Drozapol-Profil S.A.
counter
2 541 278 5 1
ktoś

witam Panowie piszący zarządzie i dyrektorze maja rację. Bardzo niskie kwalifikacje, a wynikają one z tego że nigdzie w poważnych firmach nie pracowali i nie mają pomysłu na prowadzenie firmy oraz kadry z doświadczeniem europejskim( bazują na chłopcach z podwórka). Pracują jak cinkciarze pod pewexem - dolary sprzedając- kogo się da wydymać to ok. Firma nie ma perspektyw rozwoju i idzie na dno. Zarządzanie z epoki PRL - \Warunki jak na dworu w Ciechocinku. Brak działu sprzedaży. Brak magazynu z towarem podstawowym, sprzedaż na hasło bierzesz kliencie to co mam lub spadaj. Sprzedaż śmieciowego towaru po bardzo niskiej marży. Brak działu sprzedaży bo doświadczony handlowiec wie więcej o rynku niż dyrektor.(zresztą wychowanek prezesa i na takim samym poziomie - niskim). Firma pracuje na tzw. dealach - kup i spadaj . Opinia odbiorców poważnych na rynku jest jaka - zadzwoń do kilku swoich klientów i hurtowni to się przekonasz. Chcesz zrobić sobie wstyd w Polsce to pracuj tam a z zapaści wyciągać trupa się nie da . Ta firma 10 lat temu mogła jeszcze działać , lecz trzeba inwestować w kadrę co ma pojęcie o planowaniu i realizacji. Pamiętaj Barana nie nauczysz gwizdać bo całe życie beczy.

Tak17Nie1

NIE POLECAM. WR prezes totalny manipulant i inwigilant . Nikt wam tyle nie da co on naobiecuje. Nie dajcie złapać się w sidła tego "przedsiębiorcy". Firma słabo przędzie na rynku, zarządzana słabo, dostawy to już wogóle nie ma o czym mówić, pracownicy jak tylko mogą odchodzą, traktują pracownika jak zło konieczne, mobinguja dlatego wiekszośc umów jest inna niż umowa o prace. Omijajcie z daleka !

Były pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 godzin.

WR jest (usunięte przez administratora) wykorzystujący pracowników i nie mającym za grosz honoru. Ponadto oszust i manipulant ! Odradzam pracę i współpracę w tej firmie. Zresztą firma idzie na dno i w branży jest znana jedynie z niesolidności, nieterminowości oraz coraz ciemniejszych interesów. Mam nadzieję że prezes źle skończy na tych swoich przekrętach. Jak ci ludzie mogą w nocy spać ??? NIE POLECAM, OMIJACIE DUŻYM KRĘGIEM!

ponurak Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Nowa siła w oddziale Śląsk ma wzmocnić działania - czekamy na efekt

Pytanie Nowy wpis

Czy w Drozapol-Profil S.A. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Anna Nowy wpis
@Pytanie

Najczęściej tak. Ale ogólnie odradzam.

praca biurowa lub w terenie
Klient

Witam, a moze ktos sie wypowieziec, kto pracuje w biurze ? jaka atmosfera, czy wynagrodzenie na czas, staz pracy - czy mozna liczyc na wieloletnią współprace ? ... ewentualnie czy macie pracownikow terenowych, jak u nich sytuacja wyglada? oraz czy stosowane sa np umowy o zakazie konkurencji ? firma niby sie rozwija, pytanie czy warto aplikowac ? Dziękuje

Były
@praca biurowa lub w terenie

Inwigilacja , sprawozdania , raporty , brak możliwości rozwoju. Kolejne kluczowe osoby odchodzą nie polecam. szkoda czasu .......

praca biurowa lub w terenie
Klient
@Były

witam, uważam, ze sprawozdania, raporty to norma - jakos firma musi chcieć i mieć informacje zwrotna z tego co sie robilo np w terenie, u danego klienta... Bardziej interesuje mnie forma umów, jakie maja, czy jest jakas uowa o zakazie konkurencji (niekotrzy ponoc nadal to stosują). Pytam bo pojawilo sie sporo ogloszen z praca w terenie, nie wiem czy warto aplikowac? czy duze rotacje, czy mozna liczyc na dlugi staz pracy

Tomasz
@praca biurowa lub w terenie

Bardzo uważnie czytaj umowę, bo ustne ustalenia nie funkcjonują, wiadomo bardzo honorowym człowiekiem jest Mości Prezes i ich zwyczajnie nie dotrzymuje. Zwłaszcza śmieciówki na "własnej działalności". Mam na piśmie dowody, jak Pan Prezes zmusza "podwładnych" do odejmowania z faktur z wynagrodzeniem równowartości kwoty ZUS, której nie płacili przez trzy miesiące, korzystając z tzw.tarczy dla mikroprzedsiębiorstw. Zresztą, nie znam nikogo, komu zapłaciłby ostatnią fakturę, po rozwiązaniu umowy, taki krystalicznie uczciwy człowiek. Mógłbym jeszcze parę tematów porusxyć ale jeszcze zdążę :)))

Tak4Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czym Drozapol-Profil S.A. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Tak1Nie2
@Pytanie

NIC, niskie zarobki, brak podwyżek, zero dodatków i rzeczy, które w innych firmach to podstawa. Całość przypomina przedsiębiorstwo rodem z PRL-u...

Tak2Nie

ByłyPracownik2
@Były pracownik

Racja święta. Firma naprawdę rodem z PRLu. System motywacyjny.. hmm...3 mc umowa zlecenie na warunkach umowy o pracę. Kpina. Jeśli nie jesteś wyznawcą kościoła WR to nic nie masz. Nic od Ciebie nie zależy, a raportujesz i rozliczają jakbyś co najmniej robił deale na miliony zł. Jak Ci się trafi już jakiś obiecujący klient to Ci go z miejsca stare wygi sprzatną spod nosa. Szef mitoman o wybujałym do granic możliwości ego. Nie życzę im źle ale jak coś się nie zmieni to taniością bylejakością i na fejmie prezesa daleko nie zajadą.

Tak4Nie
prawda obiektywna

witam w ,,firmie,, Drozapol - Profil SA w Bydgoszczy brakuje tylko jednego.. Strażników na hali z karabinami i z psami z pianą na pyskach a i jeszcze jednego obowiązku klękania przed szefostwem z tego tylko powodu aby podziękować że się przyszło tam bo nikt normalny tam nie chce pracować przykład? zatrudnianie więźniów a dlaczego? no chyba każdy kto to czyta sam się domyśla dlaczego. Pozdrawiam i proszę omijać tą pseudo firmę z daleka bo nie zarobi się tam a jedynie można się nabawić choroby układu nerwowego

Tak7Nie
Lucky
@prawda obiektywna

Jedyne co dobrze pamiętam z tej firmy to niektórzy koledzy i na czas wypłaty.Na produkcji brygady, które niby współpracują ale faktycznie podpuszczają szefów na siebie , "podkradają " co lepsze zrywki itd,itd.Jeżeli komuś niezbyt zależy na atmosferze w pracy to i owszem do zaakceptowania!!

prawda obiektywna
@Lucky

gdy nie ma dobrej atmosfery wśród załogi na produkcji to nigdy nie było i nie będzie wydajności bo praca w stresie nigdy nie owocuje wydajnością lecz jest zarzewiem często urazów i zbiegiem nieszczęśliwych wypadków

Ser

Witam jest masakra kierowcy nie zakładają maseczek i. Nikt tym się nie zajmie brak słów

MG
@Były pracownik

Szczera prawda.... ale nie tylko on to robi ....... W tej firmie Manipulacja jest na porządku dziennym. Kiedyś była tam dobra ekipa, a teraz ...... szkoda gadać ;(

Tak6Nie
wezyr
@Były pracownik

jak ma tam być dobrze jak chłopcy dyrektorzy nawet firm europejskich nie znają . Nie wiedza co euro i jak przeliczać tonę rury na metry. Na giełdzie - dziady

Góra

Jaka sytuacja w firmie ? Jakie nastroje ?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 238 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Drozapol-Profil S.A.?

Ktoś

Hehehe znow zmiany Wisnia poleciał (oficjalnie nie ) nowy Stary dyrektor wrócił co tam sie dzieje .......

gość

wyniki finansowe widzę. cienko - straty 16% do 20 % ilu mają handlowców aktywnych? jaką strukturę sprzedaży - biura , samochody, wykwalifikowani handlowcy? produkty widzę skromne - czy nie wszystko widać na stronie? jaka jest kadra menagerska - kwalifikacje?

Były
@gość

Słabo, Słabo wyniki słabo okres świetność tej firmy minął została chciwość, manipulacja i szukanie Ludzi do pracy którzy nie wiedzą sami co z sobą zrobić, wpadną w sidła obiecywania, lojalek , obciążeń, to potem trudno się wydostać. Na WWW jakieś zmiany, jakiś sponsoring ale dla kogo to ważne jak czołowa kadry się nie zmienia. Sam Prezes trzeba oddać tytan pracy ale krętacz widzący świat po swojemy mało z kim się liczy, rozliczy Cię z każdej sekundy , zadań i celów. Uważaj na TZ to słabe ogniwo, gość bez honoru, manipulant i opowiadacz niestworzonych historii. Podpadniesz mu to nie popracujesz długo zryje Ci opinie a potem to już poleci łańcuchowo.

Tak6Nie1
@Były

opłaca się aplikować?

TakNie4
Adrian
@1209

Ja też jestem zainteresowany tym tematem, więc chciałbym wiedzieć, czy wato składać CV. Widziałem, że firma szuka pracowników produkcji, magazyniera, pracownika ochrony i programisty. Czy praca jest w systemie zmianowym i można w związku z tym uzyskać dodatki finansowe?

gość

witam, Jest ogłoszenie na dyrektor sprzedaży w Drozapol. Czy ktoś wie z kim tam poważnie rozmawiać o tym stanowisku? Czy ktoś tam na kwalifikacje z doświadczeniem prowadzenia biznesu na poziomie europejskim? widzę różne opinie. Czy Drozapol wie ile zarabia dyrektor? 10 tys euro?

TakNie

Czy w firmie Drozapol-Profil S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

TakNie1
Nick

Tak

M.
@Nick

Tak są lecz nie płacą za szkolenia obowiązkowe.

maciej

To co się dzieję w tej firmie to jakieś nieporozumienie. Zarówno ze strony WR oraz TZ. Drozapol Profil "Ludzie są najważniejsi" działalność na pokaz a w rzeczywistości traktowanie pracownika jak śmiecia bez podstawne insynacje , łamanie zasad kodeksu pracy, bhp, czy też wzywiska, sugerowanie choroby psychcznej to jest to co może spotkać Ciebie w DrozapolProfil Nie polecam były pracownik

Sławomir
@maciej

Zarzuciłeś firmie poważne przestępstwo, jakim jest niewątpliwie łamanie kodeksu pracy. Nie podałeś, jednak żadnych przykładów, które potwierdziłyby Twój wpis. Czy mógłbyś to zrobić? Niestety na chwilę obecną trudno stwierdzić, czy rzeczywiście jest tak, jak napisałeś.

M.
@Sławomir

Podobno inspekcja pracy była tej fimie. Ja też się zastanawiałem się czy nie zgłosić tego co się dzieje w Drozapol Profil.

ktoś

Tak17Nie1
Kjt

Produkcja- myslisz , ogarniasz... jestes facetem nie picza, poradzisz sobie, zarobki ... minimal na poczatek , pokazesz ,ze potrafisz = podwyzka. Handlowcy- wiadomo , ze to obiboki , nic nie robia i chca kase - sprawdzisz sie, zarobisz. Chcesz służbowe autko i benefitki , zapomnij , nie dla cieniasow. Pracuje tu od roku , widomo jak w kazdej firmie , pokazujesz ,ze Ci zalezy idziesz w gore (zarobki) , robisz na (usunięte przez administratora) , pomachamy Ci .

TakNie6
Sławomir
@Kjt

Pracujesz od roku więc jesteś już doświadczonym pracownikiem. Wspominasz o wynagrodzeniu, więc może mógłbyś napisać jaka jest jego wysokość. Chętnie też dowiem się jakie dodatki oferuje pracodawca. Myślę o premiach, dodatkowo płatnych nadgodzinach lub prywatnej opiece medycznej. Podziel się proszę tymi informacjami.

były pracownik
@Sławomir

Panie Sławku pracowalem tam i powiem tak płaca 10 zl netto a dodatki które Pan wymienił nigdy nie było i nie bedzie jedynie można o nich po śnić pozdro

Agata
@były pracownik

@były pracownik Benefity czasem wyrównują niskie wynagrodzenie. W Drozapol-Profilbmozna chociaż robić nadgodziny?

Karol

Trudno dowiedzieć się coś o pracy w firmie. Jest tak dobrze i rzadko piszecie?

Tak1Nie3
Lotoman

Witam. Jaka jest atmosfera w firmie Drozapol? Widzę ogłoszenia na magazyn i produkcję. Jak zarobki? Warto się zachaczyć ?

TakNie1
Kandydat

Byłem na rozmowie o pracę. Commercial Director twierdzi, że premie dla handlowców są wyższe niż zarobki Prezydenta RP. Szkoda, że mnie nie przyjeli:)

Tak3Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Drozapol-Profil S.A. - Bydgoszcz