Opinie o De Rooy Poland Sp. z o.o. w Żary

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie De Rooy Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w De Rooy Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o De Rooy Poland Sp. z o.o. w Żary

Joanna

@Mao Dobrze, że postanowiłeś nam zobrazować warunki pracy, jakie daje swoim pracownikom De Rooy Poland. Niestety - z Twojej relacji można wywnioskować, iż nie wyglądają one najlepiej. Ale powiedz nam jeszcze, czy pracując w tego rodzaju firmie pracodawca zapewnia swoim pracownikom pełne ubezpieczenie?

Mao

Najgorsza firma w moim zyciu Holender założył sobie firmę z siedziba w Polsce by zaoszczędzić na kosztach. Deleguje pracowników do Holandii. Pencje polskie, najniższa krajowa, a reszta to dodatki. Praca jako kierowca - zła, a na warsztacie to wielkie dno. Żadnych warunków, jeden drugiemu po oczach spawa lub szlifuje. Kupa godzin, za małe pieniądze. Warunki mieszkaniowe - tragedia. Baraki budowlane na placu manewrowym, postawione na asfalcie. Latem tragedia, zimą - jeszcze gorzej. Robota dla desperatów. Łazienki - jedna wielka wylęgarnia grzybicy. Pozapychane brodziki, jak chcedsz sie kapać, musisz wejść w te breję, po 100 innych , ręcznik w zębach, bo nie ma na czym powiesić. Byłem widziałem. A załoga z biur w Son arogancka i wiernie poddana holenderskiemu pracodawcy.

Joanna

@Edek To raczej nie jest odpowiednie miejsce na rozważania o takim charakterze. Forum dotyczy bowiem ukazywania firmy De Rooy Poland jako pracodawcy. Jeśli w związku z tym posiadasz merytoryczną i sprawdzoną wiedzę na powyżej wskazany temat, to zachęcam Cię do podzielenia się nią z nami. Jesteś pracownikiem tej firmy, czy osobą z zewnątrz?

Joanna

@Dawid Jak wiadomo - przyczyn słabnącej aktywności na forum może być naprawdę wiele. Ostatni raz wypowiadałeś się tu miesiąc temu - czy zatem od tego czasu zdecydowałeś się na aplikację? Jakie stanowisko Cię dokładnie interesuje? @jacek Widzę, że sporo wiesz na temat specyfiki pracy w De Rooy Poland. Na podstawie jakiej umowy tam pracujecie - i czy młodszy stażem pracownik może liczyć na taką samą?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w De Rooy Poland Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Kk

Ludzie jesteście żałośni. Jakim trzeba być mułem bagiennym żeby za takie marne grosze jak na holandie łamac tak perfidnie tacho. Załadunki na pauzie. Do czasu aż kogoś zabijesz i wtedy firma powie że nikt ciebie nie zmuszał. Skąd wy jesteście z popegierowskich wsi? Za 5 6 patyków matkę byś jeden z drugim sprzedał

jacek
@Kk

za 5 6 patykow to na krajowce malo kto chce jezdzic. kto lamie tacho. chcesz lamiesz nikt Cie nie zmusza. takze Twoj komentarz jest nierzetelny.

Dawid

Szkoda, że tak rzadko piszecie. Szukam pracy i miałem nadzieję , że dowiem się coś więcej.

Jasiek

Praca za granicą nie należy do lekkich bo tam trzeba być wydajnym a nie tak jak w kraju udawanie , że się pracuje!!!

Leszek

Jeśli jest tak ciężko można zmieni na lżejszą pracę ale kasy też będzie mnie!!!

Koniuszy

Pracowałem tam 2lata,robota ciekawa, ale załadunku i rozładunku to sztuka,rzeczywiście Polska ekipa,chroni samych siebie,zawsze winny kierowca. 25: fajnie reszta to kierat,zjeżdżałem Europę, ale kabiny porażka przycinane kabiny pod samochody,te i tak najmniejsze,to praca dla odważnych i pasjonatów... ale spróbować warto...

Joanna

W ostatnim czasie widziałam ofertę pracy w firmie De Rooy Poland, oferta dotyczyła stanowiska kierowcy. Czy udzieli ktoś informacji, na jakie benefity może liczyć nowy pracownik tej firmy? Co z kwestią premiowania pracowników, premie są dość częste? Rozrost firmy idzie w dobrym kierunku? Zapraszam was do udzielenia nam odpowiedzi, nowe opinie będą tu bardzo pomocne!

smerf

czy moge prosic jakiegos kierowce z rooya o kontakt telefoniczny 696313535 dziekuje

Joanna

Upominam osoby wypowiadające się poniżej, że nie jest to miejsce na plotki dotyczące kolegów z pracy. Jest to forum wymiany opinii o pracodawcach i właśnie temu ma służyć to miejsce. @Pedro, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w De Rooy Poland. Czy zdecydowałeś się aplikować do pracy w tym miejscu? @Nowy, a Ty? Zatrudniłeś się w De Rooy Poland? Jeśli tak, to napisz proszę coś na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę.

Zdzicho nr 2897

Siema,Siema w allone robi jeszcze tow.Ponury?

CEO Janka
@Zdzicho nr 2897

Ponury juz od kilku lat nie pracuje.Wyleciał za alkohol

Pedro

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie? Ja wprawdzie słyszałem sporo dobrego ale opinie pracowników są ważne.

Jak obecnie przedstawia się sytuacja w firmie dla kierowcy międzynarodowego? Czy przyjmują bez doświadczenia i czy ktoś jeździ w systemie 2/1- jak to wygląda w rzeczywistości Jestem wdzięczy za rzetelną informację

Faziorka

Taka firma a te kobiety co w son siedzą dają (usunięte przez administratora) jak w padnie jej jakiś facet w oko oszukują na wypłacie tez i są przez ta firmę rozpadu malzestw to nie firma licz (usunięte przez administratora)

@Faziorka

A mogę jakiś kontakt z Tobą?? Potrzebuje skontaktować się pilnie z kimś z de rooy

OBI

MAM PYTANKO DO PRACOWNIKÓW , CZY SZCZURZYCA IRENA JESZCZE PRACUJE MOZE NA PORTIERNI ?/?

@OBI

Potrzebuje kontaktu do kierowcy de rooy pilne .

@OBI

A co masz na szczuzyce chęć jak inni malo tego to co się dzieje w alon lademajster pijak cpun namawia chłopaków i na firmę soprawadzane są kobiety w sobotę tonie firma lecz (usunięte przez administratora) a Piter nic o tym nie wie co sie dzieje

@Faziorka

Moj maz ci załatwić może bo sam to robi

Przemo

Jadę na spotkanie 8.02.18 z Poznania. Ktoś chętny ?:) 509154698

Były

Niestety Nie piszą w ogłoszeniu że zarobki 7-9 tyś można osiągnąć gdy będzie przeginać się czas pracy i jazdy.Dodatkowo powroty do domu busem z pijaną chołotą gdzie z przestrzeni bagażowej unosi się zapach ropy z kilku baniaków-BEZCENNE. Polecam :-)))

nom
@Były

hahahahha

Ryszard

Pracuję już dość długo w firmie De Rooy Poland i nie mam żadnych uwag. Pracę mam ciekawą przy tej okazji zobaczę kawał świata , polecam

Zostaw merytoryczną opinię o De Rooy Poland Sp. z o.o. - Żary

• Jak się pracuje w De Rooy Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy De Rooy Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w De Rooy Poland Sp. z o.o.?

De Rooy Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 120 ocen.

De Rooy Poland Sp. z o.o.