Opinie o Twig Sp. z o.o. w Mikołów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Twig Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Twig Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Twig Sp. z o.o. w Mikołów

Bogusia Nowy wpis

O to fajnie jeśli serio dają tu umowę o pracę tak jak pisali już z rok temu. tylko czy jakiś okres próbny jeszcze przy tym jest i na pewno nie dają wtedy jakiegoś zlecenia?

Jakub Brzek Nowy wpis

Ostatnio spotkałem się z byłym pracodawcą (TWIG). Podczas spotkania, wyjaśniliśmy sobie wszystkie niejasności, po czym podaliśmy sobie ręce i podjęliśmy decyzję, iż każdy skupi się na własnych celach. Pozdrawiam Jakub Brzęk

Kierowca

Umowa o pracę. Początkowo na czas określony, potem nieokreślony

Staszek. Nowy wpis

Umowa o pracę.

Czy w Twig Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Byly

Pytanie to jest farsą. Żadnych paczek, bonów

Staszek

Chyba to żart. Przepracowałem ponad 3 lata i nigdy nie było paczki. Były za to wspomnienia, że kiedyś były organizowane wigilijny w lokalu. Nie pracuje nikt, kto by to poświadczył. Przez cztery wigilie nie bylo, karpiowego również.

Zofia
@Staszek

Brzmi słabo... To w ogóle socjalu nie macie czy coś by się jeszcze znalazło? A jakieś premie są?

Staszek. Nowy wpis
@Zofia

Nie ma premi, bądź jakiekolwiek premi świątecznej.

Aplikowałeś do firmy Twig Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pracownik magazynu - kompletacja zamówień
Piotrków Trybunalski
ESA logistika Polska sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym C+E
Grodzisk Wielkopolski
Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca
Krzysztof Liberadzki Axel
logo firmy Kierowca kat B Transport Mebli do Niemiec
Wrocław
BEJOT E-COM SOLUTION Sp. z o.o.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Twig Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Były.

Z ochota wolne. Miej pracujesz, mniej zarobisz.

Justyna

Bardzo pozytywnie oceniam pracę.

I już nie pracujesz

@Justyna

Dziwne, bo już nikt nie pracuje, poza małże stawem szefostwa i kilku świeżych kierowców. Najstarszy stażem to ok 2 lata.

Już nie pracujesz.

Irena
@Kierowca

Czemu już nikt ze starszych pracownikow nie pracuje? Z czego wynika taka rotacja?

@Irena

Niestety opinie bylych pracowników pomimo ze szczere i rzetelne sa przez wlascicieli odbierane jako szkalowanie ich dobrego imienia i (usunięte przez administratora).Jak chcesz zatrudnij sie tam,ale gwarantuje ze bedziesz kolejna niezadowoloną osobą.

Maja

Kurcze, aż tyle pracowników odchodzi? Czyli non stop firma kogoś szuka? Wydaje mi się że mówicie o stanowiskach dot. trasportu, a ja widze na stronie, że firma szuka aktualnie przedstawiciela handlowego. Ktoś orientuje sie, czy na tym stanowisku lepiej wyglądają warunki?

Kierowca

Gdy potrzebuje pomocy pracownika, są mili, gdy kłopot, zostawiają samym sobie. Często nie odbierają telefonu, - zostaje komunikator, czyli pisanie podczas jazdy 40 tonami i oczekiwanie kiedy odpiszą. (usunięte przez administratora) Na plus, gdy potrzebujesz wolnego, a ustaliłem wcześniej, starają się byś zjechał.

Czy pracodawca Twig Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Ex pracownik

Motywuje i to bardzo mocno....do szukania innej pracy. Do ogólnej informacji, motto byłych pracowników tej firmy brzmi : "Karierę zaczyna się po Twig-u"

Ex ex
@Ex pracownik

No cóż ... ciężko się nie zgodzić Kto był ten wie o czym mowa

Kierowca

Motywuje poprzez komunikator. Zero premii, podwyżek, wcześniejsze zjazdy by zaoszczędzić na dietach. Nigdy nawet na tzw karpia świątecznego . Możesz naprawiać samochód sam, Omijac myjnie, samemu myć, tak planować, by nie nocować na płatnych parkingach, szukać najtańszej stacji benzynowej by zaoszczędzić forsę szefowi its nigdy nawet złotówki. Pracowałem kilka lat, nigdy wdzięczności finansowej, poza słownej pochwały.

Dziwne to wszystko

Zgadzam się z przedmówcą. Było prawdziwie. Może ciut za ostro momentami, ale dawało pewnien obraz przyszłemu pracownikowi. Portal ponoć ma pomóc w podejmowaniu decyzji co do zgłaszania swoich wakatów. Niestety bardzo to niewiarygone na ten moment.

Ex ex
@Dziwne to wszystko

Taka prawda. Kto nie czytał wpisów wcześniej albo nie jest w temacie to nie ma jasnego obrazu sytuacji w firmie. Cóż...

Janka

@Ex pracownik a dlaczego jest takie powiedzenie? co aż tak wam nie odpowiada ?

@Janka

Teraz już wszystko odpowiada bo nas tam nie ma

Major

Zastanawiająca cisza na forum. Spowodowana dobrą pracą??

V

Z TWiG miałem przyjemność jakiś czas temu. Generalnie oferta figurowała jako "spedytor", ale umowę podsuwają jako "przedstawiciel handlowy", który za zadanie ma zbudować własną bazę klientów i oczywiście pozyskać tych, których dostaje na start. Tutaj warto podkreślić, że są to w większości klienci, z którymi inni pracownicy tej firmy nie mogli się za bardzo dogadać. Ogólnie praca na telefonie, nie mają jakichś dużych oczekiwań. Język angielski za bardzo nie jest wymagany, ponieważ poruszamy się głównie na rynku polskim. Atmosfera w miarę w porządku. Praca nie była dla mnie, ponieważ użeranie się z Januszami biznesu przez telefon (którego jakość utrudniała zrozumienie połowy słów) raczej przerosła moją tolerancję na głupotę i polactwo w czystej postaci.

joozek

Oferta pracy w Twig to czysta parodia. 2000 brutto. Śmiech na sali i jeszcze tekst : angielski na poziomie komunikatywnym. Trzeba być idiotą by pchać się tam do pracy.

wql`

option, ostatnio nie widziałem nic takiego. Myślę, że warto bezpośredniego mejla wysłać z zapytaniem.

Eremita

jak czytam, że w spedycji podstawowym narzędziem jest telefon, to nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać nad głupotą piszącego. Posiadając rozum zmuszeni jesteśmy do myślenia, ponieważ działalność rozumu to myślenie. Dla tych co potrafią to pojąć, nie potrzeba wyjaśnienia. Dla tych co tego nie zrozumieli, żadne wyjaśnienia nie wystarczą.

Kłos

Jak się nie ma pojęcia o spedycji to nie trzeba się tam pchać. W spedycji podstawowym narzędziem jest telefon.

Los tak chciał

Beznadziejna firma przez którą straciłem tylko czas i pieniądze na dojazd do nich. Na jednym z serwisów o pracę zamieścili ogłoszenie o pracę jako spedytor. C(usunięte przez administratora)pomyliły się kategorie to nie spedytor tylko TELEMARKETER wykonujący setki telefonów dziennie. Ta praca nie ma nic wspólnego ze spedycją. NIE POLECAM.

Zostaw merytoryczną opinię o Twig Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w Twig Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Twig Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Twig Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Pl. Ks. Jana Karpeckiego 3
    43-190 Mikołów