NZOZ SIGMA-BI

Bytom

Opinie o NZOZ SIGMA-BI

Anna

Praca niewolnicza za marne grosze. Z wyższym wykształceniem magisterskim nie zarobisz nic więcej poza min. wynagrodzeniem, (zadnych premii, dodatkow). Grafiki ustalane w połowie miesiąca, nigdy nie wiesz na która masz przyjść do pracy, dziesiątki nadgodz, za które nie dostajesz ani złotówki. Pozatym ciagłe użeranie się z pacjentami, którzy maja pretensje o to, że firma zatrudnia za mało personelu. (usunięte przez administratora). Odradzam.

Zostaw opinię o NZOZ SIGMA-BI - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NZOZ SIGMA-BI