Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" w Poznań

Elvis

Wiem już. Zielone jest piękne.

voucher

Wygranie przez mojego konkurenta! Tacy ludzie będą wchodzili do pałacu prezydenckiego! Taci ludzy będą budowali wizerunek naszej ojczyzny na zewnątrz! Tacy awanturnicy, tacy przeciwnicy zgody! Nie ma na to naszej zgody Te słynne kury z Mazur też przestaną się nieść. I co? Nie ma mleka, kury się nie niosą…

ft

Skąd zioło? To ziemia, nasza nadzieja. Tylko Słońce jest naszą przyszłością, nic nam jego nie zastąpi. Nawet Miś Uszatek. Niestety. Sama prawda, jutro nie ma jutra. Dziś jest jutro. Okno jest brudne, jak wycieraczka w urzędzie stanu cywilnego. Ziemia i Słońce - przyszłość.

mmm`s

W tej firmie nie rodzaj pracy i wypłata jest nieodpowiednia, to ludzie którzy tu pracują z Jarocina i okolicznych wiosek (z małymi wyjątkami), są zwykłą hołotą i zakałą tej firmy. To oni tworzą klikę i patologiczną atmosferę wraz z nieudacznikami kierownikami zmian i inspektorami niepotrafiącymi zapanować nad tą prostacką koterią. Dlatego nowi pracownicy tak szybko odchodzą, a sitwa która niewiele potrafi i jeszcze mniej chce robić, zniechęci każdego kto poważnie myśli o pracy. Póki się nie usunie zardzewiałej prostaczki ( też z pod Jarocina) to ta firma nie będzie miała normalnych pracowników i opinii. Może niedługo zaczną przyjmować więźniów, aby mieć komplet ludzi na zmianie. Każdy dzień pracy w tej firmie to strata i kara.

cortez
@mmm`s

Bardzo dobra diagnoza panie doktorze, tylko kto poda skuteczne lekarstwo na tą chorobę, bo to jest jak rak.

grabarz
@cortez

Jak kto poda ? wspomniany pan doktor w przerwach na wytrzeźwienie, przed kolejnym zalaniem wyrostka robaczkowego - lokalnym roztworem spirytusowym.Którego ostatnio za spożywanie na szkodę pacjentów przeniesiono do lazaretu niższego stopnia.

cortez
@grabarz

Nie sądź innych po sobie, adwokacie diabła. Pewnie masz ręce tak samo spracowane notatkami jak i one/i.

ovonel
@mmm`s

Masz absolutną racje! To w większości przez ludzi z Jarocina nie wszystkich oczywiście i innych zadupi praca wygląda tam tak jak wygląda. Oni by tam (usunięte przez administratora) pracowali nawet za 5zl/h hahaha:D Najlepsi to sa ci od izy klika w (usunięte przez administratora) jedni konfidenci za pare groszy by wszystko i wszystkich sprzedali taka mentalność, dopóki 'oni' i ta cała śmieszna kierowniczka będzie tam pracować to będzie tylko gorzej.

Pracownik Ochrony

Przyjeżdżasz do biura podpisujesz około 30 stron umowy potem jest casting jak cię ubrać dostajesz rzeczy(prócz butów) czekasz na telefon kiedy możesz zacząc i finito.

Skąd jesteś, czy nie boisz się komputera

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Czytam i zastanawiam sie, skoro tam jest taki syf, to kto tam pracuje? Google mowia, ze to spory teren, pewne kilkanascie osob tam zapierdziela. Desperaci, czy jak? Oni tez tu sie wypowiadaja, czy tylko expracownicy? A jesli obecni, po kiego tam siedza?

ONA TAŃCZY JAK SZALONA
@ja

A po tego tu siedzą że niestety nie zawsze można mieć pracę jaką by się chciało a żyć z czegoś trzeba. jest to tylko 7zł za godzinę a pracuje się tu 12h. Co jeszcze Tobie powiedziało google ? powiedziało mówisz czyli masz włączoną pewnie funkcje dla niedorozwoja który nie umie czytać prawd... Taki odważny to chodź tu i wytrwaj miesiąc w firmie w której są same układy i ZWYKŁA MIEDŹ KTÓRA ZA CHWILĘ TRAFI NA SWOJE MIEJSCE...Miedź czy RUDA żelaza jedno ścierwo ... No i co mi zrobisz rude nic ??? odpowiesz coś teraz przy wszystkich czy nadal chowasz się w majtach gadżetów ?! haha

Jnsz

Jeżeli chodzi o usunięty komentarz to zgadzam się tak samo jak został usunięty ten dotyczący całej sprawy o którym mówimy i śmiejemy się u nas cały czas... Ktoś napisał prawdę lecz ta prawda przerosła ubogą osobowość...Osoba o której był komentarz nie ma poczucia własnej wartości, posiada tylko kompleksy udowadniając to ciągłą próbą zmiany wyglądu lecz niestety albo i na szczęście to trzeba mieć chociaż jeden procent predyspozycji żeby to coś dało a tak to tylko wystarczy spojrzeć i przypomina się program o małych zwierzątkach które biegają i skaczą po drzewach szukając żołędzi i chowające się w dziupli przed najmniejszym zagrożeniem... " Przy pisaniu tego komentarza nie ucierpiało żadne leśne zwierzątko", " Podobieństwo do prawdziwych osób jest zupełnie przypadkowe", "Przed przeczytaniem tego wpisu skonsultuj się z lekarzem lub poproś o zgodę przełożonego z guardu ponieważ każde zdanie przeczytane może być użyte przeciwko Tobie"

Dzidek

Odpowiedz na post z dnia: Dzidek - 2015-04-18 19:46:01 Dziękuję Pani za brak oficjalnej odpowiedzi na pytanie. Widocznie odwage ma sie tylko wobec "podwladnych" w guardzie bo niestety nie moga nic odpowiedziec bo PRAWDOPODOBNIE zaraz byli by zwolnieni pod glupim pretekstem. Dlaczego zniknal slynny komentarz o hejterach ? tak ladnie sie prezentowal na stronie az tu nagle psikus... gratuluje przede wszystkim wyksztalcenia odpowiedniego na te stanowisko hehe... zwala jest, bedzie i zawsze byla... pocieszeniem jest ze wszyscy Pania na rebenie "lubia' procz garstki wazeliniarzy ... oczywiscie w sprawie tego postu tez proponuje napisac o usuniecie lecz bedzie to ciezkie z u uwagi na to ze ten post nie jest obrazliwy... powodzenia na dalszej drodze "zawodowej' Wow w sumie ten post to nawet mily jest... zasluzyl na pochwale administratora...

Lis01

Guard... hahahahah :D jak sobie przypomne prace w tej firmie to mi się śmiać chce! Co to za firma która bierze z łapanki osoby do pracy(możesz mieć 50 różnych chorób i tak cię przyjmą) co to za firma gdzie nie dostajesz umowy do domu... a co się dzieje na obiekcie! za 7zł. na godzine musisz wpisywać auta w komputer sprawdzać ludzi i ich plecaki,szafki pracownicze,plomby,naczepy auta(jeśli są puste) kabiny kierowców robić obchody wew. i zew. jakieś cofnięcie auta robić otwarcia kilku aut z plomba i wiele wiele innych nienormalnych rzeczy(o notatkach służbowych to nawet nie wspomne bo się posikam ze śmiechu hahaha :D) i tak przez 12h. Najlepsze z tego wszystkiego dzieje się w sobote kiedy z portierni nr. 1 kierownik wysyła 2 osoby na tzw. spis taboru ( w przybliżeniu chodzisz około 2,5h i spisujesz wszystkie auta ciężarowe na obiekcie oprócz solówek haha) Najbardziej śmieszyli mnie w tej firmie ludzie dla których jest to praca życia tzw. służbiści tudzież dowodzący portierni(nie wszyscy oczywiście bo kilka normalnych osób też tam pracuje) ''Najlepsi'' są oczywiście pani iza pan K i ten drugi pan inspektor od niewiadomo czego hahaha :) nie zadawajcie pytań czy warto przyjść do tej pracy! Poprostu zatrudnijcie się i sami zobaczycie. Tak swoją drogą to fajnie było w gŁardzie pracować na kompie można pograć pospać czasami... oczywiście trzeba uważać z kim się na portierni siedzi bo zganiar tam jest więcej niż normalnych. Mógłbym się rozpisywać jeszcze długo o tym ''prywatnym folwarku I&K'' ale szkoda klawiatury. Pozdrawiam Kierasa Tomka i WSZYSTKICH normalnych z którymi pracowałem TRZYMCIE SIĘ! a reszcie życze DŁUGIEGO HUJA DO DUPY!!! nara

józek
@Lis01

jeżeli dla Ciebie wyznacznikiem tego, że jest fajnie w pracy jest to, że można pospać albo pograć na komputerze, a wszystko co wymaga większego wysiłku (czyli pracy) jest bez sensu, to szacun i życzę powodzenia w szukaniu pracy, gdzie się nic nie robi.

Lis01
@józek

Powiedz mi gdzie znajdziesz taką pracę w której będą ci płacić(hujowo) ale będą za granie czy spanie przez większość zmiany oczywiście są tam ludzie którzy nawet pasjansa boją się włączyć bo iza nie pozawala hahah ? napisałem to jako ''+'' tej pracy, i wyobraź sobie że mam robote w której zasuwam i też jest fajnie a zarabiam o wiele więcej pracując mniej godzin niż w tej śmiesznej ochronie Pozdrawiam.

Drajwer

Izabeeeła ma stan lęku przed klimakteryjnego, więc hormony szaleją w i tak pustym czerepie. Czymże w takim stanie może się zajmować oprócz kręcenia na wszystkie strony odwłokiem z obawy że, za chwile nikomu i do niczego nie będzie już potrzebna.

Dzidek

Chce oficjalnie zadac pytanie Pani Izie co ona tak dolkadnie robi na stanowisku koordynatora? Jakie obowiazki wypelnia ona sama. nie mam tu na mysli spraw ktore zalatwiaja za nia pozostali pracownicy czyli podejrzewam ze jest to 99%... Wiem ze uwaznie sledzisz to forum wiec wypowiedz sie oficjalnie jakie obowiazki wypelnia Pani sama ? Procz tych o ktorych wiedza wszyscy w firmie... W tym miejscu pozdrawiam Pana od BEZ HA PE... Czekam na odpowiedz tak jak pozostali tu praujacy.

Diuna

A co się stało z P. Markiem, bo nie widać go już od kilku tygodni, czyżby padł ofiarą, jak to nazywał, "koła gospodyń wiejskich" ?

berni

Kierownik J.G. boi sie wlasnego cienia. Bylem u niego na dodatku i wdzialem swoje. Iza jak by mu kazala skoczyc z mostu to by to zrobil.

hgdbgdg

Zeberko nic nie umie a nowych pracownikow poucza. Kierownikiem nie zostanie bo nawet poprawnie do systemu nie potrafi kierowcy wpisac

bla bla bla brzydula na 102

Uklady w tej firmie sa takie WK UR WI AJ ACE!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech Ruda wyleci wkoncu bo aby zament sieje !!!!!!!!! Niech wejdzie innw firma ochraniarska i bedzie spokoj. Brzydula juz nie bedzie sobie pozwalwc.Czlowiekowi az sie odechciewa isc do pracy jak ma meczyc swoje biedne oczy na paszczura wszystkich sie czepia aby nie nie siebie w koncu to ideal brzydoty!!!!!

los

Wypadki... chodzą nie przypadkiem po ludziach.

rumcajs

A' propos szczania do zlewu. Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze przez park jechałem i w końcu do domu.

miki

Pozdrawiam Panią, Pani Paulino.

fido

A może dla odmiany ktoś wie czy warto pracować w Szczecinie?Tam też jest takie (usunięte przez administratora)

hi hi

Szlaban na 3 zostal popsuty na zmianie nr 1 i oczywiscie wszystko pod dywan zamiecione zostalo

1&⁴‰

Jak ona wogole odnosi sie do kierowcow. Podrywa ich. Dowartosciowuje sie. I mysli ze jest uwielbiana. Wiadomo o kogo chodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" - Poznań

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"