Opinie o Metalbud w Rawa Mazowiecka

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Metalbud. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Metalbud o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metalbud w Rawa Mazowiecka

Coś aktualnego o firmie Metalbud ? Jaka stawka na cnc ? Rzeczywiście jest tak strasznie tam ?

@Robert

Hahahaha 30 zł brutto w Metalbudzie chyba nikt nie ma. Ogólnie szału nie ma, jak przychodzisz do roboty nawet z doświczeniem to nie dadzą ci dobrej stawki tylko minimalną. Ludzie są tam zawistni jesli dowiedzieli by się ze masz podobną stawke jak gościu który pracuje z 5 lat, to cie zniszczą psychicznie.

Przeczytałem w waszych opiniach, że 30 zł brutto na godzinę chyba nikt nie ma. Ale też ktoś wspomniał, że na nadgodzinach można dorobić. Na jakim stanowisku można złapać najwięcej nadgodzin? Fajnie by też było wiedzieć jak płatne są te nadgodziny.

Serio? Ja jestem zainteresowany ofertą dla operatora dźwigu i tam podali stawkę 9 000 - 12 000 zł brutto... To wychodzi dużo więcej niż ta stawka, o której piszesz. Chyba, że na tych stanowiskach akurat więcej płacą? Nie chciałbym żeby okazało się, że trzeba robić wiele nadgodzin, aby uzyskać takie wynagrodzenie.

Bartus
@Nowy

Zalezy ja dużo potrafisz, ale 20 plus brutto

Robert
@Bartus

To przecież praktycznie minimalna ;o Chyba podałeś stawki dla ludzi bez jakiegokolwiek doświadczenia, tak?

Mix
@Nowy

Nie jest, (usunięte przez administratora) takie. 21 brutto

Robert
@Mix

No ale to świeżaki, tak? Doświadczony te 30 brutto weźmie chociaż? Niech mi ktoś odpowie...

@Robert

Nie ale naobiecuja ci premie których po kilku miesięcy nue zobaczysz na oczy

Łucja
@Walendzik

A jakie premie konkretnie obiecują? A jak nawet ktoś wyrobi premię to ich nie dają? Pytam tak, bo ja np. w jednej firmie miałam tak, że te premie były nie do wyrobienia. No i faktycznie je dawali, ale żeby zrobić plan, graniczyło to prawie z cudem.

Pracownik Nowy wpis

Barbara

Możesz powiedzieć, co dokładnie robi ten kierownik? Czy na te oficjalne skargi była jakakolwiek odpowiedź z ,góry, czy temat został całkowicie przemilczany?

Martyna
@Barbara

głównie wrzeszczy, obraża na temat wykonywanej pracy oraz komentuje wygląd współpracownic stawka około 20 zł na godzine

Marina Nowy wpis
@Martyna

Komentuje ich wygląd? Ale w jakim celu w ogóle? Niestety nie widzę pierwszego wpisu w tym temacie, z odpowiedzi wnioskuję tylko, że były w tej sprawie jakieś skargi. Udało się coś załatwić do tej pory? Zachowanie kierownika się zmieniło?

rudy

Super firma generalnie idzie sie dorobić "po godzinach" dobre podejście włascicieli jeżeli chodzi o wynoszenie złomu stawka godzinowa ogólnie słaba ale jeżeli masz układy to na lewo idzie spokojnie nie jedna wypłate skubnąć

Metalbud prowadziła rekrutację na stanowisko Monter konstrukcji stalowych. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
też były

Jestem byłym pracownikiem Smartecha teraz to żałuję że odszedłem do innej firmy miało być 2x więcej, niestety wszystko do bani nawet nie ma szatni, przychodzisz w tych samych ciuchach co pracujesz, kanapki jesz na stole spawalniczym, jeden walki smród, o podwyżkach corocznych zapomnij. Drugiej takiej firmy w okolicy jak standardy Metalbud czy Smarttech trudno znaleźć.

Iza
@też były

Czyli firma nie zapewnia ubrania roboczego ?

@też były

Ja znalazłem i zarabiam sobie 7k miesięcznie:) a nie 3 jak w smartgownie. Pozdrawiam

Łucja
@Walendzik

No to mega! A z premiami te 7000 ? Czy bez?

@Łucja

bez premii , czysta godzinówka :)

@Walendzik

o to ładnie. :D czyli z premiami ile mogłoby tak w praktyce być? Jak trudne są aktualnie do wyrobienia, mogę poprosić o więcej informacji na ich temat?

Martin
@Marta

Nie ma premii. Poprostu czysta godzinowka. Ja wolę się ugadywać na godzinowke dobra bo premia to wiadomo raz jest a raz jej nie ma. Jeśli chodzi o uprawnienia to wszystko jest w onternecie ,ja robilem w zdunskiej woli

Ewelina
@Martin

A da się coś wynegocjować czy wszyscy tak samo zarabiają? Niektórzy pracodawcy nie mają nic przeciwko. Można powiedzieć, że wiem z doświadczenia. Kobietom i mężczyznom płacą równo?

Martin

Ile zarobi obecnie spawacz w Metalbudzie ?

Katarzyna

Firma na strone firmy dodała ofertę pracy dla magazyniera. Warto aplikować na to stanowisko? Dobrze można zarobić? Bo nie podali tam zarobków. Ale napisali że jest jakiś motywujący system premiowania. Na czym on polega?

W Wysogotowo Metalbud poszukuje pracownika na stanowisko Brygadzista. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Daj znać, jak on wyglądał. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Panciekawski

A jest możliwość aplikacji na stanowisko brygadzista? Na jakim dziale?

dzień dobry na jakie warunki pracy może tutaj aktualnie liczyć szlifierz? Można prosić o przybliżenie potencjalnych zarobków? Pytam, bo na stronie ogłoszenie wisi od czerwca i zastanawiam się czy nikt nie aplikował jeszcze czy prowadzony jest stały nabór? Ilu szlifierzy pracuje tu obecnie?

Szlifierz
@Marta

Cały czas potrzebują ludzi, warunki godne

Zainteresowana

Czy aktualnie w firmie są przyjęcia na kontrolę jakości?

dajtasobie spokoój

Umawiasz sie z kierownikiem na kooperacje a on Ci potem daje polowe mniej hajsu bo mowi ze prad.gaz itp :D DAjta sobie spokoj z ta Firma :D chyba ze chcesz zarabiac 3k miesiecznie

Iza
@dajtasobie spokoój

3 tysiące to nie jest aż tak źle. Przynajmniej dla mojego taty... A czy coś oprócz tego obcinania kasy jest nie tak w tej firmie ?

@Iza

Zastraszanie ludzi jest niesamowite, nie polecam. 3 tysiące dobrze dla spawacza ? Tyle to mona zarobić wszędzie nie psując sobie zdrowia

Katarzyna
@Walendzik

To w takim razie ile Twoim zdaniem spawacz powinien zarabiać na ręke?

@Katarzyna

Zależy od umiejętności i doświadczenia, ale 4tysiace to tak leciutko beż nadgodzin. A taki już dobry spawacz to tak z 5-8 tysięcy z większą liczba nadgodzin. Ja aktualnie zarabiam 50 zł na godiznne w innej firmie oczywiście:)

Urszula
@Walendzik

No to faktycznie, jest roznica... a pracowałeś może w tej firmie przez jakiś czas? :) Ciekawi mnie skąd tu trafiłeś po prostu

@Urszula

Pracowałem i znam temat. Nie polecam tej firmy

@Walendzik

Czyli podjęcie się pracy tutaj z przypadku? Czy ktoś jednak polecał?

Czy urlop w Metalbud jest płatny 100%?

nwnwnw

Tak

Pracuje w Tomaszowie Smart tech jest to firma z rawy metalbud. Jawne kłamstwo. Bardzo niska stawka godzinowa obiecane premie dodatkowe to jakieś obiecanki cacanki. Nie da się zarobic a wymagania w ogóle nie adekwatne do zarobków. Atmosfera między pracownikami to chyba jedyny +. Ogólnie nie polecam , kierownik mówi jedno a robi drugie

rudy
@Anonim

Kolego nie mogę się z tym zgodzić, jeśli ktoś przychodź do pracy tylko w celach towarzyskich to jest na plusie a jak chce zarobić to się da uwierz mi firma daje takie możliwości, popracuj sobie w innych firmach zwłaszcza gdzie masz co innego na papierze a co innego do ręki to będziesz miał porównanie.

Anon
@rudy

Kolego wiem jak jest. Umawiasz się na tyle a dostajesz (usunięte przez administratora) i tylko się denerwujesz po wypłacie:) właśnie pracuje sobie w innej firmie i zarabiam o wiele lepsze pieniądze. Pozdrawiam

Spawacz

Czy ktoś ma informacje na jaką stawkę może liczyć spawacz TIG/MiG z 4 letnim doświadczeniem? Jak wygląda system premiowania oraz nadgodzin w zakładzie?

Anon
@Spawacz

20/h

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Metalbud? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Annonymous

Dodatkowo platne

Jak wygląda podstawa w Metalbud?

Najwieksza stawka to chyba 24 zl brutto + premia

Mix
@anonymous

Coś nie doinformowany jesteś pracownik że tak (usunięte przez administratora) ????

@Mix

Z tego co wiem to tak jest ;) to moze doinformuj jesli wiesz cos wiecej ;)

Mlekoo

Witam. Pracuję na produkcji. Niestety chora atmosfera psychiczna chociaż fizycznie nie jest źle ale chyba trzeba będzie szukać czegoś innego bo zastraszanie ludzi jest straszne. Ostatnia akcja u chłopaków z działu elektrycznego. Mieli głośnik bluetooth, fajnie jak coś w tle sobie tam grało i każdemu to odpowiadało ale niestety szef produkcji zagroził z wielkim oburzeniem że ma to zniknąć bo jak nie to premie im znikną. Porażka.

Szymon
@Mlekoo

Oceniłeś atmosferę, która panuje na produkcji. W ostatnim zdaniu wspomniałeś o premiach, które mogą zniknąć, jeżeli pracownicy nie zrezygnują ze słuchania muzyki w trakcie pracy. Mógłbyś napisać, jakiego rzędu są to premie?

Xxx
@Szymon

Kwoty premi sa rozne. Jest to uwarunkowane stawką pracownika. Premia jest to kwota 30% wyliczane od wynagrodzenia godzinowego ( za kazdy dzien przepracowany; dni urlopowe nie sa brane pod uwage)

Xxx
@Mlekoo

Patrz...a na dziale elektrycznym mozna sluchac muzyki. Hmm...wiec albo tam obowiązują inne przepisy...albo tam ręka szefa nie siega... pozdrawiam

anon
@Xxx

a nadgodzinny sa brane pod uwage?

Czarny

Jedna moja rada dla młodych osób składających cv do firmy to taka by pod żadnym pozorem nie godzili się na stanowisko szlifierz. Robota tragiczna, ogromny syf, filtry niby są ale tak jakby ich nie było ( nie czyszczone). Praca ciężka, duży hałas, ogromne zapylenie i wibracje które dobrze na ręce nie działają. Oczywiście żadnego szkodliwego na tym dziale nie ma ponieważ gdy udajemy się do lekarza pracy w papierach mamy że narażeni jesteśmy na szkodliwe warunki tylko 4 godziny dziennie. Kpina i jawne oszustwo. To samo tyczy się stawek, starzy wyjadacze chleba na szlifierni mają stawkę godzinową max 24 brutto większość osób to 20 zl brutto albo i mniej. To za pracę która oferuje nam mega pył przez co z nosa nawet na drugi dzień wysmarkujemu lub kaszlemy czarnym syfem, wibracje przez co ręce drżą i są problemy z dłońmi, no i hałas dzięki któremu badania słuchu z roku na rok coraz gorzej wychodzą. Patrząc z tej perspektywy to wypłata to wielka KPINA. Poza tym jeśli komuś się wydaje że na szlifierni każdy głupi bez problemu da radę to jest w dużym błędzie, wbrew pozorom wydaje się być to łatwa praca chodź taka nie jest, dopiero po okolo roku czasu zdobywa się jako takie doświadczenie i wiadomo co z czym, choć i tak bardzo dużo jeszcze człowiekowi brakuje do tych osób co pracują dłużej. Na koniec chciałbym NIE pozdrowić lidera (rudego Shreka) za to że nie ma czym pracować ciągle brakuje szlifierek (bo nie chce mu się zanieść popsutych do mechaników albo wysłać na serwis) oraz asortymentu którym szlifujemy bo przynosi go jak na lekarstwo albo wcale niektórych rzeczy.

Chudy bil
@Czarny

Bez przesady !

Xxxx
@Chudy bil

Z czym ,, czarny " przesadził bo nie rozumiem? Moim zdaniem napisał jak jest. Widać na szlifierni nie pracowałeś

Wojtek

@aninymous i po jakim czasie taką stawkę można uzyskać?

@Wojtek

to zalezy od Twoich umiejetnosci

Jaka umowa obowiązuje w Metalbud podczas okresu próbnego?

zlecenie 3 miesiace

Zostaw merytoryczną opinię o Metalbud - Rawa Mazowiecka

• Jak się pracuje w Metalbud?

Zobacz opinie na temat firmy Metalbud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metalbud?

Metalbud
2.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • 3
    96-200 Rawa Mazowiecka