku ogarnąłem temat i jest spoko -żadnych nadgodzin, - zrobić swoje i luz.

Mag

Ta firma to dno.W Łodzi już się zamknęli .Minimalna płaca i hej.

macieju

ooo widze ze tu jest jakis przydypas prezesa hahaha nie badz smieszny chamie

pracujący
@macieju

Cóż, twoja inteligencja znacznie cię wyprzedza i pewnie wyleciała z niezłej firmy dużo wcześniej od ciebie (chyba, że ty już też). Niestety jak pracujesz tak masz, jak ktoś się stara to i zarabia - polecam również pracę nad stylem, pisownią i grzecznością.

...

Polecam pracę w Hempisie, jak się tylko starasz zarząd to widzi i napewno cię doceni, za darmo nic niema aby coś mieć trzeba dać też coś od siebie, fakt że zarobki odstają od konkurencji

najemca

Krętacze i oszuści. Nikomu nie polecam kontaktu z nimi.

W 100 procentach zgadzam się z opinią Lucka.

lucek

to chyba żart-atmosfera fatalna,skąpstwo pracodawców i szukanie oszczędnosci za wszelką cene przekracza wszystkie granice,totalny brak szacunku dla pracownika.Nie polecam.

Uczciwa firma, Zarząd wymagający ale i pomagający w problemach. Wszystko płacą oficjalnie. Prawie rodzinna atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o HEMPIS sp. j. Marek Pietrzak i Synowie - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w HEMPIS sp. j. Marek Pietrzak i Synowie?

Zobacz opinie na temat firmy HEMPIS sp. j. Marek Pietrzak i Synowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HEMPIS sp. j. Marek Pietrzak i Synowie?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HEMPIS sp. j. Marek Pietrzak i Synowie?

Kandydaci do pracy w HEMPIS sp. j. Marek Pietrzak i Synowie napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HEMPIS sp. j. Marek Pietrzak i Synowie
2.3/5 Na podstawie 19 ocen.
  • łódzka 30A,B
    97-300 Piotrków Trybunalski