Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" w Poznań

la la la

Kordynator a na etsie taki blad zrobila. Oczywiscie nikomu tego nie powiedsiala

abcd

Racja, i co tu robic, ruda, we wszystkim chce nadrobic, a ze jest glupia, to tym bardziej, strzela glupa

Czarnajarocin

Nie trzymac reki nikomu nie bede ja nie z tych co tak robia mam zupelnie odwrotny charakter. mam nadzieje ze dostane te prace

były agent

Przyjdź to zobaczysz jak tu jest Jak będziesz trzymała głęboko palec a nawet rękę pod sam łokieć rudej w (usunięte przez administratora) plująca jadem po każdym słowie to będziesz miała tu (usunięte przez administratora) a jeśli nie to będziesz miała (usunięte przez administratora) a jak przyjdziesz tu to sama zobaczysz kto to jest ruda ( fałszywa )

Pracownik Ochrony

Przyjeżdżasz do biura podpisujesz około 30 stron umowy potem jest casting jak cię ubrać dostajesz rzeczy(prócz butów) czekasz na telefon kiedy możesz zacząc i finito.

Skąd jesteś, czy nie boisz się komputera

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Czarnajarocin

Czesc wszystkim Wlasnie widzialam ogloszenie jako pracownik ochrony powiedzcie mi fajnie tu jest po ile godz jestescie a dojazd na wlasna reke tak?

Lepiej było jej w czarnych, ale rudy bardziej pasuje. RUDE TO W KOŃCU FAŁSZYWE

lud

Ruda, jak sie Prezes dowie, to bedzie po Tobie

roz

Jazda, jazda...., ruda gwiazda, pisze, wymysla, szaleje, a lud z niej leje, jak Prezes to przeczyta, to sie ze smiechu posika

deb

Smiech na scenie, co sie odp.....w Guard, w Rabenie. Ruda szaleje ale nie na tej scenie.

kotek_mamrotek

Ludzie najpierw zacznijcie korzystać ze słowników,a dopiero później na forum się wypowiadać ;) Pozdro....

puska

oj, pusia pusia....

albi

dajcie spokój juz tymludziom to jest ich i tylko ich sprawa i nikogo innego jacy sa tacy sa kazdy to wie co ich zna ale to co jest miedzy nimi to jest tylko iz sprawa.

haha

Widze ze ludie wola tu wywalac wszystkie brudy i obgadywac innychrobia tak w pracy za plecami to co sie dziwic.jak sie nie ma odwagi pow komus prosto w twarz co sie o nim mysli to trzeba pisac tu.zal...jak ta cala firma

count

W czyimś oku drzazgę widzisz, a w swoim belki nie zauważasz. Weźcie sobie hejterzy to do serca.

DEM

i tak czasem bywa tu jedna zmiana i jeden kierownik chca żądzic wszyskimi

nun

a o czym z tym gburem miał marek rozmawiać...?

abc

Marek, super gość, po angiellsku śmiga ja mama królowa, sama przyjemność z nim pracować.......

DEM

KOGO MASZ NA MYŚLI.

dem

Ósme"cudo" znow na rudo ?

misiek

U p. Izy na zmianie sami wazni ludzie co każdy śmieje im sie za plecami.

狗屁-服务
@misiek

U Pani czy może Panny Izy ??? Pytam bo nie jestem pewny. Popytaj inspektorów, może oni będą coś więcej wiedzieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" - Poznań

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"