counter
2 5 31 5 1

Czy w Mgl Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Tomasz Nowy wpis

Mgl ma pracę dla spawacza i operatora maszyn - ilu zmianowa jest praca na tych stanowiskach? Grafik pracy jest elastyczny czy godziny zatrudnienia są ustalone odgórnie?

Grzegorz

Witam pracowałem zimową porą na wiertarkach nikt mi nie ubliżał ani nie kazał zostawać po godzinach ale tyrać i przewalać takie tony żelastwa za tak małe pieniądze to odradzam.Warunki szkodliwe na dzień dobry czarne chmury siwy dym .Ludzie boją się odezwać i walczyć o swoje jak odezwałem się o większą pensje to byli kierownicy niezadowoleni.

Pracownik Wiertarek Nowy wpis
@Grzegorz

Ta firma to (usunięte przez administratora).. W Rawie odkąd obsadzili Danielka na kierownika to pracownik nic nie może wywalczyc. Kiedyś jak był Orzech to było ok, jedyny kierownik z góry który potrafił zrozumieć pracownika. Obsadzaja swoich funfelkow na lepsze stanowiska. Typowy pracownik musi przerzucić tony zelastwa za grosze.. Bardzo słaba jakość powietrza na hali, dawno już powinna inspekcja się tym zajac, w tej kwestii nic sie zmienia. Ludzie się truja tym syfem a góra na to nic...Nie polecam firmy jeżeli chodzi o start kariery.. Co prawda ludzie którzy pracują produckyjnie sa ok to trafia się też rodzynki i ananaski

nick Nowy wpis
@Pracownik Wiertarek

każdy ma swoich zwolenników jak i przeciwników. jak ci tęskno za orzechem to ruszaj za nim nie chcę cię obrażać ale zrozumiecie się

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 87 dni.

Czy w obrębie jednego działu w Mgl Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Czy w Mgl Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Kierownik
@Pytanie

Jak sam sobie kupisz to będziesz miał paczkę,pieniędzy też nie ma bo kryzys (Covidowy)

byly
@Kierownik

kryzys? widziales? czy tak mówiom?

Maja
@Kierownik

Możesz napisać coś więcej o tej sytuacji? Twój komentarz nie jest do końca jasny. Czy wynagrodzenia dla pracowników zostały obniżone, czy masz na myśli to, że firma korzysta z tarczy? Powiedz proszę, czy coś się zmieniło w kwestii godzin pracy bądź też ogólnych warunków. Na stronie internetowej widzę sporo ogłoszeń, dlatego sytuacja nie wydaje mi się zła. Chętni mogą dowiedzieć się więcej tutaj: https://www.mgltechnika.pl/praca/

Kiero
Kandydat
@Maja

Firma miała bardzo dobry 2020 rok. Mnóstwo zamówień, praca 6-7 dni w tyg. W marcu , kwietniu i maju zabrali pracownikom premie mimo że to były bardzo dobre miesiące dla firmy. 31 marca pracownicy dowiedzieli się że nie będą mieli premie za marzec. Po prostu (usunięte przez administratora) Niektórzy byli w pracy 230-240h. Social skasowany, żadnych paczek,bonów świątecznych, nic. Kierownictwo ,liderzy o wszystko się czepiają, o najmniejszą (usunięte przez administratora) A sami jak coś źle zrobią to perfidnie zgonia na pracownika. (usunięte przez administratora) Nie jestem rozżalonym byłym pracownikiem który teraz się msci na firmie. Pracowałem kilka lat , sprawdziłem się, awansowałem z lakierni na produkcję, przeszedłem kilka działów. Sam odszedlem, bo stwierdziłem że praca w tej firmie mnie wykonczy. I fizycznie i psychicznie. Jak ktoś myśli nad pracą tam to stanowczo odradzam. Praca jest ciężka,w zdumieniu, halasie i ciągłym stresie i (usunięte przez administratora) . Zapiepszasz,starasz się A taki mucha przyjdzie i z uśmiechem na twarzy powie że masz zebrana premie bo parę sztuk profila źle przewierciles.(usunięte przez administratora)

Alfa
@Kiero

A kyo mial zaplacic ze te profile. Popsules to ci potrącili do kogo pretensja

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ania

@grzegorz i co wywalczyłes większa pensje ?

Ile jest zmian w Mgl Sp. z o.o.?

Zona prezesa
Kandydat

3 zmiany 6-14 14-22 i 22-6

3 zmiany

Długi nos

Wreszcie uwolnilem sie od tego dziadostwa w tym zakładzie brakuje osób myślących na stanowiskach kierowniczych jest ich bardzo dużo wszystkie stanowiska są obsadzone po znajomości właścicielowi na tym zakładzie chyba nie zależy albo nie wie co tu się dzieje np na lakierni bramy są malowane po 8 razy nie wierze ze to sie dla zakładu opłaci że spawalni do malowania często dawali niedospawane duże ilości trawesow dyrektor i kierownicy uważali że właściciel sie już dorobił kierownictwo dziala na nie korzyść zakładu oni nie szanują ani pracownika ani właściciela pracownikom mówią zwalniajcie sie z pracy tutaj będzie coraz gorzej ja podeszłam nie miałem zamiaru czekać na likwidację zakładu i chodzić po sądach po moja wypłatę nikomu tego zakładu nie polecam to jest (usunięte przez administratora)

Przemek

Dobra firma pod każdym względem. Oby tylko kryzys sanitarny nie namieszał zbyt mocno.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 392 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Mgl Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Byly

Odradzam tam pracowac , zarobki wzgledem nalozonej sily pracownika nieadekwatne do siebie . Trzeba dobrze doginac i przewalic troche ton zeby zarobic . Plusy to atmosfera miedzy pracownikami, socjal i ubezpieczenie od calisci zarobkow . Ale kokosow tam sie nie zarobi .

Mirosław
@Byly

Ilugodzinny system pracy panuje w firmie Mgl? Możesz przedstawić dokładnie, jak wygląda wynagrodzenie, które oferuje ten pracodawca? Czy jest ono uzależnione od doświadczenia i umiejętności zatrudnionego pracownika, czy może każdy ma taką samą stawkę? Chciałbym dowiedzieć się, jak to wygląda.

Pomyślcie!!
@Mirosław

Skąd wogóle taka informacja że trzeba zostawać po godzinach? Ja polecam pracę tu i proszę nie piszcie bzdur!!!!!

Życzliwy
@Mirosław

Jest to trzy zmianowka praca w akordeonu przynajmniej na spawalni .Młody spawacz na okresie próbnym zarabia stawkę godzinowe niezależnie ile zrobi .Jak niewyrabia normy minimalnej na godzinówke to go jak najszybciej przeżucaja do brygady żeby na niego zarabiała albo wywierała ogromną presję psychiczną .Tym samym przełożeni mają z głowy wydajność nowego. Zaś gdy świeży pracownik jest wydajny to jest odwrotnie trzymają go jak najdłużej na godzinowe .A presja brygady znowu jest ogromna ponieważ praca nowego jest wbijana na brygadę z ktòra pracuje. Nie myśl że brygada wtedy zarobi bardzo dużo. Są tam zatrudnieni od tego ludzie którzy tak przygotowywuja prace na brygade , żeby dniowka nie wyszła za duża.☺gdy wchodzą nowe detale do po spawania to zapłata za nie jest tak przeliczona że chodź bys pękł to nie zarobisz dniówki. Jest to zrobione po to by brygada (zwykle 4 osoby. )Nie zarobiła zbyt wiele. Tak że dwóch tyra i zarobią dobrze a dwóch dostanie taka pracę że choćby się zesrali to nie mogą zarobić dniówki czasami we dwóch zarobią jedną dniowkę .potem jest to zsumowane i podzielone na brygade (4 osoby). Prace w MGL gorąco polecam (jak zesłanie do Łagów )

Pracownik firmy

Ja również nie polecam pracy w tej firmie warunki to koszmar, zadymienie jest takie że nie widać końca hali. Atmosfera między pracownikami jest bardzo dobra ale brakuje ogólnego zgrania chyba dlatego że jest to praca na akord i każdy martwi się o to żeby jakoś zarobić dniówke więc każdy przystaje na nierozsądne wytyczne zarządu. Zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy. Chcieliśmy podwyżke to usłyszeliśmy takie słowa"przychodźcie na nadgodziny to więcej zarobicie" a po pół roku albo nawet mniej dyrektor zakazał nadgodzin bo nie ma tyle pracy. Na początku 2017r. była podwyżka 1zł/h brutto a w żeczywistości zarabialo się o 300-400 zł mniej na miesiąc bo nie ma nadgodzin. Pracowik w tej firmie nie ma nic do gadania tylko ma zapier... przy maszynie a jak coś nie pasuje to chętnie zabiorą premie.

Mirosław
@Pracownik firmy

Z uwagi na opisane przez Ciebie warunki na hali pracodawca zapewnia pracownikom odpowiednią odzież ochronną? Czy również w związku z tym, że jest mniej pracy, to firma redukowała etaty pracownicze, czy może każdy pozostał na swoim stanowisku i nie było zwolnień? Jeżeli możesz, to sprecyzuj swój wpis, odpowiadając na te pytania. Z góry dziękuję.

Obecny
@Mirosław

To jest jeden z niewielu plusów tego zakładu. Nie redukują etatów mimo mniejszej ilości zamówień. Każdy nowy pracownik dostaje odzież robocza + buty(za darmo nikt by ich nie chcial) ale to chyba norma w każdej większej firmie produkcyjnej.

Maja
@Obecny

Super zatem słyszeć, że mimo nieco mniejszej ilości zamówień, firma Mgl nie redukuje etatów - to dobrze świadczy o tym pracodawcy. A co powiedziałbyś na temat zarobków? Czy w ostatnich miesiącach wysokość wynagrodzenia podstawowego jest trochę wyższa? Bardzo Cię zachęcam do dalszego uczestniczenia w dyskusji!

Prezes

Plusy: fajna atmosfera między pracownikami,... i to by było na tyle. Minusy: nieadekwatne zarobki do wykonywanej pracy, trzeba zapiepszac jak w kolchozie a i tak usłyszysz że za wolno, żel itd. Liderzy na okrągło powtarzają że zabiorą premię, z byle czego robię aferę, nawet jak sami popełnia błąd to zwalaja na pracownika. Najgorszy oczywiście jest Jacek M. (usunięte przez administratora) burak i prostak. Co chwilę drze się na pracowników, wyzywa. Psychopata!!!! A jak się "uprze" na kogos to gnębi,wymyśla jakieś błędy byle by gościa zgnoic i pokazać kierownikom że się nie nadaje do roboty. Góra dobrze wie jak się zachowuje , sporo skarg było na niego ale nic mu nie zrobili. Nawet opierdolu nie dostał. Odradzam szukanie tam pracy!! Chyba że na magazynie, tam jest podobno ok.

robol
@Prezes

nie polecam tej firmy masakra nie ma głów do rządzenia najgorszy jest suchy ,wymyślił fartuchy na spawalni które odbijają promieniowanie podobno 10krotni powyżej normy i wiele innych rzeczy które są do (usunięte przez administratora) ,pracownika to by zdeptał jak by mógł . za to kier.R.M sie poprawił jest ok czasem mu odje..e ale ujdzie LIderzy w większości to(usunięte przez administratora),.Słoik, boczek, gruby jeszcze ktos sie znajdzie oni są ok. trzeba u nich dobrze wykonywać robote ale jak sie coś rozwali albo coś trzeba poprawić to godziny dobiją bez słowa .ogólnie w firmie trzeba zapitalać żeby zarobic to nie jest praca dla tych którzy pracowali na godzine spokojnie dokładnie itd. tu jak nie będziesz doginał to nie zarobisz (oczywiście odbije się to na zdrowiu ). ludzie z godzinówki też sie muszą natyrać i zarobią grosz jednym słowem masakra ,to nie jest ta sama firma co jeszcze 6-8 lat temu.Dymu na halach siekiera można sie zatruć .

Joker

Praca w M G l to koszmar pracowałem tam kilka miesięcy po 10 i 12 godzin dziennie w warunkach nie ludzkich w tym zakładzie jest bardzo ciężka praca jeśli chodzi o ewidencję czasu pracy to kierownicy wklepuja w komputery to co chca w zakładzie nie ma wentylacji z pieca lakierni proszkowe wydobywają gęste opary które mogą powodować nowotwory niepłodność psucie zębów i łysienie na hali od tych oparów jest ciemno to jest typowy kołchoz i dziadostwo w którym (usunięte przez administratora) co płacą nawet inspekcja pracy się nimi nie interesuje mimo że jest tam dużo wypadków dobrze że tu już nie pracuje każdemu odradzam pracy w tym dziadostwie

Uciekinier

Uciekinier plusy dobrze że tu już nie pracuje minusy za dużo nierobów pracowałem na lakierni tam rządzi niekompetentny koordynator i ośmiu głupich kierowników tam brakuje ludzi do pracy w której trzeba przerzucić 15 ton za 15 zł brutto na godzinę pracownicy są zastraszania i wyzywani od nierobów przez kierowników warunki pracy rodem że średniowiecza praca w warunkach szkodliwych bardzo ciężka i dużo wypadków przy pracy dla ludzi mocnych i głupich każdemu kto się szanuje nie polecam pracy na lakierni

Nie chcesz już słuchać plotek na temat firmy MGL Sp. z o.o.? Wypowiedz się o niej na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Mgl Sp. z o.o. - Rawa Mazowiecka

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad