Opinie o Karpiel Sp. z o.o. w Kąty

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Karpiel Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Karpiel Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karpiel Sp. z o.o. w Kąty

qwerty Nowy wpis

Nadal aktywna jest rekrutacja dla mechanika pojazdów ciężarowych. Chce aplikować szczególnie ze ktoś pisał że dobrze płacą i atmosfera ok. W benefitach zauważyłem obiady firmowe w atrakcyjnej cenie. To znaczy że dopłacają do posiłku czy w większości go finansują?

Aro Nowy wpis

Piszą, że chcą przyjąć doświadczonego mechanika / spawacza, do pracy przy naprawach samochodów ciężarowych, naczep, lokomotyw i utrzymaniu bieżących napraw w firmie. Poza wspomnianą w ogłoszeniu umową o pracę, czego mam się tu spodziewać? Pisano o minimalnej krajowej, jako wypłacie i wyzwiskach pod swoim adresem, jako premia. Ktoś potwierdza, że tak jest w istocie, czy pisał to ktoś rozżalony? Najlepiej jakbym się dowiedział, ile teraz płacą i jak traktują ludzi?

NIKO Nowy wpis
@Aro

Hej, ja pracuje od 4 lat wynagrodzenie jest bardzo dobre, jest młody Prezes i z nim można się spokojnie dogadać. Widać że firma bardzo mocno sie rozwija i sporo inwestuje, warunki pracy sa coraz lepsze.

Przejazdem

Nie warto. Praca jak praca ale pieniądze z tego marne. Szefostwo patrzy tylko zeby swoje miski mieli pełne. W ramach premii co jakiś czas,jedynie zwyzywają człowieka.

@Przejazdem

Trochę wątpliwa ta premia, którą przytaczasz, rozumiem że praca w tym miejscu nie przypada Ci do gustu, no ale taka forma nagrody byłaby nieco skrajna? Po opiniach widzę, że słabo tu z wynagrodzeniem, jest za to coś innego na co pracownik mógłby śmiało liczyć?

@Gabriela

Nic tu nie jest wątpliwe.Wszystko co napisał PRZEJAZDEM jest prawdą.

Beata
@xxx

a odpowiesz na to drugie pytanie: jest cokolwiek fajnego na co można liczyć? może chociaż atmosfera? mi nawet bardziej zależy na atmosferze niż kasie

xxx Nowy wpis
@Beata

Można liczyć na to że dostanie się minimalną krajową plus wyzwiska jako premię.Tyle w temacie

Co powiecie o pracy w firmie Karpiel Sp. z o.o.? Niedawno szukali kogoś na Portier.

XXX

Nie polecam.I tyle w temacie!

@XXX

Tylko że jednak fajnie by było wiedzieć dlaczego nie polecasz? Opinia bez argumentów trochę słaba. Ktoś tu pisał że z zarobkami nie najlepiej, to o to chodzi?

@Monika

Praca za minimalną krajową i premia w wyzwiskach.Ale jak ktoś chce może spróbować.A zapomniał bym dodać że Karpiele to by chcieli żeby pracować za miskę płatnej zupy.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Karpiel Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Zatrudnię magazyniera? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Gabriela

Pytanie czy faktycznie tak było? A ta zupa to ile płatna? I czy faktycznie ktoś musiałby tutaj kogokolwiek wyzywać tak jak piszesz? Po co?

XXX
@Gabriela

Kiedyś kosztowała 4 złote.A wyzwiska były codziennie takie że odniechciewało się jakiejkolwiek.pracy.Kto tam pracował ten wie najlepiej.Do tego (usunięte przez administratora) na placu i straszne błoto jak popada deszcz.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Karpiel Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Mało gdzie płacą takie nędzne pieniądze za prace, Najlepiej żeby wszyscy pracowali za miska zupy. Firma oszczędza na czym się da, wszędzie jeden wielki (usunięte przez administratora) Pracownicy wiecznie usmarowani w smarach,olejach,błocie.... Ubrania robocze jakie zapewnia firma to rekawiczki i to takie z najniższej półki. To tak w skrócie

Prezes

Witam, bardzo chętnie Pana/Panią poznam ewentualnie proszę o przedstawienie się. I w tedy ogłosimy całemu światu dlaczego Pan lub Pani u nas nie pracuje. Myślę że jeśli jest Pan/Pani uczciwym pracownikiem to nie ma się czego wstydzić.

@Prezes

A coś tu jest nieprawdą? Proszę się pochwalić jakie macie standardy,ile płacicie pracownikom, o całej organizacji pracy itd ....nie ma się czego wstydzić

Lavidaloka

Brak motywacji ze strony przełożonych jest głównym powodem odejścia pracowników. Ktoś, kto się stara, traktowany jest tak samo jak ten co ma wszystko gdzieś, więc z czasem też ma wszystko gdzieś i odchodzi Jeśli pokażesz że możesz więcej to po prostu dostajesz coraz więcej obowiązków za te same pieniądze Szefostwo zamiast docenić pracownika, woli co chwile zatrudniać nowego. Nie ma w tej firmie nic, co zatrzymało by normalnego pracownika, dlatego Ci normalni odchodzą

Niezłe i w 100%.Prawda.

Niezłe i w 100% Prawda.

Igor

wszystko się zgadza(usunięte przez administratora)a zarobki z najniższej krajowej jeśli ktoś ma na to ochotę to KARPIELE przyjmą od ręki

Igor
@Lavidaloka

zgadzam się w całej wypowiedzi to całkowita prawda a najgorszym złem w tej firmie jest taki stary facet bez wykształcenia bez kultury i ogólnie (usunięte przez administratora), może jak kiedyś go nie będzie będzie to firma OK

@Lavidaloka

Niezachęcająco to wygląda rzeczywiście, czyli finansowo nie da się rozwinąć, i to nawet teraz w tych inflacyjnych czasach firma nie zaproponowała chociaż jakiejś małej podwyżki ? No i tak sobie myślę jak z awansami, tutaj też nie ma perspektyw ?

Jak wygląda sprawa grafiku w Karpiel Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

xxx

Dam ci dobrą radę Lepiej szukaj sobie pracy gdzie indziej niż u Karpiela.

@xxx

A uzasadnisz tę radę tak już dla pewności?

Gabriela

No za fajnie to to nie brzmi... A zastanawiam się jeszcze jak z długością stażu przy takich warunkach. Ile lat za sobą ma "najstarszy" z pracowników?

Jak szefostwo w Karpiel Sp. z o.o. traktuje ludzi?

xxx

Nie polecam tej firmy.Szefostwo traktuje tam ludzi gorzej niż bydło.wieczne wyzwiska i pretensje o wszystko.Zarobki w stosunku do ilości obowiązków są marne.Tam nie szanuje się człowieka,człowiek jest dla nich (usunięte przez administratora) za nędzny grosz.Wiem co piszę bo pracowałem w tej firmie ponad dwa lata.Pozdrawiam i jednocześnie ostrzegam przed tą pożal się BOŻE Firmą.

Driver

Szefostwo jest ok. Można normalnie porozmawiać, nigdy mi nie odmówili pomocy materialnej czy finansowej. Pracuje już 3 rok i nie mam zamiaru zmieniać firmy.

Driver
@xxx

Nie zgodzę się z Tobą. Musiał być poważny powód z twojej strony że zostałeś tak potraktowany.

Pawel

Chcialem zapytac jak wyglada praca jako kierowca c+e czy warto tam isc jakie opinie zarobki itd

@Pawel

Nie warto.Praca czasami w weekend,nie płacą nadgodzin,jazda do Rumuni na Czechy,Węgry,Niemcy z tank kontenerami oraz po Kraju z kontenerami i do tego wieczne wyzwiska i pretensje o wszystko.Tam kierowcy zmieniają się jak skarpetki bo nikt długo nie wytrzyma.Pozdrawiam

Ping pong
@xxx

Nie zgodzę się z Tobą xxx jestem kierowcą od 12 lat w firmie Karpiel i cały czas pracuje na stanowisku kierowca C+E w transporcie międzynarodowym. Wynagrodzenie jest ok zawsze na czas nawet nie muszę sprawdzać konta, samochody nowe szefostwo jest wporzadku są zwykłymi ludźmi nie siedzą za biurkiem lecz tak jak wszyscy pracują i na terminalu czy na warsztacie można z nimi normalnie porozmawiać. Zdarzają się pracownicy którzy nie dbają o sprzęt. Podpinają naczepe zrobią dwa kursy zepsuje i zostawi na placu i nikomu nie powie i podpina ta naczepe inny kierowca i okazuje się że jest nie sprawna. To że kierowca się wkurza bo ma zaplanowaną trasę i to że się wszystko wydłuża i braknie czasu na powrót to ja się nie dziwię że prezes też się wkurza. I to są ci "kierowcy" którzy piszą te wszystkie komentarze. Ja osobiście polecam firmę Karpiel. I trzeba pamiętać że samodyscypline trzeba w sobie mieć.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Karpiel Sp. z o.o.?

xxx

Od 8 do 17 ale szefostwo chciałoby żeby (usunięte przez administratora) całą dobę na okrągło.

yyy

@xxx najniższa krajowa?

@yyy

Tak.Praca za najniższą krajową + pakiet wyzwisk typu matole,niedorobieńcu,idioto itp.

xxx

Nie polecam.Praca za grosze i wieczne wyzwiska.

mig

Polecam prace w tej firmie. Mam doświadczenie na stanowisku za biurkiem w tej firmie i jeśli ktoś będzie pilnował swoich obowiązków nie pozwalając dokładać sobie kolejnych za kogoś- to praca jest fajna. Wypłaty są na czas. Problemu z urlopami czy wcześniejszym wyjściem z pracy także nie ma. Miła atmosfera. Z szefem można się dogadać.

Kazimierz
@mig

Czy pracownik z dłuższym stażem może liczyć na podwyżki pracując w firmie Karpiel? Twoja opinia jest dość pozytywna, mam nadzieję że napiszesz coś więcej na temat wynagrodzenia.

Gosc

Kierowcą tez nie polecam !!!! Kradną urlop, żadnego wolnego za godziny ani za prace w weekend.

autor

ta firma jest niewypłacalna ostrzegam maszynistów nie pracować dla tej firmy bo nie płacą

admin

Nikt jeszcze nie dodał opinii o firmie Karpiel Sp. z o.o., bądź pierwszy! Czekamy na Twoje zdanie na temat zatrudnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Karpiel Sp. z o.o. - Kąty

• Jak się pracuje w Karpiel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Karpiel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Karpiel Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 146
    32-862 Kąty