Opinie o REX-POL w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy REX-POL. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w REX-POL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REX-POL w Chorzów

Henio Nowy wpis

Czy w tym roku były jakieś premie świąteczne?czy jest pakiet socjalny ?

Sylwia Nowy wpis

Tak niedobrze, a jak wstawili ogłoszenie na elektromontera/serwisanta, to wnet je zamknęli po paru tygodniach, bo pewnie znalazł się chętny. To jakie są te zarobki, że się @Spokojny dopomina o 1000+?

Spokojny

Liczę,że Pan Prezes wykaże się zrozumieniem tych najmniej zarabiających i dołączy do pakietu Turystyka 1000 plus. Liczymy na Pana.......

ABC Nowy wpis
@Spokojny

Taka gadka na niego nie działa. Trzeba iść do księgowej i powiedzieć czego się chce i żeby ona szła do prezesa.

Jolanta Nowy wpis

Ciekawa jestem czy faktycznie dosłownie "młodzież" tu zarządzała czy ktoś odrobinę wyolbrzymił sytuację... Da ktoś znać jak aktualnie z warunkami w firmie sytuacja wygląda? Od dwóch lat nikt niczego nie pisał i zastawiam się z czego może to wynikać. Jest stały skład?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko SPRZĄTACZKA w firmie REX-POL? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Wieloletni pracownik.

Jestem zawiedziony tzw rozwojem firmy. Coraz gorzej. Firmą teraz zarządza młodzież. Pracownicy traktowani z góry. Ważne jakim autkiem się jeździ, hehe. Bzdury i brak myślenia na każdym kroku.

Maciek

Hej, jak sobie radzicie z wirusem?

August

Czy bardzo zmieniła się praca w firmie po tym jak koronawirus zaczął atakować?

Gościu

Przyszlo dwóch pajacyk i zrobił się niezły (usunięte przez administratora) Będzie gorzej

Grzegorz
@Gościu

Możesz powiedzieć o czym konkretnie mówisz? Z Twojego wpisu niewiele wynika, mam nadzieję że nieco rozwiniesz swoją wypowiedź. Jeśli pracujesz dalej w REX-POL to powiedz mi proszę na jakie wynagrodzenie można tu liczyć, jestem tego ciekaw.

Mesjasz66

Witam wszystkich zbulwersowanych pracownikow tejze wspanialej firmy. Czytajac te komentarze pragne poinformowac ze paczki i koperty czekaja do odbioru w Tajlandii. Bilety lotnicze czekaja do odbioru w biurze u szefa... Wesolych swiat...

Były jakieś bony na święta od pracodawcy?

Alfons
@Monika

Bony na Święta od pracodawcy , chyba żartujesz nie dostaliśmy NIC. Zaklad jest w KRYZYSIE .

Matys
@Alfons

W jakim KRYZYSIE ciągle się pracuje były lata lepsze i gorsze ale zawsze na Święta koperty były a tu nic do końca pracownicy czekali i łudzili się że coś dostaną niepotrzebnie

Młody
@Matys

Można było się spodziewać że nie będzie kopert na Święta, przecież ostatnie miesiące nawet 20 % premii nam zabierali z wynagrodzenia. Zaklad schodzi na przysłowiowe "psy".

Matys
@Młody

Nie fajnie postępują

Czaruś 6/9

Pracując tyle lat niespotykana rzecz mnie spotkała w rym roku 2019 a konkretnie kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia, jest to historyczna chwilą, czyli o 2 takich co ukradli KOPERTY.Zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia Narodzenia życzy w imieniu wszystkich pracowników długoletni pracownik tej pożal się Boże firmy .

...

Witam, Chciałem dowiedzieć się o pracy w charakterze "magazyniera" w owej firmie. Jak atmosfera, czy wypłaty są na czas, jakie godziny pracy, czy soboty są pracujące, oraz czy rzeczywiście te wypłaty są dzielone na jakieś 2 części jak to pisał ktoś wcześniej w komentarzach???? Dzięki i pozdrawiam.

@...

Skąd dowiedziałeś się o tej ofercie pracy w REX-POL? Co skłania Cię ku temu pracodawcy? Jeżeli zdecydujesz się na aplikowanie do tej firmy, to zachęcam Cię do opisania procesu rekrutacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej, w której weźmiesz prawdopodobnie udział. Każda Twoja uwaga będzie dostrzeżona przez innych użytkowników tego forum.

Julita

Hej, z ciekawości zerknęłam na stronę internetową firmy Rex-Pol, ale niestety nie znalazłam informacji o prowadzonych obecnie rekrutacjach. Może ktoś z forumowiczów wie coś na ten temat? Czy firma zatrudnia nowe osoby?

Julita

@Krysco konkretnie sprawia, że odradzasz pracę w firmie? Pracy na jakim stanowisku dotyczy Twój komentarz? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach w REX-POL. Konkretne informacje na temat tego co w firmie Ci nie odpowiadało będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy. To co sprawia, że nie odpowiada Ci praca w firmie, dla innych osób mogą nie być aż tak istotne.

wolnosć

@ko masz racje, ale niestety od groma takich opinii...

Krys

Odradzam!

Emil

A o co chodzi z tym dużym stresem? Mógłbyś to bardziej to wyjaśnić?

ktoś

A jaka jest opinia o zarządzie? Czy szanują pracowników?

były

Konstruktor to newralgiczne stanowisko, w przeciagu roku przewinelo się paru, nie zagrzali miejsca. Brak dodatków socjalnych, pensja składa się z zasadniczej czesci oraz premi. Z racji tego, że nie ma dokumentacji technicznej na komory, konstruktorzy zmuszani są do kopiowania starych zlecen, ze wszystkimi błedami, i za które odpowiada konstruktor(czesto gestoza błedy odpowiada sie premia).Inventor ale tylko dwie licencje które sa zajete wiec zostaje podczciwy Autocad. Brak rozwoju, duży stres

ktoś

Czy warto pracować w tej firmie na stanowisku konstruktora? Jaka jest atmosfera w pracy? Czy są jakieś dodatki pozapłacowe np basen, siłownia opieka zdrowotna? Na jakim oprogramowaniu pracują konstruktorzy i ilu ich jest?

Zostaw merytoryczną opinię o REX-POL - Chorzów

• Jak się pracuje w REX-POL?

Zobacz opinie na temat firmy REX-POL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REX-POL?

REX-POL
2.6/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Wiejska 18
    41-508 Chorzów