Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"

Poznań

Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"

Czyżby "sąsiad" za płotu szczerzył swoje zęby na smakowity kąsek jakim jest Raben?

Uszatek
@12345 15.05.2017 18:46

Wiadomo kto to pisze. Połamania ząbków na nowej drodze życia.

dcba
@Uszatek 17.05.2017 20:24
Wiadomo kto to pisze. Połamania ząbków na nowej drodze życia.

mylisz się ? będzie wielkie come back w roli inspektora?

madry

Podobno szykuja się zmiany. Braki, braki, wnerw szefostfa, ciekawe co z tego wyniknie. Wypad z Rabena?

ACBA

kabutobps ...A chciałbyś więcej? no to zasuwaj do Sadów. "Zamerykanizowany" personel królujący angielski w notatkach,e-mailach służbowych, właściwie na kazdym kroku, zero telefonów ( zamknięte w maciupkich szafeczkach , wspólna szatnia...ciuchy na drutach ..dwie 15min przerwy na szybkie śniadanie, kawę ..itp, i chwile rozmowy przez telefon itd...to początek..... za ile i jakie warunki poczytaj w ogłoszeniach, za co tam wylatują ( rotacja) zapewne znajdziesz w "prasie" internetowej. Mało? zapraszam na Starołękę,( z grupą) buda bez biezacej wody, kibel i wiadro z wodą ,okno zabite tegoż przybytku kartonami, grzejniki ? pracujesz w "kufajce", wystawiasz przepustki na teren firm każda inna, stoisz jak baran w pogodę czy tez nie pogodę pod szlabanem do czasu aż się zamknie, jeżeli opuścisz" to miejsce "wcześniej masz oper od nawiedzonego dyrektorka z jednej z tych firm...itd ( aha ,tez rotacja na ten obiekt ) Wniosek.. szanujmy to co mamy, można trafić na w g..no. za 10 zl, jak i 20 zł..to tyle ...

kabutobps

dali wam dyszke na ręke i nagle cisza... hahahaha ;)

sii

Nie maja wyscia

Oprawca

Śledź
@Oprawca 09.01.2017 04:27
Czy to prawda że płacą wam teraz 10zl do ręki za godzinę ? Jaką atmosfera panuje na obiekcie ? Duży zapieprz? ! Pozdrawiam...

Właśnie jak to jest od niego roku?zgadzają się wypłaty tzn.jest to 13 zł brutto?

epoao

Najważniejsze jest to, że relacje między pracownikami opierają się na przyjacielskich stosunkach, ciekawi mnie jednak czy wypłata jest terminowa, wiecie? Dzięki

Abc

Ciekawe kiedy Cezary wywali Guarda i weźmie profesjonalną firmę. Czas skończyć z układami koleśostwem i złodziejami mowa o pracownikach Guarda oczywiście nie o wszystkich ale cześć nie świeci przykładem

ja

Co palisz?

Xxxx

Pracowałem kiedyś na Strykowie dobrze wspominam Pozdrowienia dla Agnieszki

hahahah@

widze że niektóre komentarze usuwają... no coż chyba nikt sie nie nabiera na te 2tys. netto hahahhahhahhah :D prawda w oczy kole kurwa !!!

jaky

A mi sie podoba. mozna na spacery chodzic, jak Forest

Śnieżynka

dziwna polityka finansowa i może dlatego nie ma kasy na podwyżki.W Strykowie inspektor dla 20 ludzi ,samochód służbowy itd.w Łodzi nikomu nie potrzebne biuro , za wynajem duży czynsz .Wystarczy by pani z biura przejeła stanowisko koordynatora na terenie Rabena ,inspektora przekierować na kierownika .Wówczas następuje likwidacja nikomu nie potrzebnego biura i kasa już jest.

guardaaar
@Śnieżynka 22.04.2016 04:31

Dziękujemy Grzesiu za troskę! Miło z Twojej strony, że po odejściu nadal o nas myślisz.

guardaaar
@Śnieżynka 22.04.2016 04:31

I pozdrowienia od Tatiany!

uuriel

Jesli chodzic jeszcze możesz i piasać na komputerze umiesz to cie wezmą, Co do problemu z Jarocinkami cóż... 3/4 załogi guardu to jarocin sroda wlkp i reszta wioch... reszta to Poznań i okolice co tu dużo gadać zatrudnisz sie to zobaczysz wystarczy powiedzieć że dla niektórych z nich to praca życia. Powodzenia!

Marek

Dopóki pegeerowska "elita" z Jarocina i okolic będzie tam rządzić, to kilka tygodni(dla wytrwałych, dla mniej zdesperowanych tydzień) bezsensownego łażenia okaże się stratą czasu i pożegnaniem się z tą firmą przez splunięcie za plecy i pożegnalnym "nigdy więcej nie nabiorę się na takie plewy"

bbo

Jakie 160 czy 200 godzin ? a 240 ,264 288 to co ?Tak jest na Strykowie za 6,50 na godzinę.A w Gądkach ta sama firma i 7,50 .Co to za sztuka robić 24 na 24 przez cały miesiąc.Tak jest dobrze że ,przychodzą na 3 dni albo 1 i uciekają nawet kierownicy zmian.I nikogo to w firmie nie obchodzi.

nemo

Powiedz mi Gościu,jaka traumę przeżyłeś,że stawka 6zł/h jest dla ciebie O.K? Jako dziecko wypadłeś z wóziczka, czy może uderzyłeś się w głowę?

baron

podstawa guardu na rabenie to co???? kliny i tylko kliny haha ja pierdole

baron

pracowałem w guardzie i pracuje w solidzie jest o wiele lepiej niż w tamtym syfie zle wspominam tam prace a w solidzie jest zajebiście pozdro adi z solidu haha

Śnieżynka

Przestańcie pitolić ,nikt nikogo na sile nie trzyma w firmie .W Strykowie jest ciężko wy gdzie indziej to macie bajkę ,o takich obowiązkach i takim przemiale aut na 2 bramy to nie słyszeliście nawet. a umowy ,teraz przecież będą wszystkie ozusowane to czego chcecie? Z resztą tak szczerze to te etatowe powinny być w ciągu 2 tygodni rozwiązane i wtedy wszyscy by byli by na tym samym wózku.a przecież i tak ci etatowi nigdzie nie pójdą bo gdzie jak zapuścili w firmie korzenie przez cale lata.Ogólnie nie jest źle .Szkoda tylko ze nie będzie podwyżki choćby 50 groszy na godzinie jak mówi nasza przełożona.

ja

mi tesz, chociaz obchody sa męczace

drt

a mi sie podoba

żal

haha Ty mały kolaborancie przestań pierniczyć trzeba pracować ponad 260h na tą stawkę w miejscu gdzie żądzą układy! Jakim prawem inspektor bhp rabenu przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne służby ochrony !!! ??? !!! Paranoja w tej firmie. Obowiązki wyssane z palca i ciągle wymyślają a raczej wymyśla pan mądry bhp-owiec. Czerwony nos jak u renifera ciekawe dlaczego... Co chwila kontrole alko pewnie czuje się dzięki temu jak za swoich dawnych czasów ... Izka nic lepszego... Po prostu czasem brakuje słów . pozdro dla tych co dają tam jeszcze rade.

judym
@żal 17.12.2015 17:59

inspektor bhp a spec ds bezp to są dwie różne funkcję. przemyśl swoje życie, a dopiero później ludzi oceniaj. po twojej wypowiedzi widać, że lubisz ludzi oskarżać za swoje porażki życiowe. ale to pokłosie materialistycznego podejścia do życia. bywaj

raben

300 godzin minimum

abc

ha ha !!! 2000zl na reke ale czy ktos powiedzial ile godzin w miesiacu trzea dygac zeby taka stawke uzyskac?! Szkoda nerwow na prace w guardzie nie mowiac juz o czasie.

PRACOWNIK
@abc 14.11.2015 13:13

Nie znam tej firmy,ale znalazłam ogłoszenie w moim miescie na internecie ze sa przyjęcia,,,no ja pracuje w ochronie już kilka lat ale teraz pracuje w takiej firmie ze szkoda gadac nie plai ludzim na czas nie mamy zadnych umow,,i stawka jeat okropna bo jak można pracować po 240,264 czy nawet tak było po 360godz za 5zl na godz,,to jest dopiero firma cudktora trzyma kase jak się okazuje na swoim kocie pare mieciecy aby im konta na rosly,,Dopiero jak firma dla której wykonujemy usługi dowiedziała się ze nie mamy kasy np.,,jeszcze za maj a już sierpień to wypłacili ale nie calosc to jest najgorsza firma w której pracuje bo tylko aby do końca sierpnia i odchodzimy z tego obiektu i z tej firmy a powiemy dopiero jak będzie już ostatni dyżur,,,,i bardzo dobrze bo straca ten obiekt b w tym obiekcie nie możemy pracować bez umow,,A to firmaze STRZELINA

Tobiasz
@PRACOWNIK 24.08.2016 13:21

współczuję Tobie, ja pracuję w GUARDZIE- wypłaty zawsze na czas na konto.

.....

romek rozbawiłeś nas :) .. (asd masz poniekąd rację , losik też ) wracając..wyjaśnij proszę naprawdę widziałeś u nich ofertę? ( liczba pojedyncza ),co masz namyśli zarobki w porządku?( jaki kosztem uzyskuje się te sławne 2000 zł? ) i w czym są konkurencyjni? I czy na pewno ostanie to wszystko.?

losik

Pytanie czym się rożni agent od pracownika ochrony ? poza nazwą:) Poza tym doświadczenia nabiera się z czasem na obiekcie ( najmniejszy problem) Dalej,czy tylko kobiety :) raczej wszystko co wpadnie w ręce. Przede wszystkim na tym obiekcie potrzebna Ci będzie : dobra kondycja( schody),mocna psychika,spostrzegawczość,dużo pokładu cierpliwości,czasami cięty język,perfekcyjne opanowanie klawiatury, no i kopę dobrego humoru. Dalej własna kawa, herbata,cukier, napoje chłodzące,tabletki na rożne bóle oraz środki opatrunkowe na ..przetarcia To tyle pokrótce :)

losik

asd

żadnego doświadczenia nie musisz mieć czeka cię 12h bezsensownych obowiązków i nudy w jednym chyba że masz prawko to troche pojeździsz po obiektach zależy z kim będziesz na portierni 7.5zl na łape chyba jesli dobrze pamietam i 8zyli jesli masz licencje... ogolnie dno i kilometr mułu robota dobra na 2-3miesiące bo potem będzie ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] rąbanie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przez ludzi ze zmiany rudej izuni itp. P.S. Jesli jestes normalna nie idz tam, jesli już musisz to tak jak pisalem 2-3 miechy i spadac aha umowa zlecenie hahahah :D

krytyk

ale ty odważny jesteś, ło hoho

dawid

a tak w ogóle to o co chodzi ? Pan LK to marionetka w rękach pana TP. Pani MD to najwieksza cwaniara a ja to mam w nocie bo sie zwalniam i nikomu nie powiem kiedy.

David

Szef jest jeden.

.I.I.O

Który szef guarda/ów jest ok? ten pierwszy, ten drugi,ten trzeci..... czy tez ta czwarta?

David

Masz racje szef Guarda jest ok.

rychu

nie nie warto uwierz... są lepsze i lepiej płatne roboty

tony

Witam , chcialbym podjac prace w guard service , jaka teraz jeest sytuacja? gnebia ludzi czy da sie przezyc? Ile mozna zarobic z nadgodzinami? Czytalem komentarze z 2, 3 lata temu i pisali wszyscy ze to pieklo, mozecie mi cos doradzic , czy warto isc do tej pracy czy nie? Pozdrawiam

tender
@tony 06.09.2015 11:52

Płacą dobrze , ale trzeba robić.Wypłaty na czas.

leniuch

Dawno już nieaktualne. Jest minimum 7,50 na godz +20 zł za 16ty i 17ty dużur(2razy po 12godz) + 40 zł za następne co daje razem 1940 zł na łapke przy 240 godzinach + premia jak dadzą. Wypłaty na konto zawsze do 10 tego. Kto nawali i nie przyjdzie do roboty bez usprawiedliwienia to kara 100zł i dobrze bo inni za niego muszą zapierdalać.

Nick

GRATULACJE DLA PANA WITOLDA Z OKAZJI PRZEBYTYCH DNI NA PORTIERNI JAKO ZWYKŁY PRACOWNIK OCHRONY... NIE MUSISZ WNIOSKOWAĆ PO RAZ KOLEJNY O USUNIĘCIE TEGO WPISU BO LUDZIE WIDZĄ I SIĘ SMIEJĄ Z TEGO... POZDRO, POZDR ZIOM

ale jaja

gadżet tak pragną Sz. na kierownika i co?? nie nadaje się do tej pracy. Bo na zmianie nr. 2 sami nowi bez doświadczenia. oj gadżet. trzeba zmienić kierownika i to już od dawna radzę się pośpieszyć bo niedługo na portierniach nie będzie nikogo. gratulację

los

Odchodzą ludzie..żadne novum powiecie,Ci co nowym narybkiem się stali i Ci z doświadczeniem...co niewielu ich się ostało.Oni którzy są fasadą , filarem tej firmy.. spękanym,kruszejącym..im ostatkiem sił co zdzierżyć tego ciężaru dłużnej nie stają, odejść kiedyś muszą.Na nic im posyłać błagalne tony..stało się ..koniec.Czy Ci z zaściankowej władzy nie zdają sprawy iż ten dach bez tych filarów runie? Na nic zmiana zda sie zarządcy.. co marionetką zaściankowego władctwa ostanie.. dach ten jakże to smutne i tak... runie.

BALBINA

A W STRYKOWIE JEST OK.

duopak

Ja pracuję 1,5 miesiąca w gadkach i nie narzekam. Pracowalem wczesieniej w amazonie i tam to jest zapier....lanie. Tutaj wiekszosc ludzi to porzadni ludzie i jest ok - no chyba że oczekujesz pracy w ochronie za 4.000 i ogladanie telewizji na zmianie. Co do solidu to polecam wszystjkim maruderom - zatrudnijcie sie tam na kilka tygodni - a będziecie wracać z płaczem jak wam 300 godzin zrobią na miesiąc albo wyłatę na raty dostaniecie.

draug
@duopak 14.07.2015 15:18

W amazonie zapierdol ? nie wiem gdzie hahaha :D wracając do tematu to widze że rabenie nic sie nie zmieniło ciągle ludzi brakuje hahaha no cóż 7zł/h a wymagania z kosmosu pozdr.

Gratuluję :-)

Transformer

Branża, o co ci chodzi? Kochany, jesteś zdemaskowany!

branża

W odpowiedzi dla Transformera.. Nic nowego nie wniosłeś :) Z tego co tu czytam w GUARDZIE jest tak samo jak i przedstawionym przez Ciebie Solidzie, czy tez innych nie mniej znanych "kolosów" branży ochroniarskiej.Pozwolę sobie zacytować wybrane teksty z tego forum.. cytuję: "Przyjmują wszystkich którzy wiedzą mniej więcej jak wygląda komputer, słyszą z odległości metra i jakoś tam chodzą. Nikt tam nie chce pracować więc biorą jak leci. Pytania: Czy umiem chodzić po schodach i czy umiem pisać na klawiaturze. Czy dostałeś pracę? tak Stopień trudności: bardzo łatwy. Nic dodać nic ując :) Norma :)

branża

Do Transformera.. Żadnej rewelacji w tej informacji nie ma.Wystarczy obserwować oferty na OLX: zakładka ochrona Poznań, są podane stawki jak i warunki.Ponadto wskazane przez Ciebie dane są średnimi stawkami przyjętymi w większości firm w branży na terenie kraju, w zależności od ustalonej stawki obiektowej, najwięcej zarabia się na obiektach handlowych,oraz pracy weekendowej, a najmniej na tzw stróżówkach.. ponizej 3 zl. A opinie o wybranych firmach ochroniarskich można poczytać również na tym forum.

@branża 13.07.2015 14:14

Jak chcesz znać szczegóły to się zatrudnij w SOLIDZIE. Zobaczysz jak jest fajnie.Nie ma kłopotu z pracą, przyjmują jak leci, miejsca mają pełno wszędzie dla każdego byleby jako tako stał na nogach i się nie przewracał.

Transformer

W SOLIDZIE płacą od 5,50 do 6,50 zł na godzinę bez broni. Z bronią można dostać więcej.Płacą na raty 10 tego i 15 tego lub póżniej. Minimum trzeba przepracować 240 godzin w miesiącu. Są tacy co mają 360 godzin.

amant

no tak, jak się z pegieerów pourywali, to pozniej pretensje, ze badania alkomatem, ze trzeba robic, jeba*e lewaki, tylko zrec i zyc

TYMEK
@amant 08.07.2015 13:17

Masz rację, ale nie tak ostro.

Transformer

Większość wpisów jest przesadzona, są to obrażeni że trzeba coś robić. Jeśli się zdecydowało pracować w tej branży, co wiadomo ze jest taka jaka jest przez stawki, to trzeba być twardym i znosić to że KLIJENT ma zawsze racje. Nie pracowaliście w Solidzie, tam dopiero MASAKRA.

TYMEK

Nie masz racji, nikogo nie zwolnili

Zostaw opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"