Opinie o Drozapol-Profil S.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Drozapol-Profil S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Drozapol-Profil S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drozapol-Profil S.A. w Bydgoszcz

pracownicy

To nie jest Prezes , gość nie potrafi zarządzać pracownikami , wtrąca się do wszystkiego i niewiele tym załatwia . Niezadowoleni Klienci i to tylko z powodu działań Prezesa . Konkurencja wyśmiewa Firmę na rynku i śmieje się z działań zarządzania . Wstyd ogólny Niezadowoleni pracownicy , manipulacja , krętactwo na najwyższym poziomie . Inwigilacja w Firmie odczuwalna na każdym kroku , tak jakby rządził Łukaszenko . Ogólnie dramat . Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek inne możliwości poszukania pracy to polecamy wszystko co możliwe tylko nie pracę w tej Firmie . I dodatkowo do tego większość konfidentów którzy za kasę sprzedali by własną rodzinę dla WR . Nie polecamy nigdy rotacja jak w markecie najniższej klasy .

@Ratatui

Nie bądź śmieszny - szkodzi pracownikom? Nikt nie musi tam pracować, to są ofiary manipulatora, które wymagają wsparcia i inkubacji zawodowej w innej dziedzinie. Ratatui, to też pewnie Prezes….

Robert

Witam chciał bym się dowiedzieć ile mniej więcej zarobie netto na miesiąc po okresie próbnym, chodzi mi o pracę na maszynie przy zbrojeniach

Stary ceownik
@Rubin

Firma firmie nie równa... Tak czy owak uważam, że wszystkie opinie są trafne i odzwierciedlają smutną rzeczywistość. Zdecydowanie odradzam i przestrzegam od zatrudniania się w tej firmie. Generalnie na rynku stali od dłuższego czasu jest bardzo źle. Proponuje pracę w innej branż, a już na pewno nie pracę w tej...

niki

Dzień dobry czy ktoś poleca prace jako asystentka handlowa może ktoś się wypowiedzieć?

Zaprzeczasz sam sobie. Najpierw twierdzisz, że prędzej czy później awansujesz na handlowca a później piszesz, że nie ma szansy rozwoju. Hm, ciekawe. W tej firmie, jak i w innych nikt nikogo nie zmusza do awansu na siłę

Leo Nowy wpis

Czytam, że prezes to twardy człowiek. Zarząd zresztą też. Te słowa miło we mnie dźwięczą, bo hartu ducha mi nie brakuje, nerwy mam ze stali, a serce niczym dzwon. Słowem - człowiek z żelaza! Nie mylić z Supermanem. Skoro więc jedną z zalet pracy na stanowisku asystenta handlowego ma być możliwość dalszego rozwoju zawodowego pod okiem wielu doświadczonych menedżerów oraz Zarządu, to czy oznacza to także podwyżkę, awans? O tym rozwoju jest w tym nowym ogłoszeniu, ale bez szczegółów. Tak samo, jak nie napisano nic o płacy. A liczy się konkret!

Pręt żebro 34GS
@Robert

Dobrze Ci radzę uciekaj z tej firmy i nie myśl o tym co będzie potem. W ostatecznym rozrachunku będziesz jak inni zmanipulowany i wykorzystany. Na rynku są inne lepsze oferty...Zdecydowanie nie polecam - UWAGA!

Krystyna
@Pręt żebro 34GS

Pod jakim względem lepsze? Lepiej płatne czy atmosfera jest lepsza? Gdzie szukać tych lepszych ofert?

Stara rura b/sz
@Krystyna

Wiem, że pod pseudo Krystyna jest ktoś zupełnie inny...Niestety nie dam się nabrać :-) Sam sobie poszukaj... :-)

@Pręt żebro 34GS

Dzięki za info

Pająk bez nóg
@Stara rura b/sz

Są pod nosem same się zgłaszają. A "Krystyna" robi wszystko żeby konkurencja była zadowolona przejmując co nie których.

Adrian
@Pająk bez nóg

Ale z ciebie detektyw. Lepiej napisz jaką umowę dostałbym na początek. Bo nie uśmiecha mi się robić na zleceniu.

Wisienka na torcie
@Adrian

Idź, sprawdź i przekonaj się, że żadna umowa Ci nie pomoże w tej firmie. A potem wylewaj żale na forum.

@Stara rura b/sz

????????????????Krystyna lubi się udzielać ????(usunięte przez administratora)........

Magdalena
@Wisienka na torcie

Dlaczego umowa nie? Raczej w ostateczności kodeks to kodeks i wynikają konsekwencje z tego niestosowania? Jakieś konkretne sytuacje miałeś na myśli stwierdzając ten brak pomocy?

Stary ocynk z Sendzimira

Dokładnie tu nie ma przyszłości !!! Ten statek tonie...

Magdalena
@Stary ocynk z Sendzimira

nie mam pojęcia na ile w tym prawdy ale wyglądasz na doinformowanego w pewnych kwestiach, firmę według Ciebie całkiem zamkną, ze o tych statkach tak piszesz? jak tak to kiedy

Ruros ocynkos
@Magdalena

He właśnie nic nie napisze bo to nie Magdalena tylko ktoś inny...myśli,że jak przyjmie inna ksywę to inni się nie zorientują,a tu....

Rubin Nowy wpis
@Ruros ocynkos

Czytam i zastanawiam się nad ludźmi którzy pytają czy warto aplikować. Odpowiem, że ludzi bez jaj firma nie potrzebuje. Pracowałam tam jakiś czas i nie uważam żeby było źle. Prezes to człowiek twardy ale bez problemu jeżeli widzi potencjał można się dogadać. Reszta zarządu też. Musicie pamiętać, że firma musi zarabiać a stał to ciężki kawałek chleba i nie ma litości dla kogoś kto mówiąc delikatnie pracuje na pół gwizdka. Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

Stary ceownik Nowy wpis
@Rubin

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Drozapol-Profil S.A.?

Trapez RAL

Zamiast myśleć o rodzaju umowy, to polecam poczytać te wszystkie opinie. ODRADZAM ZDECYDOWANIE PRACĘ W TEJ FIRMIE,OSTRZEGAM !!!

@Trapez RAL

Czemu odradzasz? Dużo tu takich głosów jest, ale jak ktoś dopytał o co chodzi, to pracownicy dosłownie się na niego rzucili w ostatnich wpisach.. czytam własnie ze pracownicy niezadowoleni, manipulacja itp.. jakieś konkretne sytuacje przytoczysz? Bardzo bym prosił, bo na poważnie rozważam tu złożenie cv, ale jeśli ma być coś nie halo, to nic na siłę.

Hejo, składał ktoś na asystentkę do działu zakupów ? Bo właśnie szukają kogos do pracy i się zastanawiam czy warto? Bo widzę ze ktoś tu poniżej pisze opinie które są niepokojące ale może to po prostu jeden niezadowolony pracownik albo konkurencja ? Zastanawiam się bo firma zapewnia umowę benefity, tylko co z tą atmosfera ?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Drozapol-Profil S.A.? Czy kandydat na stanowisko Asystent /tka Handlowa powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Leszno

Prawie? Masz na myśli że firma będzie likwidowana a pracownicy zwalniani? Czy chodzi o to że warunki kiepskie? Napisz konkrety czemu nie polecasz aplikowania?

pracownicy

Sygnalista
@pracownicy

Z Prezesem mozna rozmawiac tylko o jednym : o manipulacji. Ten czlowiek nie ma zadnych innych tematow. Wszystko sie zawsze kreci wokol tego jak kogos odzukac. Swoja droga szkoda ze Prezes sie nie chwali publiczna pomoca wysokosci 11 mln zlotychjaka otrzymal w ostatnich latach od Panstwa. Gazela Biznesu...

paraceamol
@pracownicy

Skoro jest aż dużo negatywnych opinii to -zarząd- albo jest ślepy lub niepełnosprawny umysłowo . Tu nie ma żadnej pozytywnej opinii!!

mr Hamburger
@paraceamol

Tak te drugie stwierdzenie jest prawidłowe bo w zarządzie jest Prezes :)

@mr Hamburger

Tak dokładnie !!

Ratatui
@pracownicy

Uważam, że przesadzasz. Facet się stara i zmienia bo widzi komu może powierzyć pewne rzeczy bez potrzeby ciągłej kontroli. Wiadomo, że jak ktoś chce zrobić w konia to zrobi to tak jak w małżeństwie im większa inwigilacja tym tym większa szansa, że pchnie się partnerkę do zdrady. Najgorsze jest to, że te wszystkie opinie najbardziej szkodzą nie WR tylko ludziom (ponoć naszym kolegom) Zamiast iść do przodu skupiacie się na opiniach. Ten kto chce pracować w firmie ma możliwość rozwoju ten kto nie chce pisze opinie. Tyle w temacie. Niech każdy zajmie się swoim ogródkiem. A konfidenci cóż z wróbla kanarka się nie zrobi. Skoro tylko tak są w stanie utrzymać się w firmie to nie pozostaje nic tylko ich pożałować.

@pracownicy

Na to jest tylko jedno słowo jeżeli chodzi o podsumowanie tej firmy "(usunięte przez administratora)"

@Ratatui

Paweł G

Witam, rozważam aplikowanie na menadżera do @Pracodawca, jednak cały czas mnie trapi pytanie dlaczego potrzeba tylu menedżerów regionalnych na raz. Regionalny Menedżer w Poznaniu, Regionalny Menedżer w Bydgoszczy, Regionalny Menedżer w Gdańsku, Regionalny Menedżer w Radomiu, Regionalny Menedżer w Wrocławiu,

Były Manager
@Paweł G

Człowieku poczytaj lepiej te wszystkie opinie, które są prawdziwe. Nie polecam pracy w tej firmie. Wyzysk, duża rotacja i brak szacunku do drugiego człowieka to tylko jedne z wielu minusów. U W A G A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Paweł G

Ponieważ stale zwiększamy zatrudnienie w tych oddziałach. Również w innych działach firmy

Kamil

Czyli firma stawia na rozwój. A co z rotacją o której wspomniał ktoś wyżej? Naprawdę tyle osób odchodzi albo jest zwalnianych? Pytam bo jednak zależałoby mi na stabilnej pracy.

niki

@niki

Nie polecam! Na tym stanowisku asystentka wykorzystywana jest jako handlowiec. Zakres jej obowiązków jest taki sam jak handlowca. Stanowczo nie polecam

@niki

Nie polecam - z tego stanowiska i tak prędzej czy później przesuwają na stanowisko handlowca a praca handlowca w tej firmie to jak kaskaderskie wyczyny bez dublera, a brawa zbierają przełożeni - osoba na tym stanowisku /asystentki handlowej / nie ma szans rozwoju.

YYYYY

w sumie jeśli asystentka staje się handlowcem, to siłą rzeczy można uznać to za awans, o ile zmieniają się warunki finansowe, jak to w praktyce wygląda? co to znaczy, że kaskaderskie wyczyny? ciężko złapać klienta, namówić na współpracę? A przynajmniej taki handlowiec całkiem dobrze u nich zarabia?

@niki

Nie - trzymaj się z daleka od tej firmy. Wystarczy, że poczytasz opinie.

Amelia

Na stronie firmy można znaleźć ofertę pracy na stanowisko Asystenta/ki w dziale zakupów, handlu zagranicznego i logistyki. Firma oferuje interesujące warunki zatrudnienia. Co to znaczy? Możecie dać znać, jak wyglądają zarobki na tym stanowisku? Na jaką umowę można liczyć? Bo chyba o te kwestie chodzi w warunkach zatrudnienia, ale dobrze byłoby poznać jakieś szczegóły. :)

@Amelia

Poczytaj opinie i nie daj się w ciągnąć w rozmowę w firmie. Zgodzisz się i będziesz miała traumę do końca życia.

Anioł

Karpik (TR) skoro tak negatywnie wypowiadasz się na temat firmy i ludzi w niej pracującej to czy jest to spowodowane tym ze było tobie aż tak źle w tej firmie ze aż 2 razy się w niej zatrudniałeś? Albo te wszystkie negatywne opinie są bzdurą i piszesz to wszystko z nudów (polecam sudoku) albo to wszystko co piszesz jest prawdą a ty 2x się zatrudniałeś bo lubisz takie klimaty? Wydaje mi się, że bardzo chciałeś zaistnieć w firmie z określonym poziomem oczekiwań i nie dałeś rady, a teraz wylewasz swoj żal na tej stronie podburzając przy okazji innych. Zastanów się czy nie szkoda życia na tak bezsensowne marnowanie twojego i innych czasu?

Zajawka
@Anioł

Ale widzisz, że zdecydowana większość, to negatywne opinie? Pracowałam tam i wiem, że wszystko robione jest od (usunięte przez administratora) strony. Sama po niedotrzymanej obietnicy złożyłam wypowiedzenie. Pietajmy, że ryba (o ironio!) psuje się od głowy ;)

Karpik

Brawo, ten Pan nawet nie ma pojęcia kim jestem.........

Wiem
@Anioł

Karpik i to jest najgorsze w tym wszystkim jest bliżej niż myślisz i nadal pracuje i będzie pracować. Bo nigdzie nie przyjmą a frustrację wylewa na forum. Masz koło siebie 3 osoby dwie blisko i jedna trochę dalej, która zrobi wszystko żeby nie przyszedł nikt kto może jej zagrozić. Otwórz oczy i zawalcz o tych, którzy odeszli bo tylko kilka osób jest w stanie obudzić firmę i poprowadzić na otwarte morze!

@Zajawka

Anioł, to też pewnie Prezes…. Róbcie wszystko, żeby uświadamiać ludzi o praktykach stosowanych w tej firmie. Żadne życie nie jest warte takiego traktowania.

Karpik

Cyt."....wiele firm zwalnia pracowników ale nie my....." bo sami się zwalniają!!! Kolejny pracownik w dziale zakupów pożegnał się z firmą. Oczko Pana WR (a może więcej niż oczko hehe). Który to już w ostatnich kilku miesiącach? hmmm 11- tu !!! Jeden już był pod płotem...już się witał z gąską......hahaha ale zrezygnował, dostał lepszą ofertę. Na nic groźby i prośby szanownego Pana WR. W sumie to na tak poważną hehe i dużą firmę 6-ciu handlowców!!??!! Żenada......Katowice zamknęli i pewnie już nie otworzą psssss.

@Karpik

To prawda, że z Katowic wszyscy pouciekali? Tak dobra firma i ludzie odchodzą??? Co jest grane karpik daj znać bo widzę, że masz dobre informacje.

@Andrzej

Włosy dęba stają co się tam dzieje!!! WR powinien zasięgnąć opinii specjalisty. Katowice nieczynne, wszyscy się zwolnili. Miał przyjść nowy gość i w ostatniej chwili zrezygnował. Masakra. Podjął dobrą decyzję. Wolę jeść chleb ze smalcem niż pracować w takim (usunięte przez administratora)

Zetownik olaf
@Karpik

Generalnie jest tam niezły...nie tylko na Śląsku po prostu wszędzie.To tanący Titanic UWAGA,uwaga!!!!

@Andrzej

Ten Karpik to raczej po prostu zwykły przerażony życiem, (usunięte przez administratora) hejter. Nie ma dobrych informacji. Nieprawdą jest, że w firmie zwolniło się od czerwca 11 osób. Kilka osób zmieniło otoczenie, przeprowadzka, jedna zmieniła oddział. Przybyło więcej niż ubyło. Nieprawdą też jest, że oddział w Katowicach zamknięty, w Katowicach zwolniło się dokładnie...zero osób

Joanna

To skąd wzięły się takie plotki? Ogólnie to polecasz aplikować? Przyznam szczerze, że zastanawiałam się ale widząc takie opinie to trochę się powstrzymałam

Karpik

I znów zalatuje tu znaną osobą. Dziwię się, że tak potajemnie a nie prosto z mostu. Hejter?? Nieprawda, że 11 osób???? To nie profesjonalne nie wiedzieć co się dzieje we WF. Zmieniło otoczenie?????? Fakt- nowa praca. Przybyło????? ???? Ilu???? Oddział w Katowicach zamknięty. Tu nawet asysystentki mają dosyć i odchodzą. Tragedia. A na stronie same ogłoszenia o pracę na calutką Polskę. Nawet sprzątaczka tam nie chce pracować. Pozdrawiam

@Joanna

Nie jestem żadnym hejterem, jeżeli masz zamiar tam aplikować to uciekaj. Nie znam Cię , ale to co tam przeżyłem (am), nawet wrogowi bym tego zaoszczędził (a). Powie Ci to każdy, kto w tej firmie próbował funkcjonować, bo nawet tego nie można nazwać pracą.

@Joanna

Dziewczyno poczytaj opinie. Zaufaj intuicji po lekturze.

@Karpik

Ta wiadomość tylko potwierdza to co wcześniej o Tobie pisałem. Sam hejt i niewiele więcej. Słabo zorientowany Jesteś i ploty piszesz. Że niby Katowice zamknięte? Nieprawda. Asystentka odeszła? Nieprawda. Fakt, nie ma tam aktualnie asystentki, ale to nie znaczy, że sama odeszła. Weź Karpiczku pod uwagę, że te fora czytają też ludzie szukający pracy, szukający prawdziwych informacji, które im pomogą a nie tylko tacy jak Ty, którzy swoje frustracje wylewają w Internecie bo nie mają odwagi powiedzieć wprost w cztery oczy. Karpik - sugeruję zmianę portalu do Twoich słabiutkich tekstów - Plotek.pl polecam. Miłego dnia, uśmiechnij się, idź na spacer, trochę powietrza Złap, zmień lekarza, może będzie lepiej

@Karpik

Prawda jest taka, że na tym forum najbardziej udziela się 1-2 sfrustrowane życiem osoby pod różnymi nickami. Jak ktoś chce aplikować to najlepiej niech to zrobi i sam się przekona czy warto czy nie. Chętnych do pracy jest dużo więc na pewno nie jest tak źle jak co niektórzy (co niektóry) by chcieli (chciał)

Karpik

No to w takim razie Panie Pracownik, co się odwlecze to nie uciecze......... Pozdrawiam i również proponuję dłuższy urlop. Pracownicy będą mogli psychicznie odetchnąć........... Katowice otwarte???........ hehehe. Pracownik@ za to Tobie przydał by się lekarz i to dobry+ wieloletnia terapia. Pozdrawiam serdecznie z uśmiechem na twarzy wychodząc na spacer złapać trochę powietrza.

@Karpik

Super, Karpik idzie na spacerek w samo południe więc zapewne nigdzie nie pracuje. To wiele wyjaśnia. Nikt go nie chce zatrudnić z taką hejterską mentalnością. Chyba, że jego praca polega na pisaniu hejtów. Dobrze płacą? Szerokości Karpiczku, uważaj bo gdzieniegdzie wysoka zawartość PM w powietrzu i jeszcze bardziej zaszkodzi. Miłego dnia wszystkim

@Joanna

Nic nie zaszkodzi aplikować. Po ewentualnej rozmowie sama będziesz mogła ocenić. Firma jak firma, są lepsze, są gorsze

Karpik

Oj WR, w pewnych firmach jest coś takiego jak urlop. Miłego........

hmmm.. odnosząc się do godziny 12.05 - w której został zamieszczony Twój wpis i przytoczonym argumencie - to Ty nie pracujesz, czy może tak bardzo starasz ratować to czego nie ma - czyli dobry wizerunek firmy, że zamiast faktycznego rozwiązywania problemów, które są w przedsiębiorstwie, konfabulujesz próbując ratować wizerunek firmy pisząc pod pseudo a faktycznie jesteś szefem, czy inna oddelegowaną do tego zadania osobą z kadry zarządzającej ? ;) chociaż nie ... delegowanie zadań to odpada w tym przypadku ;)

@Joanna

@Joanna - czy to plotki - nie sądzę, wielu wieloletnich pracowników z różnych oddziałów odeszło, zwykle było te efektem braku możliwości współpracy, chwiejność decyzji - nie mylić ze zmianą decyzji dyktowaną okolicznościami rynkowymi w odniesieniu do sprzedaży towaru, jest bardzo duża. Nie wiem na jakie stanowisko chcesz aplikować, ale w przypadku działu handlowego trzeba liczyć się z faktem, że pewne decyzje podejmowane są stronniczo, osobowo na zasadzie kto głośniej krzyczy to ten ma lepiej a nie ten kto faktycznie przedstawi korzystniejsze warunki handlowe. To w perspektywie efektywnej, merytorycznej współpracy trudno wytrzymać. Myślę, że warto popatrzeć jak na przestrzeni lat zmieniła się struktura oddziałów , ich ilość etc. Oczywiście - ktoś może powiedzieć, napisać, byli słabi zwolniliśmy ich, pandemia - taka rotacja pracowników jest też naturalna, ale analizując wpisy możesz sobie wypracować pewien obraz zarządzania personelem w firmie, i nie sądzę by był korzystny .... :(

@były pracownik

Ten KTOŚ (hehe) nie stara się ratować wizerunku firmy bo najpierw musiało by mu na niej zależeć. Brak szacunku do ludzi, przerośnięte własne ego!! A tak naprawdę wieś tańczy i śpiewa..............

@były pracownik

Brawo! Mądra, merytoryczna uwaga. Plus wiedza. Oddelegowanie zadań w przypadku tej firmy z uwagi na pana WR jest nierealne. A szkoda. Patrząc z boku człowiek może pomyśleć, ze facet nie musi sobie powiększać… bo boi się, że gdy jakieś zadanie powierzy pracownikowi to ten zrobi to dobrze lub lepiej. I to jest działanie dla dobra firmy? Wtykanie się we wszystko pana prezesa powodowało chaos i zamiast sprzedawać ludzie mieli wiadro wstydu do opróżnienia. Przyjrzyj się prezesie działowi zakupów. Lewizna płynie szerokim strumieniem. Czas otworzyć oczy. A potem oddać stery i pozwolić poprowadzić ten statek na otwarte morze. Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny. To sztuka!! Im mocniejsza kontrola tym więcej krętactwa. Sam zmuszasz do tego ludzi. Jak widzisz nie dla każdego kasa jest najważniejsza. Wolą zarobić mniej ale pracować w firmie do której rano wstajesz i idziesz z uśmiechem. Gdzie chce się myśleć, ulepszać i pomagać.

@Karpik

Chodzi o lenistwo nie lewiznę żeby była jasność. Ale ponoć z zakupów też pouciekali ileż można nic nie robić z nudów to i największe lenie mogą ...

@Karpik

Uciekać jak najdalej!!! Jeżeli nie wierzycie w te wszystkie negatywne opinie, to Wasza sprawa - sprawdźcie na własnej skórze. To psychopatyczna firma, której właścicieli powinna w końcu dosięgnąć sprawiedliwość. Trzymam kciuki, za dziennikarzy śledczych, albo wytrwałego adwokata - to byłby dyży sukces na rynku bydgoskim.

@Karpik

Pracuję w dziale zakupów DP od kilku lat i się nie nudzę. Jeśli ktoś chce pracować w dziale zakupów Drozapolu i liczy na nudę - to szczerze odradzam zatrudnienie. Pracy jest sporo i to cieszy ( z wiadomych względów). Byłej koleżance (jeśli czuje nieodpartą potrzebę dzielenia się swoimi uwagami) sugeruję skupić się na merytorycznych uwagach dotyczących działu, w którym pracowała ( a nie był to dział zakupów). Pozdrawiam.

Ela

Pojawiło się ogłoszenie na asystenta/ke kupca. Jakie są zarobki? Warto aplikować? Jestem teraz kupcem w innej firmie, też hutniczej

@Ela

Z tego co wiem rekrutacja już się kończy, ale skoro masz doświadczenie w branży to Twój plus. Sugeruję wysyłać jak najszybciej

Wrocław zamknięty....

@Karpik

Oddział Wrocław funkcjonuje i ma się dobrze. Została zmieniona tylko kadra na bardziej kompetentną. Kolego zmień informatora bo aktualny daje Ci błędne informacje lub dopytaj go szczegółowo zanim zaczniesz pisać takie bzdury . :-D

@Anioł

A i jeszcze jedno pytanie mam, Pani Dyrektor z Katowic dalej choruje?? Zenada... płytkie i żenujące.....

@Karpik

A Karpik jak zwykle daleko w tyle. Od jakiegoś czasu oddział katowicki jest przeniesiony do Gliwic i ma się dobrze. Obsada jest powiększana

Anioł

Wygląda na to, że uczciwe i merytoryczne treści wnoszące jakieś uczciwe i konkretne wartości są usuwane na tym portalu ( sądząc po usuniętym wcześniejszym wpisie) zatem czego spodziewacie się tutaj dowiedzieć czytając wypociny internetowych troli?

@Anioł

Uczciwe i konkretne wartości powiadasz? Radzę poczytać znaczenie pisanych przez Ciebie słów. Zrozumiesz wtedy, iż nie powinieneś się nimi posługiwać.......gdyż koliduje to z rzeczywistością i to znacząco........ działa to również gorsząco na ludzi, którzy mają trochę wiedzy o tej firmie bo przez jakiś okres życia musieli tam funkcjonować i nawet powiedzieć by można, że mogą być poruszeni... hehe , można by żec NEGATYWNIE.

Czy w Drozapol-Profil S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Karpik

Nigdy nie było i nigdy nie będzie dopóki jest jeden wódz .

Katarzyna

Firma obecnie rekrutuje na stanowisko przedstawiciela handlowowego ds. rur i profili w miejscowości Radom. W ogłoszeniu nie ma podanych widełek finansowych, wie ktoś ile realnie wychodzi pracownikom na tym stanowisku miesięcznego wynagrodzenia? Podana jest wzmianka na temat wysokich premii dla pracowników. Ile takie premie mogą dodatkowo wychodzić?

Batida
@Katarzyna

Dziewczyno jakie premie???? Po trzech miesiącach próbnego dostajesz do podpisu lojalkę na rok. Ludzie uznani na rynku, którzy są w stanie sprzedać wszystko wymiękli. Wszędzie sprzedają a u pana wr nie. Dziwne prawda?? Zatrudnij się zawsze trzeba żyć nadzieją, że może tym razem będzie inaczej. Powodzenia! I koniecznie wyłącz myślenie to Ci pomoże.

@Katarzyna

Nie ma żadnych premii, Góra robi tak, żeby premii nie dać. Odradzam aplikację w tej firmie. Przeczytaj opinię, sama prawda.....

Obserwator

Uważajcie wszyscy! aktualnie coraz więcej osób się tam zwalnia...ten statek zaczyna naprawdę tonąć UWAGA!

@Obserwator

To fakt, oddziały się sypią - w sumie poza jednym - Radom ma się dobrze.

Też obserwator
@Obserwator

Nie robiłbym niepotrzebnej sensacji. Niektórzy uznają, że wolą handlować fotowoltaiką niż stalą to po prostu zmieniają pracę. Ktoś się zwalnia, ktoś zatrudnia. Jak wszędzie.

@Też obserwator

Sensacji faktycznie nie ma co robić, ale jak się zwalnia duża grupa kluczowych handlowców to już budzi niepokój i można wnioskować, że coś jest na rzeczy.

Też obserwator
@Obserwator

Duża grupa kluczowych handlowców się zwolniła? Nieprawda. Dokładnie trzecia a w to miejsce już jest dwóch nowych i dwóch przybędzie

@Też obserwator

trzecia grupa się zwolniła ? a w miejsce trzeciej grupy jest dwóch - czyli takich dwóch jak nas trzech to w efekcie nie ma ani jednego ;)

Maja
@były pracownik

Czyli Ty jesteś z tej grupy trzeciej, co się zwolniła? :) No, były pracownik, więc pytam.

Ratatui
@Obserwator

Ojej piszesz bo Cię wylali? Czy jesteś tak dobrym człowiekiem, że ostrzegasz cały świat przed niedobrym szefem. Ludzie jesteśmy dorośli zrozumcie to w końcu i wyjdź proszę z tej piaskownicy bo dyzy chłopczyk jesteś.

@Obserwator

Od czerwca będzie już z 11-tu jak nie więcej-sami handlowcy, zakupowcy i asystentki. Statek tonie i nie ma co tego ukrywać.

@Też obserwator

Tiaaaaaaa, przybyło i uciekło. Cudowny Pan rurowiec nawet nie zaczął a zrezygnował. To prawda, że kluczowi handlowcy się pozwalniali. Brawo, szanują siebie i swoje nazwisko. Żadnych nie przybyło, chyba z tego co wiem do do Radomia jeden. Ale pewnie też ucieknie......długo miejsca nie zagrzeje.....

Alien
@Obserwator

Musi mieć dobrze bo to ostatni bastion - kobieta ma WR w jednym palcu (haki). Nikt jej nigdzie nie zatrudni więc godzi się na wszystko i robi co trzeba. Asystentka im uciekła musieli przyjąć nową kompletnie spoza branży. Nowy handlowiec do spółki z synem pani dyrektor... który dostaje wszystko na tacy od mamusi. Żenada. Nie polecam.

@Alien

Uważajcie co piszecie bo możecie być jak to nazwał Pan WR hejterami na bezrobotnym:-))))))

@Karpik

Widzę Karpiczku, że trafiłem ????. Nudzisz się w domku. Jak już pisałem - słabo zorientowany jesteś, zmień informatora. Nie wiem czy wiesz, pracowników jest ponad 100, czasami ktoś się zwolni, czasami kogoś, czasami ktoś zatrudni, czasami ktoś tu napisze. Uwierz mi, nie tylko WR (jeśli w ogóle) z pracowników tu się udziela

@pracownik

A nie trafiłeś ......100-tu???????? Hehehe dobry żart. A z Katowicami miałem jednak rację hahaha. Który oddział następny? Hmmmmmm. Zbrojeń też już nie robicie? Ojjjjjjjjjjjjj, statek tonie...........chyba osiadł na mieliźnie..........

Uwielbiam ten portal i wysyp komentarzy o tej firmie. Moja ulubiona lektura w wolnych chwilach.. dzięki Wam nie dałam się wkręcić w to (usunięte przez administratora) dziekuje????

Rura w reklamacji

Aktualnie pracują tam ludzie, którzy chcą "dociągnąć" do emerytury. Wszyscy młodsi uciekli i to z wielu oddziałów ! Obecnie została tylko garstka, która pewnie też w końcu nie wytrzyma i pryśnie... UWAGA

Justyna
@Rura w reklamacji

A kto jest lepiej traktowany? Młodsze czy starsze pokolenie?

Ocynk z Sendzimira :-)
@Justyna

To nie ma kompletnie znaczenia. Jest jeden wódz WR, która wszystkich traktuje z góry...Zdecydowanie nie polecam, natomiast polecam dokładnie przeczytać wszystkie opinie zanim będzie decyzja o rozmowie w sprawie pracy a tym bardziej zatrudnieniu!!! UWAGA, UWAGA i jeszcze raz UWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGA

@Justyna

Brak szacunku ze strony Zarządu czy to w stosunku do długoletnio zatrudnionych czy też tych "świeżaków" , brak "równego" traktowania pracowników - jednym się pozwala na to, czego innym się zabrania - dotyczy to osób pracujących na równorzędnych stanowiskach handlowych - jedna może podziałać druga już nie może - zależnie od widzimi się - brak racjonalnych przesłanek;) Zatem do rozważenia czy dasz radę przyjąć wątpliwe normy etyczne, czy lubisz pracować w atmosferze hipokryzji i służalczości - bez gwarancji że i tak zrobisz wynik - jesli tak POLCEAM !!!

Daro

Potwierdzam . sam tego doświadczyłem tam pracując.

kuraś
@Ocynk z Sendzimira :-)

Zaglądam co jakiś czas na Gowork i widzę, że ludzie dalej dają się nabierać na pracę w tej firmie.

@Justyna

Traktowani są lepiej Ci, którzy nie myślą tylko poddają się WR. Ci co myślą długo miejsca nie zgrzewają hehehe

Zostaw merytoryczną opinię o Drozapol-Profil S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Drozapol-Profil S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Drozapol-Profil S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drozapol-Profil S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drozapol-Profil S.A.
1.8/5 Na podstawie 558 ocen.

Drozapol-Profil S.A.