Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" w Poznań

leniuch

Dawno już nieaktualne. Jest minimum 7,50 na godz +20 zł za 16ty i 17ty dużur(2razy po 12godz) + 40 zł za następne co daje razem 1940 zł na łapke przy 240 godzinach + premia jak dadzą. Wypłaty na konto zawsze do 10 tego. Kto nawali i nie przyjdzie do roboty bez usprawiedliwienia to kara 100zł i dobrze bo inni za niego muszą zapierdalać.

GRATULACJE DLA PANA WITOLDA Z OKAZJI PRZEBYTYCH DNI NA PORTIERNI JAKO ZWYKŁY PRACOWNIK OCHRONY... NIE MUSISZ WNIOSKOWAĆ PO RAZ KOLEJNY O USUNIĘCIE TEGO WPISU BO LUDZIE WIDZĄ I SIĘ SMIEJĄ Z TEGO... POZDRO, POZDR ZIOM

ale jaja

gadżet tak pragną Sz. na kierownika i co?? nie nadaje się do tej pracy. Bo na zmianie nr. 2 sami nowi bez doświadczenia. oj gadżet. trzeba zmienić kierownika i to już od dawna radzę się pośpieszyć bo niedługo na portierniach nie będzie nikogo. gratulację

los

Odchodzą ludzie..żadne novum powiecie,Ci co nowym narybkiem się stali i Ci z doświadczeniem...co niewielu ich się ostało.Oni którzy są fasadą , filarem tej firmy.. spękanym,kruszejącym..im ostatkiem sił co zdzierżyć tego ciężaru dłużnej nie stają, odejść kiedyś muszą.Na nic im posyłać błagalne tony..stało się ..koniec.Czy Ci z zaściankowej władzy nie zdają sprawy iż ten dach bez tych filarów runie? Na nic zmiana zda sie zarządcy.. co marionetką zaściankowego władctwa ostanie.. dach ten jakże to smutne i tak... runie.

Pracownik Ochrony

Przyjeżdżasz do biura podpisujesz około 30 stron umowy potem jest casting jak cię ubrać dostajesz rzeczy(prócz butów) czekasz na telefon kiedy możesz zacząc i finito.

Skąd jesteś, czy nie boisz się komputera

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
BALBINA

A W STRYKOWIE JEST OK.

duopak

Ja pracuję 1,5 miesiąca w gadkach i nie narzekam. Pracowalem wczesieniej w amazonie i tam to jest zapier....lanie. Tutaj wiekszosc ludzi to porzadni ludzie i jest ok - no chyba że oczekujesz pracy w ochronie za 4.000 i ogladanie telewizji na zmianie. Co do solidu to polecam wszystjkim maruderom - zatrudnijcie sie tam na kilka tygodni - a będziecie wracać z płaczem jak wam 300 godzin zrobią na miesiąc albo wyłatę na raty dostaniecie.

draug
@duopak

W amazonie zapierdol ? nie wiem gdzie hahaha :D wracając do tematu to widze że rabenie nic sie nie zmieniło ciągle ludzi brakuje hahaha no cóż 7zł/h a wymagania z kosmosu pozdr.

Gratuluję :-)

Transformer

Branża, o co ci chodzi? Kochany, jesteś zdemaskowany!

branża

W odpowiedzi dla Transformera.. Nic nowego nie wniosłeś :) Z tego co tu czytam w GUARDZIE jest tak samo jak i przedstawionym przez Ciebie Solidzie, czy tez innych nie mniej znanych "kolosów" branży ochroniarskiej.Pozwolę sobie zacytować wybrane teksty z tego forum.. cytuję: "Przyjmują wszystkich którzy wiedzą mniej więcej jak wygląda komputer, słyszą z odległości metra i jakoś tam chodzą. Nikt tam nie chce pracować więc biorą jak leci. Pytania: Czy umiem chodzić po schodach i czy umiem pisać na klawiaturze. Czy dostałeś pracę? tak Stopień trudności: bardzo łatwy. Nic dodać nic ując :) Norma :)

branża

Do Transformera.. Żadnej rewelacji w tej informacji nie ma.Wystarczy obserwować oferty na OLX: zakładka ochrona Poznań, są podane stawki jak i warunki.Ponadto wskazane przez Ciebie dane są średnimi stawkami przyjętymi w większości firm w branży na terenie kraju, w zależności od ustalonej stawki obiektowej, najwięcej zarabia się na obiektach handlowych,oraz pracy weekendowej, a najmniej na tzw stróżówkach.. ponizej 3 zl. A opinie o wybranych firmach ochroniarskich można poczytać również na tym forum.

@branża

Jak chcesz znać szczegóły to się zatrudnij w SOLIDZIE. Zobaczysz jak jest fajnie.Nie ma kłopotu z pracą, przyjmują jak leci, miejsca mają pełno wszędzie dla każdego byleby jako tako stał na nogach i się nie przewracał.

Transformer

W SOLIDZIE płacą od 5,50 do 6,50 zł na godzinę bez broni. Z bronią można dostać więcej.Płacą na raty 10 tego i 15 tego lub póżniej. Minimum trzeba przepracować 240 godzin w miesiącu. Są tacy co mają 360 godzin.

amant

no tak, jak się z pegieerów pourywali, to pozniej pretensje, ze badania alkomatem, ze trzeba robic, jeba*e lewaki, tylko zrec i zyc

TYMEK
@amant

Masz rację, ale nie tak ostro.

Transformer

Większość wpisów jest przesadzona, są to obrażeni że trzeba coś robić. Jeśli się zdecydowało pracować w tej branży, co wiadomo ze jest taka jaka jest przez stawki, to trzeba być twardym i znosić to że KLIJENT ma zawsze racje. Nie pracowaliście w Solidzie, tam dopiero MASAKRA.

TYMEK

Nie masz racji, nikogo nie zwolnili

....

To co się dzieje w tej firmie dziś to początek armagedonu, jestem w szku że można wyrzucić człowieka tylko za to że odmówił badania alkomatem z jakiegoś powodu. Myślę że pora na przygodę- to jakby ktoś nie wiedził to taka bajka o Finie i Jacu CO SĄ BARDZO DZIELNI. ALE MNIEJSZA Z TYM. pORA NA TO BY IŚĆ DO SĄDU ZŁOŻYĆ WNIOSEK DO SADU PRACY. ALE I WNIOSEK DO CYWILNEGO O SZKALOWANIE LUDZI I MOBING. Pamiętajcie że policyjni emeryci juz nie mają kolegów w policji. p.s gdybyście szanowali ludzi to firma by była, a tak ....

BEKA Z GUAR t

Umyj się zamiast siać plotki!!! Niue wymieniam imienia bo cały guard wie kto najbardziej śmierdzi ha ha !!! ale to jeszcze nic... Zgadnijcie kto dzwoni i namawia ludzi którzy się zwolnili, żeby wrócili haha... Ten sam osobnik co zawsze jak brakuje ludzi (co zdarza się zawsze:D):D Jak trwoga to do Boga :D Mega ZWAŁA!!! Było wcześniej myśleć a tak macie za swoje ... Nikt z was ludzmi się nie przejmuje to oni przestali przejmować się wanmi i multum pracy za 7zeta za godzinę ... Mało tego zawsze gnoicie ludzi to teraz się tłumaczcie... Aha... Świeżaki po wakacjach uciekną więc POWODZENIA A RACZEJ SZCZĘŚCIA ŻYCZĘ !!! Trójka drombo... Były HWDP (dla nas wieczne hwdp), kierowca i chyba przypadkowy przechodzień + mega wykwalifikowani super kierasi !!! to MOJA OPINIA NA CAŁY TEN GUARD!!! CHCESZ TAM ZACZĄĆ PRACĘ... PRZECZYTAJ, ZASTANÓW SIĘ... Dla wszystkich którzy poczuli się obrażeni prawdą to zapraszam do odezwania się na tym forum... Skontaktujemy się prywatnie, podam nazwisko i numer IP oczywiście po uzasadnieniu w którym miejscu poczuli się okłamani i obrażeni...

Bylywszoku

Jakis czas juz nie robie w tej pro-rodzinnej firmie ale szlysze co tam sie dzieje 'dobrego'...nowa pani kierownik moim zdaniem od dawna pragnnela wladzy i teraz sie wykazuje ale jak mozna gnioc tak swoich ludzi ze zmiany.a moze chce dorownac drugiej pani kierownik ;) co jest niemozliwe bo ona ma wladze absolutna!caly czas sie dziwie ze ludzie ze 4 zmian,sorry trzech bo ta najlepsza odpada z wiadomych wzgledow nie potrafia zebrac sie w kupe i postawic sie polityce firmy i np zrobic strajk o podwyzke,umowy i wg.inaczej wejda wam na glowe a na koncu kopna w tylka czesc ciala.

jabol

Dlaczego tak mówisz losie Ty przepastny ? Pokarz swoje oblicze, chyba że nie możesz bo Twoja klawiatura nie wytrzymałaby tego opisu

@jabol

Ty, co wierszem wczesnym rankiem pisany... los Twój w mych rękach... przepadły.

trudne sprawy z ortografią
@jabol

Powiedz mi jabolku mądry co oznacza słowo "pokarz"

los

Jak Wam sie "podoba" p.o za Januszka "nowa" kierowniczka.....

nadeszły ciężkie czasy dla guardu. czarne chmury c
@los

Mam nadzieję, że nie pytasz o wygląd i "inteligencje" bo moja klawiatura mogłaby tego nie wytrzymać :D

Bardzo długo zwlekałem aby opisać zwykły dzień pracy na obiekcie w gądkach ale mam troche wolnego czasu więc... DO WSZYSTKICH POTENCJALNYCH PRACOWNIKÓW gUARDU dzień/noc wygląda tak: Godzina 6:30 lub 18:30 zależy jaka zmiana wszyscy pracowwnicy zbierają sie na hahaha ''odprawie'' kierownik mówi co i jak i rozdziela wszystkie osoby na portiernie zazwyczaj na jednej portierni są 2-3 osoby 1 tzw. dowodzący który prowadzi zmiane na danej portierni i reszta... zaczyna sie zmiana dowodzący wypełnia swój zeszyt bla bla bla, zaczynają jeździc tiry i zaczyna się zabawa! każdego tira trzeba wklepać w kompa nr. auta/naczepy imie/nazwisko kierowcy po co przyjechał kiedy tir wyjeżdza trzeba sprawdzić nr. plomby czy zgadza sie z tym który wpisany jest w dokumentach paranoja :) jeżeli na pusto to kierowca otwiera naczepe patrzymy wypisujemy i cześć itd. zmiana sobie leci i trzeba zrobić szereg WAŻNYCH rzeczy :) na zmianie nocnej i dniówce jest to kontrola szafek prac. magazynowych kiedy kończą zmiane idziesz ze specjalnych protokołem spisuje imie/nazwisko spr. pacjenta jeżeli wszystko jest ok idziesz to kier. mag. po podpis i pieczęc :D ponad to dochodzi cofnięcie auta idziesz na magazyn magazynier ładuje naczepe tu patrzysz czy wszystko ok liczysz załadowane palety i znów do kierasa podpis itd. otwarcie auta coś podobnego tylko przy portierni robione. ponadto trzeba jeszcze sprawdzac ludzi jak wychodzą z pracy pytać się kierowcą przy wjeżdzie na teren czy posiadają kliny/ilośc jeżeli nie ma to na ets taki pacjent jedzie kupić albo wypożycza u ochrony, kontrola palet new yorker: 2 ochroniarzy idzie na magazyn podstawiają im palety i liczą ze specjelnej kartki towar(kartony) na koniec wszystko foliuje prac. mag. ochroniarz nakleja 2 nalepki robi 5 zdjęc itd. Co tam jeszcze sie robi... aaaa na portierni fresh chyba jeszcze trzeba chodzic po magazynie i sprawdzać ludzi czy nie mają jakiegoś towaru przy sobie(jest to magazyn spożywczy) i robić kontrole rozładunku(to samo co cofnięcie tylko tu liczy sie towar który jest rozładowywany) ogólnie każdy ruch samochodowy trzeba wklepać w komputer itd. Na nockach jeżeli przyjeżdżają wahadła trzeba scinać plomby :D jest jeszcze kilka rzeczy dziwnych do roboty ale już troche pozapominałem. Przychodzi weekend np. sobota auta nie jeżdzą magazyny zamknięte i co wtedy? sielanka na portierni?! hahahah nic bardziej mylnego co godzine chodzi się z tzw. pieskiem i odbija się punkty wew. magazynu no i oczywiście trzeba zrobić najgłupszą rzecz jaką tam wymyślili czyli spis taboru! najgorzej mają 2 osoby które kierownik wyśle z portierni 1 bo mają nie mały kawałek do przejścia i muszą spisać wszystko co stoi na obiekcie czyli auta/naczepy/kontenery patrzeć czy są puste itd. nienormalne to jest jak nie wiem co... na freshu kier. mag. podaje nam numery chłodni na które trzeba zwracać uwagę czy agregat pracuje łohahahaha :D ponadto pisanie notatek na kierowców jakieś śmieszne zdarzenia na ochroniarzy i wiele wiele innych atrakcji!!! tak więc drogi przyszły pracowniku... jeżeli chcesz to wszystko robić za bagatela 7zł na godzine być w ciągłej inwigilacji kierowników i kierowniczki wybitnej rudej pracować nawet po 260h miesięcznie(bo ciągle będa ci dzwonić czy nie weźmiesz dodatku bo ludzi nie ma) to droga do nich jest bardzo prosta dzwonisz i już masz robote:) mam nadzieje że komuś otworzyłem oczy/pomogłem w temacie podjęcia pracy na obiekcie Gądki raben pa PA :D :) :D

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" - Poznań

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"