Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" w Poznań

nemo

Powiedz mi Gościu,jaka traumę przeżyłeś,że stawka 6zł/h jest dla ciebie O.K? Jako dziecko wypadłeś z wóziczka, czy może uderzyłeś się w głowę?

baron

podstawa guardu na rabenie to co???? kliny i tylko kliny haha ja pierdole

baron

pracowałem w guardzie i pracuje w solidzie jest o wiele lepiej niż w tamtym syfie zle wspominam tam prace a w solidzie jest zajebiście pozdro adi z solidu haha

Śnieżynka

Przestańcie pitolić ,nikt nikogo na sile nie trzyma w firmie .W Strykowie jest ciężko wy gdzie indziej to macie bajkę ,o takich obowiązkach i takim przemiale aut na 2 bramy to nie słyszeliście nawet. a umowy ,teraz przecież będą wszystkie ozusowane to czego chcecie? Z resztą tak szczerze to te etatowe powinny być w ciągu 2 tygodni rozwiązane i wtedy wszyscy by byli by na tym samym wózku.a przecież i tak ci etatowi nigdzie nie pójdą bo gdzie jak zapuścili w firmie korzenie przez cale lata.Ogólnie nie jest źle .Szkoda tylko ze nie będzie podwyżki choćby 50 groszy na godzinie jak mówi nasza przełożona.

Pracownik Ochrony

Przyjeżdżasz do biura podpisujesz około 30 stron umowy potem jest casting jak cię ubrać dostajesz rzeczy(prócz butów) czekasz na telefon kiedy możesz zacząc i finito.

Skąd jesteś, czy nie boisz się komputera

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

mi tesz, chociaz obchody sa męczace

drt

a mi sie podoba

żal

haha Ty mały kolaborancie przestań pierniczyć trzeba pracować ponad 260h na tą stawkę w miejscu gdzie żądzą układy! Jakim prawem inspektor bhp rabenu przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne służby ochrony !!! ??? !!! Paranoja w tej firmie. Obowiązki wyssane z palca i ciągle wymyślają a raczej wymyśla pan mądry bhp-owiec. Czerwony nos jak u renifera ciekawe dlaczego... Co chwila kontrole alko pewnie czuje się dzięki temu jak za swoich dawnych czasów ... Izka nic lepszego... Po prostu czasem brakuje słów . pozdro dla tych co dają tam jeszcze rade.

judym
@żal

inspektor bhp a spec ds bezp to są dwie różne funkcję. przemyśl swoje życie, a dopiero później ludzi oceniaj. po twojej wypowiedzi widać, że lubisz ludzi oskarżać za swoje porażki życiowe. ale to pokłosie materialistycznego podejścia do życia. bywaj

raben

300 godzin minimum

abc

ha ha !!! 2000zl na reke ale czy ktos powiedzial ile godzin w miesiacu trzea dygac zeby taka stawke uzyskac?! Szkoda nerwow na prace w guardzie nie mowiac juz o czasie.

cba
@abc

WYSTARCZĄ ZALEDWIE 264H ABY UZYSKAĆ TEN WSPANIAŁY DOCHÓD W WYSOKOŚCI 2000ZŁ NETTO HAHA ŚMIECH NA SALI !!!

PRACOWNIK
@abc

Nie znam tej firmy,ale znalazłam ogłoszenie w moim miescie na internecie ze sa przyjęcia,,,no ja pracuje w ochronie już kilka lat ale teraz pracuje w takiej firmie ze szkoda gadac nie plai ludzim na czas nie mamy zadnych umow,,i stawka jeat okropna bo jak można pracować po 240,264 czy nawet tak było po 360godz za 5zl na godz,,to jest dopiero firma cudktora trzyma kase jak się okazuje na swoim kocie pare mieciecy aby im konta na rosly,,Dopiero jak firma dla której wykonujemy usługi dowiedziała się ze nie mamy kasy np.,,jeszcze za maj a już sierpień to wypłacili ale nie calosc to jest najgorsza firma w której pracuje bo tylko aby do końca sierpnia i odchodzimy z tego obiektu i z tej firmy a powiemy dopiero jak będzie już ostatni dyżur,,,,i bardzo dobrze bo straca ten obiekt b w tym obiekcie nie możemy pracować bez umow,,A to firmaze STRZELINA

PRACOWNIK

Tobiasz
@PRACOWNIK

współczuję Tobie, ja pracuję w GUARDZIE- wypłaty zawsze na czas na konto.

.....

romek rozbawiłeś nas :) .. (asd masz poniekąd rację , losik też ) wracając..wyjaśnij proszę naprawdę widziałeś u nich ofertę? ( liczba pojedyncza ),co masz namyśli zarobki w porządku?( jaki kosztem uzyskuje się te sławne 2000 zł? ) i w czym są konkurencyjni? I czy na pewno ostanie to wszystko.?

losik

Pytanie czym się rożni agent od pracownika ochrony ? poza nazwą:) Poza tym doświadczenia nabiera się z czasem na obiekcie ( najmniejszy problem) Dalej,czy tylko kobiety :) raczej wszystko co wpadnie w ręce. Przede wszystkim na tym obiekcie potrzebna Ci będzie : dobra kondycja( schody),mocna psychika,spostrzegawczość,dużo pokładu cierpliwości,czasami cięty język,perfekcyjne opanowanie klawiatury, no i kopę dobrego humoru. Dalej własna kawa, herbata,cukier, napoje chłodzące,tabletki na rożne bóle oraz środki opatrunkowe na ..przetarcia To tyle pokrótce :)

losik

asd

żadnego doświadczenia nie musisz mieć czeka cię 12h bezsensownych obowiązków i nudy w jednym chyba że masz prawko to troche pojeździsz po obiektach zależy z kim będziesz na portierni 7.5zl na łape chyba jesli dobrze pamietam i 8zyli jesli masz licencje... ogolnie dno i kilometr mułu robota dobra na 2-3miesiące bo potem będzie ci (usunięte przez administratora) rąbanie (usunięte przez administratora) przez ludzi ze zmiany rudej izuni itp. P.S. Jesli jestes normalna nie idz tam, jesli już musisz to tak jak pisalem 2-3 miechy i spadac aha umowa zlecenie hahahah :D

krytyk

ale ty odważny jesteś, ło hoho

dawid

a tak w ogóle to o co chodzi ? Pan LK to marionetka w rękach pana TP. Pani MD to najwieksza cwaniara a ja to mam w nocie bo sie zwalniam i nikomu nie powiem kiedy.

David

Szef jest jeden.

.I.I.O

Który szef guarda/ów jest ok? ten pierwszy, ten drugi,ten trzeci..... czy tez ta czwarta?

David

Masz racje szef Guarda jest ok.

rychu

nie nie warto uwierz... są lepsze i lepiej płatne roboty

tony

Witam , chcialbym podjac prace w guard service , jaka teraz jeest sytuacja? gnebia ludzi czy da sie przezyc? Ile mozna zarobic z nadgodzinami? Czytalem komentarze z 2, 3 lata temu i pisali wszyscy ze to pieklo, mozecie mi cos doradzic , czy warto isc do tej pracy czy nie? Pozdrawiam

tender
@tony

Płacą dobrze , ale trzeba robić.Wypłaty na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" - Poznań

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"