Rak service

Poznań

Opinie o Rak service

Raki to relikt przeszłości

mufin

Pracowałałem w raku od 1998 do 2016 i moim zdaniem to dobra firma wypłaty na czasz zawsze były.

Ania

za 5zł/h ?

fart

agencja jak każda inna ,zdarzaja się rożni ludzie i rózne sytuacje podczas imprez masowych ,inna sprawą jest podejście firmy do pracowników szczególniw tych dochodzących ,można stać cały dzien w upale czy cała noc na mrozie a nikt nie poda Ci nawet szklanki wody czy herbaty

xxxxxxxxxxx

Nie polecam : Michał Misza Wójtowicz — 2 gwiazdki Wszystko nawet spoko, ale zachowanie "elity" bezpieczeństwa na koniec imprezy najgorsze. Wyganianie po chamsku i prostacku, dołączając do tego groźby typu "czasnąć" ci? Nie polecam raków w gorącej wodzie kąpanych.

kiks16

Ile imprez takich większych Rak-Serwice organizuje ??? na którzy są zapraszana służba informacyjna i porządkowa ?? (Np. na Sylwestra 2015 byłem) Zastanawiam się, czy jeszcze dostanę zaproszenie..... ???? Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

Zainteresowana
@kiks16 29.01.2015 15:57

a masz masówkę? Bo jak nie to byłeś z "łapanki", więc nie zadzwonią

posen

Takie pytanie: jak to się stało, że ta firma jest na każdej imprezie w Poznaniu?

ByłyRakowiec

posen wiem o tym ale jak taki idiota nacpany przyjdzie albo po alkocholu i zacznie wymachiwac łapami to mozna z nim cos zrobic prawda ;)

ByłyRakowiec

Pracowałem w tej firmie i to co piszecie tutaj to same oszczerstwa.Rak to bardzo dobra firma i wątpie by pozwalali sobie na takie incydenty. a jezeli cwaniaczyles rzucales sie i dostales w ryj to dobrze zrobili bo ja na ich miejscu tez bym ci wy..al. Pozdro dla wszystkich z raka.

dawid
@ByłyRakowiec 07.11.2014 12:09

z tym akurat sie zgodze to jest prawda

xxx
@ByłyRakowiec 07.11.2014 12:09

nie sądzę aby wszystkie komentarze były ściemą. sama spotkałam się z sytuacją w której "Raki" zachowali się... ### bardzo źle. chłopak wpadł na banery reklamowe (nikomu nie zrobił krzywdy, nikogo nie było w pobliżu poza małą grupką osób) i wtedy podszedł do niego kajtek z gorylem za sobą i zaczęli wobec niego kląć. chłopak widać było że pijany ale jeszcze świadomy swoich rozmiarów, nic się nie rzucał a Ci po minucie swoich wyrzutów wobec niego, w 10 byków zaczęli go podduszać co było strasznie żenujące i Raki powinni się wstydzić że jeden czy dwóch typów nie może sobie z nim poradzić. w dodatku dziewczynie która nagrywała całą sytuację, jeden Rak zabrał telefon. O czym to świadczy? WIEDZĄ, ŻE ZACHOWUJĄ SIĘ W SPOSÓB JAKI IM NIEWOLNO !!!!! okej, wzięli gościa, bo rzucił się na banery (czy to był w ogóle wystarczający powód??). Ale! szedł za nim kolega i w połowie drogi Raki nagle go chwycili i chyba żeby zrobić szoł, pokazówe wyprowadzili chłopaków na zewnątrz. P.S. Czy Raki dostają siano za ilość osób które wyrzucają z imprezy??

posen

Kiedyś w lokalnej telewizji w Poznaniu był wywiad z szefem tejże firmy. Podczas programu zadzwonił widz, który oskarżał Rak Service o to, że zatrudnia karanych za pobicia. Ciekawe, skąd miał takie informacje i czy jest to prawda...

materson

zdecydowanie popieram koleżankę powyżej. Spotkałam się z identyczną sytuacją na koncercie w Dusznikach Wielkopolskich.

ewka

Jestem bardzo zniesmaczona zachowaniem ochroniarzy podczas koncertu w Kostrzynie. Ochrona jest od tego, żeby pilnować i zapewnić należytą ochronę zespołowi oraz przybyłej publiczności, a nie tak jak w tym przypadku, gdzie niektórzy Panowie wyśmiewali się z członków zespołu, ich muzyki oraz z przybyłych ludzi. Pierwszy raz spotkałam się z tak nieprofesjonalnym podejściem do swojej pracy.

ewka
@ewka 03.06.2014 20:41

W Dusznikach, nie w Kostrzynie :)

posen

Czy ktoś mógłby oduczyć ludzi w tej firmie zwyczaju szarpania za ubranie wchodzących na imprezy? I co to za ochrona, skoro na Sylwestra niektórym udało się wnieść alkohol...

kumatyyy

masz racje poprzedniku,to siedlisko marginesu spoleczensta.na woodstoku tez pokazali co potrafia.obrazali wulgaryzmami niczemu winne laski,szkoda nawet pisac co to za typy kazdy o tym sam wie.

kriss

witam.wlasnie bylem na imrezie sylwestrowej na pl. Wolosci w P-n.wszystko bylo ok.oprocz c( usunięte przez administratora ) tych dwoch typow zlokalizowanych bylo przy wejsciu od ul.Paderewskiego.nie chce opisywac calej sytuacji,bo musial bym dlugo sie rozwodzic.plenta sprawy:dwoch napuszonych 'silaczy'tj.zera intelektualne itd...to jest chyba dobry przyklad na profesjonalizm firmy rak-servis:))a co do tych dwoch panow,sprawa o zniewazenie i nietykalnosc cielesna mojej osoby jest juz w toku.pozdrawiam zarzad i zycze lepszego doboru personelu.

Bardzo fajna firma :)

Rak - Service

Agencja ochrony ktora napewno zna sie na tym co robi.Imprezy masowe chronione przez Rak-Service sa w pelni profesjonalnie zabezpieczone. Polecam wspolpeace z ta firma.

Zostaw opinię o Rak service - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rak service