Opinie o Drozapol-Profil S.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Drozapol-Profil S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Drozapol-Profil S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drozapol-Profil S.A. w Bydgoszcz

Rambo wędkarz

Niestety, potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Daleko od tej firmy, przestrzegam wszystkich!!!! Kończę idę na ryby????

Wielorybnik

Panie NEMO za chwile to sam zostaniesz w tej firmie bo ludzie z niej uciekają jak z tonącego okretu .

dj bobo

Cześć Prezesie czym się smucisz . Ze wsi jesteś na wieś wrócisz . Dziś pozycja milionera , nie ustawi Cię od zera . No bo prawda jest tu taka , wielu ma Cię za buraka. Nagraj płytę więc z ochotą może stanie się i złotą .

Czy w Drozapol-Profil S.A. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Najczęściej tak. Ale ogólnie odradzam.

Katarzyna
@Anna

Ojej, dlaczego odradzasz? :/ Mogłabym poznać jakieś uzasadnienie?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Drozapol-Profil S.A.? Czy kandydat na stanowisko Asystent /tka Handlowa powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Sygnalista

Panie Prezesie. W Carrefourze pracownicy dostali talony na swieta za 750 zl, w T-Mobile po 500 EUR, w Biedronce 1000 zl. To w Drozapolu chyba dal Pan talony po 1500 zeta ? Nie wierze ze taka firma, spólka gieldowa, z takimi mozliwosciami, o ktorych mozna czytac w raportach nie docenia pracownikow...Panie Prezesie sypnij Pan groszem pracownikom. Podatkow i tak Pan nie placisz. Wyciskasz Pan tych niepelnosprawnych, z PRONU ciagniesz kase, a pracownicy slepną. Dostajesz Pan ordery od wlodarzy miasta, a do skarbca miejskiego niewiele dajesz. Piszesz Pan jak inwestujesz w te kadrę, czego to dla nich nie robisz, a ile szkolen to oni nie mają....a potem sie okazuje ze byle kasjerka ma lepsze dochody niz ci pracownicy tej wielkiej, rozwojowej spolki akcyjnej !

WR jest (usunięte przez administratora) wykorzystujący pracowników i nie mającym za grosz honoru. Ponadto oszust i manipulant ! Odradzam pracę i współpracę w tej firmie. Zresztą firma idzie na dno i w branży jest znana jedynie z niesolidności, nieterminowości oraz coraz ciemniejszych interesów. Mam nadzieję że prezes źle skończy na tych swoich przekrętach. Jak ci ludzie mogą w nocy spać ??? NIE POLECAM, OMIJACIE DUŻYM KRĘGIEM!

Były

(usunięte przez administratora) manipulant i (usunięte przez administratora) Wiecie o kim to mowa. Popytajcie, poszukajcie i będzie wszystko jasne. Tyle w temacie.

ponurak

Nowa siła w oddziale Śląsk ma wzmocnić działania - czekamy na efekt

praca biurowa lub w terenie

Witam, a moze ktos sie wypowieziec, kto pracuje w biurze ? jaka atmosfera, czy wynagrodzenie na czas, staz pracy - czy mozna liczyc na wieloletnią współprace ? ... ewentualnie czy macie pracownikow terenowych, jak u nich sytuacja wyglada? oraz czy stosowane sa np umowy o zakazie konkurencji ? firma niby sie rozwija, pytanie czy warto aplikowac ? Dziękuje

Były
@praca biurowa lub w terenie

Inwigilacja , sprawozdania , raporty , brak możliwości rozwoju. Kolejne kluczowe osoby odchodzą nie polecam. szkoda czasu .......

praca biurowa lub w terenie
@Były

witam, uważam, ze sprawozdania, raporty to norma - jakos firma musi chcieć i mieć informacje zwrotna z tego co sie robilo np w terenie, u danego klienta... Bardziej interesuje mnie forma umów, jakie maja, czy jest jakas uowa o zakazie konkurencji (niekotrzy ponoc nadal to stosują). Pytam bo pojawilo sie sporo ogloszen z praca w terenie, nie wiem czy warto aplikowac? czy duze rotacje, czy mozna liczyc na dlugi staz pracy

Czym Drozapol-Profil S.A. zachęcają? Jakie mają dodatki?

NIC, niskie zarobki, brak podwyżek, zero dodatków i rzeczy, które w innych firmach to podstawa. Całość przypomina przedsiębiorstwo rodem z PRL-u...

ByłyPracownik2

Racja święta. Firma naprawdę rodem z PRLu. System motywacyjny.. hmm...3 mc umowa zlecenie na warunkach umowy o pracę. Kpina. Jeśli nie jesteś wyznawcą kościoła WR to nic nie masz. Nic od Ciebie nie zależy, a raportujesz i rozliczają jakbyś co najmniej robił deale na miliony zł. Jak Ci się trafi już jakiś obiecujący klient to Ci go z miejsca stare wygi sprzatną spod nosa. Szef mitoman o wybujałym do granic możliwości ego. Nie życzę im źle ale jak coś się nie zmieni to taniością bylejakością i na fejmie prezesa daleko nie zajadą.

prawda obiektywna

witam w ,,firmie,, Drozapol - Profil SA w Bydgoszczy brakuje tylko jednego.. Strażników na hali z karabinami i z psami z pianą na pyskach a i jeszcze jednego obowiązku klękania przed szefostwem z tego tylko powodu aby podziękować że się przyszło tam bo nikt normalny tam nie chce pracować przykład? zatrudnianie więźniów a dlaczego? no chyba każdy kto to czyta sam się domyśla dlaczego. Pozdrawiam i proszę omijać tą pseudo firmę z daleka bo nie zarobi się tam a jedynie można się nabawić choroby układu nerwowego

Lucky
@prawda obiektywna

Jedyne co dobrze pamiętam z tej firmy to niektórzy koledzy i na czas wypłaty.Na produkcji brygady, które niby współpracują ale faktycznie podpuszczają szefów na siebie , "podkradają " co lepsze zrywki itd,itd.Jeżeli komuś niezbyt zależy na atmosferze w pracy to i owszem do zaakceptowania!!

prawda obiektywna
@Lucky

gdy nie ma dobrej atmosfery wśród załogi na produkcji to nigdy nie było i nie będzie wydajności bo praca w stresie nigdy nie owocuje wydajnością lecz jest zarzewiem często urazów i zbiegiem nieszczęśliwych wypadków

Ser

Witam jest masakra kierowcy nie zakładają maseczek i. Nikt tym się nie zajmie brak słów

Góra

Jaka sytuacja w firmie ? Jakie nastroje ?

Ktoś

Hehehe znow zmiany Wisnia poleciał (oficjalnie nie ) nowy Stary dyrektor wrócił co tam sie dzieje .......

gość

wyniki finansowe widzę. cienko - straty 16% do 20 % ilu mają handlowców aktywnych? jaką strukturę sprzedaży - biura , samochody, wykwalifikowani handlowcy? produkty widzę skromne - czy nie wszystko widać na stronie? jaka jest kadra menagerska - kwalifikacje?

@gość

Słabo, Słabo wyniki słabo okres świetność tej firmy minął została chciwość, manipulacja i szukanie Ludzi do pracy którzy nie wiedzą sami co z sobą zrobić, wpadną w sidła obiecywania, lojalek , obciążeń, to potem trudno się wydostać. Na WWW jakieś zmiany, jakiś sponsoring ale dla kogo to ważne jak czołowa kadry się nie zmienia. Sam Prezes trzeba oddać tytan pracy ale krętacz widzący świat po swojemy mało z kim się liczy, rozliczy Cię z każdej sekundy , zadań i celów. Uważaj na TZ to słabe ogniwo, gość bez honoru, manipulant i opowiadacz niestworzonych historii. Podpadniesz mu to nie popracujesz długo zryje Ci opinie a potem to już poleci łańcuchowo.

@Były

opłaca się aplikować?

Adrian
@1209

Ja też jestem zainteresowany tym tematem, więc chciałbym wiedzieć, czy wato składać CV. Widziałem, że firma szuka pracowników produkcji, magazyniera, pracownika ochrony i programisty. Czy praca jest w systemie zmianowym i można w związku z tym uzyskać dodatki finansowe?

gość

witam, Jest ogłoszenie na dyrektor sprzedaży w Drozapol. Czy ktoś wie z kim tam poważnie rozmawiać o tym stanowisku? Czy ktoś tam na kwalifikacje z doświadczeniem prowadzenia biznesu na poziomie europejskim? widzę różne opinie. Czy Drozapol wie ile zarabia dyrektor? 10 tys euro?

Czy w firmie Drozapol-Profil S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Tak

M.

Tak są lecz nie płacą za szkolenia obowiązkowe.

maciej

To co się dzieję w tej firmie to jakieś nieporozumienie. Zarówno ze strony WR oraz TZ. Drozapol Profil "Ludzie są najważniejsi" działalność na pokaz a w rzeczywistości traktowanie pracownika jak śmiecia bez podstawne insynacje , łamanie zasad kodeksu pracy, bhp, czy też wzywiska, sugerowanie choroby psychcznej to jest to co może spotkać Ciebie w DrozapolProfil Nie polecam były pracownik

Sławomir
@maciej

Zarzuciłeś firmie poważne przestępstwo, jakim jest niewątpliwie łamanie kodeksu pracy. Nie podałeś, jednak żadnych przykładów, które potwierdziłyby Twój wpis. Czy mógłbyś to zrobić? Niestety na chwilę obecną trudno stwierdzić, czy rzeczywiście jest tak, jak napisałeś.

M.
@Sławomir

Podobno inspekcja pracy była tej fimie. Ja też się zastanawiałem się czy nie zgłosić tego co się dzieje w Drozapol Profil.

ktoś

witam Panowie piszący zarządzie i dyrektorze maja rację. Bardzo niskie kwalifikacje, a wynikają one z tego że nigdzie w poważnych firmach nie pracowali i nie mają pomysłu na prowadzenie firmy oraz kadry z doświadczeniem europejskim( bazują na chłopcach z podwórka). Pracują jak cinkciarze pod pewexem - dolary sprzedając- kogo się da wydymać to ok. Firma nie ma perspektyw rozwoju i idzie na dno. Zarządzanie z epoki PRL - \Warunki jak na dworu w Ciechocinku. Brak działu sprzedaży. Brak magazynu z towarem podstawowym, sprzedaż na hasło bierzesz kliencie to co mam lub spadaj. Sprzedaż śmieciowego towaru po bardzo niskiej marży. Brak działu sprzedaży bo doświadczony handlowiec wie więcej o rynku niż dyrektor.(zresztą wychowanek prezesa i na takim samym poziomie - niskim). Firma pracuje na tzw. dealach - kup i spadaj . Opinia odbiorców poważnych na rynku jest jaka - zadzwoń do kilku swoich klientów i hurtowni to się przekonasz. Chcesz zrobić sobie wstyd w Polsce to pracuj tam a z zapaści wyciągać trupa się nie da . Ta firma 10 lat temu mogła jeszcze działać , lecz trzeba inwestować w kadrę co ma pojęcie o planowaniu i realizacji. Pamiętaj Barana nie nauczysz gwizdać bo całe życie beczy.

Kjt

Produkcja- myslisz , ogarniasz... jestes facetem nie picza, poradzisz sobie, zarobki ... minimal na poczatek , pokazesz ,ze potrafisz = podwyzka. Handlowcy- wiadomo , ze to obiboki , nic nie robia i chca kase - sprawdzisz sie, zarobisz. Chcesz służbowe autko i benefitki , zapomnij , nie dla cieniasow. Pracuje tu od roku , widomo jak w kazdej firmie , pokazujesz ,ze Ci zalezy idziesz w gore (zarobki) , robisz na (usunięte przez administratora) , pomachamy Ci .

Sławomir
@Kjt

Pracujesz od roku więc jesteś już doświadczonym pracownikiem. Wspominasz o wynagrodzeniu, więc może mógłbyś napisać jaka jest jego wysokość. Chętnie też dowiem się jakie dodatki oferuje pracodawca. Myślę o premiach, dodatkowo płatnych nadgodzinach lub prywatnej opiece medycznej. Podziel się proszę tymi informacjami.

@Sławomir

Panie Sławku pracowalem tam i powiem tak płaca 10 zl netto a dodatki które Pan wymienił nigdy nie było i nie bedzie jedynie można o nich po śnić pozdro

Agata
@były pracownik

@były pracownik Benefity czasem wyrównują niskie wynagrodzenie. W Drozapol-Profilbmozna chociaż robić nadgodziny?

Karol

Trudno dowiedzieć się coś o pracy w firmie. Jest tak dobrze i rzadko piszecie?

Zostaw merytoryczną opinię o Drozapol-Profil S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Drozapol-Profil S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Drozapol-Profil S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drozapol-Profil S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drozapol-Profil S.A.
1.8/5 Na podstawie 558 ocen.

Drozapol-Profil S.A.