HEMPIS sp. j. Marek Pietrzak i Synowie

Piotrków trybunalski

Opinie o HEMPIS sp. j. Marek Pietrzak i Synowie

km

stary, z tego co mi wiadomo pracy u nich nigdy nie było za wiele

stary

jak piszecie o zamkniętej Łodzi, to może słyszeliście że ulica dojazdowa jest póltora roku zamknięta? Ja pracuję 3 lata i rzeczywiście na początku ciężko!!! Mnóstwo pozycji asortymentowych i pomyłek też. Ale po pół roku ogarnąłem temat i jest spoko -żadnych nadgodzin, - zrobić swoje i luz.

Mag

Ta firma to dno.W Łodzi już się zamknęli .Minimalna płaca i hej.

macieju

ooo widze ze tu jest jakis przydypas prezesa hahaha nie badz smieszny chamie

pracujący
@macieju 20.01.2015 18:43
ooo widze ze tu jest jakis przydypas prezesa hahaha nie badz smieszny chamie

Cóż, twoja inteligencja znacznie cię wyprzedza i pewnie wyleciała z niezłej firmy dużo wcześniej od ciebie (chyba, że ty już też). Niestety jak pracujesz tak masz, jak ktoś się stara to i zarabia - polecam również pracę nad stylem, pisownią i grzecznością.

...

Polecam pracę w Hempisie, jak się tylko starasz zarząd to widzi i napewno cię doceni, za darmo nic niema aby coś mieć trzeba dać też coś od siebie, fakt że zarobki odstają od konkurencji

najemca

Krętacze i oszuści. Nikomu nie polecam kontaktu z nimi.

Anonim

W 100 procentach zgadzam się z opinią Lucka.

lucek

to chyba żart-atmosfera fatalna,skąpstwo pracodawców i szukanie oszczędnosci za wszelką cene przekracza wszystkie granice,totalny brak szacunku dla pracownika.Nie polecam.

Uczciwa firma, Zarząd wymagający ale i pomagający w problemach. Wszystko płacą oficjalnie. Prawie rodzinna atmosfera.

Zostaw opinię o HEMPIS sp. j. Marek Pietrzak i Synowie - Piotrków trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HEMPIS sp. j. Marek Pietrzak i Synowie