Alpaca

Lublin

Opinie o Alpaca

hanys

Myśle że ten post to czysta prowokacja,jeśli coś panu nie podobało się, był pan niezadowolony z wykonanej pracy to sie dzwoni do firmy i mówi co leży na sercu,a poza tym na wszystkie prace firma Alpaca daje gwarancje,wiec jesli jest cos zle wykonane to sie poprawia na koszt wykonawcy tych robót. P.S. radziłbym nie palić tego świństwa bow glowie straszne spustoszenie Panu robi

zemsta

kieruje to pismo do Alpaca z Lublina ,jestescie [ usuniete przez admina] firma przez ktora wpadlem w depresje po waszej robocie wykonanej dl a mnie ,jestescie smieszni i banda obibokow i balaganiarzy ktora potrafi tylko [ usuniete przez admina] robote nie polecam nikomu tej wspolpracy z ta firma ,przez nich tylko stracilem a nie zyskalem,musialem samemu poprawki robic

Zostaw opinię o Alpaca - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alpaca